Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a wuky Sr apr 04, 2012 10:20 am

tomson je napisal/-a:glej kakorkol obrneš, to ni več forum izpred 5 let in kopljete si grob s takšnim obnašanjem

statistika gor dol, dejstvo je, da je manj aktivnosti (motošprt forum, srečanja, mrcine in še in še)

probite se zmenit, da mate kak svoj pano na dogodku, ne pa sam o kešu študirat. niste edini forum

kaj pa elgato predelave? a si tip ne dela posredno reklame s tem? a bote njega tud skenslal (pa upam da ta moj post ni povod za brisanje njegovih tem)


Sej ni edini, kaj pa vsi polir majstri pa še so samo ne bom poimensko...

PS: js sm tud brez avatarja ostal :lol:
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a LoCo Sr apr 04, 2012 10:24 am

Pozdravljen LoCo,

Razumem, se pravi so bili iz tvoje strani poslani podatki oz. stvari, ki bi utegnile biti konstruktivne narave za gospo. Nekako se mi dozdeva, da vendarle ni razumela tega kot sem jaz s prejsnji subjektom tudi obelodanil, namrec stvar je v precepu novega pravilnika in kot sem povedal se stvari ravno v teh dneh dodelujejo in s vsakrsna ideja tudi pozorno pregleda in ovrednoti. Ne vem, upam, da najdeta (kot TA wuky in ti) neko normalno pogovorno niso, ker npr. pri meni je to vse clean.

Bom vesekakor sporocil kako se stvari odvijajo in v kolikor je tudi stvar v odlogu ravno zaradi novega pravila, ter vsekakor pri meni je popolnoma odprt dialog. 10 let nisem "zabil" za prazen 0.


By MacTron, 21. Marec.




Tkole se vi pogovarjate... Plus to da na žalost imam par kolegov v moderatorskem kotičku in ko sem prebral kakšne neumnosti pišete o Time Attacku sem se odločil da bom s tem tudi najbrž zaključil z objavami na Avtomobilizmu. Hvala za vse lepe trenutke in smehe, troll poste in ostalo, zdej pa je čas da gremo naprej ...
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 10:27 am

Vsak ki zeli kaj objavit naj stopi v kontakt z nami in verjemite da se da vse zmenit "brezplacno" a sodelovanje mora biti z obeh strani...pocasi zadeve urejamo ki smo jih prej zanemarjali...

Loco: kot sem povedal wuky-ju javno NE debatirano kaj se pogovarjamo "privat" tako da to dejanje ni primerno...
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a LoCo Sr apr 04, 2012 11:10 am

adis je napisal/-a:Vsak ki zeli kaj objavit naj stopi v kontakt z nami in verjemite da se da vse zmenit "brezplacno" a sodelovanje mora biti z obeh strani...pocasi zadeve urejamo ki smo jih prej zanemarjali...

Loco: kot sem povedal wuky-ju javno NE debatirano kaj se pogovarjamo "privat" tako da to dejanje ni primerno...



adis: z vami se ne da komunicirat ne javno ne privatno. Javno zatirate, privatno ignorirate. MacTron je edini normalen na temu forumu od "višjih rangov". Vsi ostali ste al snobi, al ignoranti al pa enostavno vas boli k**** in vam je samo do tega da ste "višje od ostalih". Probal sem se menit z vami 1 mesec, jasno sem vam povedal da mi je zadeva občutljiva časovno ker se mi eventi začenjajo zdaj in imam prvenstvo v katerem je treba sodelovati od začetka. To ni imelo nobenega učinka, zdej lahko pa samo še javno povem kakšna odzivnost se lahko pričakuje od vas od tistih ki bi se mogoče še vedno radi kaj zmenili z vami.

Zdej bo pa itak počasi že čas da posežeš po nadmoči al pa gortnar karkolže in me utišate in mi pošljete mail da kršim pravila in da me boste zbrisal če ne bom nehu.
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 11:40 am

Na provokacije/izsiljevanja ne pristajamo. Kot sam ves sem ti zrihtal kontakt osebe,ki ureja oglasevanje in tu se moje delo konca in ne bom komentiral necesa kar sta se wuky/loco ter gortnar pogovarjala/dogovarjala ker prvic taksno komentiranje ni primerno in drugic ne morem komentirat necesar kar je potekalo na privat liniji.

In zato sem mnenja da taksne debate ne sodijo na javno raven.

In sedaj ti odgovarjam na tisto kar leti na mene: ni mi do tega da sem visji od ostalih sem na isti ravni kot vsi vi in to se odraza takrat ko sam posegam po forumu za informacijami ki jih potrebujem. Ni potrebe po zaljenju tistih ki smo online kot tistih ki niso online.
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a =swen= Sr apr 04, 2012 11:40 am

Moj predlog, kjer bi lahko bila zadovoljna tako uporabnik z oglasom, kot vodstvo avtomobilizma.

Predlagam, da se vabila uporabnikov, ki vabijo na dogodek, srečanje pustijo objavljena.
Edini pogoj oziroma dogovor, ki bi se ga moral ta uporabnik držati je, da bo potem na tem dogodku jasno izobešena reklama (plakat) za avtomobilizem.com

Tako vi podarite eno reklamno mesto uporabniku, on pa vam. 8)

Kaj pravite?
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 11:43 am

=swen= je napisal/-a:Moj predlog, kjer bi lahko bila zadovoljna tako uporabnik z oglasom, kot vodstvo avtomobilizma.

Predlagam, da se vabila uporabnikov, ki vabijo na dogodek, srečanje pustijo objavljena.
Edini pogoj oziroma dogovor, ki bi se ga moral ta uporabnik držati je, da bo potem na tem dogodku jasno izobešena reklama (plakat) za avtomobilizem.com

Tako vi podarite eno reklamno mesto uporabniku, on pa vam. 8)

Kaj pravite?


Ravno to je tisto o cemer se pogovarjamo ;)
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a LoCo Sr apr 04, 2012 11:51 am

adis je napisal/-a:Ravno to je tisto o cemer se pogovarjamo ;)


Res?

Na naših letakih je bil do sedaj avtomobilizem.com logo. O čem točno vi potem govorite?!
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 1:52 pm

LoCo je napisal/-a:
adis je napisal/-a:Ravno to je tisto o cemer se pogovarjamo ;)


Res?

Na naših letakih je bil do sedaj avtomobilizem.com logo. Na http://www.timeattack.si je še vedno link do avtomobilizma. O čem točno vi potem govorite?!


Sem ze povedal prej...pravi kontakt je uporabnica @gortnar.
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a =ZiAn= Sr apr 04, 2012 1:57 pm

Resnično mi je žal tega kar se dogaja na forumu. Duh povezovanja avtomobilske skupnosti se izgublja v želji po (pre)hitrem zaslužku in povrnitvi začetnega vložka s strani lastnikov portala. Res me čudi, da so se usmerile moči, namesto v popravilo kode v prvih prispevkih tem, da se ne bi rezale slike in podobno, v brisanje in kaznovanje objav srečanj in dogodkov. Kdor je že kdaj organiziral takšne dogodke, tudi dobro ve, da se jih ne organizira zaradi želje po mastnih denarcih, običajno prideš na pozitivno ničlo, ali pa zalagaš iz svojega žepa...

Zanima pa me, ali vodstvo in lastniki ne zavedajo, da so srečanja v živo eden od razlogov, zakaj je ta skupnost na začetku tako zrasla in da stiki v realnem svetu stkejo veliko bolj pristne odnose, kot pisanje na forumu? Da (so) se ljudje radi vračali/jo ravno zaradi poznanstev in informacij? Si upate priznati koliko starih rednih uporabnikov ste izgubili od začetka komplikacij (ki se vlečejo že od uvedbe beta strani)? Glede na to, da je glavni način zaslužka trženje reklamnega prostora (na bazi CPC in CPV), upam da se zavedate da boste izgubo obiskovalcev na dolgi rok čutili tudi na področju prihodkov od oglaševanja.

Kar nekaj ljudi ki stojijo za portalom avtomobilizem se je dolga leta trudilo, da so ga spravili na takšen nivo (z MacTronom na čelu). Zdaj pa vam zaradi nekaj nepremišljenih potez grozi, da boste sledili poti mnogih drugih portalov...samo še članarine uvedete in ste zabili zadnji žebelj. Je res vredno?



p.s.@Adis
adis je napisal/-a:ker je večje število admin/mod-ov online je težko vedeti, kdo je pobrisal in zakaj je pa verjetno bilo to v nasprotju z pravilnikom.


Kdor je že kdaj bil moderator oziroma administrator na phpBB forumih, ve da to ne drži. Zato pa obstaja moderatorski dnevnik, da se vanj zabeležijo spremembe, ki jih izvedejo moderatorji in administratorji. Potem je potrebno samo še vprašati to osebo zakaj se je brisalo prispevke in tako dalje.

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a ~toMmy~ Sr apr 04, 2012 2:20 pm

Ne vem no, zadnje čase določene poteze s strani a.com konkretno presegajo zdravo mero komercializacije...
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a adis Sr apr 04, 2012 2:59 pm

Ce bi tale tema bila trn v peti vodstvu bi se ta kaj hitro zaklenila a ker si zelim/zelimo konstruktivnih pogovorov je odprta se naprej....

Javno ne bomo debatirali o poslovnih odlocitvah to je stvar zaupnosti tako kot sami nocete javno govoriti o svojem financnem stanju mar ne?

Ok...gremo k bistvu in bistvo je, da se zateceno stanje sedaj popravlja in potrebuje korekcije, ki niso bile storjene ze na zacetku delovanja portala.
 
Uporabniški avatar
alanq4
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1700
Pridružen: Pe apr 15, 2005 11:02 pm
Kraj: ljubljana

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a alanq4 Sr apr 04, 2012 3:16 pm

Jaz še vedno trdim da od prenove naprej gre tole samo še navzdol...
Zahvalite se lahko Elgatu, Cromi, in podobnim mojstrom, ker samo zaradi njih še spremljam ta forum (pa vem da nisem edini) drugače bi se že zdavnaj sam zbrisal.
Alfa Romeo 156 "project real GTA" in 166 2.4 jtd mau okrepljena :)
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a _BANDIT_ Sr apr 04, 2012 4:21 pm

Mogoče je pa problem v tem, da stari uporabniki narobe razumemo point foruma.

Včasih je bil point forumov to, da se je na forumu objavilo vse živo, od srečanj, dirk, do tega, kdo je razsul avto in zakaj, potem razni nasveti za popravila, nasveti kdo je dober mehanik, ličar itd... in je zato bil forum zanimiv, včasih so bile na forumu tudi razne zajebancije, heci itd in je bil zato forum zabaven in folk se je rad družil na forumu. Seveda je bilo to vse brezplačno, forum pa če je hotel biti komercialen, je lahko služil z raznimi reklamnimi bannerji in drugimi podobni pristopi, s katerimi je vlekel denar od firm, ki so želele priti v stik s čimvečjim številom potencialnih strank v neki branži (recimo v našem primeru v avtomobilizmu) in jim ponuditi svoje usluge.
Očitno se je to malo spremenilo in hočete vlečt denar tudi od uporabnikov.
Zaradi mene lahko vendar potem mene tu gor ne vidite več.

Verjetno vam ni jasno, da je še dovolj drugih forumov, ki delujejo po zgoraj opisanem principu in bo pač folk od vas šel tja, sej to ni problem danes.

Nikar ne pričakujte, da bo nek uporabnik najprej temeljito preštudiral vse vaše zahteve in pravilnike in potem še kaj pisal po forumu, vsak gre rajši drugam, na kakšen drug malo manj visokoleteč forum, kjer so razmere normalne.
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a maniaxxx Sr apr 04, 2012 4:28 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Mogoče je pa problem v tem, da stari uporabniki narobe razumemo point foruma.

Včasih je bil point forumov to, da se je na forumu objavilo vse živo, od srečanj, dirk, do tega, kdo je razsul avto in zakaj, potem razni nasveti za popravila, nasveti kdo je dober mehanik, ličar itd... in je zato bil forum zanimiv, včasih so bile na forumu tudi razne zajebancije, heci itd in je bil zato forum zabaven in folk se je rad družil na forumu. Seveda je bilo to vse brezplačno, forum pa če je hotel biti komercialen, je lahko služil z raznimi reklamnimi bannerji in drugimi podobni pristopi, s katerimi je vlekel denar od firm, ki so želele priti v stik s čimvečjim številom potencialnih strank v neki branži (recimo v našem primeru v avtomobilizmu) in jim ponuditi svoje usluge.
Očitno se je to malo spremenilo in hočete vlečt denar tudi od uporabnikov.
Zaradi mene lahko vendar potem mene tu gor ne vidite več.

Verjetno vam ni jasno, da je še dovolj drugih forumov, ki delujejo po zgoraj opisanem principu in bo pač folk od vas šel tja, sej to ni problem danes.

Nikar ne pričakujte, da bo nek uporabnik najprej temeljito preštudiral vse vaše zahteve in pravilnike in potem še kaj pisal po forumu, vsak gre rajši drugam, na kakšen drug malo manj visokoleteč forum, kjer so razmere normalne.



Podpis.


Tudi jaz pogrešam forum kot je bil nekaj let nazaj, tisto je bil čisti užitek

Eno vprašanje zate Adis oziroma za lastnike foruma ( Ice? )...kot primer srečanj naj navedem naša, zdaj že bivša srečanja v Domžalah, kjer ni bilo nobenega komercialnega učinka zraven ( sam to veš Adis, ker si na kakšnem bil zraven ), a tudi takšne objave ne smemo več pisati, ali se to tiče bolj komercialnih zadev ala timeattack ipd...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a IcEm4n Sr apr 04, 2012 4:39 pm

Torej, če jst npr. odprem eno temo, kjer sprašujem, kje v moji okolici dobit/kupit eno xyz stvar, more tisti, ki bo odgovoril na moje vprašanje, najprej admina/moderatorja prosit za dovoljenje (da lahko pripopa kontaktne podatke, spletno stran, mail od neke osebe oz. podjetja) in šele potem odgovorit?

In kot je že nekdo pred mano napisal, je potem treba tud teme od ElGata, Crome in ostalih polirmojstrov pobrisat (bognedaj, da to res naredite.........), ker si delajo reklamo in €€€€. :roll: :roll: :roll:
Slika
 
KlemenP
Novinec
 
Prispevkov: 168
Pridružen: Sr maj 05, 2010 12:39 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a KlemenP Sr apr 04, 2012 5:13 pm

alanq4 je napisal/-a:Jaz še vedno trdim da od prenove naprej gre tole samo še navzdol...
Zahvalite se lahko Elgatu, Cromi, in podobnim mojstrom, ker samo zaradi njih še spremljam ta forum (pa vem da nisem edini) drugače bi se že zdavnaj sam zbrisal.


Mislm da nisi edini ;)

Drgač pa sj forum ni nobena umetnost narest tko da... :)
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a eentox Sr apr 04, 2012 5:23 pm

_BANDIT_ je napisal/-a:Mogoče je pa problem v tem, da stari uporabniki narobe razumemo point foruma.

Včasih je bil point forumov to, da se je na forumu objavilo vse živo, od srečanj, dirk, do tega, kdo je razsul avto in zakaj, potem razni nasveti za popravila, nasveti kdo je dober mehanik, ličar itd... in je zato bil forum zanimiv, včasih so bile na forumu tudi razne zajebancije, heci itd in je bil zato forum zabaven in folk se je rad družil na forumu. Seveda je bilo to vse brezplačno, forum pa če je hotel biti komercialen, je lahko služil z raznimi reklamnimi bannerji in drugimi podobni pristopi, s katerimi je vlekel denar od firm, ki so želele priti v stik s čimvečjim številom potencialnih strank v neki branži (recimo v našem primeru v avtomobilizmu) in jim ponuditi svoje usluge.
Očitno se je to malo spremenilo in hočete vlečt denar tudi od uporabnikov.
Zaradi mene lahko vendar potem mene tu gor ne vidite več.

Verjetno vam ni jasno, da je še dovolj drugih forumov, ki delujejo po zgoraj opisanem principu in bo pač folk od vas šel tja, sej to ni problem danes.

Nikar ne pričakujte, da bo nek uporabnik najprej temeljito preštudiral vse vaše zahteve in pravilnike in potem še kaj pisal po forumu, vsak gre rajši drugam, na kakšen drug malo manj visokoleteč forum, kjer so razmere normalne.


PODPIS!

Včasih sem dnevno prebiral forum, sedaj pa skoraj da ne nataknem rokavic predno se prijavim, da ne bi slučajno "usral" foruma...

Vedno bolj odhajajo stari izkušeni mački avtomobilizma in ostajajo le novi uporabniki (hvalabogu vsaj nekdo) ter uporabniki s posebnimi "dodeljenimi" avatarji, s katerimi pa si, roko na srce, tu na forumu razen zajebancije ne moremo veliko pomagati pri koristnih nasvetih...

Verjamem, da je na forumu s tako veliko uporabniki delo admina/moderatorja zahtevno vendar je nekaterim ta "status" žal preveč stopil v glavo.
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a MacTron Sr apr 04, 2012 5:54 pm

Prosim, da sedaj vse kar imate v mislih v slabsalnem in vse to kar je bilo napisano tudi pozabite in prosim preberite naslednji tekst (karekirano prisluhnite mi):

Taksne stvari oz. taksne ideje kot jih lahko sedaj preberemo v tej temi, nastanjeno le zaradi tega, ker nekdo nekoga poslusa in nadaljuje v svojem slogu (ponavadi je slabsalni). V tem primeru nastane ogromen konglomerata popolnoma napacno dojemljivih postov ali pa le na pol prebranih, kar povzroci enak ucinek ali pa se celo slabsi.

Najprej bi se cisto po clovesko in z eticnimi naceli zahvalil nekaterim za omembo supporta, Velika Hvala. To, da se besedilo konca s tvojim nickom je ogromna potrditev za vse grde misli itd. Glede na to, kot sem ze v ZSju, ki ga je LoCo izpostavil tudi sam povedal, da v primeru normalnega pogovora je tudi normalen odgovor. Mimogrede, kar se tice TA-ja sem precej casa namenil le odgovorom in v nikakrsnem smislu se nikoli, nikoli ni koncalo "me ne zanima". Mislim, da bi tisti, zaradi katerih imam 175% (st. je prav) nabasan ZS box dobro tudi vedo, kaksen interes ustvarjam za ta forum. Na kratko bom le omenil kot je ze bilo citirano, 10.let nisem vrgel stran in to ni lahko izreci, zal. Verjetno bodo tisti, ki jim je v interesu sodelovanja in seveda predvsem tega "lahkega" besedila tudi doumeli nekatere stvari.

Ce grem skozi nekatere poste, ki sem jih opazil, bi pri 106 kar preskocil njegovo moledovanje o spremembi avatarja, ker je ze v drugi temi lepo opozoril na svojo napako - delanje reklame drugemu. Prosimo, zamislite si, da skozi izkusnje prides do taksnega slucaja. Ta stvar ne sodi v to temo in se nikakor ne obvezuje na nacin, ki bi ga ta tema rada povedala. Zato nadaljujem s konglomeratom, ki zopet niti ne sodi v ta sklop in sicer, zakaj nekaterim ne brisemo celotnih tem. Odgovor je sledec, da so se po pravilniku brisali le linki in avatarji lastnega ali prekritega oglasevanje, ki se ni izvedel takoj, vendar sele cez nekaj casa, ko je uporabnik zopet in zopet in zopet postavil, tukaj pa se vidi, da je stvar presla v prekrito. Sedaj pa prosim vse, koliko casa mislite, da je potrebno, da se taksna stvar vidi? Ce si pozoren na detajle potem kmalu. Ze ogromno stvari je bilo reseno ravno s to besedo, detajli, ogromno. Prav tako zopet ni tuje pri taksni temi omenjena prenova itd. Mislim, da smo skozi nekatere aspekte ze sli pri clanku ob koncu leta almanah ter 10 let a.com (verjetno ste ga vsi prebrali). Pa se vrnimo nazaj na samo srciko problema oz. stvari zaradi cesa je nastala ta tema in ne konglomerat ze mojega videnja.

Stari uporabniki, sem zelo med njimi in poznam celotno "sceno" od zacetka ter skozi cas. Res je, da marsikomu je bilo tole prevec disece na zasluzek, ker ze sedaj povem, da nimam nikakrsnega pomena in tudi sam vem, da je kakrsni koli show tezko izpeljat brez financ, ki so na koncu 0 ali pa ze omenjeno potegnit "tosl" ven. Tudi to mi je znano, da je bilo vcasih precej "chat-arsko" in s tem povezano tudi malce bolj razpuscen odnos, kar se je kasneje le se slabsalo in od tod smo kasneje dobili nazive "otroski" forum. Temu sem se tudi sam cudil, ker je bilo toliko vsebine (je se vedno) na tem forumu, ki so jo izboljsevali redki uporabniki, temu je sledil tudi obrat proti etiki, ker smo le vseslovenski in ne teamski kateri so se "free" pa tudi tam ze pocasi nekateri raje uporabljajo nek red. Mislite, da je bolje spuscati stvari po polju pri visokem ratingu? To je tista dobrodosla in hvala Bogu nekje priucena miselnost.

Nazaj k srciki: Ker je prislo do napacnega dojemanja v nasem bi zelel, da se stvar malce po blizje pogledamo. Ves "point" je v tem, da v tem primeru kvecjemu sami sebe sponzorirate na portalu, ki ima ZELO visok rating v Googlu kar v letu 2003/4/5/6 NI BIL! sledite? Torej, v tem primeru VAM kvecjemu a.com dela ogromno uslugo po in pred eventom. Pred eventom zato, ker ste z nami in po eventu, ker nekdo, ki je bil prisoten tudi napise clanek doda slike in s tem pokaze tudi svoje pisalne spodobnosti ter promocijo eventa. Sedaj bo mogoce komu lazje pogledati skozi ta konglomerat idej. Temu se rece razvijanje in ne zatiranje.

Drugo je kar se tice oglasevanja kot taksnega, ki je povsem logicen v marketingu in se ga drzimo ze od Pompejev dalje, pa tukaj ni v subjektu in ima D-labs svoje poole. Upam, da vam je sedaj predstavljen nacin, ki je kvecjemu le DOBER za VAS. Ter, da sem s tem marsikomu pokazal, da mi ni vseeno za skupnost kako si nekdo predstavlja.

- Na samem dogodku izobesite transparent A.com,
- Napišete kratko reportažo s slikami, ki jo bomo objavili na vstopni strani A.com.

Tukaj spodaj se podajam bolj obsiren in uraden sklop, ki bo tudi objavljen v globalnem.

--
OBVESTILO VSEM ORGANIZATORJEM SREČANJ TER TEKMOVANJ

V zadnjem času prihaja do določenih vprašanj s strani uporabnikov, ki objavljajo informacije in vabila na raznorazna avtomobilska srečanja ter tekmovanja. Ker je pri nekaterih uporabnikih izbris teh in podobnih objav na forumu povzročil tudi nemalo hude krvi, nam prosim dovolite, da vam posredujemo nekaj pojasnil ter dodatnih informacij.

Najprej vas moramo opozoriti, da se objave, ki vabijo na dogodke komercialnega značaja, brišejo skladno z obstoječim Pravilnikom uporabe forume (v nadaljevanju: Pravilnik). V izogib temu se je potrebno PRED VSAKO objavo najprej posvetovati z uredništvom avtomobilizem.com preko e-mail naslova: oglasevanje@avtomobilizem.com. Skupaj se bomo dogovorili, kako in na kakšen način bo potekalo sodelovanje. Omeniti moramo, da se bomo z vsakim organizatorjem prireditve dogovarjali individualno, z željo po skupnem sodelovanju ter fair playu.

Vsaka objava srečanja ali tekmovanja komercialne narave, brez predhodnega dogovora z uredništvom, bo najprej sankcionirano z izbrisom objave. Ob ponovitvi kršenja pa bo skladno s Pravilnikom, uporabnik tudi odstranjen za določen čas s foruma. Hkrati moramo omeniti, da bo zaradi omenjene problematike v kratkem času korigiran in dopolnjen obstoječi Pravilnik.

Na koncu naj še omenimo, da je uredništvu Avtomobilizem.com v velikem interesu po skupnem sodelovanju z organizatorji tovrstnih prireditev. Želimo si, da bi v skupnem duhu medsebojnega sodelovanja, vaša izjemna energija, ki jo vlagate v organizacijo dogodkov, še dodatno bogatila portal največje avtomobilske skupnosti v Sloveniji.

Avtomobilizem.com

  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
NoFear85
Novinec
 
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne jun 21, 2009 11:32 am

Re: Objavil temo, zdaj je ni?!!?

Napisal/-a NoFear85 Sr apr 04, 2012 6:24 pm

Vodstvu foruma: delno vas razumem, upam pa da se zavedate dejstva, ko MacTron govori o statistiki v iskalniku google, da "rastemo leta in leta, umremo pa v trenutku". Ravno tako velja za forum. Verjetno se zavedate da zivite od nas obiskovalcev in ne obratno.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost