Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Hren
 

Dobil karton brez kakršnegakoli pojasnila

Napisal/-a Hren Če okt 07, 2010 11:52 am

Ravnokar pridem na avtomobilizem.com, malo pregledam teme in opazim, da sem dobil karton. Moderatorja, ki mi ga je dal, pozivam, da mi pove zakaj, obenem pa predlagam, da bi v prihodnje bili dobitelji kartonov glede prejetja tudi obveščeni s pojasnilom! Zelo nedoraslo s strani glavnih na forumu se mi zdi deljenje kartonov kot za šalo in to, pazi, brez pojasnila!
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Če okt 07, 2010 12:03 pm

Navadi se :lol:

Jaz sem ga tudi kasiral ( kasneje je bil izbrisan ) pa še zdaj nevem kdo in zakaj mi ga je dal. :lol:
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Če okt 07, 2010 12:19 pm

Jaz vem da sem moj karton dobil zaradi ene teme o hondi, leta 2007, ali nekje tam, ampak od koga in zakaj točno mi tudi ni nihče objasno.
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Re: Dobil karton brez kakršnegakoli pojasnila

Napisal/-a LukL Če okt 07, 2010 12:21 pm

Hren je napisal/-a:Ravnokar pridem na avtomobilizem.com, malo pregledam teme in opazim, da sem dobil karton. Moderatorja, ki mi ga je dal, pozivam, da mi pove zakaj, obenem pa predlagam, da bi v prihodnje bili dobitelji kartonov glede prejetja tudi obveščeni s pojasnilom! Zelo nedoraslo s strani glavnih na forumu se mi zdi deljenje kartonov kot za šalo in to, pazi, brez pojasnila!

welcome to the club :lol:
 
Uporabniški avatar
fare
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2085
Pridružen: Po feb 07, 2005 8:10 pm

Re: Dobil karton brez kakršnegakoli pojasnila

Napisal/-a fare Če okt 07, 2010 12:51 pm

Hren je napisal/-a:Ravnokar pridem na avtomobilizem.com, malo pregledam teme in opazim, da sem dobil karton. Moderatorja, ki mi ga je dal, pozivam, da mi pove zakaj, obenem pa predlagam, da bi v prihodnje bili dobitelji kartonov glede prejetja tudi obveščeni s pojasnilom! Zelo nedoraslo s strani glavnih na forumu se mi zdi deljenje kartonov kot za šalo in to, pazi, brez pojasnila!
Ma kaj se sekiraš,vsi imamo kakega,hehehe.
 
Hren
 

Napisal/-a Hren Če okt 07, 2010 12:53 pm

Dejansko se avtomobilizem.com gre takih igric? Sem zelo presenečen, sprva se mi je zdel zelo v redu zadeva; saj ne rečem, da ni, a tega si ne bi smeli dovoliti - normalno je, da se ob vsakem opominu uporabniku doda tudi pojasnilo. Nujno bi bila potrebna manjša reforma, tj. obveščanje uporabnikov o prekrških.

Še vedno pa moderatorja, ki mi je dal karton, pozivam, da mi pove, kaj sem napisal narobe (?).
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Če okt 07, 2010 1:01 pm

Hren je napisal/-a: Nujno bi bila potrebna manjša reforma, tj. obveščanje uporabnikov o prekrških.


vidim, da nisi bral pravilnika a.com:
PRAVILNIK A.COM

pozorno preberi točko 5.1
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Če okt 07, 2010 1:05 pm

@Hren: Kaksni igric? Ravnokar si zopet prisel na a.com pa ze dajes neke povode o reformah. Seveda bo verjetnostni odgovor: "da sem ze prej 3 leta spremljal ta portal" kar je ze v navadi, ko zacnejo taksni krilatiti okoli. Morda bi se tu lahko celo osredotocil na besedo zopet - aka Antiznačkar. Lepo prosim, sam si poisci kje si bil nesramen do uporabnika. Glede na datum pa niti slucajno to nisi dobil danes/vceraj kot je zaznano skozi besedilo prvega posta. Da ne omenjam banov itd...

Zanimivo kako se nekateri morajo takoj oglasiti, ko nekdo s parimi posti zacne udrihati po a.com-u. Bog ne daj morda preuciti ali pa preleteti tem in postov.

Tole kar je bilo napisano je zgolj le stvar sirsega pogleda in ne, da bi ti jaz dodelil ta karton.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če okt 07, 2010 1:30 pm

zakaj pa ima moj preljubi prijatelj CockroaC še vedno 3 kartone.. izpred 4let ?:) aja uporabniku nebivedu se še ni opravičil ?:) lahko bi zbrisali kakega zdaj ko je slavn :D :D
 
noj
Novinec
 
Prispevkov: 216
Pridružen: To feb 03, 2009 11:09 pm
Kraj: Arja Vas

Napisal/-a noj Če okt 07, 2010 1:49 pm

Glede na to, da se je v zadnjem času tukaj pojavilo kar nekaj podobnih tem, bi mogoče bilo potrebno razmišljati o kakšni spremembi. Ne zagovarjam avtorja teme, se mi pa zdi, da bi bilo mogoče dobro spremeniti točko 5.1, da bi se obvestilo kršitelja zakaj je dobil karton (vsaj pri prvemu), saj bi nekateri izmed njih tako lahko v bodoče pazili, da ne bi ponavljali istih napak, če se je le ta zgodila nenamerno. Mislim, da bi bil to korak k bolj urejenemu forumu in bi tako posledično sodelovalo več ljudi-tudi takih, ki imajo veliko izkušenj na področju avtomobilizma, pa prav zaradi kregarije na tem forumu sodelujejo bolj iz ozadja, ali pa sploh ne.
Avtorju pa-na forumu obstajajo že podobne teme, in ni nobene potrebe, da se odpira nova vsakič, ko je kdo užaljen, ker je dobil karton.
Lp Jan
Ford Mondeo Wagon Titanium 1.6 SCTi Ecoboost (118KW)
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Če okt 07, 2010 2:37 pm

Hren je napisal/-a:...Zelo nedoraslo s strani glavnih na forumu se mi zdi ...


Ta tema ne pove kaj dosti o (glavnih na) forumu, pove pa ogromno o tebi.

Za začetek
adis je napisal/-a:vidim, da nisi bral pravilnika a.com:
PRAVILNIK A.COM

pozorno preberi točko 5.1


Še bolj pozorno preberi člen 6.1 in povej, kako to, da nekaj zahtevaš od nas, hkrati pa sploh ne poznaš pravilnika in ga posledično grobo kršiš - ali pa ga ignoriraš (kar je po svoje, posebno glede na to temo, še huje) - seveda po običajni slovenceljski navadi zate ne velja, za vse ostale pa strogo velja. In se moraš seveda takoj oglasit, bogi.

Jaz ti nisem dal kartona, a če boš tako nadaljeval, boš hitro dobil kaj več (po pravilniku bi že moral bit banan!). Podjebavanja na suho pač ne bomo trpeli!
Mar bi lepo normalno sodeloval, ne pa da provociraš in to ravno ti.

Seveda nisi sposoben niti dat teme v pravi kotiček. :roll:
Selim v Obvestila in predlogi.
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon Če okt 07, 2010 4:55 pm

BTW a se bo meni po 4ih (ali tam nekje) letih zbrisal karton, ki sem ga dobil zaradi linkanja do drugega foruma (jap :lol: ) al kako?
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Če okt 07, 2010 7:23 pm

meni tudi izbris (ker sem skromen, samo enega) :arrow: res že dolgo nisem "pljuval" po Mazdi :-P ali se je poboljšala Mazda, ali jaz, kaj menite? :lol:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Če okt 07, 2010 7:27 pm

sašo5 je napisal/-a:meni tudi izbris (ker sem skromen, samo enega) :arrow: res že dolgo nisem "pljuval" po Mazdi :-P ali se je poboljšala Mazda, ali jaz, kaj menite? :lol:


Ti, mazda se ne more poboljšat :lol: :lol: :lol:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon Če okt 07, 2010 7:29 pm

:rofl
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
C4V4L13R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1763
Pridružen: To jan 16, 2007 8:34 pm
Kraj: Pod Gorjanci

Napisal/-a C4V4L13R Če okt 07, 2010 7:44 pm

tud men se je zgodil, da po nekaj dnevni odsotnosti od foruma (hja !!!) pridem spet gor in opazim karton pod mojim nicknameom. niti nisem vedel, kdo in zakaj in kdaj mi ga je dodelil...posebno ob dejstvu, da me nekaj časa sploh ni bilo na forumu.

kontaktiram administratorja (mactron), ki mi je karton izbrisal, saj ni znal pojasniti, zakaj sem ga dobil

@vsem vodilnim:
fantje, očitno res nekaj škripa, takih primerov ni malo :idea:
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS Če okt 07, 2010 7:55 pm

sašo5 je napisal/-a:meni tudi izbris (ker sem skromen, samo enega) :arrow: res že dolgo nisem "pljuval" po Mazdi :-P ali se je poboljšala Mazda, ali jaz, kaj menite? :lol:


Mazda je kar dobra pravijo, zanesljiva in udobna. Za ljudi pa pravijo, da se ne menjajo :D
 
Uporabniški avatar
tiguan
aka Sonček
 
Prispevkov: 1306
Pridružen: So mar 13, 2010 7:00 pm

Napisal/-a tiguan Če okt 07, 2010 9:27 pm

Navadi se
Član od leta 2004
 
Uporabniški avatar
graal
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če nov 30, 2006 2:33 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a graal Če okt 07, 2010 9:35 pm

MacTron je napisal/-a:@Hren: Kaksni igric? Ravnokar si zopet prisel na a.com pa ze dajes neke povode o reformah. Seveda bo verjetnostni odgovor: "da sem ze prej 3 leta spremljal ta portal" kar je ze v navadi, ko zacnejo taksni krilatiti okoli. Morda bi se tu lahko celo osredotocil na besedo zopet - aka Antiznačkar. Lepo prosim, sam si poisci kje si bil nesramen do uporabnika. Glede na datum pa niti slucajno to nisi dobil danes/vceraj kot je zaznano skozi besedilo prvega posta. Da ne omenjam banov itd...

Zanimivo kako se nekateri morajo takoj oglasiti, ko nekdo s parimi posti zacne udrihati po a.com-u. Bog ne daj morda preuciti ali pa preleteti tem in postov.

Tole kar je bilo napisano je zgolj le stvar sirsega pogleda in ne, da bi ti jaz dodelil ta karton.


glej Mactron. Ti si korekten, vsa hvala - Sem zaj... si me opozoril, sem porihtal in to je to. Vendar kaj se pa na tem forumu dogaja to je pa nenormalno. In verjemi mi, da smo tudi takšni, ki se dolgo dolggo ne oglasimo ne forumu in ga redno spremljamo. In verjemi mi, da glede na to da skrbim za več znanih voznih parkov na štajerskem (največji obsega 53 vozil, pol tovornih pol osebnih) vem in znam marsikaj. Na jeziku sem imel marsikateri koristen odgovor, ki sem ga zadržal za sebe, ravno zaradi nespoštovanja in nereda na forumu.


Fantje nekaj storit v smeri, da se ta forum porihta.


Vsem skupaj lep pozdrav in brez zamere, Aleš.
Slika
 
Uporabniški avatar
roberto-82
Uporabnik
 
Prispevkov: 1181
Pridružen: Pe apr 18, 2008 5:17 pm
Kraj: Črna na Koroškem

Napisal/-a roberto-82 Če okt 07, 2010 9:45 pm

mam eno pripombo gdo od vseh uporabnikov a.com si je prebral pravilnik :?:
P.S. zelo malo gdo če smo pošteni no usaj jaz si ga nisem(se pa sproti učim na napakah) :D :D
NE DELAJ DRUGEMU TISTGA,KAR NOČEŠ,DA DRUG DELA TEBI.
[img]http://www.shrani.si/f/3M/Wx/1eNyr63y/neimenovano.jpg[/img]
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov