Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis To avg 23, 2011 4:55 pm

berlonso je napisal/-a:sem 6. uporabnik, ki me moti kar piše v naslovu.
in ni se potrebno spravljat na uporabnike, ko da če ti ni fanj pejdi ker to nikamor ne spada. brez uporabnikov ne bi bilo ne foruma in ne uspešne strani (moje mnenje - stran je množično obiskana zaradi foruma).

moderatorji zaščiteni bolj ko medvedje in tajkuni... :lol:


tu se popolnoma strinjam z vami in se dela na rešitvi, ki vas tako bega...
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a nevermind To avg 23, 2011 6:30 pm

Ponavadi se ne vtikam v takšne zadeve in ne komentiram takšne teme...
Vglavnem, bom samo to dodal. En je napisal, da odgovorijo samo na tisto kar hočejo. In s tem se popolnoma strinjam! Se samo spominm tiste teme, ko so/smo se bunili ker odreže slike v prvem postu. Mene to strašansko moti! In zanimivo, da se nekateri moderatorji ne oglašajo sploh oz. ne odgovarjajo na pripombe. Če pa kdo kaj krši, recimo ima 5 piksel prevelik podpis, ali nedovoljeno oglašuje... pa takoj akcija. Saj prav da so pravila in to... če se pa tupi par mesecev glede slik s strani uproabnikov in se ne naredi nič v tej smeri, pol pa res nevem kaj je potrebno še naredit? In zanimivo je tudi, da se še ni nič naredilo v tej smeri, da se izboljša to glede rezanja slik.
Toliko z moje strani.
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a mire To avg 23, 2011 6:55 pm

nevermind je napisal/-a:Ponavadi se ne vtikam v takšne zadeve in ne komentiram takšne teme...
Vglavnem, bom samo to dodal. En je napisal, da odgovorijo samo na tisto kar hočejo. In s tem se popolnoma strinjam! Se samo spominm tiste teme, ko so/smo se bunili ker odreže slike v prvem postu. Mene to strašansko moti! In zanimivo, da se nekateri moderatorji ne oglašajo sploh oz. ne odgovarjajo na pripombe. Če pa kdo kaj krši, recimo ima 5 piksel prevelik podpis, ali nedovoljeno oglašuje... pa takoj akcija. Saj prav da so pravila in to... če se pa tupi par mesecev glede slik s strani uproabnikov in se ne naredi nič v tej smeri, pol pa res nevem kaj je potrebno še naredit? In zanimivo je tudi, da se še ni nič naredilo v tej smeri, da se izboljša to glede rezanja slik.
Toliko z moje strani.


x2
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
Klobasa
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: Ne avg 22, 2010 8:02 pm

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a Klobasa To avg 23, 2011 6:59 pm

Ali pa to, ko forum pri 1-5 objavah napiše da je v temi 0 odgovorov. Bom raje nehal, da se ne bo spet končalo pri naštevanju napak..

Pa še moja misel dneva: Avtomobilizem.com je kot Alfa Romeo. Lep*, a poln napak :)


*recimo da je lep, pa čeprav z rižastim carbon lookom :)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis To avg 23, 2011 11:26 pm

Klobasa je napisal/-a:Ali pa to, ko forum pri 1-5 objavah napiše da je v temi 0 odgovorov. Bom raje nehal, da se ne bo spet končalo pri naštevanju napak..

Pa še moja misel dneva: Avtomobilizem.com je kot Alfa Romeo. Lep*, a poln napak :)


*recimo da je lep, pa čeprav z rižastim carbon lookom :)


vsi imamo napake in se iz njih učimo to tudi velja za a.com, ki je še vedno v fazi razvoja/dodelave/obdelave...

potreben je čas. nič se ne zgodi čez noč, to pa ja vsi vemo.

@nevermind:
rešitve se iščejo in se dela brainstorming...takoj ko pade pametna rešitev bo ta tudi odpravila to napako a do takrat je treba počakati. žal...
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a lizard To avg 23, 2011 11:57 pm

Žal je tako; da so odgovorni odpravljali hrošče samo v začetnem obdobju odprtja portala. Od takrat pa nekih vidnih popravkov ni bilo.


Jaz sem povsem na strani uporabnikov, ker teh nekaj napak bi moglo biti odpravljenih že zdavnaj. In tako kot vam tudi meni gre na živce:

- rezanje prevelikih slik
- rezanje slik v prvem postu
- če nekdo doda komentar v salon in se ta komentar pojavi na tabeli zadnjih komentarjev povezava v salon ne deluje, ampak se pojavi napaka 404
- včasih ko kdo doda komentar pod članke/teste/... komentarja pod člankom ni, čeprav se pojavi v tabeli z zadnjmi komentarji
- štetje odovorov na uvodni strani, pri seznamu zadnjih tem ne deluje kot treba
- in nenazadnje to, da se pojavljajo teme, ki niso namenjene širši javnosti na seznamu zadnjih tem

Upam, da bo ta odgovor vsaj malo pripomogel, da se hrošči čimprej zrihtajo.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a ~toMmy~ Sr avg 24, 2011 2:04 am

Mene pa počasi res zanima, kdo za vraga so ti odgovorni in zakaj ne stopijo v stik z nami, če se tudi moderatorji izgovarjajo na njih! Tako portal kot tudi forum živita od "strank", vse skupaj se namreč financira od kod drugje, kot od oglasov???!!!

Edini dve logični razlagi za tako obsežen portal sta, da ali razvoj strani ni bil plačan ali je pa vodstvo totalno nesposobno! Za vse te (še vedno obstoječe) banalne napake po tolikem času enostavno ni več nobene logične razlage!

Torej moderatorji, kdo je za to odgovoren? Če je glavni krivec neka tretja oseba, naj prosim stopi v stik s forumaši! Se kdo od uporabnikov ne strinja z mano?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a nevermind Sr avg 24, 2011 5:25 am

Aja še to sem pozabil... če je potrebno kaj € donirat, da se izboljša kvaliteta foruma sem jaz takoj za.
In če se nas zbere nekaj 100 uporabnikov za donirat bo to lepa cifra.

Lp.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis Sr avg 24, 2011 7:51 am

~toMmy~ je napisal/-a:Mene pa počasi res zanima, kdo za vraga so ti odgovorni in zakaj ne stopijo v stik z nami, če se tudi moderatorji izgovarjajo na njih! Tako portal kot tudi forum živita od "strank", vse skupaj se namreč financira od kod drugje, kot od oglasov???!!!

Edini dve logični razlagi za tako obsežen portal sta, da ali razvoj strani ni bil plačan ali je pa vodstvo totalno nesposobno! Za vse te (še vedno obstoječe) banalne napake po tolikem času enostavno ni več nobene logične razlage!

Torej moderatorji, kdo je za to odgovoren? Če je glavni krivec neka tretja oseba, naj prosim stopi v stik s forumaši! Se kdo od uporabnikov ne strinja z mano?


poslovnih odločitev in krivcev ne bomo iskali na forumu...bo se pa te ideje/predloge posredovalo naprej v reševanje in takoj ko bo možno verjamem, da bodo težave odpravljene.
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a =swen= Pe sep 30, 2011 4:04 pm

Ves čas klikam na teme in ta: Nimate privilegijev za branje ... mi gre že malo na organ.

Kdo sploh ima privilegije za prebiranje?
Ker če so te teme namenjene le 15 ljudem, forum pa spremlja par tisoč oseb, nevem zakaj bi morali vsi na naslovni strani videti te teme...
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a srcnik Pe sep 30, 2011 4:55 pm

=swen= je napisal/-a:Ves čas klikam na teme in ta: Nimate privilegijev za branje ... mi gre že malo na organ.

Kdo sploh ima privilegije za prebiranje?
Ker če so te teme namenjene le 15 ljudem, forum pa spremlja par tisoč oseb, nevem zakaj bi morali vsi na naslovni strani videti te teme...


x2
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a _furby_ Pe sep 30, 2011 5:12 pm

srcnik je napisal/-a:
=swen= je napisal/-a:Ves čas klikam na teme in ta: Nimate privilegijev za branje ... mi gre že malo na organ.

Kdo sploh ima privilegije za prebiranje?
Ker če so te teme namenjene le 15 ljudem, forum pa spremlja par tisoč oseb, nevem zakaj bi morali vsi na naslovni strani videti te teme...


x2


x3 :!: vceraj ko sem bil proti veceru na forumu je bilo teh tem malo morje (najnovejše objave na forumu) :roll:
turbo inside
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis Pe sep 30, 2011 6:14 pm

ste probali danes "klikati"?
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a _furby_ Pe sep 30, 2011 6:18 pm

adis je napisal/-a:ste probali danes "klikati"?


klikat kam? problem je v temu, pac da so te teme se vedno vidne uporabnikom, katerim niso namenjene ;)
naj se popravim niso vidne, ampak se izpise nimate privilegijev...
turbo inside
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a =swen= Pe sep 30, 2011 6:41 pm

Ja, tudi danes ko naprimer kliknem na temo a.com izpiše to opozorilo.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis Pe sep 30, 2011 9:50 pm

_furby_ je napisal/-a:
adis je napisal/-a:ste probali danes "klikati"?


klikat kam? problem je v temu, pac da so te teme se vedno vidne uporabnikom, katerim niso namenjene ;)
naj se popravim niso vidne, ampak se izpise nimate privilegijev...


med drugim so tudi takšne teme.
 
Uporabniški avatar
Bostyan87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: So avg 27, 2011 4:59 pm
Kraj: Ajdovščina

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a Bostyan87 So okt 01, 2011 2:50 am

Ni moj forum in samo pišem... ampak sem registriran na nekaj forumov (od avtomobilov) ( ali pa več kot 30 drugih forumov in niti na enem ne najdem teme, ki je ne morem odpret vse teme lahko berem/gledam) tukaj se pa najde kar veliko tem z napisom "nimaš dostopa...". Tako, da me zanima samo kdo ima dostop in kaj se piše v te teme, če ima dostop samo 20 uporabnikov :D
 
FuriousG
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe dec 08, 2006 1:15 pm

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a FuriousG So okt 01, 2011 9:15 am

adis je napisal/-a:ste probali danes "klikati"?

Sem mislil, da so vam popravili, ker si s takim "ponosom" tole napisal. Pa očitno še niso. :roll: Komedija!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a adis So okt 01, 2011 10:10 am

FuriousG je napisal/-a:
adis je napisal/-a:ste probali danes "klikati"?

Sem mislil, da so vam popravili, ker si s takim "ponosom" tole napisal. Pa očitno še niso. :roll: Komedija!


ponosom?! stvar je še v teku "popravil"...
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nimate privilegijev za branje tega foruma

Napisal/-a King1 Sr nov 23, 2011 5:39 pm

Eno vprašanje za t.i. šefe.

Včeraj sem odpru temo v podforumu, da prodam Žarnice Bosch bla bla bla in danes hočem gledat oz. pogledat pa teme ni. :shock: :shock: Zakaj? Izpolnjujem vse pogoje za oddajo oglasa. Ko pa sem za to temo povprašal strica googla pa jo najde a ko kliknem na njo mi napiše, da nimam privilegijev za branje tega foruma.
Lepo vas prosim za pojasnilo. Hvala

lp
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov