Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
sashs1
aka puntoshark
 
Prispevkov: 137
Pridružen: Sr feb 02, 2011 5:31 pm

ta forum crkuje

Napisal/-a sashs1 Pe jan 04, 2013 9:34 am

ta forum crkuje...

in prav je tako... obnašanje nekaterih lastnikov moderatorjev in podobnih je bilo v preteklosti pod nivojem...

kvalitetni prispevki so se preselili, nekateri raje ne objavljajo več sploh v temah sam svoj mojster ...

v glavnem,... dečki ste nas imeli takrat za norca..... nas uporabnike tretirali kot tretjerazredne ljudi ... ki so lahko srečni da pišejo po tem forumu...

upam da ste vsaj zdaj sprevidli da forum niste vi lastniki in moderatorji ampak mi uporabniki ki pišemo...

veliko uspeha tudi v naprej
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a arijan Pe jan 04, 2013 9:43 am

Meni je čisto všeč ta forum ;)
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a grega983 Pe jan 04, 2013 9:55 am

Ta forum je postal eno samo skropucalo

Mislim, za koji k..c lahko neko zijalo s...e po vsaki temi v SAM SVOJ MOJSTER, ko pa ni niti z enim svojim prispevkom pokazal kakšnega svojega izdelka ali pa na bilokak konstruktiven način sodeloval v tem delu foruma :twisted:
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a Templar Pe jan 04, 2013 10:20 am

Največji problem tega foruma, je da so najprej vidne le zadnje 4 teme, v kolikor želiš pa razširit pa 12, če se ne motim je bilo prej drugače... Osebno ne grem za vsako ko sem gor brat(po sistemu, da kliknem na forum in prelistavam vse nove teme) vse solate, ki jo natipkajo posamezniki s trikotnikom na mesto avtarja, v bistvu me odvračajo od obiska...
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a croma_man Pe jan 04, 2013 11:10 am

jst sm po 10 letih obupal :roll:
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a el_diablo Pe jan 04, 2013 1:04 pm

Tut jst ga samo še enkrat al pa dvakrat na mesec odprem,včasih pa dvajsetkrat na dan. :cry:
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
pavel
Novinec
 
Prispevkov: 262
Pridružen: Po jun 05, 2006 2:34 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a pavel Pe jan 04, 2013 1:23 pm

Tudi jaz mislim, da ta forum ni več tisto, kar je bil. Pred prenovo sem vsak dan pregledal kaj je novega, se tu pa tam kaj oglasil, čeprav sem ga v glavnem samo spremljal.
Sedaj, če že pridem na stran, pogledam vidne štiri teme,če me kakšna zanima jo odprem, drugače pa dalje, na kak drug forum.
Če se ne bo kaj spremenilo, bom počasi obupal nad njim :cry:
Škoda ga je

lp
 
Uporabniški avatar
R4gtl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Po nov 29, 2010 9:15 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a R4gtl Pe jan 04, 2013 1:39 pm

Na forumu nisem veliko komentiral pridem pa vsakih par dni gor, in res zadnje čase gre vse skupaj samo še navzdol. Vsaka tema se sprevrže v kreganje....
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a Blinder Pe jan 04, 2013 2:47 pm

ta forum res crkuje. A so morda tudi kaki plani, da ga čez par let dokončno zaprejo?
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Uporabniški avatar
cky2k
Uporabnik
 
Prispevkov: 1042
Pridružen: Ne apr 29, 2007 1:20 pm
Kraj: Prevalje(Koroška)

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a cky2k Pe jan 04, 2013 2:53 pm

spremlam forum vsak dan in opažam da je vedno manj dobrih prispevkov in tem kot so ble recimo še 2 leti nazaj,ravno tisti uporabniki ki so objavljali najbol zanimive stvari se izogibajo tega foruma :?
VW golf IV
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 914
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a radar Pe jan 04, 2013 4:17 pm

... če crkuje ne vem, vem pa, da se je v teh letih kar ga spremljam precej spremenil... sedaj pa počasi upam, da se bodo pojavile kakšne nove spremembe in vrnile forum na mesto kjer je že bil...

Upam, da nisem prevelik optimist :roll:
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a Courage™ Pe jan 04, 2013 5:23 pm

Ljudje nismo stari vec 18 let tak ko takrat ko smo se prijavljali sem gor, mislim da ni najbolj normalno da pri 30 letih visis cele dneve na forumu... Jebiga, novi folk, nova generacija.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a lancia hf Pe jan 04, 2013 5:31 pm

Jaz kar redno obiskujem tale forum, ker včasih pa le kaj koristnega izveš o kašni stvari.

Glede crkovanja foruma..... :huh:
Jaz pa spet tole malo drugače gledam. Problem niti ni toliko v vodilnih ampak v uporabnikih z miselnostjo "šwaba je zakon"
Primer:
Nekdo objavi avto ali obnovo avtomobila, ki ni nemški, se napiše 5 postov in nato se tema kaj hitro pozabi.........
In koliko strani je bilo napisanih o novem Golfu............

Pač nekaterim se zdi nesmiselno objavljati proekte tukaj, če ni nobenega odziva. Nekateri tukaj objavljeni proekti se še vedno delajo in objavljajo vendar na drugih ne tako šwabsko usmerjenih forumih.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a pavlich Pe jan 04, 2013 5:54 pm

nisem sicer dolg uporabnik foruma, in tut ne sodelujem veliko, ampak v marsikateri temi ki jo berem od začetka bi rad sodeloval, potem je pa vsak novi prispevek pluvanje en čez drugega, podjebavanje in strogo kritiziranje vsake črke ki jo nekdo prej napiše. dejansko zelo težko kej objektivnega razbereš..
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a nebivedu Pe jan 04, 2013 8:31 pm

Templar je napisal/-a:Največji problem tega foruma, je da so najprej vidne le zadnje 4 teme, v kolikor želiš pa razširit pa 12, če se ne motim je bilo prej drugače... Osebno ne grem za vsako ko sem gor brat(po sistemu, da kliknem na forum in prelistavam vse nove teme) vse solate, ki jo natipkajo posamezniki s trikotnikom na mesto avtarja, v bistvu me odvračajo od obiska...


Si probal tole napisat: search.php?search_id=newposts

Meni jih tako izpiše vse nove.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a King1 Pe jan 04, 2013 8:36 pm

lancia hf je napisal/-a:Jaz kar redno obiskujem tale forum, ker včasih pa le kaj koristnega izveš o kašni stvari.

Glede crkovanja foruma..... :huh:
Jaz pa spet tole malo drugače gledam. Problem niti ni toliko v vodilnih ampak v uporabnikih z miselnostjo "šwaba je zakon"
Primer:
Nekdo objavi avto ali obnovo avtomobila, ki ni nemški, se napiše 5 postov in nato se tema kaj hitro pozabi.........
In koliko strani je bilo napisanih o novem Golfu............

Pač nekaterim se zdi nesmiselno objavljati proekte tukaj, če ni nobenega odziva. Nekateri tukaj objavljeni proekti se še vedno delajo in objavljajo vendar na drugih ne tako šwabsko usmerjenih forumih.


Stari ta sindrom ŠWABA JE ZAKON imaš ti pa še par fanatikov. Ti se stalno vmešavaš v teme o šwabih in pljuvaš čez njih. Nikogar ne hvalim in tega nikoli nisem ampak ste ti in podobni prešli mejo dobrega okusa glede vsega kar se niih tiče. Sicer pa ker vem, da si pošten priznaj, da zadnje leto ni več problem šwaba sindrom ampak vse kaj drugega kot to. Imamo še hujše fanatike na forumu kot t.i. VAGOVCE. ;) ;) To je treba priznati. =P Prosim brez zamere saj sem samo izrazil svoje mnenje. Pa tvojega poznam. ;)

lp

p.s. kar pa se foruma tiče pa tako: če ti ne paše nisi gor, če pa ti pa pač si. Nihče nikogar nič ne sili kaj mora delat in na katero spletno stran mora klikat v prostem času. ;)
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a lancia hf Pe jan 04, 2013 10:36 pm

King1 je napisal/-a: Sicer pa ker vem, da si pošten priznaj, da zadnje leto ni več problem šwaba sindrom ampak vse kaj drugega kot to. Imamo še hujše fanatike na forumu kot t.i. VAGOVCE. ;) ;) To je treba priznati. =P Prosim brez zamere saj sem samo izrazil svoje mnenje. Pa tvojega poznam. ;)

lp


Jaz sem samo napisal najbolj opazno razliko zakaj nekaterih proektov ni več predstavljenih. To ni blo spet pluvanje po šwabih :mrgreen: ;)
Saj jaz tudi šwaba pohvalim ampak ne zdejšne, ker se mi zdi butasto nekaj hvaliti saj v eni temi berem kako so oh in sploh avti v drugi temi pa kolk olja pokuri, kako glavne gredi trga, kako so po prevoženik 50000km že 2x na izrednih servisih itd.......... Tega pri nobenem korejcu ni pa uporabniku zelo malo ali skoraj noben od forumašev ne ponudi tak avto v temi kupujem avto do xxx€
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a King1 Pe jan 04, 2013 10:55 pm

lancia hf je napisal/-a:
King1 je napisal/-a: Sicer pa ker vem, da si pošten priznaj, da zadnje leto ni več problem šwaba sindrom ampak vse kaj drugega kot to. Imamo še hujše fanatike na forumu kot t.i. VAGOVCE. ;) ;) To je treba priznati. =P Prosim brez zamere saj sem samo izrazil svoje mnenje. Pa tvojega poznam. ;)

lp


Jaz sem samo napisal najbolj opazno razliko zakaj nekaterih proektov ni več predstavljenih. To ni blo spet pluvanje po šwabih :mrgreen: ;)
Saj jaz tudi šwaba pohvalim ampak ne zdejšne, ker se mi zdi butasto nekaj hvaliti saj v eni temi berem kako so oh in sploh avti v drugi temi pa kolk olja pokuri, kako glavne gredi trga, kako so po prevoženik 50000km že 2x na izrednih servisih itd.......... Tega pri nobenem korejcu ni pa uporabniku zelo malo ali skoraj noben od forumašev ne ponudi tak avto v temi kupujem avto do xxx€


Tukaj se nekako strinjam s tabo a vseeno sindrom vag fenov počasi zamira. Zdej bo počasi koreja sindrom. :twisted: ;)

lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a maniaxxx Pe jan 04, 2013 11:13 pm

King1 je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:
King1 je napisal/-a: Sicer pa ker vem, da si pošten priznaj, da zadnje leto ni več problem šwaba sindrom ampak vse kaj drugega kot to. Imamo še hujše fanatike na forumu kot t.i. VAGOVCE. ;) ;) To je treba priznati. =P Prosim brez zamere saj sem samo izrazil svoje mnenje. Pa tvojega poznam. ;)

lp


Jaz sem samo napisal najbolj opazno razliko zakaj nekaterih proektov ni več predstavljenih. To ni blo spet pluvanje po šwabih :mrgreen: ;)
Saj jaz tudi šwaba pohvalim ampak ne zdejšne, ker se mi zdi butasto nekaj hvaliti saj v eni temi berem kako so oh in sploh avti v drugi temi pa kolk olja pokuri, kako glavne gredi trga, kako so po prevoženik 50000km že 2x na izrednih servisih itd.......... Tega pri nobenem korejcu ni pa uporabniku zelo malo ali skoraj noben od forumašev ne ponudi tak avto v temi kupujem avto do xxx€


Tukaj se nekako strinjam s tabo a vseeno sindrom vag fenov počasi zamira. Zdej bo počasi koreja sindrom. :twisted: ;)

lp


Mogoče so končno dojel da je VAG šrot, 1.2 tsi je dosegel svoje =P
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a ~toMmy~ So jan 05, 2013 2:06 am

lancia hf je napisal/-a:Jaz kar redno obiskujem tale forum, ker včasih pa le kaj koristnega izveš o kašni stvari.

Glede crkovanja foruma..... :huh:
Jaz pa spet tole malo drugače gledam. Problem niti ni toliko v vodilnih ampak v uporabnikih z miselnostjo "šwaba je zakon"
Primer:
Nekdo objavi avto ali obnovo avtomobila, ki ni nemški, se napiše 5 postov in nato se tema kaj hitro pozabi.........
In koliko strani je bilo napisanih o novem Golfu............

Pač nekaterim se zdi nesmiselno objavljati proekte tukaj, če ni nobenega odziva. Nekateri tukaj objavljeni proekti se še vedno delajo in objavljajo vendar na drugih ne tako šwabsko usmerjenih forumih.


Mislim, da je dosti večji problem recimo v tebi, ki iz čistega miru pišeš OFF neumnosti brez repa in glave v temo o Golfu, kot v ostalih, ki nočejo pisat v tvojo temo. :roll: Če ti ne bi imel tako kretenskih, neutemeljenih, otročjih izjav, bi mogoče marsikdo raje spremljal tvoj projekt!
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov