Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So jun 20, 2009 1:08 pm

JureV: Po tvojem odzivu je to osvezeno. Crontab ni osvezil in ostalo je v pregledni tocki.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe feb 19, 2010 12:14 am

A ima mogoče še kak uporabnik kake probleme s tem forumom (po možnosti, da uporablja Firefox)? Pol današnjega dne sem lahko normalno uporabljal forum, potem ga je pa konstantno začelo srat. Najprej z uno stranjo od Domence, da stran ne obstaja (najbrž veste, kakšna je; po refreshu je delovalo normalno al pa tudi ne), zdaj pa je problem, ker mi osnovno stran foruma odpre normalno, ko pa začnem odpirat te kategorije (Splošna debata, Srečanja, ....) pa sploh ne more odpreti strani...

P.S.: Trenutno uporabljam IE, kjer čudežno dela. Je pa tud res, da mi zadnje nenormalno čudno deluje wireless (je*emti Amis.... :roll: :roll: ), ampak glede na to, da ostale strani bolj kot ne normalno delajo (se zgodi, da kdaj tud v prvem šusu ne odpre, ampak a.com mi tud po 100x refreshu ne odpre. :evil:
Slika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Pe feb 19, 2010 1:42 am

IcEm4n je napisal/-a:... po refreshu je delovalo normalno al pa tudi ne), zdaj pa je problem, ker mi osnovno stran foruma odpre normalno, ko pa začnem odpirat te kategorije (Splošna debata, Srečanja, ....) pa sploh ne more odpreti strani...


Kako to zgleda, ko ne moreš odpret strani? Se "neskončno" nalaga ali ti morda "konča" nalaganje, a je cela stran bela brez česarkoli? Če je to drugo, imaš podobne, če ne iste probleme kot jaz (že precej časa). Odpravljam jih tako, da pri orodja > možnosti > zasebnost > zbrišem A-com kukija in nekaj časa (dni ali tednov) spet dela normalno.

Pred par leti je že bilo o tem govora, češ da je to bug FF-ja, govora je bilo tudi o tem, da pomaga, če inštaliraš FF na nesistemsko particijo, a meni ni pomagalo nič - kljub večjemu iskanju po netu. Takrat niti brisanje kukijev ni pomagalo, sedaj pomaga.
 
Uporabniški avatar
Caby
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: To mar 29, 2005 7:38 pm

Napisal/-a Caby Pe feb 19, 2010 2:30 am

Kaj pa Chrome brskalnik? Jaz nimam problemov pri ničemer z njim.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe feb 19, 2010 9:02 am

esem, najbrž veš, kakšno okno pokaže, ko ne more strani odpret. Čudno mi je že, ker mi je pred tem (včeraj) občasno tudi tisto stran od Domence kazalo, pa še prejšnje dni mi je dostkrat tud samo belo stran pokazalo, tako da nisem vedel, a je pri meni kaj narobe al so kake težave na forumu.

Sicer pa danes na FF-ju forum spet deluje normalno. Čudno pač!

Caby, sem kakšen teden uporabljal Chrome, pa me ni tok pritegnil, pa tud tako "varčen" ni bil kot se govori.
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Pe feb 19, 2010 9:14 am

večkrat pomaga če se pobriše zgodovino, cookije.

če pa začne srat pa uporabite ie-ja
 
Uporabniški avatar
MyWay!
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr okt 29, 2008 10:30 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a MyWay! Sr feb 24, 2010 11:46 am

Safari dela brez problema, povsod in zmeraj.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Motnje v delovanju portala in foruma

Napisal/-a nevermind Če sep 12, 2013 4:23 pm

Mi lahko kdo napise kaksno aplikacijo za lazje branje foruma? Imam iPhone.
Vcasih mi gor kjer je napisano tole www naredi ikonco reader ampak tam prikaze samo en post.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov