Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc So nov 28, 2009 12:35 pm

Teme o Radarjih in pritožbah pa ko so že res smešne pa jih je ducat, skoraj vsak uporabnik ma svojo že. Vsak bi pisal pritožbe itd. To pa bi res predlagal eno sticky temo v kateri se naj zberejo vsi ki so bili "neupravičeno" kaznovani.
Relax take it easY
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So nov 28, 2009 1:53 pm

sta že @mactron in @esem povedal svoje a naj dodam še jaz nekaj malega v to skledo:

5. Izbris objav ali celih debat
5.1 - moderator ali lastnik foruma lahko brez pojasnil in opozoril članom izbriše ali premakne objavo/debato v drugo področje. Vsako javno oporekanje moderatorju/lastnikom za izbris ali za opravljanje njihovega dela se kaznuje s vnovič podeljenim opozorilom (rumenim kartonom), objava pa premakne v "smetišče debat". Moderatorji in admini niso dolžni odgovarjati članom zakaj in kako, njihova odločitev je dokončna in pritožbe na njihove akcije ni. Vsak, ki bo oporekal moderatorju, bo odstranjen s foruma za 1 teden.

kljub napisanim pravilom v pravilniku smo še zmeraj odprti za dialog. dokaz je tale tema!
prvo preberite PRAVILNIK in nato se oglašajte...


za tiste, ki neveste kje se nahaja PRAVILNIK:

Slika
 
nooblette
Novinec
 
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr feb 06, 2013 3:25 pm

Re: Zaklepanje tem oz. cenzura .....

Napisal/-a nooblette Po maj 06, 2013 11:46 pm

Rad bi se zahvalil moderatorju/jem za uslišano željo. Hvala za pomoč :)
Nisem našel nobene primerne teme za zahvale zatorej upam,da ni nič narobe če sem napisal tukaj.
Only music takes me there, where i can be me.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost