Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
blackmagic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Po okt 23, 2006 11:14 am
Kraj: Fram

Ocenjevanje galerij avtomobilov

Napisal/-a blackmagic Sr jun 16, 2010 9:38 am

Par nizkih ocen je padlo brez veze. :!:

Tistih 1 si res nihče ne zasluži. Bi se dalo kaj narediti?
Who cares about
the shining of the sun
when the earth is black
\,,/ 666 \,,/
 
Uporabniški avatar
cky2k
Uporabnik
 
Prispevkov: 1042
Pridružen: Ne apr 29, 2007 1:20 pm
Kraj: Prevalje(Koroška)

Napisal/-a cky2k Sr jun 16, 2010 9:42 am

par nizkih ocen je padlo več kot brezveze vse od enega uporabnika in to takšnim avtomobilom ki si ne zaslužijo takšnih nizkih ocen :?
VW golf IV
 
baSix
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: Po okt 01, 2007 8:44 pm

Napisal/-a baSix Sr jun 16, 2010 11:32 am

favšija :)
...::: www.CST-TEAM.net :::...
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Sr jun 16, 2010 1:07 pm

Ja in...
Nevem zakaj se sploh obremenjujete z temi ocenami men dol visi,če mi vsi prbijejo samo 1-ko.Če daš avto na javen forum morš prčakvat vse tut zbadanje ostalih uporabnikov.Nevem a se v galeriji po novem tekmuje..
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Sr jun 16, 2010 1:14 pm

ahahahaha, attention whore :lol: :lol: :lol:
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Napisal/-a primozek68 Sr jun 16, 2010 1:25 pm

Cjoooo blackmagic... Laughing my ass off. Revež, kaj boš pa zdej. Čaki, ti grem jest eno 10 dat, ti pejt pa v garažo opla pobožat pa potolažit.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
cky2k
Uporabnik
 
Prispevkov: 1042
Pridružen: Ne apr 29, 2007 1:20 pm
Kraj: Prevalje(Koroška)

Napisal/-a cky2k Sr jun 16, 2010 1:54 pm

seat je napisal/-a:Ja in...
Nevem zakaj se sploh obremenjujete z temi ocenami men dol visi,če mi vsi prbijejo samo 1-ko.Če daš avto na javen forum morš prčakvat vse tut zbadanje ostalih uporabnikov.Nevem a se v galeriji po novem tekmuje..



drugače je če dobiš 1 od več uporabnikov,tu se pa gre da letijo slabe ocene od istega uporabnika,sam nimam avta v galeriji tako da se nimam kaj za sekirat :lol: sam mal rešpekta je pa treba met...vsaj men se tko zdi
VW golf IV
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Sr jun 16, 2010 2:57 pm

cky2k je napisal/-a:
seat je napisal/-a:Ja in...
Nevem zakaj se sploh obremenjujete z temi ocenami men dol visi,če mi vsi prbijejo samo 1-ko.Če daš avto na javen forum morš prčakvat vse tut zbadanje ostalih uporabnikov.Nevem a se v galeriji po novem tekmuje..



drugače je če dobiš 1 od več uporabnikov,tu se pa gre da letijo slabe ocene od istega uporabnika,sam nimam avta v galeriji tako da se nimam kaj za sekirat :lol: sam mal rešpekta je pa treba met...vsaj men se tko zdi


Ja pa dobro no pa kaj se bo zaj lastniku pa kr svet podru.Nevem folk mal morte začet ločit navidezni svet in pa real.Zaj bo šel tisti jokat mami pod krilo,ker mu je en imbacil dal enko....
Pa sej,če je vedno eden in isti sploh nevem zakaj se obremenjujete.Nevem malo se morte zamislit,sej pa tuki se ne gremo Slovenija ima talent :)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
mateichk
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po mar 08, 2010 10:49 pm

Napisal/-a mateichk Sr jun 16, 2010 3:46 pm

v zdajšnih časih bi se reklo slovenija ima riž :D
 
Uporabniški avatar
blackmagic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Po okt 23, 2006 11:14 am
Kraj: Fram

Napisal/-a blackmagic Sr jun 16, 2010 10:48 pm

Meni ni dal nihče nizke ocene tak, da se ne jezim. 8)
Ampak je butasto, da se gre potem neko podjebavanje zaradi tega.

primozek68, ki je tvoja ocena ? Če ne boš hiter mi bo avto prej zarjavel. :wink:
Who cares about
the shining of the sun
when the earth is black
\,,/ 666 \,,/
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc Sr jun 16, 2010 11:18 pm

Zato so ocene da so od 1-10 smešno da se bunite če 1 dobite :lol:
Relax take it easY
Slika
 
baSix
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: Po okt 01, 2007 8:44 pm

Napisal/-a baSix Sr jun 16, 2010 11:48 pm

najbolše da se to ocenjevanje spremeni iz 1-10 na Je mi všeč, ni mi všeč :D
...::: www.CST-TEAM.net :::...
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc Sr jun 16, 2010 11:49 pm

najboljše da tisti ki ste samovšečneži mate funkcijo da lahko ocenjuje folk samo med 8-10
Relax take it easY
Slika
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 Če jun 17, 2010 7:09 am

Enga bi bli treba mal po po..! Slabe ocene padajo (1, 2, 3) na avtomobile, na katere je blo vloženga velik truda.

Ta uporabnik lepo izraža tipično slovensko fovšijo in balkansko žlehtnobo!

Admini, spite?
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če jun 17, 2010 7:28 am

jack86 je napisal/-a:Enga bi bli treba mal po po..! Slabe ocene padajo (1, 2, 3) na avtomobile, na katere je blo vloženga velik truda.

Ta uporabnik lepo izraža tipično slovensko fovšijo in balkansko žlehtnobo!

Admini, spite?


Pa dejte nehite že no...Pa sej komu mar,če ti kdo prpopa slabo oceno.Misliš,da je vsakemu všeč tvoj/moj avto.okusi so različni in vsak lahko izrazi svoje mnenje.Če ne pa naj admini napišejo,da se lahko da samo ocena 9 in 10... pa bo mir.
Nevem koji k**ac imaš ti od tega,če kdo da slabo oceno...boš mogoče imel manjšega..neboš mogel spat.
Vsak itaq zase rihta avto in važen je njegov okus.Bolje dat enko pa bit neposreden kot pa dat 10-ko pol pa se lastniku za hrbtu smejat.dej bot realen pa se nena napihuj tu po forumu.Če pa lastnik inu njegovi privrženci ne morejo sprejet negativne ocene pa naj ne deva avta na javen forum,ki je še javen in lahko vsak pove svoje mišljenje.
Pa trud gor ali dol..lahko ti vložiš 2000 ur dela pa narediš skrapucalo od avta tko,da vložen trud ni pogoj,da je avto všečen.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc Če jun 17, 2010 7:33 am

jack86 je napisal/-a:Enga bi bli treba mal po po..! Slabe ocene padajo (1, 2, 3) na avtomobile, na katere je blo vloženga velik truda.

Ta uporabnik lepo izraža tipično slovensko fovšijo in balkansko žlehtnobo!

Admini, spite?

WTF kaj če je vloženo truda če te en oceni z 1 je 1...samovšečnež :twisted:
Relax take it easY
Slika
 
Uporabniški avatar
branee
Uporabnik
 
Prispevkov: 811
Pridružen: Po feb 15, 2010 9:39 pm

Napisal/-a branee Če jun 17, 2010 7:41 am

a to je govora o primerku z nadimkom "pugi89" ?:D
Minds are like parachutes. They only function when they are open.
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 Če jun 17, 2010 7:41 am

Ne gre se za mene! Gre se za enga kurca, k je ceeelo serijo vsakemu k ga je srečal prbiu 1!

Men dol visi kuga si drug misljo o mojem avtu! Gre se zarad samga smisla ocenjevanja..

Je pa res ogromno takih kot sta dejcc in seat, ki jima ego temelji na avtu. Svaka čast takimi! Kaj bi bli taki ljudje brez avta?
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če jun 17, 2010 7:47 am

Hm meni govoriš,da mi ego temelji na avtu :)
Mož nena se napihuj prosim,da ti nebo kaj vun skočlo.
Za razliko od tebe znam ločit real lajf in pa virtualni svet in se ne obremenjujem kaj si folk misli o mojem avtu pa,če mi ga cel forum spluva in mi vsi dajo "1" se naum neki šel pizdit...
In ja tut jst sem že mislil par avtom dat 1 pa jim nisem fouš samo se ne spuščam na tak nivo,ker vem,da eni kot si ti pol ne morjo spat im majo uničene počitnice :)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 Če jun 17, 2010 8:09 am

Branee, imam istega uporabnika v mislih.

@Seat, Hvala ti k mi še nisi počitnic uniču ;) Hehe!
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov