Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a maniaxxx Sr nov 23, 2011 5:50 pm

King1 je napisal/-a:Eno vprašanje za t.i. šefe.

Včeraj sem odpru temo v podforumu, da prodam Žarnice Bosch bla bla bla in danes hočem gledat oz. pogledat pa teme ni. :shock: :shock: Zakaj? Izpolnjujem vse pogoje za oddajo oglasa. Ko pa sem za to temo povprašal strica googla pa jo najde a ko kliknem na njo mi napiše, da nimam privilegijev za branje tega foruma.
Lepo vas prosim za pojasnilo. Hvala

lp



Konkurenco jim delaš hehe :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a mihaing Sr nov 23, 2011 6:00 pm

Ziher te imajo za lopova :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a King1 Če nov 24, 2011 2:29 pm

King1 je napisal/-a:Eno vprašanje za t.i. šefe.

Včeraj sem odpru temo v podforumu, da prodam Žarnice Bosch bla bla bla in danes hočem gledat oz. pogledat pa teme ni. :shock: :shock: Zakaj? Izpolnjujem vse pogoje za oddajo oglasa. Ko pa sem za to temo povprašal strica googla pa jo najde a ko kliknem na njo mi napiše, da nimam privilegijev za branje tega foruma.
Lepo vas prosim za pojasnilo. Hvala

lp



Še vedno ČAKAM.

lp
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a King1 Če nov 24, 2011 2:32 pm

mihaing je napisal/-a:Lopov :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Ja pa ne jast, ki sem tak poštenjak, da me še veverica okoli prinese. :roll: :roll:

lp
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a _furby_ Če nov 24, 2011 7:00 pm

King1 je napisal/-a:
mihaing je napisal/-a:Lopov :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Ja pa ne jast, ki sem tak poštenjak, da me še veverica okoli prinese. :roll: :roll:

lp


:rofl
zgledas prevec sumljiv tip, pa so jo pred tabo zaklenli =P
turbo inside
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a MacTron Pe nov 25, 2011 11:01 pm

@King1: Moja dobra volja je, da ne glede na sam clen 5.1 povem tvojo zmoto o izpolnjevanju vseh pogojev za oddajo oglasa.

Prvic: 2. Ne oddajajte oglasov komercialne narave oz. če artikel prodajate v večjem številu .
Drugic: V kolikor bos postopal z besedami "sefi" itd... ter se drl s se povecanimi fonti, dotlej verjemi, da v nobenem primeru (niti v dobri volji) ne bo odgovora.
Tretjic: Zmotno misljenje si hotel izkoristiti v slabo stran ekipe a.com in se naprej nadaljeval, toleranca se bo pocasi zacela nizati.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a mire So nov 26, 2011 12:00 am

In kdaj boste resli, to zadevo, (nimate privilegijev za branje tega foruma) ???
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a srcnik So nov 26, 2011 1:59 am

Js bi še v tej temi dal potrebo po privilegijih, da če se že od prenove zajebava uporabnike, se jih naj vsaj v stilu 8)
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a King1 Po nov 28, 2011 1:33 pm

MacTron je napisal/-a:@King1: Moja dobra volja je, da ne glede na sam clen 5.1 povem tvojo zmoto o izpolnjevanju vseh pogojev za oddajo oglasa.

Prvic: 2. Ne oddajajte oglasov komercialne narave oz. če artikel prodajate v večjem številu .
Drugic: V kolikor bos postopal z besedami "sefi" itd... ter se drl s se povecanimi fonti, dotlej verjemi, da v nobenem primeru (niti v dobri volji) ne bo odgovora.
Tretjic: Zmotno misljenje si hotel izkoristiti v slabo stran ekipe a.com in se naprej nadaljeval, toleranca se bo pocasi zacela nizati.



Aha pol pa se oproščam, ker nisem prebral pogojev za oddajo oglasa oops oops oops . Priznam napako a vseeno mislim, da take vrste " ton " za dosego cilja ni potreben. Ali se motim? :roll: Ne vem zakaj a vseeno vprašam na kakšen način oz. zakaj bi se toleranca začela nižati?? Zaradi t.i. dretja in opazke z šefi??? ;)

lp
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a _furby_ Po nov 28, 2011 4:29 pm

pa kolko zarnic si prodajal? 100, 1000, 10000 :?: :)
turbo inside
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a MacTron Po nov 28, 2011 6:03 pm

@mire & srcnik: Problem je bil vezan le na prvih portalovih "enajst" kjer so se pojavljale tudi teme iz kotickov v katerih tece diskusija moderatorjev/adminov/urednistva itd... Ta problem je sedaj resen. V kolikor pa se iskana tema ali post znajde v taksnih privilegijih, potem se ve, da so bila krsena pravila znotraj teme in da je v zato primernem koticku.

@King1: Motis se - zopet. Besedne alineje so napisane z namenom konstruktivnosti ter razlage. V tem pa ni nikakrsnega "tona", kvecjemu s "tonom" obratno. Ne razumem, zakaj se kljub napakam nekateri pocutijo zrtve. Edino kar se najde v tem subjektu je, da zato, ker to pocno zavestno proti ekipi. Predvsem se bo toleranca zacela nizati, ce bos nadaljeval v taksni smeri kot je bilo tole nepotrebno odpiranje posta, kjer zavestno ali ne poizkusas izkoristiti v svoj prid kar je ze povedano v zadnji besedni alineji in kjer tudi dobro ves kako stvar obdrzati na ravni. Napaka je oproscena, gledano sirse.

@_furby_: Prosim, da ne posplosujes principov ter dejstev.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a _furby_ Po nov 28, 2011 6:42 pm

MacTron je napisal/-a:Prvic: 2. Ne oddajajte oglasov komercialne narave oz. če artikel prodajate v večjem številu .


kaj :?: a ne smem moza vprasat kolko zarnic je prodajal, da ste mu temo zbrisali? :)
turbo inside
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a King1 Po nov 28, 2011 6:48 pm

MacTron je napisal/-a:
@King1: Motis se - zopet. Besedne alineje so napisane z namenom konstruktivnosti ter razlage. V tem pa ni nikakrsnega "tona", kvecjemu s "tonom" obratno. Ne razumem, zakaj se kljub napakam nekateri pocutijo zrtve. Edino kar se najde v tem subjektu je, da zato, ker to pocno zavestno proti ekipi. Predvsem se bo toleranca zacela nizati, ce bos nadaljeval v taksni smeri kot je bilo tole nepotrebno odpiranje posta, kjer zavestno ali ne poizkusas izkoristiti v svoj prid kar je ze povedano v zadnji besedni alineji in kjer tudi dobro ves kako stvar obdrzati na ravni. Napaka je oproscena, gledano sirse.




Lej, da ne bom preveč na dolgo razlagal naj ti povem, da se ne počutim žrtve oz. da sem priznal svojo napako in se opravičil. Napako oz. mojo bedarijo si oprostil tako, da več se mi da razlagat. Mi je pa zanimivo, da glede na fer odnos mene do foruma, da bi mi vseeno lahko kdo vsaj na privat napisal, da sem ga polomil. ;) ;) Je... vsi ga kdaj kiksnemo oz. brcnemo v temo. Bom naslednjič bolj pazljiv. :lol:

lp


_furby_ je napisal/-a:pa kolko zarnic si prodajal? 100, 1000, 10000 :?: :)


Imel sem jih deset. ;) ;) Pošteno kupljenih. ;)

lp
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov