Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1909
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a nejc1 Ne jan 06, 2013 1:20 pm

Ne glede na to kdo je odprl temo je žal večina kar je napisanega res. Kot prvo če želite da na forumu ostane vsaj še nekaj "resnih" uporabnikov bo potrebno zmanjšat to kregarijo, torej uporabnike ki navadno začenjajo s tem upozorit, v primeru, da upozorila ne upoštevajo pa odstranit s foruma. Potem glede naslovne strani se definitivno strinjam z uporabnikom Mihaing, da je bila naslovnica iz leta 2010 zakon in nevem zakaj je potrebno vedno nekaj prenavljati, če pa vam uporabniki pišejo, da gre od vsake prenove kvaliteta foruma še samo navzdol. Mislim da se večina uporabnikov strinja z menoj da bi raje imeli naslovnico iz leta 2010, kot pa to sedaj. Potem glede tega oglaševanja recimo uporabnik Kavs je imel nekaj zelo zanimivih tem, ampak ker ste morali vi vse kar je bilo kot neko oglaševanje izbrisat mislim, da ne sodeluje več kaj veliko na forumu. In takih uporabnikov je še veliko. Potem so tukaj še razna srečanja, kjer se je potrebno vse dogovarjat z uredništvom avtomobilizem.com in še nekaj drugih bedarij... Vglavnem če se ne bo začelo v kratkem ukrepat mislim bo ta forum počasi res crknil in mogoče vam še ostanejo uporabniki kot so sonček, moj-avto itd.. Jaz resnično upam da ne pride do tega.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a nevermind Ne jan 06, 2013 3:28 pm

Slicker je napisal/-a:
čare je napisal/-a:@matia

Uporabnika Voith z porschejem lahko spremljaš na BMW forumu.

Lahko kaki link? Sem pred casom iskal pa nisem nasel. Dec je bil res car, tut objave so bile take zivljenjska... zanimivo branje uglavnem


http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=54287
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a moj-avto Ne jan 06, 2013 4:27 pm

matia je napisal/-a:škoda res... ampak saj se točno ve približno kdaj se je začelo. Ne spomnim se več nicka tistega uporabnika ampak na veliko si je rihtal 2 Porscheja 944 (bela). Imel je odlične prispevke ampak enemu od moderatorjev je šlo nekaj v nos pa so ga na hitro nagnali. Morsikomu se je takrat forum precej zameril in ni bilo več tistih pravih prispevkov.
Potem je pa še tako, da ste najprej popljuvali hondaše češ kak si upajo o vti-ju še sploh kaj napisat, za tem so bili vozniki VAG avtov ''bedaki'' in kdo je sedaj naslednji?

Že dolgo pa nism opazil tudi kakega prispevka uporabnikov @Joie de vivre, @mad (mislim, da je to tisti ki je nekega ax-a rihtal), tudi @mactron mislim da ni več preveč aktiven... Škoda ker včasih je bilo pa precej zanimivo.

Predlagam pa, da se odklenejo nazaj tiste teme oz. se odprejo za nove, kjer je folk iskal slovenske predelane avte. Mislim, da sta bili odprti 2 precej komentirani temi, ki so jih takrat zaklenili :) Mogoče bi pa to privabilo koga nazaj oz. nove uporabnike ;)

Lp

Forum živi od uporabnikov in ne moderatorjev. Čeprav imam kdaj občutek, da je obratno, mogoče se motim.
Vsaka stvar enkrat ugasne, kot dober avto tudi forum.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a croma_man Po jan 07, 2013 10:49 am

kvaliteta je na psu, uporabniki imajo vedno večje znanje interneta in vedno manjše v realnosti, jst sm z veseljem tukaj sodeloval, pokazal kaj, tudi z veseljem sem sprejel KONSTRUKTIVNO kritiko, ki pa se je zadnje čase spreobrnila v podjebavanje, kretenske izgrede ipd kar pa so občutili tudi ostali, ki znajo kaj sami, ki so radi prispevali slike od projektov. Danes pa večina uporabnikov vozi avte od mame, dokler ne naredi šole pri 26tih, potem si dobi službo, nabije kredit do smrti, kupi stanovanje, otroka in ženo in fura safr ko vzame na banki kredit, da si lahko kupi zimske gume. Seveda more za to odpret svojo temo, čeprav se gumb iskanje najde na vsakem forumu.
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a ~toMmy~ Po jan 07, 2013 11:06 am

croma_man je napisal/-a:kvaliteta je na psu, uporabniki imajo vedno večje znanje interneta in vedno manjše v realnosti, jst sm z veseljem tukaj sodeloval, pokazal kaj, tudi z veseljem sem sprejel KONSTRUKTIVNO kritiko, ki pa se je zadnje čase spreobrnila v podjebavanje, kretenske izgrede ipd kar pa so občutili tudi ostali, ki znajo kaj sami, ki so radi prispevali slike od projektov. Danes pa večina uporabnikov vozi avte od mame, dokler ne naredi šole pri 26tih, potem si dobi službo, nabije kredit do smrti, kupi stanovanje, otroka in ženo in fura safr ko vzame na banki kredit, da si lahko kupi zimske gume. Seveda more za to odpret svojo temo, čeprav se gumb iskanje najde na vsakem forumu.


Ti še vedno kje objavljaš svoje delo?
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a adis Po jan 07, 2013 11:20 am

croma_man je napisal/-a:potem si dobi službo, nabije kredit do smrti, kupi stanovanje, otroka in ženo in fura safr ko vzame na banki kredit, da si lahko kupi zimske gume. Seveda more za to odpret svojo temo, čeprav se gumb iskanje najde na vsakem forumu.


off: izpostavljeni del po mojem mnenju ne paše v kontekst te debate.

- da si nekdo najde službo = super, hvala bogu, eden manj na socialni.
- kredit do smrti za stanovanje = super ker ima to možnost da ne plačuje najemnine nekomu drugemu in bo otrok preskrbljen.
- imeti otroka in ženo = ni to pomen življenja?
- furati safer? no kdo ga pa ne?
 
Uporabniški avatar
IgorMM
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: To nov 09, 2004 3:21 pm
Kraj: Ljubljana

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a IgorMM Po jan 07, 2013 12:12 pm

moje mnenje kar se tice foruma
tehnicno je super sestavljen (tisti ki se ne razumete v spletne strani tega ne boste razumeli)
pregleden vse na svojem mestu, za to pohvala velika :!:

kar se tice komentarjev so res taki kakrsni so in to smo v vecini krivi mi clani foruma zaradi odnosa kakrsnega imamo, ne kultura, kreganja, vw je boljse od opel, android je bolj kod iphone lala...
dokler se mi clani ne bomo leps obnasal tudi forum bo tak tak kot je. tudi moderatori igrajo veliko vlogo tukaj vendar ne morejo vse oni ujet pa popravit...

vsak dan se tukaj najdem kak pameten odg. in se naprej bom zvest clan.

lep pozdrav ekipi, le tako naprej :)
 
Uporabniški avatar
_T_O_M_O_
Novinec
 
Prispevkov: 107
Pridružen: Pe jan 13, 2012 12:15 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a _T_O_M_O_ Po jan 07, 2013 9:14 pm

~toMmy~ je napisal/-a:Ti še vedno kje objavljaš svoje delo?


Če se ne motim http://forum.bmwslo.com/showthread.php? ... ht=bmw+e21 pa tudi passat njegov je ubijalski :DDD
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a TrijoAdijo Po jan 07, 2013 9:25 pm

adis je napisal/-a:- furati safer? no kdo ga pa ne?



OFF:

Recimo jest :hi =I
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a dobek Po jan 07, 2013 10:17 pm

redke so se berljive teme, kaj sele zanimive...

pa sploh ni tako komplicirana situacija, ce se jo da v dveh slikah v nulo obrazlozit...


Slika
Slika
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a moj-avto To jan 08, 2013 5:06 pm

IgorMM je napisal/-a:moje mnenje kar se tice foruma
tehnicno je super sestavljen (tisti ki se ne razumete v spletne strani tega ne boste razumeli)
pregleden vse na svojem mestu, za to pohvala velika :!:

kar se tice komentarjev so res taki kakrsni so in to smo v vecini krivi mi clani foruma zaradi odnosa kakrsnega imamo, ne kultura, kreganja, vw je boljse od opel, android je bolj kod iphone lala...
dokler se mi clani ne bomo leps obnasal tudi forum bo tak tak kot je. tudi moderatori igrajo veliko vlogo tukaj vendar ne morejo vse oni ujet pa popravit...

vsak dan se tukaj najdem kak pameten odg. in se naprej bom zvest clan.

lep pozdrav ekipi, le tako naprej :)

A misliš, da komentarji uporabnikov in kregarija vpliva na življenje foruma?
Po tvojem sodeč mora moderator popravljati mnenja uporabnikov, da forum ne zavozi. Če pa določeni uporabniki silijo z svojimi "napačnimi" mnenji jih tudi utišati in ožigosati z raznimi podnapisi pod avatarji.
Jaz sem pa drugačnega mnenja, da dober forum mora prenesti vse debate in mnenja uporabnikov. Debata drži forum pri življenju, pa naj bo še tema tako brezveze, če se najde energija za debatirat bodo člani radi sodelovali in debatirali, kar pomeni, da bodo radi obiskovali forum.
Sploh nek forum kot je avtomobilizem, kjer se debatira le o tem lahko hitro zavozi ob rob interneta. Dosti forumov je na internetu, kjer se debatira tudi o avtomobilih in če se uporabnik dobro počuti bo rad obiskoval in debatiral vsak dan.
Kar se tiče zdrave kregarije glede mnenja uporabnikov in kjer se ne kršijo pravila foruma ne vidim nič slabega. Mnenja o avtomobilih so pač različna in brez kregarije na tem forumu ne gre. Vsak ima svoj okus, prepričanja in izkušnje sploh ko se debatira o določenih proizvajalcih vozil.
Jaz ne mislim kriviti moderatorje, oni imajo tudi pravico voditi forum in ga ohranjati na svoj način.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a lancia hf To jan 08, 2013 5:57 pm

croma_man je napisal/-a: uporabniki imajo vedno večje znanje interneta in vedno manjše v realnosti,


To je problem današne mladine, ker v večini niso sami naredili nič ampak samo prebrali na netu


croma_man je napisal/-a: jst sm z veseljem tukaj sodeloval, pokazal kaj, tudi z veseljem sem sprejel KONSTRUKTIVNO kritiko, ki pa se je zadnje čase spreobrnila v podjebavanje, kretenske izgrede ipd kar pa so občutili tudi ostali, ki znajo kaj sami, ki so radi prispevali slike od projektov.


Takole sem jaz dobival Lancio vedno na tapeto pa čeprav nisem italiane nikoli hvalil.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a King1 To jan 08, 2013 5:59 pm

lancia hf je napisal/-a: pa čeprav nisem italiane nikoli hvalil.



;) ;)

lp
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a grega983 To jan 08, 2013 7:34 pm

King1 je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a: pa čeprav nisem italiane nikoli hvalil.



;) ;)

lp



Ded zna nasmejati :)
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a lancia hf To jan 08, 2013 7:59 pm

grega983 je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a: pa čeprav nisem italiane nikoli hvalil.



;) ;)

lp



Ded zna nasmejati :)


Pa pokažita moj post kje sem hvalil italijane. ;) :D
Ampak hvalil in ne v smislu kot sem napisal, da dokler sem se vozil z italiani je bilo vredu, ko sem šel na šwabe se je začelo malo morje težav a k sreči ne z motorjem, ki sem ga pa tudi že večkrat pohvalil (1.4 MPI)
Za vsako "pluvanje" sem tudi napisal zakaj je tako pa naj bo to Fiat ali VW
Pač ima VW konkretno več težav kot Fiat zato je večkrat kritika letela nanj samo to nisem jaz kriv saj sem že napisal, da ne moreš švaba hvaliti kako žre olje......... itd kot tudi Fiat Punta ne, ki ima armaturo kot novoletno jelko. :mrgreen:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a grega983 To jan 08, 2013 10:27 pm

Majster, ampak ni pa treba v vsaki temi sr..t po kaki znamki. Če ti kaj ne paše prezreš pa greš naprej. Tudi zaradi tvojih izpadov se začne selo veselo v temah ....
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
marko01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1918
Pridružen: Če dec 29, 2005 7:51 am
Kraj: Maribor

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a marko01 To jan 08, 2013 10:36 pm

Zakaj se tu gor kregate med sabo, dajte rajši napisat kako pripombo glede izgleda in uporabnosti foruma, ki jo bodo mogoče moderatorji upoštevali in probali kaj spremenit.

Recimo, zadnje objavljene teme so bile na prejšnem A.com dosti bolše kot je ta zadeva sedaj :!: vseeno menim da forum laufa ta A.com in bi se tega moderatorji lahko zavedali.
Lp by Mare
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a cruiser1 To jan 08, 2013 11:28 pm

Mah...saj ni čudno, če crkuje država je normalno, da tudi forum...
 
Uporabniški avatar
divjak888
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Če sep 13, 2012 6:43 pm

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a divjak888 Sr jan 09, 2013 12:00 am

dejansko ljudje delajo državo in tako je vse ostalo. ker pri nas so ljudje takšni kot so, je tudi država v razsulu in vse ostalo. zmeraj pričakujete od ostalih da se bodo spremenili ali pa kaj popravili. če želite kaj spremeniti, to začnite pri vas samih!
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: ta forum crkuje

Napisal/-a ~toMmy~ Sr jan 09, 2013 1:03 am

grega983 je napisal/-a:Majster, ampak ni pa treba v vsaki temi sr..t po kaki znamki. Če ti kaj ne paše prezreš pa greš naprej. Tudi zaradi tvojih izpadov se začne selo veselo v temah ....


Lepo, da mu to tudi kdo "interni" pove! =P
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost