Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Obnasanje uporabnikov....

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 1:05 pm

Tako je... javno obnasanje ne vem zakaj imamo pravilnik in ne vem zakaj se vsakih toliko casa
najde nekdo, ki zeli to pomalem "rusit"... torej ne gre le za en primer gre za celotno skupnost
noben ni brez greha... zal . Izpostavljen primer je PiLLLe in njegova slaba volja do vsega
kar je na forumu ...se posebno do Soncka ...vendar Soncka sem ze 10x ce ne se veckrat
opozoril da naj preden napise post ...prebere ce je to smiselno objavit
ker s tem samo se stopnjuje napetost med uporabniki... in kaj dobimo potem ..STALO!

Fantje in dekleta.... pustite osebne probleme izven foruma ker potem se tiste teme ki so tekle
normalno spremenite v en kaos... definicijo kaosa pa verjetno vsi veste :idea:
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr dec 05, 2007 5:26 pm

100 ljudi 100 čudi.

Vsak bi lahko res malo pogledal če je vredno objavit vse kar mu je trenutno na duši... tudi sam se dostikrat ustavim in parafraziram stavek v veliko bolj koristen post.

MacTron:
Je pa tudi nekaj res. Če bi bil tvoj odnos do uporabnikov malo bolj mehak, tudi ne bi bilo nič narobe. Ni potrebe vsakemu solit pamet in vsak tak poučen stavek začeti z "fant ti ..." in z :idea: nakoncu. Namreč človeku na drugi strani daje občutek omaloževanja in nezaželjenosti. Verjamem, da se ti po dolgih letih uporabe foruma zdi marsikaj samoumevno, vendar to ne pomeni, da je tak odnos potem upravičljiv. Moderator naj že sam daje dober zgled in naj ukrepa pri vseh enako pravično, sploh če hoče pridobiti ugled in spoštovanje.

Upam, da to ne zveni preveč osebno napirjeno proti tebi. Hotel sem samo povedati svoje mnenje kaj me recimor moti. Teško je pa sedaj vse klasirati po eni formuli. So pa nekateri uporabniki dobesedno brezupni primeri (PiLLLe) in je teško za take sploh kar koli povedati, da bi zaleglo.


PS: Sam se bom še naprej trudil biti obziren do vseh in tolerirati drugačne osebnostne poglede.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 7:24 pm

@FBR: Verjemi da imam precej omiljene tone in tudi precej omiljeno povem preden
se zgodi kaj bolj konkretnega (kartoni itd) ker kot sem ze 1000x tudi razlozil da
vas samo ujčkamo s kartoni.... mogoce res tebi deluje to malo bolj nezazeljeno ipd...
toda glede na ves sklop, vso zgodovino in udejstvovanja je pa to precej drugacna luc.
Vedi nekaj ....po toliko letih se res zdi samoumevno samo se zdalec ni tako kot si ti predstavljas (samoumevno).

Kakorkoli v odebeljene crke sem dal zelo pomembno besedilo... torej to smo VSI.
Drugace pa upostevam ta tvoj predlog... in po eni strani hvala.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Sr dec 05, 2007 8:01 pm

Veseli me, da si to vzel kot mnenje. Kar me pa bolj skrbi je pa to, da bo ta tema verjetno ostala na treh prispevkih, saj imam občutek, da se je večina izogiba kot hudič križa. Zgleda, da je to prevroč kostanj, ki se ga ne bi noben rad dotaknil.

Zadeva je pač taka, da bi veliko uporabnikov lahko prilagodilo kulturo net etiki. Ampak taki seveda nimajo argumenta, da bi nastopili v zato (zelo pohvalno sicer) namenjeni temi.

Vseeno pa vsaj tisti, ki se boste spotaknili ob to temo, probajte biti strpni in pomagajte ljudem če kaj ne vedo. Ali pa mogoče še boljše vodilo: Če ne veš kaj bi pisal, ne piši tega tukaj. :)
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Sr dec 05, 2007 8:22 pm

So pa tudi uporabniki, ki bi že zdavnaj morali letet s foruma, ker jim niti en post ne paše, ali pa karton fasat, pa so še vedno brez in pišejo iz posta v post oslarije in napadajo druge uporabnike brez razloga, ker pač majo zakompleksano spolno življenje...al kaj, jaz nevem. Recimo....da majo :)
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Napisal/-a SAVINJCAN Sr dec 05, 2007 8:39 pm

Lumpy_ je napisal/-a:So pa tudi uporabniki, ki bi že zdavnaj morali letet s foruma, ker jim niti en post ne paše, ali pa karton fasat, pa so še vedno brez in pišejo iz posta v post oslarije in napadajo druge uporabnike brez razloga, ker pač majo zakompleksano spolno življenje...al kaj, jaz nevem. Recimo....da majo :)


se podpišem. prav opazujem že neki časa določene uporabnike, ki imajo hude izpade, pa še vedno brez kartona.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 8:48 pm

napacno pouzemata to temo... ta tema ni namenjena "specanju" ali kakorkoli drugemu
opravljanju glede na kazni in njihove vsebine zato je ta tema ce ze zelite tak kontekst
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 7&start=20

rad bi se nekaj poudaril pa ce odmislimo vse kartone in kazni bi morali ze clovesko
razmisliti ce pades v konfliktno cono si tu tudi zaznamovan... torej tisti ki ste taksne
konfliktne osebnosti bi prosil da se spremenite ali pa vsaj poizkusate v pravem tonu izrazit
svoje prepricanje ce je res smiselno objave in seveda tudi za sirso mnozico razumljivo.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Napisal/-a bam88 Sr dec 05, 2007 8:58 pm

Opazam zadnje cajte da tisti uporabniki vsaj v mojih oceh ki znajo normalno komunicirati po forumu so opozorjeni (kartoni). Tisti ko pa dejansko delajo sranje pa niso. Zdaj za tiste ki so opozorjeni nevem kaksno majo zgodovino tukej ker pac nisem zlo dolg uporabnik ampak vecina opozorjenih se mi zdijo zelo vredu in bi se lahko opozorila umaknila (primer: lumpy in savincan).. samo moje mnenje.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Sr dec 05, 2007 10:37 pm

bam88 je napisal/-a:Opazam zadnje cajte da tisti uporabniki vsaj v mojih oceh ki znajo normalno komunicirati po forumu so opozorjeni (kartoni). Tisti ko pa dejansko delajo sranje pa niso.


motiš se...bodi še malo na forumu pa boš videl kako je...

sicer pozdravljam spisano temo z strani @mactron-a

dobro, so uporabniki ki preprosto pišejo "kr neki" in se jim gre za "nabijanje postov" da bodo čimprej mojstri foruma ;)

so pa tud dnevi ko sami kar nekaj napišemo izven konteksta a nato hitro popravimo napako oz. nas že kdo opozori na to( ne v obliki kartona ampak kot odgovor na naš objavljen post), kar je tudi prav


lp
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Sr dec 05, 2007 10:49 pm

Mac, nisem jaz nikogar mel namena zašpecat zdaj tu ven. Pač sem samo napisal, da se včasih kar dostkrat nekaterim spregleda.
Pa da nebo zdaj kdo mislil, da zato ker imam karton, pa da se spravljam na druge. Sploh ni res to.
Jaz sem si ga zaslužil, tud vem kdaj čeprav mi ni blo javljeno, kaj, zakaj pa kak, pač pride tak ko vsakega malo zanese na forumu. :D :oops: iebat ga. Zarad tega kartona se jaz sploh ne obremenjujem. Mogoče te nekateri sveži uporabniki vidijo kot slabega userja na forumu ker pač vidi karton....

:hi
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
im nobody
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3321
Pridružen: Pe feb 03, 2006 11:18 pm
Kraj: laško

Napisal/-a im nobody Sr dec 05, 2007 10:56 pm

koristna tema...nismo vsi nedolžni angelčki...priznam...se pa nardi da maš kdaj slab dan ali kakšni drugi problemi pa ti kaj uide vendar boljše potuhtat prej kar napišeš kokr pa da enga užališ...postavi se u kožo žrtve

mene tudi zanima glede sončka...veliko sem že bral kako ste ga podjebavali in žalili...meni se ne zdi kritičen in tudi zasledil nisem da bi sonček kirga užalil...pač so mu pri srcu golfi hondašem pa honde...tak da se prosim postavimo na isti nivo in imamo poštene debate in smo vsi zadovoljni...volk sit koza cela...lep pozdrav
passat 1.9 tdi 110,235 nm
Na levi pas...do konca gas
viewtopic.php?t=72616&postdays=0&postorder=asc&start=60
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Sr dec 05, 2007 11:04 pm

Moderatorji ste pa neki angelčki ali kaj? Itak, da se najdejo kreteni med uporabniki, vendar imate moderatorji dvojna merila.
Moj primer: moj podpis vas očitno tako moti, da imam blokirano pošiljanje PM. Nekateri pa imajo še vedno v podpisu povezave do raznih bolh in ostalih piz.darij. Nekateri si celo odprejo temo v kateri prodajajo avtoradije ali kaj drugega. In kaj se zgodi: NIČ.
Očitno je: dokler ne boste postavili in se držali pravil vi sami, se tudi vsi ostali ne bodo.
Ta post boste itak izbrisali. Ali pa bom imel še kake omejitve?

lp
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 11:12 pm

@s12345:
no vidis taksni ki ne znajo prebrati prvih postov oz. celote me tudi motijo
zakaj? ...prvic modi nismo nobeni angelcki pa to ponavljam ze v drugo preberi si
odebeljeni tekst na zacetku... kaj je celotna skupnost? potem tvoj podpis je
bil spremenjen od admina ...ne vem ti ocitno ne locis moderatorja in administratorja :idea:
sam pa dobro ves zakaj si dobil taksno prepoved...

@Lumpy_: to je bilo zgolj povedano v smislu druge teme... ker se ta ne tice kartonov
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Sr dec 05, 2007 11:16 pm

MacTron je napisal/-a:@s12345:
no vidis taksni ki ne znajo prebrati prvih postov oz. celote me tudi motijo
zakaj? ...prvic modi nismo nobeni angelcki pa to ponavljam ze v drugo preberi si
odebeljeni tekst na zacetku... kaj je celotna skupnost? potem tvoj podpis je
bil spremenjen od admina ...ne vem ti ocitno ne locis moderatorja in administratorja :idea:
sam pa dobro ves zakaj si dobil taksno prepoved...
@Lumpy_: to je bilo zgolj povedano v smislu druge teme... ker se ta ne tice kartonov


zakaj že
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Sr dec 05, 2007 11:22 pm

Pa še to:
O kakem mojem podpisu govoriš?
Kaj je bilo spremenjeno?
Pa temo sem prebral v celoti. Če še nisi opazil, se mi j**e koliko postov imam in se trudim, da ne smetim v vsaki temi kot določeni osebki. Nisem in nikoli ne bom zganjal fovšije ali kakih drugih zdrah. Ampak ni pomembno. Sem ti samo napisal moje mnenje in navedel moj primer.
lp
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 11:22 pm

s12345 je napisal/-a:zakaj že


zakaj? ...od zacetka ker si imel v podpisu link o prodaji kup stvari ...po
posredovanju admina pa si dobil preprosto spremenjen podpis v smislu
oglasevanje ni dovoljeno / glej pravilnik ...ampak ti gres pretiravat
in si spremenis se zanalasc v taksen podpis kot ga imas se sedaj... in to ni
izzivanje... :?:
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
s12345
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 762
Pridružen: Sr jul 06, 2005 9:03 pm

Napisal/-a s12345 Sr dec 05, 2007 11:24 pm

s12345 je napisal/-a:Moderatorji ste pa neki angelčki ali kaj? Itak, da se najdejo kreteni med uporabniki, vendar imate moderatorji dvojna merila.
Moj primer: moj podpis vas očitno tako moti, da imam blokirano pošiljanje PM. Nekateri pa imajo še vedno v podpisu povezave do raznih bolh in ostalih piz.darij. Nekateri si celo odprejo temo v kateri prodajajo avtoradije ali kaj drugega. In kaj se zgodi: NIČ. Očitno je: dokler ne boste postavili in se držali pravil vi sami, se tudi vsi ostali ne bodo.
Ta post boste itak izbrisali. Ali pa bom imel še kake omejitve?

lp


Kaj pa porečeš na to? Boš rekel, da se zmišljujem?
kako ste pametni. blagor vašim mamicam.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Sr dec 05, 2007 11:44 pm

s12345 je napisal/-a:Kaj pa porečeš na to? Boš rekel, da se zmišljujem?


ne se ne zmisljujes toda 19000 + uporabnikov (realno nekje na dan 500 +)
je tezko vsak dan pregledovat ce imajo vse tako po "predalckano" kot veleva pravilnik
enkrat se definitivno najde... in se nekaj opazam da isces luknje in da sem ti
vse ostalo obrazlozil kar te je motilo (v prvih neprevec prijaznih postih)
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo Če dec 06, 2007 12:02 am

res ne dojamem kako lahko udrihate po Mactronu...se grem stavit,da bi brez njega biu tale forum v celmu razsulu...če si kršu pravila pa dubu kazn, požri pa bod tih...če ti kej ni prou ne hod na forum ker te noben ne sil!res ne dojamem :!:
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Če dec 06, 2007 12:17 am

Se prav čudim, kak mu uspeva bit v vseh temah naenkrat pa pazit na incidente, zraven pa še brskat po netu in davat informacije, ko kdo kaj rabi/išče. :)
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost