Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a _BANDIT_ To apr 03, 2012 5:29 pm

Dan!

Danes sem v podforumu Srečanja objavil novo temo, za srečanje v Kranju.
Zdele jo iščem in je izginila !?!?

A jest spet kej ne vem, kakšna nova pravila al v čem je fora?

EDIT: Sem pravkar dobil na mail, da sem nedovoljeno oglaševal dogodek AVTO TUNING SHOW KRANJ in zraven grožnjo o izbrisu mojega uporabniškega imena.

Preden me skenslate, bi samo še vprašal, čemu je potem sploh še namenjem ta forum, če ne smeš objavit avto moto dogodka?

OK, zdej pa prosim admine, če lahko skenslajo moj username, da bo mir.

Ajde!
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a f.taunus To apr 03, 2012 6:28 pm

V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a BoneS To apr 03, 2012 6:32 pm

f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


:mrgreen: :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis To apr 03, 2012 7:07 pm

f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


- upad uporabnikov? res, imaš statistične podatke o tem?

- uničevanje portala? prikrita oglaševanja so prepovedana!

- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a maniaxxx To apr 03, 2012 7:29 pm

adis je napisal/-a:
f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


- upad uporabnikov? res, imaš statistične podatke o tem?

- uničevanje portala? prikrita oglaševanja so prepovedana!

- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala


Hecu se je no....chill out please :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Jamaican_Lion
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: Če nov 24, 2011 12:34 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a Jamaican_Lion To apr 03, 2012 7:33 pm

adis je napisal/-a:
f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


- upad uporabnikov? res, imaš statistične podatke o tem?

- uničevanje portala? prikrita oglaševanja so prepovedana!

- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala


Zgleda da ti je sarkazem detektor crknu.

PS: To je tudi sarkazem :rofl :rofl :rofl
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a f.taunus To apr 03, 2012 7:35 pm

maniaxxx je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


- upad uporabnikov? res, imaš statistične podatke o tem?

- uničevanje portala? prikrita oglaševanja so prepovedana!

- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala


Hecu se je no....chill out please :mrgreen:

Kaj te veš, morda sem pa predstavnik društva organizatorjev avto-moto prireditev, ki s prikritimi dejanji zavestno in namerno spodbija verodostojnost in ugled foruma, ter s temi namernimi dejanji načrtno uničuje temelje foruma.
O moji usodi najbrž že sestankuje kak nadzorni cvet portala.
Zadnjič spremenil f.taunus, dne To apr 03, 2012 7:37 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
uros_p
Novinec
 
Prispevkov: 485
Pridružen: Ne jul 01, 2007 4:37 pm
Kraj: Prevalje

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a uros_p To apr 03, 2012 7:36 pm

adis je napisal/-a:
- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala


Na mesto da bi bli veseli, da se še kdo spomni na vas, ko se organizira kakšen avtomobilistični event, se pa bunite in grozite z banom. Vsi pač nimajo časa se z vami ukvarjat in uskaljevat kaj se lahko objavi in kaj ne, in če na kakšen način in kje in v kakem formatu in kdo mora dat žegen in če, mogoče celo proti plačilu, itd... Neumnost.
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a maniaxxx To apr 03, 2012 7:38 pm

f.taunus je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
f.taunus je napisal/-a:V času srečanj na takšnih in podobnih avto-moto srečanjih, je na portalu avtomobilizem.com opazen očiten upad uporabnikov foruma. Zato vsakršna objava in oglaševanje takšnega dogodka opazno uničuje portal, je v njegovo škodo in povzroča finančno nestabilnost za lastnike in ustvarjalce portala. Hkrati pa vpliva na čustveno labilnost osebkov, ki se takšnih dogodkov ne morejo udeleževati, ter se v času trajanja teh dogodkov na forumu počutijo neizmerno osamljene in zapostavljene.


- upad uporabnikov? res, imaš statistične podatke o tem?

- uničevanje portala? prikrita oglaševanja so prepovedana!

- kako oglaševati dogodke, evente ipd...? kontakt in dogovor z vodstvom portala


Hecu se je no....chill out please :mrgreen:

Kaj te veš, morda sem pa predstavnik društva organizatorjev avto-moto prireditev, ki s prikritimi dejanji zavestno in namerno spodbija verodostojnost in ugled foruma, ter s temi namernimi dejanji načrtno uničuje temelje foruma.
O moji usodi najbrž že sestankuje kak nadzorni cvet portala.




ti si ziher požigalec :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Strubsi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po apr 02, 2012 12:47 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a Strubsi To apr 03, 2012 8:55 pm

Zdravo!

Enako se je zgodilo meni, ko sem objavil, po mojem mnenju povsem primerno temo in sicer "Iščem avto nosilec za očala in medsedežno naslonjalo za roke". Okej če sem se zmotil pri izberi podforuma, ampak v tem primeru se zadevo prestavi, ne pa izbriše:S. Ne razumem. Res je da sem nov na forumu, ampak sem, preden sem napisal temo, prebral navodila foruma in se mi zdi da sem se jih držal:S. In mogoče ne bi bilo slabo, da za nove uporabnike admini napišejo privat sporočilo, zakaj se je temo izbrisalo, kaj smo narobe naredili, pač za prihodnjič.

Brez zamere in lep pozdrav,
Žiga
 
Uporabniški avatar
MyWay!
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr okt 29, 2008 10:30 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a MyWay! To apr 03, 2012 9:00 pm

Digging your own grave, a.com.
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a RedBull™ To apr 03, 2012 9:39 pm

Strubsi je napisal/-a:Zdravo!

Enako se je zgodilo meni, ko sem objavil, po mojem mnenju povsem primerno temo in sicer "Iščem avto nosilec za očala in medsedežno naslonjalo za roke". Okej če sem se zmotil pri izberi podforuma, ampak v tem primeru se zadevo prestavi, ne pa izbriše:S. Ne razumem. Res je da sem nov na forumu, ampak sem, preden sem napisal temo, prebral navodila foruma in se mi zdi da sem se jih držal:S. In mogoče ne bi bilo slabo, da za nove uporabnike admini napišejo privat sporočilo, zakaj se je temo izbrisalo, kaj smo narobe naredili, pač za prihodnjič.

Brez zamere in lep pozdrav,
Žiga


viewtopic.php?f=38&t=73672

To je pa to, ko nihče ne prebere pravil... mislim,da sedaj dodatna pojasnila glede tega niso več potrebna.

Lep pozdrav
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
NoFear85
Novinec
 
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne jun 21, 2009 11:32 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a NoFear85 To apr 03, 2012 9:48 pm

Ocitno vodi forum MNZ, policijska drzava - policijska politika foruma :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis To apr 03, 2012 9:56 pm

vodstvo portala/foruma se je odločilo in trdno za tem stoji, da v kolikor hoče kdo "oglaševati" naj le-to sporoči vodstvu, kjer se bomo/bodo dogovorili kaj in kako naprej...

odprti smo za vse možne dogovore, kar se eventov tiče, da se jih objavi tudi na portalu kot tudi forumu v obliki reportaže-slikovnega materiala ipd..., ker je to doprinos skupnosti, ki ste jo uporabniki ustvarili pred 10 leti in jo skupaj še naprej ustvarjamo in dopolnjujemo.

ne toleriramo in ne bomo tolerirali oglaševanja brez "žegna" vodstva, ne bomo tolerirali oglaševanja kar vse povprek. vsi tisti, ki evente organizirate sami veste, kakšen trud je potreben, da zadevo speljete od točke a do točke b in sami veste, da nikoli in nikdar nebi nikomur dovolili, da se podpiše na vaš plakat brez vaše vednosti, je tako?

ni nam v interesu kot nekateri pravite izgubljati članov a pravila so postavljena in v kolikor se jih kdo ne drži je pot jasna.

sem mnenja in trdno stojim za njim, da pravila morajo biti in niso kar tako spisana. časi se spreminjajo in vsakršna sprememba je dobrodošla pa naj na začetku še kako boli...

sedaj pa pokažite malo zrelosti in tisti, ki imate evente na urniku in v kolikor želite, da so ti tudi na a.com predstavljeni ( brez "jokanja" da je tema izbrisana ipd...) uporabite vodstvo za kontakt in bomo zadeve speljali da bo "koza cela in volk sit".
 
Uporabniški avatar
106
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 561
Pridružen: Sr mar 15, 2006 1:06 pm
Kraj: Tukaj

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a 106 To apr 03, 2012 10:11 pm

vodstvo portala/foruma se je odločilo in trdno za tem stoji, da v kolikor hoče kdo "oglaševati" naj le-to sporoči vodstvu, kjer se bomo/bodo dogovorili kaj in kako naprej...


Meni to logika pove da moram najprej pisat skrbniku šele pol z dovoljenjem objavit ..... ne najdem pa logike v brisanju avatarja kateri se mi je parkrat zbrisal pa nisem oglaševal ničesar tud ,če to sliko sem zalepim 99% uporabnikov ne bo imelo pojma kaj je na njej.

ps: pa naj mi nekdo podpise v profilih razloži ker vsak kateri ga ima nekaj oglašuje oz. dela nekomu reklamo 8)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis To apr 03, 2012 10:21 pm

106 je napisal/-a:
vodstvo portala/foruma se je odločilo in trdno za tem stoji, da v kolikor hoče kdo "oglaševati" naj le-to sporoči vodstvu, kjer se bomo/bodo dogovorili kaj in kako naprej...


Meni to logika pove da moram najprej pisat skrbniku šele pol z dovoljenjem objavit ..... ne najdem pa logike v brisanju avatarja kateri se mi je parkrat zbrisal pa nisem oglaševal ničesar tud ,če to sliko sem zalepim 99% uporabnikov ne bo imelo pojma kaj je na njej.


točno tako :tomidelej:

ker je večje število admin/mod-ov online je težko vedeti, kdo je pobrisal in zakaj je pa verjetno bilo to v nasprotju z pravilnikom.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a _BANDIT_ Sr apr 04, 2012 8:38 am

Ponavadi je bilo tako in tudi na drugih forumih je tako, da pač sestaviš post, vabilo na nek dogodek in ga objaviš na forumih, da ga vidi čim več folka.
A res mislite, da se bom jaz (ali kdorkoli drug) obremenjeval s tem, da bom zdej najprej pošiljal prošnjo na vodstvo in potem čakal odgovor itd itd.
Enostavno bom zadevo objavil na ostalih forumih (ki jih je dovolj), vašega pa bom pustil pri miru in se ga bom posledično tudi začel izogibat, ker taka politika, ki jo imate vi, je kr nekej.
Pa ni to samo moje mnenje ampak je to mnenje mnogih. ;)

Tisti dogodek, ki sem ga jaz objavil včeraj, ni moj dogodek, jaz sem samo objavil na željo kolega, ki to organizira. Vi ste to skenslali, ni blema je objavljeno tudi drugje. ;)
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a Courage™ Sr apr 04, 2012 9:37 am

Ej svasta! Nimam besed...
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 9:55 am

_BANDIT_ je napisal/-a:Ponavadi je bilo tako in tudi na drugih forumih je tako, da pač sestaviš post, vabilo na nek dogodek in ga objaviš na forumih, da ga vidi čim več folka.
A res mislite, da se bom jaz (ali kdorkoli drug) obremenjeval s tem, da bom zdej najprej pošiljal prošnjo na vodstvo in potem čakal odgovor itd itd.
Enostavno bom zadevo objavil na ostalih forumih (ki jih je dovolj), vašega pa bom pustil pri miru in se ga bom posledično tudi začel izogibat, ker taka politika, ki jo imate vi, je kr nekej.
Pa ni to samo moje mnenje ampak je to mnenje mnogih. ;)

Tisti dogodek, ki sem ga jaz objavil včeraj, ni moj dogodek, jaz sem samo objavil na željo kolega, ki to organizira. Vi ste to skenslali, ni blema je objavljeno tudi drugje. ;)


Potemtakem vprasaj kolega ce bi pustil zastonj ( brez predhodnega dogovora, ki je lahko zastonj in se nic ne placa) reklamiranje drugih na svojem plakatu v katerega je vlozil na 100-tine eur brez njegovega dovoljenja? Mislim da nebi mar ne?
 
Uporabniški avatar
tomson
Uporabnik
 
Prispevkov: 1386
Pridružen: Po sep 19, 2005 9:21 pm
Kraj: LJ / MB

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a tomson Sr apr 04, 2012 10:06 am

glej kakorkol obrneš, to ni več forum izpred 5 let in kopljete si grob s takšnim obnašanjem

statistika gor dol, dejstvo je, da je manj aktivnosti (motošprt forum, srečanja, mrcine in še in še)

probite se zmenit, da mate kak svoj pano na dogodku, ne pa sam o kešu študirat. niste edini forum

kaj pa elgato predelave? a si tip ne dela posredno reklame s tem? a bote njega tud skenslal (pa upam da ta moj post ni povod za brisanje njegovih tem)
AUDI A6 c5 3.0 220hp Quattro Benzin/LPG
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost