igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Tomas666
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 768
Pridružen: Po jun 04, 2007 8:53 am
Kraj: Novo mesto

Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a Tomas666 Pe mar 20, 2015 10:31 am

http://fokuspokus.si/article/452/obleka ... o-pa-penis

Zanimivo branje. In marsikaj od tega tudi drži. Pa brez zamere ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a Firediver Pe mar 20, 2015 11:06 am

Pred branjem vzemite veliko mero prizanesljivosti, da se ne bomo potem "kregali" na tem forumu.

Tista četrta klasa "družinskih fotrov" pa poseka..dejansko se novopečenim staršem res svet suka samo okoli družinice in ne vidijo čisto nič več okolice. Pa vse okoli varnosti potencirajo dokler zmorejo potencirat. Kot da pred nekaj leti sami niso bili ne divjaki ne dirkači, ne žurerji in tako dalje...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a nebivedu Pe mar 20, 2015 11:12 am

Obleka ne naredi človeka, politiki so vsi zlikani, pa so lopovi. Dejanja naredijo človeka. Avto imam pa za toliko, da si ga, če ga razbijem ali se pokvari, lahko v naslednjem mesecu drugega kupim, torej za manj kot eno mojo plačo.


Sam se pa držim drugačne filozofije, Nihče ni zanič, če ne drugega, se ga da uporabiti za slab zgled.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a a_sist Pe mar 20, 2015 11:30 am

"Kako lahko korejski razvojni inženirji v globino duše začutijo nekoga, ki prihaja iz Celja, mi ne bo nikoli jasno. Vendar jim je uspelo."

Umru :lol:
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a INFINITI Pe mar 20, 2015 11:38 am

Ravno včeraj sem bral tole - smeha še pa još :)
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a blaz2013 Pe mar 20, 2015 11:47 am

Se spomnim par let nazaj ko je vodil oddajo na Valu 202. Tema je pa bila parfumiranje oziroma uporabljanje deodorantov.
Ko sem poslušal Šaleharja in njegove provokacije klicateljev na Radio in pa potem še neke primerjave kako se nekateri "nadišavijo" in potem vstopijo v avtobus, nisem vedel ali naj se smejim ali jočem. Niti nisem vedel ali ima ta človek 100pik v glavi ali mogoče kakšno preveč ali pa kakšno premalo.
Posebnež v vsakem primeru.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a čare Pe mar 20, 2015 2:34 pm

Saj ne rabiš bir nek psiholog da to naštudiraš.Saj je splošno znano,ampak problem pa je ,ker tisti ki so v tem opisani sedaj to prebirajo in sami sebe tolažijo da oni niso takšni.
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a grega983 Pe mar 20, 2015 2:58 pm

Kje je tu kaj smešnega ?
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a xxl Pe mar 20, 2015 5:45 pm

Miha in njegov Toplovod,ali pravkar petkov popoldan (latrina). Saj ima v marsičem prav,ampak,kako bi po njegovem bil videti svet,da ga ne bi mogel tako popljuvat,edino,če bi vsi bili intelektualci,filozofi... :roll:
ps-nimam +dvestokonjskega nemca,niti SUVa,niti približka,niti dizel nemca,niti enoprostorca :D
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
5cenic
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Sr feb 11, 2015 1:23 am

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a 5cenic Pe mar 20, 2015 6:16 pm

Vozim francoskega enoprostorca, 38 km/h v omejitvi 50km/h in 100 km/h po avtocesti. Zraven pa še na zadnjem steklu napis otrok v avtu ;) In? Dokler mene ne moti mi je čisto vseeno če druge.
 
Uporabniški avatar
Dom3n
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Če jun 26, 2008 1:39 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a Dom3n Pe mar 20, 2015 6:24 pm

5cenic je napisal/-a:Vozim francoskega enoprostorca, 38 km/h v omejitvi 50km/h in 100 km/h po avtocesti. Zraven pa še na zadnjem steklu napis otrok v avtu ;) In? Dokler mene ne moti mi je čisto vseeno če druge.


Sicer te ne poznam, niti tvoje vožnje. Ampak dejstvo je, da na cesti nisi sam in bi lahko kdaj pomislil tudi na druge. :roll:
 
5cenic
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Sr feb 11, 2015 1:23 am

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a 5cenic Pe mar 20, 2015 6:59 pm

Dom3n je napisal/-a:
5cenic je napisal/-a:Vozim francoskega enoprostorca, 38 km/h v omejitvi 50km/h in 100 km/h po avtocesti. Zraven pa še na zadnjem steklu napis otrok v avtu ;) In? Dokler mene ne moti mi je čisto vseeno če druge.


Sicer te ne poznam, niti tvoje vožnje. Ampak dejstvo je, da na cesti nisi sam in bi lahko kdaj pomislil tudi na druge. :roll:

Dokler pred mano nekdo vozi 38 km/h v omejitvi 50 km/h pač vozim toliko kot tisti pred mano, verjamem pa da se pisatelj tega članka pizdi na "očeta, ki se ne da" in ne na tistega, ki je pred tem očetom.
In dokler pred mano na voznem pasu na avtocesti nekdo vozi 100 km/h (čeprav ugotavljam, da se čas potovanja bistveno ne razlikuje če voziš tistih 15 km 150 ali pa 100) se tudi jaz vozim 100 km/h.

PS: tudi z ocenami voznikov dizlov in bavarcev se ne strinjam pretirano. In nevem zakaj si tak članek zasluži svojo temo.
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a LukL Pe mar 20, 2015 7:36 pm

eh... ne spadam v noben predalček :P
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a čare Pe mar 20, 2015 7:49 pm

5cenic ja v 15 kilometrih res ni neke bistvene razlike in tud ni nič hudega,če se ti voziš za nekom kolikor se pač voziš ampak ,če s tem ovirata promet je pa hudo narobe.Me tudi ne moti če se voziš 100 po AC,samo se vozi po voznem pasu in če že greš prehitevat tisti šlepar pred sabo,ga prehiti z dodatkom gasa in ne s 100 km/h,ker boš spet ovira na prehitevalcu.
 
marjan novak
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: Sr okt 25, 2006 6:24 pm
Kraj: ljubljana

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a marjan novak Pe mar 20, 2015 7:54 pm

Avtor pomeša nekaj hrušk in jabolk. Pričakoval sem še nekaj kategorij, vendar mi ni jasno zakaj je avtor izgubil pogum.
S psihološkega zornega kota so recimo zelo zanimivi vozniki, ki kupujejo avte [b]črne[/b] barve. Tiste črne, ki je bila v dobrih starih časih rezervirana za protokolarne in pogrebne dejavnosti.
V upanju, da bo Šalehar spisal še en filozofski traktat na to temo, ga lepo pozdravljam.
 
blaz2013
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: To dec 03, 2013 3:50 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a blaz2013 Pe mar 20, 2015 8:18 pm

marjan novak je napisal/-a:S psihološkega zornega kota so recimo zelo zanimivi vozniki, ki kupujejo avte črne barve. Tiste črne, ki je bila v dobrih starih časih rezervirana za protokolarne in pogrebne dejavnosti.
:lol: :lol:


Ko so že omenjene barve, ve kdo mogoče zakaj je tako popularna bela? Včasih belega ni hotel nihče. Kakšni taksisti so jih mogoče vozili, danes jih je pa kot solate.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a xxl Pe mar 20, 2015 9:31 pm

Zdaj bela bolje sede na karoserijo kot včasih,ko so avti še imeli kromirane ali črne odbijače (jugo ali stoenka,recimo).Jaz sem je izbral,ker enostavno paše na Giulietto,kar ne pomeni,da bo naslednji avto bel. :)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a nebivedu Pe mar 20, 2015 9:32 pm

marjan novak je napisal/-a:Avtor pomeša nekaj hrušk in jabolk. Pričakoval sem še nekaj kategorij, vendar mi ni jasno zakaj je avtor izgubil pogum.


Ne more ravno po vseh svojih kolegih pljuvat, ki imajo nemce in še dizle povrhu. :lol:
Old subarus never die, they just get faster!
 
5cenic
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Sr feb 11, 2015 1:23 am

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a 5cenic Pe mar 20, 2015 9:57 pm

čare je napisal/-a:5cenic ja v 15 kilometrih res ni neke bistvene razlike in tud ni nič hudega,če se ti voziš za nekom kolikor se pač voziš ampak ,če s tem ovirata promet je pa hudo narobe.Me tudi ne moti če se voziš 100 po AC,samo se vozi po voznem pasu in če že greš prehitevat tisti šlepar pred sabo,ga prehiti z dodatkom gasa in ne s 100 km/h,ker boš spet ovira na prehitevalcu.


1. nebi se sekiral glede tistih, ki dejansko vozijo 100 po avtocesti. Problem so tisti, ki se pri 60 direktno gor vključijo. In ni problem tisti, ki z 100 prehiteva tovornjak ampak tisti, ki z 180 prileti od zadaj in blenda.

2. nekako si zgrešil bistvo mojega posta. Bistvo je bilo, da vozim čisto isto kot ostali v prometu vendar se pogosto ljudje jezijo na tistega, ki je zadnji v "koloni" oz na tistega pred njim. Sploh pa če je ta zadnji nek enoprostorec, po možnosti z žensko za volanom.

Ponavadi je moja potovalna hitrost na AC 110-120 na voznem pasu ob prehitevanju pa 130. Pa se še vedno najdejo ljudje, ki se pripopajo na rit, blendajo in trobijo pa čeprav voziš z maksimalno dovoljeno hitrostjo. Pa ne tisti z bavarci, mercedezi in raznimi športnimi izvedenkami kar bi še razumel, ponavadi so najhujši tisti z malimi jajčki 1,2 mašina, ki jim bo glihkar motor vn vrgl, različni kombiji, ki se jim vedno neizmerno mudi ali pa 18 letni mulci, ki vozijo očijev/mamicin avto in se postavljajo z njim. Imam navado, da če vidim nekoga, da mi poblenda z veseljem prehitim še naslednja dva preden se odmaknem, če mi ne poblenda in je kulturen in počaka, da v miru prehitiš, pa se tudi pri 130 z veseljem umaknem ko je seveda plac zato. Kaj pa je lepšega kot videti en dober wagen v elementu, če ima kulturnega voznika za volanom.

In, ko sem že pri teh, ki se jim na avtocesti neizmerno mudi. Zadnjič sem se vozil domov z Insignio in za mano pripelja en mulc z Meganom in mi bledna kot da sem slep ob 11 zvečer medtem, ko jaz pri 130 prehitevan 3 avte. Zgleda je že 5 kilometrov nabiral do tistih 160, da se mu je tako mudilo, da bi se mu umaknil. Se mu zanalašč ne odmaknem, saj sem vozil 130, on pa pogumno na vozni pas, da bo šel mimo.
Lahko samo rečem, da so v vzratnem ogledalu njegove luči hitro izginile, njegov ego pa je moral biti kar strt.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a čare Pe mar 20, 2015 10:41 pm

E vidiš takim kot si ti bi jaz z veseljem pripeljal kako okoli ušes.Ti se pelješ 130 in ne yebeš tistega zadaj ki se pelje več kot 130,ker se ti voziš po omejitvah in bog ne daj pospešit da se čimprej odstraniš,ne ti boš glavni in se voziš kolikor je dovoljeno.Maš en + ,ker se vsaj potem ko se lahko odmakneš,ker potem je tu še druga sorta ki pa se po prehitevlcu pelje 130 ne glede na kolono za njim in frej voznim pasom...
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov