Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Po dec 15, 2008 12:41 am

chevy je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Aha sem prehitro prebral - dobil si karton ker si nekoga drugega žalil. Pa vidim ti podpis - tudi to raje spremeni ker je tudi žalitev, ki izziva druge uporabnike


Jaz naj si spremenim podpis...žalitev. Evo spet tiste fore o VAG-u. OK zbrisal bom. Drgač to sem iz čistega firbca dal in sem samo čakal, da kdo kaj napiše glede slikice.
Pa ene par osebkov na forumu ima isto slikico z razliko, da fantek lula po VTEC-u. A njim ne boste nič rekli :?: Grem stavit, da niso bili opozorjeni. Tako, naj si tudi oni spremenijo oz. zbrišejo to. Pa tudi pri dveh sem zasledil, ki imajo na*istične simbole v slikici - a njim ne boste nič rekli :?:
Če je žalitev moja slikica v podpisu je tudi zame in nekatere člane žalitev tista druga slikica, ki sem jo navedel - naj bo enakopravno za vse.

LP


Ne glede na vse je včasih tukaj dosti dvojnih meril s tem se strinjam...

po drugi strani pa je v življenju toliko drugih stvari, da se je neumno sekirat zaradi folka na nekem forumu. Pišemo, izmenjujem mnenja in razmišljanja, z enimi se strinjam z drugimi ne, včasih preberem kako zanimivo in poučno stvar, ki mi pride prav, včasih pa tudi zelo neumno, včasih sam kaj napišem in mislim da je pravilno in da komu pomaga tako je kdaj kaj meni... sekirat pa nabirat čire na želodcih zaradi tega pa nima smisla...

edino kar je, dajte se nekako obnašat kot se spodobi terna osnovnem nivoju poskusite spoštovat drug drugega in mejte neko mero, ker tale debata NI v čast tako moderatorjem kot tistim, ki se tu pritožujete ker so vam stisnli kartone ali terme.
Zadnjič spremenil Templar, dne Po dec 15, 2008 12:42 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

Napisal/-a Nejko87 Po dec 15, 2008 12:41 am

Pa dobr folk, zdej se pa že mal zresnte!
pa nebo še naslednji teden ta tema med top15 a kva?
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
Uporabniški avatar
Majand
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Če nov 15, 2007 6:29 pm

Napisal/-a Majand Po dec 15, 2008 12:57 am

MacTron je napisal/-a:
Majand je napisal/-a: :tomidelej:


Zanimiva potrditev... nekomu, ki mu je z eni ubogim postom resil celostransko pljuvanje
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 45#1027845

Posteno! jaz temu recem...


Hvala za tvoj post takrat, ampak to bistveno ne spremeni mojega mnenja. Nivo komuniciranja je prenizek in dostikrat temu niti modi niso izjema, zal. Pa brez zamere ;)
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Po dec 15, 2008 1:32 am

naj administratorji in uredniki preučijo to INFINITI-jevo teroriziranje uporabnikov, ki se ne strinjajo z njim. KARL-a pa odblokirajte, ker je zadnji karton dobil čisto po nepotrebnem.

zdaj pa o ostalih moderatorjih:
MacTron:eden boljših moderatorjev, tako ogromen forum in ogromno informacij ima v mezincu.
Adis:velik plus dobi ker je vedno aktiven na forumu, sicer pa potrebuje še prakse in izkušenj v real wordu.
Joie:enciklopedija avtomobilizma, mogoče se kdaj preveč spusti na nivoj "črnih" uporabikov.
Nebivedu:nikoli ne veš ali se zajebava ali misli resno, važno, da je 4x4
Esem:zasledil sem kar nekaj njegovih dobrih postov, sicer pa v mojih očeh nevpadljiv.

Ostale moderatorje so bolj poredko vidi.
Zadnjič spremenil T2a, dne Po dec 15, 2008 1:47 am, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Po dec 15, 2008 1:45 am

TommyGun je napisal/-a:naj administratorji in uredniki preučijo to INFINITI-jevo teroriziranje uporabnikov, ki se ne strinjajo z njim. KARL-a pa odblokirajte, ker je zadnji karton dobil čisto po nepotrebnem.


Aha evo še enega provokatorja; če se ne strinjaš z mano -se pravi da bom potem tudi tebe teroriziral, saj se tudi ti ne strinjaš z mano a ne? -Nice try

-Karla bo kar lepo ostal na banu, njegovem 2. če se ne motim - kaplja čez rob je kaplja čez rob in nima veze če se tebi zdi OK ali ne.

Ja, pa lepo si editiral svoj post - kiss-ass
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Po dec 15, 2008 1:47 am

H-FReAK je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:


A tebi je slučajno tabletka popustila?


lp, Aleš.


-Kaj bi pa ti rad dečko?

Preberi si malo člen foruma - tvoje prvo opozorilo
5. Izbris objav ali celih debat
5.1 - moderator ali lastnik foruma lahko brez pojasnil in opozoril članom izbriše ali premakne objavo/debato v drugo področje. Vsako javno oporekanje moderatorju/lastnikom za izbris ali za opravljanje njihovega dela se kaznuje s vnovič podeljenim opozorilom (rumenim kartonom), objava pa premakne v "smetišče debat". Moderatorji in admini niso dolžni odgovarjati članom zakaj in kako, njihova odločitev je dokončna in pritožbe na njihove akcije ni. Vsak, ki bo oporekal moderatorju, bo odstranjen s foruma za 1 teden.
Zadnjič spremenil INFINITI, dne Po dec 15, 2008 1:51 am, skupaj popravljeno 1 krat.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Po dec 15, 2008 1:49 am

INFINITI je napisal/-a: če se ne strinjaš z mano -se pravi da bom potem tudi tebe teroriziral, saj se tudi ti ne strinjaš z mano a ne? -Nice try


samo ne me tepst.

INFINITI je napisal/-a:Ja, pa lepo si editiral svoj post - kiss-ass


sem le dodal mnenje o ostalih moderatorjih. Uh...hvala...ampak nisem peder.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Po dec 15, 2008 1:56 am

Brez skrbi - se ne spravljam na slabše
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po dec 15, 2008 2:10 am

TommyGun je napisal/-a:Nebivedu:nikoli ne veš ali se zajebava ali misli resno, važno, da je 4x4


Hvala, hvala! :P
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po dec 15, 2008 6:42 am

nebivedu je napisal/-a:
TommyGun je napisal/-a:Nebivedu:nikoli ne veš ali se zajebava ali misli resno, važno, da je 4x4


Hvala, hvala! :P


ahahahhaahhahha na vse zgodaj ste me nasmejali :lol:

v glavnem @TommyGun: prakso iz real world imam oz. vsak dan jo dobivam, priznam kriv sem ;)

kot sem že rekel nekje prej, pomagam tam kjer lahko in ko drugi čakate, da dobite odgovor jih jaz iščem - se vsaj potrudim pa iščem ( npr. avto manuali in navodila, ki sem jih pošiljal tako v temo kot preko PM ;) )
 
goldhorn
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Sr maj 28, 2008 1:13 pm

Napisal/-a goldhorn Po dec 15, 2008 8:07 am

H-FReAK je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:


A tebi je slučajno tabletka popustila?


lp, Aleš.


Glede na nivo komunikacije INFINITI-ja se več kot strinjam s tem.
 
Uporabniški avatar
5cho
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po nov 15, 2004 3:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a 5cho Po dec 15, 2008 9:31 am

saj ne more biti res, pa očitno je :roll:
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Po dec 15, 2008 10:29 am

Infiniti je ocitno nekaj pokvarjenega pojedel ali pa skadil kaj zelo mocnega!!! :idea:
Posledice so vidne.
Kdo pa nadzirano kompetentnost moderatorjev? Al to gre tako, da ko postanes mod ti je vse dovoljeno. Sodec po njegovih zadnjih postih bi se moral Infiniti ze hladiti v toplicah!
Pristojni ukrepajte, saj taksni osebki mocno znizujejo ugled foruma!
Poglejmo resnici v oči!
 
Uporabniški avatar
Gapiii
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: Pe feb 25, 2005 4:28 pm

Napisal/-a Gapiii Po dec 15, 2008 10:30 am

Nekateri modi smo vsak dan aktivni, samo pač ne pišemo veliko. To pa še ne pomeni da nismo aktivni. ;)
 
syncmaster11
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po dec 15, 2008 10:53 am

Napisal/-a syncmaster11 Po dec 15, 2008 11:16 am

Chevy lepo si to opazil glede VAG zarote. Jst sm ves cajt mislu da je to zaradi bolano obsedenih modov in uporabnikov ki v zivo niso dovolj zazgali s svojimi golfi potem si pa niso pustili da bi nekdo kaj rekel cez njihovo precenjeno sranje od avta. Sedaj vidim da je prislo to na tok bolan nivo da se mi zdi kot da jih vw slovenija placuje. Samo poglejte prvo stran in objektivne novice in testi. My ass. Se en slovenski vir ki spremlja splosno mnenje in pravzaprav nic ne testira ampak samo zavaja in dela uslugo VAGu n drugim nemskim proizvajalcem vozil.


Bmw 7 na gorivno celico!!! RES NEVERJETNO! Vec teksta za en smrdljiv prototip kot recimo za hondo clarity.

Audiji vsi po vrsti neverjetno dober motor?WTF? Mitsubishijev 1.8 140KM Baje zastarel. Seveda brez argumentov.

Vagovi avtomobili ne dobijo ocene nizje od 8 ceprav je to neko povprecje.

"Ja in točno to je tisto, s čimer premium proizvajalci avtomobilov mastno služijo – sanje in želje. Uživajte v njih, navsezadnje so le brezplačne!"

Komentar pri audiju A4 2.0 TDi za 53.100 Evrov :shock: (kaksne sanje? Sanje so nissan GTR, Evo, Ferrari 430, bugatti ne pa nek usiv A4 ki meni osebno pomeni precenjen avto srednjega razreda za recimo nekega birokrata ali racunovodjo iz nemcije ali pa celo njegovo hcerko ce je malo bolj uspesen)

Stalne splosne resnice glde "nobel- skosti", "cutis nekaj vec" so normalno sprejete medtem ko dejstva veljajo za provokacije. :D

Danes vidim na portalu cisto novo novico GOLF z 4 motion!!! Fucking unbeliveable!!
:D

Drugace pa se enkrat chevy lepo da opazarjas na krivice in napake pa ceprav zato dobivas ali si na robu dobivanja kartonov. Forum je za vse in je javen in vazno je da uporabniki pripomnijo kaj se jim zdi narobe. In ko bodo taki kot si ti in jst izginili bojo ostali samo ritolizniki, nepoznavalci in fani "pravilnih" znamk.

Glede bananja in ponovnega prijavljanja sem imel vcasih drugacno mnenje kot danes. Zdelo se mi je nefer stalno prijavljat. Sedaj me boli falus za to ker itak vidim da to ni forum ampak zastonjski marketing za dolocene znamke v katerem tut jst hocem sodelovat.

In prijavljal se bom kolikor se bom hotel ali do trenutko ko me boste prosili da se neham prijavljati in priznali da forum ni uravnotezen in enakopraven. Kar se vas tice sm jst stalno druga oseba.
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope Po dec 15, 2008 11:57 am

JEREMIJA79 je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:


Vem,da me noben ne zadržuje ampak moderatorji bi vseeno morali držati nek nivo komunikacije...npr.kaj takega od Mactrona še nisem doživel lahko bi ti bil za vzgled... :idea:


Zato ker je Mactron edini mod ki je res pravičen in nepristranski. Je pa infiniti danes lepo pokazal na kakem nivoju komunicirate nekateri modi. Pa jaz tudi samo berem forum tako kot škrat že par let in bolj malo pišem, samo take stvari mi pa dvignejo. Ga pa berem zmeraj manj ker postaja poden. Pa prej si se pohvalil infiniti da imate 23k uporabnikov, pa če greš brat mal poste hitro ugotoviš da je vsaj 20k uporabnikov mulcev ki so sele naredili izpit in samo nabijajo poste.. Tako da z bananjem starejših članov ne dvigujete kvalitete foruma.
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Po dec 15, 2008 12:05 pm

Pa je možno dobit kak spisek moderatorjev? Včasih se je vedlo kdo je kdo, daens pa, vsaj js, ne vem kdo je kdo.
LP Rok
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope Po dec 15, 2008 12:05 pm

INFINITI je napisal/-a:Brez skrbi - se ne spravljam na slabše


Ne morem verjet res, pa ti si mod na enem najbolj znanih avto forumov v slo, pa tak nivo komuniciranja. Bravo A.com :? :shock:
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po dec 15, 2008 12:57 pm

syncmaster11 je napisal/-a:In prijavljal se bom kolikor se bom hotel ali do trenutko ko me boste prosili da se neham prijavljati in priznali da forum ni uravnotezen in enakopraven. Kar se vas tice sm jst stalno druga oseba.

tud za take "pacijente" je rešitev.....
Slika
"cviknt" internet :P
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po dec 15, 2008 1:00 pm

Sem pa malo gledal: +19500 uporabnikov in od teh jih ima približno 1500 uporabnikov več kot 100 objav - zanimivo (smatram jih kot ''aktivne''). Večina ostalih 18000 je kupovalo avto in podobno, ter vprašalo za mnenje ali pa so se prijavili in nič komentirali - zgolj kot zanimivost.

Drugače pa @syncmaster11 jaz ne rečem, da je kak avto sranje, pa kakšna VW zarota, ipd. ...tudi kartone ne bom dobil zarati mojih trditev, ker mi jih nimajo na podlagi česa dati. Ne maram pa, da se dela razlik med uporabniki.
Še enkrat bom napisal. Jaz sem enemu uporabniku napisal, da je b**** - dobil sem karton. Meni VAG voznik/uporabnik napiše, da sem k****n - on ni dobil kartona: jaz sem trdil resnico in napisal, da ima Lacetti okoli 1400 kg in on se je takoj vmešal in napisal, da ima manj kot 1200 kg. Priložil sem mu vsa dokazila in on mi je napisal, da sem k****n. Moderatorji so to čudežno spregledali - zakaj: zato, ker od 30 moderatorjev jih približno 20 (nevem točno koliko) vozi oz. so fanboyi VAG-a. Drugače se tudi sam strinjam glede nekaterih uporabnikov o obnašanju INFINITI-ja.

@Drocky - spisek moderatorjev imaš levo zgoraj pod rubriko SKUPINE -> skupina avtomobilizem.

LP
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov