igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 827
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a Kristjan123 Sr mar 09, 2022 10:43 pm

Keyless go ima delujoč? To bo pomemben dejavnik pri prodaji :)
 
Uporabniški avatar
DX5050
Novinec
 
Prispevkov: 458
Pridružen: Pe jun 24, 2011 11:09 am

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a DX5050 Če mar 10, 2022 6:38 pm

Očitno prodajalec bere ta forum. :D
@blinder zate je v svoj oglas napisal še celo nasvet :lol:

prodaja se bmw serije 3 330d 3.0 motor 183 konjev bil je mislen za obnovo ampak je pomankanje case da se dokonca vrata so samo pobrana dol in hauba prva in zadnja prag je odrezan en imam oba nova praga za dokoncanje projekta prosim samo resni cena je zadnja pa ce neznate brat oglaso potem se uci slovenscino lp
Ne naredi vseh napak sam, daj priložnost za to tudi drugim.
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a Blinder Ne mar 27, 2022 8:14 pm

R3tardiran folk ki pise in dela slike.
[Imgur](https://i.imgur.com/YK1Aqpl.png)

Prodam Yamaho reprika rossi letnik 2008 poreklo spanija na motorju novi bat ter cilinder 70c frgazar 19.5 drugi prednji zobnik avspuh...motor gre preko 100kh zraven dodam omejevalec obratov je odjavlhen iz prometa prepis mozen takoj okolica rog slatine
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a krimič Po mar 28, 2022 8:35 am

Hahahaha
To so taksne slike, da ko prides na ogled in pol motorja manjka, se lahko clovek izgovori, da se stanje videlo na slikah :D
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a IcEm4n Po mar 28, 2022 7:40 pm

A to je z Nokio 3310 slikano?
Slika
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1125
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a berlonso To mar 29, 2022 5:06 am

Je slikal s kalkulatorjem...
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1125
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a berlonso Pe apr 14, 2023 8:17 pm

Alfa Romeo 147 1.6 TS 105KM Progression

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... omeo%20147

Opis:
Prodam, žal, Alfo Romeo 147.

Ima polovični V8 motor iz iste grupacije kjer malce naprej, po Italiji, izdelujejo tudi Ferrarijeve pogonske agregate. TS oznaka stoji za Twin Spark Vse jasno? Dvakrat vrže iskro, da se lepše pelje mimo vseh nemških pa ostalih jaj... avtov.

Pri nas pri hiši od 2018, najprej sem jo jaz užival, sedaj mati. A bo šla mati sedaj na kaj manjšega, manj zverinskega, kot je recimo Fiat 500 1.2. Bi mogoče celo menjal za kakšnega novejšega. Vendar mora bit 1.2... Tako, da menjave so možne. Ampak samo za kakšen Fiat 500, Fiat Panda. Ne mi hodit s kakšnimi dolgčasnimi Golfi, Peugeoti... To se ne bomo nič zmenil. Sorry, not sorry.

Pred nami je bil lastnik te Alfe 147 čisti pravi Alfist. Zihr mu namesto krvi Selenia olje teče. Pa saj tudi meni, ljubitelj vseh Italijanov... in Italijank.

Skratka, pri sedežih sem označil vse, da so športni in komfortni in ortopedski. Zakaj? Ker so pač top. 2023 letnik Kie, Hyundaji, VW, pa vsi tisti Francozi nimajo pol toliko dobrih sedežev kot ta Alfa 147, ki je bila mimogrede avto leta: The European Car of the Year in 2001.

Avto ima samo en ključ. En je bil zgubljen pred meseci. Lahko vam pokažem nekaj kilometrsko traso kje bi znal bit. Nazadnje smo ga videli na stehi te italijanske lepotice.

Kdor bo klical pa spraševal koliko je obrabljena, naj ne kliče, ker Alfa ni nova, ima 20 let... Ne vem no, za 20 letnimi puncami vsi gledajo, ne vem zakaj ne bi za to 147-ko. Smo jo uporabljali precej, zato seveda tu pa tam kakšna praska. Dela lepo. Svetujem pa nakup novih gum. Te so stare in jaz ne bi z njimi šel v Eau Rouge na polno čez.

Vinjete ni.

P.S. (dodatno 14.4.2022):
- Spreminjam datum tehničnega pregleda iz 2023 na 2024 - ga bomo mi naredil, da se ne bo kdo bal tega stroška
- En stric je rekel, da je glasen motor, ja, ampak dela. Kresne v prvo. Olja ne pije (ne mi hodit na ogled pa spraševat, če olje pije - ker sedaj ste to že tu prebrali).
- Glede cene pa - veliko lufta ni.

Hvala za vaš čas. Prosim cenite moj čas tudi.
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 351
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a krimič Pe nov 03, 2023 6:01 am

BMW serija 3 Cabrio: 325i 2lastnik redkost na trgu edin v slo kot nov

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18933482

Pa še zmagovalni opis: :D
"PRODAJAM BMW 325I E30 EDEN OD ZADNJIH MODELOV KI JE BIL IZDELAN 19.05.1992 Z ELEKTRIČNO STREHO SEM URADNO 2LASTNIK OD LETA 2002 VOZILO SEM TAKRAT KUPIL NA AUKCIJI V ŠVICI NATAČNEJŠE MESTO LUGANO KI SEM TUDI TAKRAT DELAL VOZILO SO PRIPELJALI IZ AVTO HIŠE BMW GALETTI&VANOSSI LUGANO CH ZMAGO SEM TAKRAT Z NAJVIŠJO PONUDBO MED 43 KANDIDATIMI VOZILO JE OD1LASTNICE BILO? KI GA JE URADNO KUPILA PRI TEJ AVTOHIŠI BMW CENCINI LUGANO TAKRAT JE VOZILO IMELO 100TISOČ KILOMETROV SE PRAVI DA SEM V ZADNJIH 20LET KOMI NAREDO CCA30TISOČ KILOMETROV VOZILO JE OD LETA 2002 V GARAŽI NA SUHEM IN TOPLEM SNEGA VOZILO NI NIKOLI VIDELO REDKOST DA GA JE DEŽ UJEO? Z TEŽKIM SRCEM GA PRODAJAM AMPAK ZARADI FINANČNIH TEŽAV GA SE MORAM ZNEBIT VOZILO JE OD 1SERVISA DO ZADNJEGA SERVISA BILO NA URADNEMU BMW SERVISU KAR DOKAZUJE SERVISNA KNJIGA KI JE OD 1SERVISA DO ZADNJEGA POŠTAMPLANA 100%ORGINALNI KILOMETRI? ZADNJI SERVIS JE BIL OORAVLJEN 07.10.2023.NA BMW AVTOAKTIV KOPER VOZILO JE VSE SKOZI VOŽENO NA OBALI V LEPEM SUHEM VREMENU NIKOL HLADNEGA MOTORJA NISEM PELJO ZMERIM SEM MOTOR PUSTO DA SE SEGREJE MIRKO SEM GA VEČ KOT OTROKA KER JE VOZILO DEL MOJE DUŠE? ZA TA LETNIK SE UPAM REČ DA JE NAJBOLJ OHRANJEN V EVROPI ZUNJANOST KOT NOTRANJOST NIKJE OD ZNOTRI NIČ RASTRGANO USNJE ITD VSE V ORGINALNEM STANJU VOZILO JE V CELOTI V1BARVI NIKOLI BARVAN BREZ 1PIKE RJE ZATO PROSIM ČE ME POKLIČEJO SAMO RESNI KI VEJO KAJ KUPUJEJO IN KAJ POMENI TA BMW E30 325I CABRIO Z ELEKTRIČNO STREHO VOZILO JE KOT NALOŽBA KER CENE SAMO RASTEJO TEM AVTU?DOKAZ STARE TABLICE OZIROMA REG PLOŠČICE IZ CH SHRANJENE CENE NA MOBILE.DE U CH59000€? LP PROSIM ČE KLIČEJO RESNI KUPCI BREZ SMEŠNIH PONUBD 25ALI30TISOČ€ VOZILO NEMISLIM POD CENO PRODAJAT?????"
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a Firediver Pe nov 03, 2023 7:36 am

Hja, nekako mora upravičiti nenormalno visoko postavljeno ceno.
Če je res z vozilom ravnal tako in mu toliko pomeni, je res obupan, da ga prodaja. Ampak če je obupan, bi potem postavil ceno dosti nižje, da pride čimprej do keša.
Ker je cena tako visoka, je to besedilo bolj bullšit. Njemu nemara res toliko pomeni, (slovenski) trg bo povedal svojo ceno.

Če že poudarja "vozilo kot naložba" naj pridobi certifikat oldtimerja in naj ga da nazaj v garažo vsaj še za 10 let. Se mu bo bolj splačalo.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a Blinder Pe nov 03, 2023 9:42 am

Haha, taprvo sem videl ceno in sem se že smejal. Kaj si folk sploh dela sramoto s takšnimi oglasi. :roll:
IN njemu se ponudba 25.000 euro zdi smešna. Optimist
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: smesni, zabavni ali neresnicni [avto.net]

Napisal/-a meganer Pe nov 03, 2023 2:25 pm

Preprosto ..... b****.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov