igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3789
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Koliko stanejo punce?

Napisal/-a Blinder Po nov 27, 2006 10:03 pm

Pozdravljeni!

Zanima me, koliksen strosek predstavlja punca.
Ali je res, da razne vstopnine, pijace ipd placajo fantje? Ce ja, ali ni bolj pravicno, da placa vsak pol oz. vsak svoje? Kako gre kaj to?

Star sem 22, in tej podatki me zanimajo za meni primerne(pa tudi pogled v prihodnjost.... recimo ce bi imel 30 let) punce :)

Lp
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
tešo
Novinec
 
Prispevkov: 431
Pridružen: To sep 28, 2004 7:11 pm
Kraj: Krško

Napisal/-a tešo Po nov 27, 2006 10:30 pm

poišč si fanta :-P

kak babo razvadš tok ji daš
Slika
Slika
Lep Pozdrav By tešo
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Po nov 27, 2006 10:58 pm

lol kera tema :lol: Sej je prou, se bomo mal razgovoril :lol:

Punce stanejo tolk kot jim ti dovoliš ;) Sicer pa...še nikoli nisi imel nobene punce, da bi to izkusil na svoji koži? :) Sam sem star 18 let in imam izkušnje tud s takimi, pri katerih so se jim svetile oči, ko si potegnil cankarja iz denarnice, niso nikoli niti trznile po denarnici ko je prišla natakarica za plačilo pijače itd.

Pravično bi bilo da plača vsak pol, je pa sicer nenapisano pravilo da naj bi več plačal moški. Sej če je tko ni noben problem, dokler tega ne začne preveč izkoriščat.

(poljub.com.press :D )
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC Po nov 27, 2006 11:51 pm

Eto na tem grafu se lepo vidi kolko stanejo, v odvisnosti od njihovega premozenjskega stanja,izobrazbe,starosti in druzbenega sloja.Zdaj pa pripravi €€ pa v akcijo. ;)
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Cimpi
Novinec
 
Prispevkov: 235
Pridružen: So feb 11, 2006 10:56 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Cimpi To nov 28, 2006 12:06 am

HEhe lool :D
Babe dosti stanejo... malo je takih ko skoraj nic ne stanejo pa delajo jih tudi ne vec tak da ce mas sreco jo najdes ;) ... tale graf se nic ne spoznam :P hehe
Kolko jim dovolis te stanejo pol pa ji neos kupo pa te bo pusla lol :D ... keri majo take pac naj bojo pripravljeni :D smesna tema ;)
Lp
 
Uporabniški avatar
AXioN
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Ne okt 26, 2003 10:29 pm
Kraj: Ko si bogu za hrbtom, se uro voznje.

Napisal/-a AXioN To nov 28, 2006 12:52 am

:lol: :lol: :lol:
Pa saj imate na obali dosti fletnih punc, ne bos rekel da je pela samo desanka šakić dosedaj? :lol:
Kolk te stane? Toliko kot bos dal, toliko bos dobil, pa ni nujno da ima glavno vlogo denar ;)
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To nov 28, 2006 12:55 am

Ce pri 22 take sprasuje bo vrjetno mel glavno vlogo dnar :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
ahiM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 799
Pridružen: Po avg 16, 2004 4:51 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a ahiM To nov 28, 2006 2:35 am

Če se same niso sposobne vzdrževat, jih tudi jaz ne mislim :D. Naj grejo k očiju pa mamici jamrat. No, sem pa tja mogoče res kakšno kavico ali pijačko častim, sem pa tja kakšna pozornost, darilce, a vse v mejah normale. Da ne bo kdo reku da sm gorenc, delč od tega. Ampak meja mora bit. Da se bom razmetaval na bejbi se mi zdi mal izpod časti, tako zame kot zanjo. No, če bi "sral" dnar bi blo mogoče drugače, ampak vseeno skregano z common sense-om. Sponzoruše raus :D!
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
acid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1910
Pridružen: Po okt 13, 2003 1:29 am
Kraj: Vuzenica/MariboR

Napisal/-a acid To nov 28, 2006 12:27 pm

ahiM je napisal/-a:Če se same niso sposobne vzdrževat, jih tudi jaz ne mislim :D. Naj grejo k očiju pa mamici jamrat. No, sem pa tja mogoče res kakšno kavico ali pijačko častim, sem pa tja kakšna pozornost, darilce, a vse v mejah normale. Da ne bo kdo reku da sm gorenc, delč od tega. Ampak meja mora bit. Da se bom razmetaval na bejbi se mi zdi mal izpod časti, tako zame kot zanjo. No, če bi "sral" dnar bi blo mogoče drugače, ampak vseeno skregano z common sense-om. Sponzoruše raus :D!


podpis lepo napisano :P je pa res nekoliko nenavadna tema za naš forum ampak tudi to more bit ;) jah jaz bom reko tud iz mojih izkušenj tako.... če ji boš dovolil preveč, da te bo mela ko copato kupi mi to kupi mi ono boš prej kot ne bankrotiral in doživel še kak živčni zlom :? Sam moraš postavit merila ter pravila, ker ženske so še kako dobre igralke, sploko ko se gre za dobrine denar itd. v smislu vse mi pomeniš. :lol:
*** VOLKSWAGEN GOLF MKV TSI GT 170PS ***
 
danny
Novinec
 
Prispevkov: 376
Pridružen: Če nov 28, 2002 7:34 pm

Napisal/-a danny To nov 28, 2006 1:31 pm

Tako, katera te bo veliko stala (si jo pripravljen razvajat) boš kmal najdu. Škoda je razmišljat v tej smeri kolk te stane. No če smo realni, pa da plačuje vsak pol.. kar je najbolj smotrno te stane samo bencin. Jaz sem trenutno srečen z svojo izbiro, ker če potegnemo črto ona vzdržuje mene (saj bom še letos diplomiral pa šel na šiht....)

Ne iskat take, k so na dnar.... je boljša izbira obrtnica najstarejše obrti... ob denar si tako ali tako, boš pa vsaj živce še mel....
 
Uporabniški avatar
LoLiShMaN
Novinec
 
Prispevkov: 101
Pridružen: So nov 05, 2005 3:04 pm

Napisal/-a LoLiShMaN To nov 28, 2006 3:11 pm

haha
ubistvu baba te res košta odvisn od tega kok ji pustiš , kakšna je ona....
najbol je baba preprosta, ti nardi pijačo, večerjo, kusiu
res je odvisno kakšna je baba po karakterju



a boš dava al boš pa plava.... :D
 
Uporabniški avatar
hous3r
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Ne nov 05, 2006 7:53 pm

Napisal/-a hous3r To nov 28, 2006 3:52 pm

Če se ne motim, sva šla s punco v enem letu okol 20x na pizzo, pa sem jaz sam parkrat plačal :D
S tem nočem povedat, da nočem plačat, ampak tako nanese.
Jaz imam več stroškov da sploh pridem do nje :) bencin ni pocen :)
Drgač si pa z mojo vedno razdeliva.. Oziroma drugače povedano, kar je moje, je tudi njeno in obratno..
Vse skupaj ni tako drago, ceneje kot da bi hodil po gostilnah vsak dan :D
It's never good enough.
 
Uporabniški avatar
the_man
Novinec
 
Prispevkov: 349
Pridružen: So jun 10, 2006 4:33 pm
Kraj: all around

Napisal/-a the_man To nov 28, 2006 3:54 pm

f*** a bitc*, respect a woman, love a lady

po tem se zgleduj bos najceneje skos priso, pa se zdrav bos ostal (zivci mislim)

lp ;)
za prepoznavnost športnosti avtomobilske firme tekmujejo v formuli 1, rally-u, nascar,...vw pa svojim izdelkom preprosto nadane oznako GTI
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To nov 28, 2006 5:51 pm

:cry :cry :cry koliko se je spremenil svet ? Poznam tipa, ki je imel vedno milione pa ga je pustila punca ki je bila kao keš piška ... prava lepotica in šla z enim klošarjem, ki jo je pol tepu in ji razbil avto in ji jemal keš in ni delal :P :P :P pa še poročila ga je ;) ... sedaj nista več skupaj je bil pa to dober štos nekaj časa na obali :P :P :P ... L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em To nov 28, 2006 7:07 pm

babe so k***...

jest sem spoznal da če jo tepeš že od samga začetka te bolj spošuje kot pa če s pridn pa prjazn... ;)

drugače je pa vse v dogovoru... prvič plačaš pijačo ko greš na pijačo boš skos plačeval...

če pa noče plačat jo pa pustiš tm da je in to je to.... se ne vbadaš z njo več..

izi pa simpl..

če pa plača sama pa pazi da se ne zajebeš.. to je pa odvisn od tega gdaj ti oseba priraste k srcu.. večkrat jo skensli ko bo kej hotla.. pa bo norela za tabo..

dejstvo če ji daš vse... boš tut zgubil vse.... ;)
od živcov naprej....

fant ne sikeri se za vsazga se najde lukna... taprava ženska pa dons bol teško :?
resnica ki pa boli.... :evil:
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To nov 28, 2006 7:48 pm

... to me spominja na vic ko so v Palači OZN vprašali nekega afriškega predstavnika , če ima rad otroke - pa tip izjavi : ... nisem izbirčen, jem vse živo :P ... no kakorkoli če jaz moje ne bi srečal bi imel ene 32 colske feltne gor na kaki hudi pločevinki in kup kreditov ... Tako pa - imam hišo in kup kreditov :P :P :P L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM To nov 28, 2006 9:03 pm

robi boncl je napisal/-a:Pa kdor prav de babe razume se laže kokr pes teče k mu rep gori.


le kje bi se našel tak junak :lol:

pa kaj te bo baba stala?
razn živcev...
saj pa ni na žetone al?
če pa ji tu pa tam kako pijačo častiš, pa kot je prej ahim povedal, tu pa tam kaka pozornost pa te tut nebo vrag vzel...

2 avta za babo
kaj si te delal? sta pojedla avte? :shock:
rukneš avto...j*** ga, tak dolgo bo rukjen dok ne popraviš...
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov