Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Zaklepanje tem oz. cenzura .....

Napisal/-a tdk Pe nov 27, 2009 5:18 pm

...s strani najpametnejsih.
Res ne razumem zaklepa enih tem;ocitno ko nekomu od tam zgoraj nekaj ne paše pač zaklene;najlažje,saj ima oblast v rokah on....in zakaj so forumi?da vsak pove kar misli;in prav je tako(deloma...zaprite ko pride do osebnih obračunov ipd).
Pa zapre temo z utemeljitvijo,da se je o tem pisalo že pred 2 letoma...halo;se je marsikaj spremenilo;potem zapri temo o npr.kupovanju VW passata...ker je o pasatu nekdo pisal že enkrat pred dvema letoma....

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=73214
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=73056
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=73023

...pa še kaj bi še našlo....

lp tdk

pa tudi tale post kar zaklenite ali še bolje zbrišite...in uživajte v samovladi,kakršno ste si pač ustvarili;obilo užitkov.
 
Uporabniški avatar
hp6715s
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Pe jun 27, 2008 4:50 pm

Napisal/-a hp6715s Pe nov 27, 2009 5:31 pm

x2 :!: :!: :!:

Ravno prej sem mislil odgovoriti pri tisti temi o cestninjenu, pa ugotovil da je zaklenjena....zakaj že???? :evil:
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Zaklepanje tem oz. cenzura .....

Napisal/-a MacTron Pe nov 27, 2009 5:39 pm

tdk:
Glede na to, da ti ne pride na pamet eno splosno "nadaljevanje" v temi, kjer se je ze
o tem govorilo, se ne cudim, da si sploh ustvaril taksno temo... zalostno, da je potrebno
razlagat taksne stvari, ki bi morale biti samoumevne... za prvo temo, ki si jo prilepil
v ta post je cisto lepo razlozeno... pred 2. leti se je o tem ze govorilo torej, ce ze se
stvar nadaljuje TAM... ne pa 1000 drugih tem potem pa iskalnik nic ne najde... to je
klasicen izgovor. Druga in tretja tema sta se zaklenili verjetno iz enega splosnega
razloga...avto je kupljen, nimamo kaj vec razpravljati (poleg tega je blo zazn se kreg).
No nasla se je pa se ena tema o Kitajcih katera je ze toliko razvejana, da bo
kmalu nastala nova "provinca"... in bilo je prav tako govora o tem BS6 poleg linkov...

To spodaj kar si pripisal je cisto brez smisla in glede na tvoje udejstvovanje ga jemljem
kot zelo neresno.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Re: Zaklepanje tem oz. cenzura .....

Napisal/-a tdk Pe nov 27, 2009 5:50 pm

Sem res iskreno povedano pričakoval tako argumentiran odgovor;res me je zadovoljil skoraj na vseh področjih,kjer lahko človeški osebek doživi zadovoljstvo in zadoščenje....

lp tdk

p.s.pa sedaj resno:Temo sem ustvaril z namenom,da vidim kaj ostali vozniki menijo o plačevanju cestnine na takšen ali drugačen način;sam bi se vključil v temo ko bi se meni to zdelo potrebno in pomembno,ali ko želel dobiti info ali mnenje na moje vprašanje...ali se naj morda vključim v debato na željo,potrebo...in prijaznost admina?...seveda,nismo vsi z IQjem tako visoko,da bi bilo vse samoumevno;enim nam pač ni...imate morda željo da takšni ki samoumevnih stvari pač ne razumemo gremo nekam...???Če je avto prodan...ni prvi in ne zadnji;pa res ne vidim razloga da folk ne debatira in komentira o prednostih ali slabostih dotičnega modela...moje mnenje,pa menin da ni eno in ne edino...


aja,zakaj so že forumi?


MacTron je napisal/-a:tdk:
Glede na to, da ti ne pride na pamet eno splosno "nadaljevanje" v temi, kjer se je ze
o tem govorilo, se ne cudim, da si sploh ustvaril taksno temo... zalostno, da je potrebno
razlagat taksne stvari, ki bi morale biti samoumevne... za prvo temo, ki si jo prilepil
v ta post je cisto lepo razlozeno... pred 2. leti se je o tem ze govorilo torej, ce ze se
stvar nadaljuje TAM... ne pa 1000 drugih tem potem pa iskalnik nic ne najde... to je
klasicen izgovor. Druga in tretja tema sta se zaklenili verjetno iz enega splosnega
razloga...avto je kupljen, nimamo kaj vec razpravljati (poleg tega je blo zazn se kreg).
No nasla se je pa se ena tema o Kitajcih katera je ze toliko razvejana, da bo
kmalu nastala nova "provinca"... in bilo je prav tako govora o tem BS6 poleg linkov...

To spodaj kar si pripisal je cisto brez smisla in glede na tvoje udejstvovanje ga jemljem
kot zelo neresno.
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc Pe nov 27, 2009 5:54 pm

Jaz nevem koga kaj boli če je pač več tem odprtih, pa tudi če imata 2 odprto temo o kupovanju passata nevem kaj je narobe. Zakaj sploh bi bilo napačno da je več tem?
Relax take it easY
Slika
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Pe nov 27, 2009 6:01 pm

če obstaja 2 leti stara tema važno da se tam piše, vse v samo eni temi !

Če pa se nakupuje passata pa zgleda nekako takole:

http://www.google.si/search?hl=sl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:sl:official&hs=IKP&q=site:www.avtomobilizem.com+nakup+passata&start=0&sa=N

:lol:


p.S. ko sem spraševal v temi "kaj se dogaja s forumom" zakaj so se neke teme zaklenile nisem nikoli dobil odgovora. vse je odvisno kak dan imajo modi. :)
Freude am Fahren
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Napisal/-a tdk Pe nov 27, 2009 6:09 pm

To tudi mene najbolj matra..naj nekdo že enkrat pove ZAKAJ zaklene določeno temo...je,seveda,odgovore je en osebek ki ima ČIN admina že podal;me pa zanima če je tako dosleden pri vseh temah in polemikah...ko ene prebiraš,se ti kar obrača od tega kam je neka tema zašla.Sicer pa zato so forumi....aha,forumi so zato,da lahko ADMINI po svoji lastni volji brišejo,cenzurirajo in zaklepajo kar jim osebno ne paše;pravila so seveda daleč v drugem planu.
Forumi;če nekomu neka tema ali debata ni za brat je pač ne bere,bere nekaj drugega...svobodno izbiro vsakega posameznika....in svobodo,da prebere tudi tisto,kar je nekdo želel napisat,pa ni mogel,ali je želel sam kaj dodat oz. napisat....pa seveda NIMA!

lp tdk
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Pe nov 27, 2009 6:19 pm

men tud ni vedno jasno...

očitno majo nekateri veselje s tem..

tist link glede kupovanja VW pa tud dost pove ja :P
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Pe nov 27, 2009 6:29 pm

citiram iz pravilnika:

...Na koncu še opomba da forum NI demokracija in da odloča v zadnjem primeru le lastnik foruma...





tok da ne vem kaj vam ni jasno.pač ne hodite sem če vam kej ne paše ;)

:hi
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
TriCikl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 726
Pridružen: So okt 21, 2006 10:20 am
Kraj: Štajerska

Napisal/-a TriCikl Pe nov 27, 2009 6:38 pm

Sprijaznite se že, da na foromu ni demokracije. Kar je seveda bolje kot nek neurejen kaos.

Modi bi pa res lahko vsakič napisali na koncu teme stavek ali dva zakaj se tema zaklepa čeprav se njim zdi mogoče samoumevno se bo med kupom uporabnikov vedno našel nekdo, ki ne bo razumel zakaj in se ne bo zadovoljil z razlogom: "ker lahko!".



Edit: vidim, da me je el_diablo prehitel
Prelude To Disaster
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Napisal/-a Ivan36 Pe nov 27, 2009 7:28 pm

Ja tista od Kitajcev je bila dobra, ker čakat, da mi v stari naloži 140 slik je malo tuga no :( kaj pravite na to ?
 
Uporabniški avatar
tdk
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:03 pm

Napisal/-a tdk Pe nov 27, 2009 7:29 pm

Seveda lastnik foruma ima admine,moderatorje..ipd,ki delajo po lastni presoji....in ta isti lastnik ima VELIKO sponzorjev,ki ta forum zelo verjetno spremljajo in tudi na podlagi tega in te spletne strani evre na a.kom mečejo...In ko bo bodo nekomu ki jim daje denar za njihovo vladanje in preseravanje zbrisali,zaklenili temo ali bognedaj blokirali dostop...pa jim bo ta veselo zaprl pipo in svojo reklamo preselil na xxxxx drugih enako ali bolje obiskanih strani;in takrat bodo taki kot je MAKTRON in podobni mišičnjaki na tem in ostalih forumih za nekaj Evrov delali nekaj drugega kot se preseravali po tem forumu.


lp tdk
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Pe nov 27, 2009 7:55 pm

Ta tema je čist bedna! Zakaj se jo ne zaklene?
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Pe nov 27, 2009 9:09 pm

Pa ''oglasi'' ne deluje že nevem kolko cajta. Porihtajte to.
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS Pe nov 27, 2009 9:30 pm

cruiser1 je napisal/-a:Ta tema je čist bedna! Zakaj se jo ne zaklene?


:D :D Dobra.
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe nov 27, 2009 9:31 pm

tdk: Zgoraj sem ti lepo razlozil, ampak ocitno ti raje vztrajas oz. z zadnjim prispevkom
celo zalis (res spostljivo, ni kaj) ...lahko ti samo recem, da nimas vse razcisceno kaj in
kako se dela in kdo ima poleg tega se dodatno redno sluzbo itd... ne, nimas ideje.

Lepo te prosim v zadnje, da se umiris in svoje slabe misli pusti off-line, ker drugace bom
po pravilniku zakljucil tvoje skromno udejstvovanje... s taksnimi gres cez rob.

Ivan36
: Ce bi kliknil na link in ne samo prebral "nekaj" bi tudi videl, da te pripelje
na tocno mesto kjer je bila tudi debata o tem vozilu... dva posta nizje pa je moderator
Joie tudi to spravil v detaile...

Kaj opazam... da novinci in taksni podobni ne sledite temam, ampak je preprosteje odpret
novo, cez pol leta pa sprasevat zakaj je 10 tem in iskalnik nic ne najde... bravo.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem So nov 28, 2009 12:11 am

tdk
Ti resno misliš s to temo?

Ob tem, da sploh ne poznaš osnovnih principov delovanja foruma?
Vse delo modov in adminov je neplačano, ti pa o nekih evrih?

Da se spravljaš na enega najbolj zaslužnih in mu praviš "mišičnjak"?
MacTron je še vedno pomagal, tudi toleranten je dovolj, nato pa dobi od takih kot si ti take nebuloze v zahvalo.

Si proti preglednosti in raje odpiraš nove teme o istih stvareh?

Jeza ali krohot - težko se je odločit.
In pri tem res ne pomagaš. Nekateri bi radi več reda in več resnosti, ti bi rad čim več tem in čim več čatanja - da se ja resni in konstruktivni posti povsem skrijejo. A mnenje drugih uporabnikov zate ne šteje, ka-li?

Ob tem pa bi še zasmehoval mode, podtikal finančne interese, čeprav je res ravno obratno in privoščljivo želel, da se na naših hrbtih lomi umanjkanje reklam - kao "Boste že videli".

S takimi osebki je žal treba tudi živet, a to še ne pomeni, da lahko blejajo karkoli brez posledic. Če je kdaj posledica zaklep, pa v jok.

Hvala lepa.

PS
Je pa res lepo, da priznaš, da so ti ene stvari težko umevne. Sarkazem kdaj pripelje direkt v realnost. Vsaj to...
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n So nov 28, 2009 12:54 am

Slika ?
Slika
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo So nov 28, 2009 12:59 am

IcEm4n je napisal/-a:Slika ?


premalo se to uporablja. vsak dan bi se dalo par takih potalat ;)
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Napisal/-a Ivan36 So nov 28, 2009 1:34 am

Ivan36: Ce bi kliknil na link in ne samo prebral "nekaj" bi tudi videl, da te pripelje
na tocno mesto kjer je bila tudi debata o tem vozilu... dva posta nizje pa je moderator
Joie tudi to spravil v detaile...


Vem sem vse prebral, ker me zanima pa ne gre se samo za BS3 ampak za, zakaj jih ni več ali skoraj nič v EU ;) Pa vso šaro so jim dol prodali tako, da so delali kar smo jim mi prodali torej ? Verjetno bi bilo lepo vsaj 30% te proizvodnje imeti v Sloveniji :( saj je tudi Clio II že kar dedek pa se odlično podaja :lol:
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov