Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Ne dec 14, 2008 11:17 pm

MacTron je napisal/-a:
Škrat je napisal/-a:Se pa tudi "boss" McTron kar prevečkrat spušča na osebni nivo in kar nekaj njegovih postov je primernih osnovnošolcu.

Linki? ...ker dotlej si izpadel zelo otrocje s taksnim tozarjenjem... preberi si detaile ...dopis: "Stvari se gre do dna".
S tem se se preveckrat resi situacija...

no ti bom jaz enega nalepil bil je namrec precej ociten... pozorno si preberi mogoce kaj potegnes iz tega.

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... c&start=60


Uh, ne da se mi zdaj iskati tvojih otroskih postov, ce bi iskalnik delal bi se slo, tako pa jih tudi ce hocem ne morem najti. Nisem rekel, da je vsak tvoj post pod nivojem,vcasih pa zaides tudi ti, ce priznas ali pa ne!
Drugace pa jaz pridem na a.com preberem kar me zanima in naceloma se ne vpletam v debate. Vcasih mi pa kaksna stvar dvigne pritisk pa kaj tudi napisem.
Poglejmo resnici v oči!
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Ne dec 14, 2008 11:26 pm

Majand je napisal/-a: :tomidelej:


Zanimiva potrditev... nekomu, ki mu je z eni ubogim postom resil celostransko pljuvanje
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 45#1027845

Posteno! jaz temu recem...
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Blink-182-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 546
Pridružen: Po feb 19, 2007 8:54 pm
Kraj: Škofja Loka

Napisal/-a Blink-182- Ne dec 14, 2008 11:27 pm

Škrat vsak je samo človek, tudi MacTron, tako da mislim da mu ne bi smel metati pod nos, če se je kdaj zmotil, saj odkar jaz spremljam avtomobilizem odlično opravlja delo.
Pa se nočem sedaj prilizovati moderatorjem, mi prav tako nekateri niso všeč, npr. adis, prav tako se ne strininjam z tem da so nekateri uporabniki onemogočeni, vendar so šefi oni ne mi.

Lp
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 11:28 pm

ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.


Ja bogi revež je - tip je bil že večkrat banan. Drugače pa ja - z velikim veseljem sem mu dal ban še enkrat - pol k ga imam že iz neštetih tem. Če mu ego ne dovoli zapreti gobca mu ga bom jaz.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Ne dec 14, 2008 11:33 pm

INFINITI je napisal/-a:
ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.


Ja bogi revež je - tip je bil že večkrat banan. Drugače pa ja - z velikim veseljem sem mu dal ban še enkrat - pol k ga imam že iz neštetih tem. Če mu ego ne dovoli zapreti gobca mu ga bom jaz.


"Vsi pristranski vsi neenakopravni" :idea:
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Ne dec 14, 2008 11:38 pm

Sem sel prebrat temo o 300M. V tej temi je nazorno pokazano zelo subjektivno in neprofesionalno delovanje nekaterih moderatorjev. Infiniti je K.A. banal, ker se pac ni strinjal z njim-(izkoriscanje moci). Mislim, da ni bilo nobenega zaljenja ali kaj podobnega, kar bi bil objektivem razlog za ban, ampak zgolj osebno nestrinjanje. In Infiniti se kot mod ne bi smel pustiti sprovocirati na taksne poceni poste.

P.S. : malo gledam po forumu pa je pol uporabnikov blokiranih, le kam to pelje. :idea:
Poglejmo resnici v oči!
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 11:38 pm

JEREMIJA79 je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:
ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.


Ja bogi revež je - tip je bil že večkrat banan. Drugače pa ja - z velikim veseljem sem mu dal ban še enkrat - pol k ga imam že iz neštetih tem. Če mu ego ne dovoli zapreti gobca mu ga bom jaz.


"Vsi pristranski vsi neenakopravni" :idea:


Tako je - od 23.000 + uporabnikov bo vas par gnilih jabolk šlo v kompost. Ti ne zaleže opozorilo - dobiš ban - vse jasno?
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Ne dec 14, 2008 11:42 pm

Blink-182- je napisal/-a:Škrat vsak je samo človek, tudi MacTron, tako da mislim da mu ne bi smel metati pod nos, če se je kdaj zmotil, saj odkar jaz spremljam avtomobilizem odlično opravlja delo.
Pa se nočem sedaj prilizovati moderatorjem, mi prav tako nekateri niso všeč, npr. adis, prav tako se ne strininjam z tem da so nekateri uporabniki onemogočeni, vendar so šefi oni ne mi.

Lp


Nikoli nisem rekel, da ne opravlja svojega dela. Za moj okus se kot "boss" vcasih pusti sprovocirati oz. se spusti na nivo na katerega se po mojem mnenju ne bi smel.

O ostalih modih pa je skoda izgubljati besed. 100 postov napisejo odlicnih, potem pa padejo na neumnostih v vecini primerov zaradi lastne usmerjenosti v doloceno avtomobilisticno znamko, kar je zelo zalostno!
Poglejmo resnici v oči!
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 11:43 pm

Škrat je napisal/-a:Sem sel prebrat temo o 300M. V tej temi je nazorno pokazano zelo subjektivno in neprofesionalno delovanje nekaterih moderatorjev. Infiniti je K.A. banal, ker se pac ni strinjal z njim-(izkoriscanje moci). Mislim, da ni bilo nobenega zaljenja ali kaj podobnega, kar bi bil objektivem razlog za ban, ampak zgolj osebno nestrinjanje. In Infiniti se kot mod ne bi smel pustiti sprovocirati na taksne poceni poste.

P.S. : malo gledam po forumu pa je pol uporabnikov blokiranih, le kam to pelje. :idea:



Par debilov ni pol uporabnikov. BTW - imaš kaj? -20 postov pa tak "poznavalec" - si torej že letel enkrat od tukaj? -Sej bomo spucali počasi - brez skrbi ;)
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne dec 14, 2008 11:45 pm

@skrat:

do tega je prislo le zaradi dolocenih uporabnikov.... spomnimo se kako je bilo nekaj cajta nazaj...
Slika
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Ne dec 14, 2008 11:50 pm

INFINITI je napisal/-a:
Škrat je napisal/-a:Sem sel prebrat temo o 300M. V tej temi je nazorno pokazano zelo subjektivno in neprofesionalno delovanje nekaterih moderatorjev. Infiniti je K.A. banal, ker se pac ni strinjal z njim-(izkoriscanje moci). Mislim, da ni bilo nobenega zaljenja ali kaj podobnega, kar bi bil objektivem razlog za ban, ampak zgolj osebno nestrinjanje. In Infiniti se kot mod ne bi smel pustiti sprovocirati na taksne poceni poste.

P.S. : malo gledam po forumu pa je pol uporabnikov blokiranih, le kam to pelje. :idea:



Par debilov ni pol uporabnikov. BTW - imaš kaj? -20 postov pa tak "poznavalec" - si torej že letel enkrat od tukaj? -Sej bomo spucali počasi - brez skrbi ;)


Mislim, to je pa ze visek. Ocitno se ne bova mogla naprej pogovarjati ker jaz se na tak nivo enostano ne spuscam. A.com berem pa ze 5 let, samo ne sodelujem v debatah, ravno zaradi takih pacientov kot si ti! Nisem se letel od tukaj, niti nimam taksnega namena, da bi provociral folk. Lahko tudi spucas vse ti so ti trn v peti, pol bos pa imel na forumu 15 let stare mulce in se bos lahko enakovredno z njimi pogovarjal.
Zdaj pa se zamisli nad svojo funkcijo na forumu in na svoje zadnje poste. :idea:
Poglejmo resnici v oči!
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Ne dec 14, 2008 11:50 pm

INFINITI je napisal/-a:
JEREMIJA79 je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:
ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.


Ja bogi revež je - tip je bil že večkrat banan. Drugače pa ja - z velikim veseljem sem mu dal ban še enkrat - pol k ga imam že iz neštetih tem. Če mu ego ne dovoli zapreti gobca mu ga bom jaz.


"Vsi pristranski vsi neenakopravni" :idea:


Tako je - od 23.000 + uporabnikov bo vas par gnilih jabolk šlo v kompost. Ti ne zaleže opozorilo - dobiš ban - vse jasno?


Če smo gnila jabolka tisti,ki dejansko tukaj pišemo o strokovnih zadevah na osnovi pravih izkušenj kaj so potem tisti,ki nimajo drugega dela in znanja kot to da pišejo ocene v galeriji in uganjujejo avtomobile na slikah... Pa samo naznanje,nekomu bi se lahko imenovanje(gnilo jabolko)zdelo žalitev kaj bi v takem primeru naredil...sam sebi pritisnil karton :?:
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 11:52 pm

Škrat je napisal/-a:
INFINITI je napisal/-a:
Škrat je napisal/-a:Sem sel prebrat temo o 300M. V tej temi je nazorno pokazano zelo subjektivno in neprofesionalno delovanje nekaterih moderatorjev. Infiniti je K.A. banal, ker se pac ni strinjal z njim-(izkoriscanje moci). Mislim, da ni bilo nobenega zaljenja ali kaj podobnega, kar bi bil objektivem razlog za ban, ampak zgolj osebno nestrinjanje. In Infiniti se kot mod ne bi smel pustiti sprovocirati na taksne poceni poste.

P.S. : malo gledam po forumu pa je pol uporabnikov blokiranih, le kam to pelje. :idea:



Par debilov ni pol uporabnikov. BTW - imaš kaj? -20 postov pa tak "poznavalec" - si torej že letel enkrat od tukaj? -Sej bomo spucali počasi - brez skrbi ;)


Mislim, to je pa ze visek. Ocitno se ne bova mogla naprej pogovarjati ker jaz se na tak nivo enostano ne spuscam. A.com berem pa ze 5 let, samo ne sodelujem v debatah, ravno zaradi takih pacientov kot si ti! Nisem se letel od tukaj, niti nimam taksnega namena, da bi provociral folk. Lahko tudi spucas vse ti so ti trn v peti, pol bos pa imel na forumu 15 let stare mulce in se bos lahko enakovredno z njimi pogovarjal.
Zdaj pa se zamisli nad svojo funkcijo na forumu in na svoje zadnje poste. :idea:


Aha - in po petih letih si se odločil nekaj napisati - ja seveda :lol:
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 11:57 pm

JEREMIJA79 je napisal/-a:Če smo gnila jabolka tisti,ki dejansko tukaj pišemo o strokovnih zadevah na osnovi pravih izkušenj kaj so potem tisti,ki nimajo drugega dela in znanja kot to da pišejo ocene v galeriji in uganjujejo avtomobile na slikah... Pa samo naznanje,nekomu bi se lahko imenovanje(gnilo jabolko)zdelo žalitev kaj bi v takem primeru naredil...sam sebi pritisnil karton :?:


Gnila jabolka ste vsi, ki dobivate kartone zaradi neumnosti, ki jih počnete. Zdej, večina pošteka pravočasno pa spremenijo način oz se rehabilitirajo v kvalitetne uporabnike - ali si ti med njimi pa sam zase dobro veš.

Drugače pa evo tvojega izdrkavanja in provociranja ravno včeraj:
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... sc&start=0
"Kje ste zdej francozarji s tistimi svojimi rikšami... :rofl "

-A ti zalimam še en karton ali vržem dol s foruma za tole - guzica jedna dvočilna?
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Po dec 15, 2008 12:06 am

INFINITI je napisal/-a:
JEREMIJA79 je napisal/-a:Če smo gnila jabolka tisti,ki dejansko tukaj pišemo o strokovnih zadevah na osnovi pravih izkušenj kaj so potem tisti,ki nimajo drugega dela in znanja kot to da pišejo ocene v galeriji in uganjujejo avtomobile na slikah... Pa samo naznanje,nekomu bi se lahko imenovanje(gnilo jabolko)zdelo žalitev kaj bi v takem primeru naredil...sam sebi pritisnil karton :?:


Gnila jabolka ste vsi, ki dobivate kartone zaradi neumnosti, ki jih počnete. Zdej, večina pošteka pravočasno pa spremenijo način oz se rehabilitirajo v kvalitetne uporabnike - ali si ti med njimi pa sam zase dobro veš.


Jaz zase vem,da nisem noben biser... 8) Je pa res da kvaliteto forumu poleg nabijačev jemljejo tudi pristranki in nekredibilni moderatorji(ne vsi)... :idea:
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Po dec 15, 2008 12:09 am

"guzica jedna dvočilna" to se ti zdi dober način komuniciranja... :idea:
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Po dec 15, 2008 12:10 am

Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Po dec 15, 2008 12:15 am

INFINITI je napisal/-a:Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:


Vem,da me noben ne zadržuje ampak moderatorji bi vseeno morali držati nek nivo komunikacije...npr.kaj takega od Mactrona še nisem doživel lahko bi ti bil za vzgled... :idea:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Po dec 15, 2008 12:24 am

INFINITI je napisal/-a:Aha sem prehitro prebral - dobil si karton ker si nekoga drugega žalil. Pa vidim ti podpis - tudi to raje spremeni ker je tudi žalitev, ki izziva druge uporabnike


Jaz naj si spremenim podpis...žalitev. Evo spet tiste fore o VAG-u. OK zbrisal bom. Drgač to sem iz čistega firbca dal in sem samo čakal, da kdo kaj napiše glede slikice.
Pa ene par osebkov na forumu ima isto slikico z razliko, da fantek lula po VTEC-u. A njim ne boste nič rekli :?: Grem stavit, da niso bili opozorjeni. Tako, naj si tudi oni spremenijo oz. zbrišejo to. Pa tudi pri dveh sem zasledil, ki imajo na*istične simbole v slikici - a njim ne boste nič rekli :?:
Če je žalitev moja slikica v podpisu je tudi zame in nekatere člane žalitev tista druga slikica, ki sem jo navedel - naj bo enakopravno za vse.

Sem pa malo gledal: +19500 uporabnikov in od teh jih ima približno 1500 uporabnikov več kot 100 objav - zanimivo (smatram jih kot ''aktivne''). Večina ostalih 18000 je kupovalo avto in podobno, ter vprašalo za mnenje ali pa so se prijavili in nič komentirali - zgolj kot zanimivost.

LP
Zadnjič spremenil chevy, dne Po dec 15, 2008 1:21 am, skupaj popravljeno 4 krat.
 
Uporabniški avatar
graal
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če nov 30, 2006 2:33 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a graal Po dec 15, 2008 12:28 am

INFINITI je napisal/-a:Pa spokaj potem že enkrat človek božji - nobeden te ne zadržuje :!:


A tebi je slučajno tabletka popustila?


lp, Aleš.
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov