Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če jun 17, 2010 8:34 am

jack86 je napisal/-a:Branee, imam istega uporabnika v mislih.

@Seat, Hvala ti k mi še nisi počitnic uniču ;) Hehe!


Lej naum sploh ocenjeval,ker mi Reno.... no naum začel prepira,ker se ne splača.Drugače pa ti naum uniču počitnic hehe :lol:
Samo nevem kaj se kurčiš zaradi nepomembnih stvari in se niti nebom poglabljal,ker me niti ne zanima.Sej tuki na forumu je tko videti,da se negativne ocene ali kritike ne sme več dati,ker pol so vsi prepotentni mulci kuj na nogah kot,da bi mu nevem kaj naredu.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
dejcc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1116
Pridružen: Sr okt 07, 2009 8:19 pm

Napisal/-a dejcc Če jun 17, 2010 12:04 pm

jack86 je napisal/-a:Ne gre se za mene! Gre se za enga kurca, k je ceeelo serijo vsakemu k ga je srečal prbiu 1!

Men dol visi kuga si drug misljo o mojem avtu! Gre se zarad samga smisla ocenjevanja..

Je pa res ogromno takih kot sta dejcc in seat, ki jima ego temelji na avtu. Svaka čast takimi! Kaj bi bli taki ljudje brez avta?


Zakaj bi meni ego temeljil na avtu, boli mene pa če bi mel same 1ke v galeriji, tebi ego temelji na avtu ker se sekiraš za ocene!
Relax take it easY
Slika
 
gofra
Uporabnik
 
Prispevkov: 1153
Pridružen: Pe jun 22, 2007 8:56 pm

Napisal/-a gofra Če jun 17, 2010 12:33 pm

Evo, jst prodam svoj ego in prepuscam prvo mesto galerije komu, ki si tega blazno zeli :lol:

Itak sem mnenja, da tam se zdalec ne bi smel bit :D
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 Če jun 17, 2010 12:51 pm

Fantje, totalno ste narobe razumel. Govorim čez tistga, kater je v zadnjih parih dneh cca 30 uporabnikom dodal oceno 1. Pa vsi so mel povprečje čez 9 na podlagi več kot 15ih ocen. Tako da to je vseskup sama fovšija in žlehtnoba.

In tist, kater to dela, je škoda da je na forumu!

forum res zgubla na kvaliteti zarad takih k.. Mimogrede, jaz imam avto da me pelje s točke a do točke b - Letno nardim 50.000km in mi prav dol visi kaj si drug misljo kakšn avto vozim. Ko mi bo odslužu ga bom vrgu stran in je narjen!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če jun 17, 2010 1:24 pm

jack86 ja jst ti pa govorim,da se ne ti ne lastniki avtomobilov nebi smeli sekirat zarad tistih butastih ocen.Itaq po večini to niti niso realne ocene,ker se ne gre v detajle tko,da...tut iz tistih slik se ne da povečini razbrat kako avto dejansko izgleda in kako je sestavljen tko,da je to bolj kot ne larifari.
Če se pa komu gre za ocene pa naj mi sporoči na PM pa mu stisnem 10-ko.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov