Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ Po sep 13, 2010 1:45 pm

esem je napisal/-a:O oznaki nekredibilnosti je bilo že dovolj govora - npr tu.
Vsak, ki jo ima, jo je pošteno zaslužil in samo njegov problem je, če se tega (nekaterih lastnih objav) ne spomne oz jih (teh objav) sploh ni prepoznal kot vprašljive, kdaj celo škodljive komu.

Kar pa se tiče Audija, bi lahko že nehali s tem. Nazadnje bo še kdo rekel, da VAG-ovci nikoli ne dobivajo kartonov (kar sploh ni res), ker so že tako v živlejnu dovolj kaznovani... :-P :lol:


haha.. svaka čast, imaš smisel za humor!

kar se pa izjav tiče se mi zdi, da se avtomobilizem čisti in zato ne sprejema rasizma ter fanatikov.. pač to je forum o avtomobilizmu in ne o hvalospevih določeni znamki (no to še mogoče gre), še posebaj pa ne o negativni nastrojenosti do nekaterih zaradi pripadnosti znamkam.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po sep 13, 2010 2:22 pm

moj-avto je napisal/-a:
Kalos je napisal/-a:Kaj pomeni biti kartončkar? :)


Baje čini, kot pri vojski! :woohoo


tisti, ki naberete 4 oz. 5 kartonov dobite nagrado.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po sep 13, 2010 3:00 pm

adis je napisal/-a:
moj-avto je napisal/-a:
Kalos je napisal/-a:Kaj pomeni biti kartončkar? :)


Baje čini, kot pri vojski! :woohoo


tisti, ki naberete 4 oz. 5 kartonov dobite nagrado.

POLNI PENZION

PS. kot vidim, so nekaterim tudi kakšen kartonček odstranili_posledično, kdaj pridem jaz na vrsto :?:
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing Po sep 13, 2010 3:07 pm

sašo5 je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
moj-avto je napisal/-a:
Kalos je napisal/-a:Kaj pomeni biti kartončkar? :)


Baje čini, kot pri vojski! :woohoo


tisti, ki naberete 4 oz. 5 kartonov dobite nagrado.

POLNI PENZION

PS. kot vidim, so nekaterim tudi kakšen kartonček odstranili_posledično, kdaj pridem jaz na vrsto :?:


Fiatfan potem dobi letni paket v Dubai-u :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber Po sep 13, 2010 8:15 pm

Mislim, da vsi tisti, ki so dobili kartonček in pa naziv o nekredibilnosti, da tega niso dobili kar brez veze.

Na forumu sem že vrsto let in lahko rečem, da je forum kar na nivoju, sicer še vedno pod nivojem strokovnih tehničnih forumov, pa vseeno... je na nivoju.

Kaj zbija nivo temu forumu? ja točno taki člani, ki so dobili negativne nazive, preveč mulcev, najstnikov, ki se delajo pametne in imajo stil pisanja na ravni polpismenih otrok iz osnovne šole. Lahko napišem še več, ampak vsi zreli uporabniki zelo dobro veste kaj mislim.
Druga stvar zbijanja nivoja pa je preveč offtopic odgovorov, preveč brezvezne debate in vmesnih brezveznih pripom, še posebej takih objav, v katerih so nalimani samo smeški, brez enega smiselnega stavka. Hec gor ali dol, ali je treba objaviti odgovor, v katerem je še en brezvezen citat in potem nekaj smeškov, to je zame smetenje teme in zbijanje nivoja forumu.

Kdo je kriv za zbijanje nivoja? jasno da smo krivi člani in zato je jasno, da je najbolje, da se nezreli uporabniki odstranijo ali pa se jim zmanjšajo pravice, naj raje samo berejo in manj pišejo.

Kdor misli, da je število odgovorov tisto, kar nekaj šteje, se krepko moti, zato pa je nabijanje odgovorov brez smiselne vsebine nekaj zelo slabega. Ne se čudit, če dobite negativne nazive.

Da o raznih nestrpnostih sploh ne pišem ;)


.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
BBoss
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1933
Pridružen: Pe apr 29, 2005 12:51 pm

Napisal/-a BBoss Po sep 13, 2010 8:53 pm

Dej no Reber, a ti bi rad forum naredil dolgočasno sterilnega? Poglej tudi, če nekdo nalima samo smeškota nekako sodeluje (je vsaj prebral) in verjetno je zadovoljen z napisanim.

Forum mora imeti poleg izobraževalne note tudi tisto zabavno, da bodo ljudje tu gor čutili, da ni to zbirališče dolgočasnih zahojencev ampak, da je forum živ in da diha pa četudi kak 15-letnik napiše kako neumnost al pa se Sonček recimo spravi raziskovat temeljno vprašanje, ki si ga verjetno zastavi vsak voznik in sicer na katerem zobčku naj zategne ročno zavoro, če avto stoji na 10% klancu.

Meni so take teme zabavne, dokler se jih lotimo s kančkom zdravega humorja v upanju, da se ne pojavi nekdo, ki zamoralizira nekaj o bedni temi in butastih komentarjih.

Ja če gredo stvari predaleč je OK, da se jih ustavi samo vseeno dejmo vsaj tukaj pustit ljudem tisto malo svobode, ki jo v realnem svetu primanjkuje in kjer smo ujetniki sistema in borbe za preživetje.

Ker če tega ne bomo pustili bo forum počasi a zanesljivo začel umirati, ker kmalu se nihče več ničesar ne bo upal vprašati, ker ne bo vedel a je s svojo temo in pisanjem na dovolj visokem nivoju.
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Po sep 13, 2010 9:00 pm

adis je napisal/-a:
moj-avto je napisal/-a:
Kalos je napisal/-a:Kaj pomeni biti kartončkar? :)


Baje čini, kot pri vojski! :woohoo


tisti, ki naberete 4 oz. 5 kartonov dobite nagrado.


surprise :EE
 
plinaš
Uporabnik
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: To avg 11, 2009 4:33 pm

Napisal/-a plinaš Po sep 13, 2010 9:35 pm

tisti, ki naberete 4 oz. 5 kartonov dobite nagrado.[/quote]
POLNI PENZION

PS. kot vidim, so nekaterim tudi kakšen kartonček odstranili_posledično, kdaj pridem jaz na vrsto :?:[/quote]

sem odprl tale polni penzion pa sem dobil dvakrat po dva polpenziona all inclusive.. in potem naj otroci to gledajo...mislim na reklame za terme
plin je cnej k bencin
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron To sep 14, 2010 3:33 pm

@mucek21: Morda bi moral najprej popraviti svoje izrazanje ali celo postavljanje vprasanj. Namrec ze v tem tvojem prvem postu se vidi, da zelis na silo izvedeti stvari katere si pogresil ze v prvih korakih na tem portalu/forumu. V tej temi v prvem postu je kar nekaj taksnih zavajajocih besed in med drugim bi lahko ze ob tem lahko dobil taksno oznako.

Zavajajoc je tale stavek:
mucek21 je napisal/-a:lepo se vedem na forumu, spremljam objave, napišem kaj, če kaj vem ali če je kaka pohvala ali graja, se ne kregam itd...

Meni to ne deluje takole: http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 44#1295244 ...in se kaj bi se naslo.

Mislim, da sem tudi povedal ob novem letu kako se stvari streze in kdor tega ne da ni prebral, kdor tega niti sam ne dojame potem mu nihce ne more pomagati. Etika (internetna, splosna) je nekako znana vsem in v kolikor se jo v vecji meri prekrsi potem ta oseba ni zazeljena na nobenem portalu (ne samo a.com), ker bo slej ko prej tudi drugje nasla razlog za namerno "rusenje" skupnosti.

@saso5: Mislim, da je tvoje vprasanje povsem odvec, ker sem ti ze lepo nekoc povedal kako se pride do tega. Lahko pa celo potrdis tudi tisto kar sem povedal ob novem letu.

@moj-avto: Zelo slabo je to... tisti, kateri razume oznako (kajti ti je zgleda ne) se bo na dalec ognil tvojim postom / temam katere so bile ze tudi zaklenjene kljub vecrkatnim opozorilom iskanja. 2x-ni ban pa tudi govori tvojo zgodovino tu.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
mucek21
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Po okt 19, 2009 1:04 pm

Napisal/-a mucek21 Pe sep 24, 2010 12:57 pm

ja tm sem se pa res oreng zbunu, fora je pa tud bila da vsi celo stran nabijajo, kako je avto gnil pa da se ne splača rihtat, sej vsak star avto se ubistvu ne splača rihtat ampak tuki je 60% ljudi ki samo gleda da je vse novo in vsake tri lete nov avto da se lhka hvali okol. zdej me pa zanima, če mi lahko naštimaš nazaj, da lahko pošlem nazaj zasebno sporočilo, ker sem dobil ene in morem pol v temo pisat, kar pa tud ni uredu in bi rad človeku odpisal normalen, za tisto se pa upravičujem, za bunjene in ne pride več do tega ;)
l.p.

p.s. dobil sem vse odgovore ki sem jih potreboval, glede zastavljenga vprašanja, zakaj imam napis.......lahko zaklenete ali naprej debatirate :D
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov