igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
5cenic
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Sr feb 11, 2015 1:23 am

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a 5cenic Pe mar 20, 2015 11:00 pm

čare je napisal/-a:E vidiš takim kot si ti bi jaz z veseljem pripeljal kako okoli ušes.Ti se pelješ 130 in ne yebeš tistega zadaj ki se pelje več kot 130,ker se ti voziš po omejitvah in bog ne daj pospešit da se čimprej odstraniš,ne ti boš glavni in se voziš kolikor je dovoljeno.Maš en + ,ker se vsaj potem ko se lahko odmakneš,ker potem je tu še druga sorta ki pa se po prehitevlcu pelje 130 ne glede na kolono za njim in frej voznim pasom...

Spet nisi dobro prebral. Z veseljem se odmaknem takoj ko je plac, če je voznik zadaj kulturen in počaka. Če prehitevam recimo 2 tovornjaka, ki vozita 100 bom seveda prehitel oba in se nato umaknil.
Nevem zakaj bi se moral tlačiti med dva tovornjak med katerima je komaj kaj placa in bremzati na 100, da bo lahko nekdo vozil kakor mu paše. Ali bi po tvojem moral to početi???
In kot sem rekel, z veeljem se odmaknem kulturnim voznikom. Na živce mi pa gre noro blendanje, še preden pride nekdo pride do tebe in se ti nato prilima na rit kot da nemore počakati še tistih 100 metrov, da normalno prehitiš počasnejše in se varno vključiš na vozni pas. Predstavi mi enega, ki mu to negre na živce.

Pa prosil bi enega, da mi razloži kaj je poanta blendanja. Če voznik pred tabo gleda v vzratno ogledalo (kot mora) te vidi in se ti bo odmaknil ko se ti bo lahko, če ne pa tudi blendanja ne vidi.

In, da se zopet obrnem na članek v prvem postu te teme. Ponavadi niso vozniki nemških in športnik avtomobilov tisti, ki se obnašajo kot, da se moramo vsi ozirati samo na njih.
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a Gosic Pe mar 20, 2015 11:29 pm

Tako početje ni fajn. Vem, da so ljudje nestrpni (nekateri), ko začnejo že blentat na veliki razdalji, samo taka dejanja tem ljudem prilijejo še dodatnega olja na ogenj. Takim ljudem dobesedno gori nekje. Verjetno v glavah. Živčnost in lovljenje teh sekund na cestah mi je meni osebno čisti nesmisel.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Obleka naredi človeka, avto pa penis

Napisal/-a cruiser1 So mar 21, 2015 2:08 am

nebivedu je napisal/-a:Obleka ne naredi človeka, politiki so vsi zlikani, pa so lopovi. Dejanja naredijo človeka.



Sicer razumem kaj želiš povedati ampak kljub temu obleka dejansko naredi človeka. To je dejstvo, ki sem ga večkrat doživel. Ljudje, ki te ne poznajo te vedno ocenjujejo in ena prvih stvari je obleka. Tako pač je. Če jaz prav razumem to pripombo "obleka naredi človeka" potem govori ravno o tem kar oba dva praviva. Najbolj pokvarjen lopov in slab človek se lepo obleče in vsi bodo v njem videli urejenega. pridnega in poštenega človeka ali obratno, zelo dober, priden in pošten človek bo oblekel neke čudne cunje in vsem bo sumljiv in se ga bodo izogibali. Ne vem pa, če ima tale moja pripomba kaj veze s to temo ;)
Kar se pa tiče Šaleharjeve kolumne pa moram reči, da je to ena slabših njegovih, saj zna biti precej bolj žleht in provokatorski ter posledično tudi bolj zabaven :-P
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov