igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind So nov 28, 2009 5:46 pm

:vc :vc :vc
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Napisal/-a mr.ramo So nov 28, 2009 5:48 pm

glavno mesto ZDA? Miami,Velika Britanija .. :lol: :lol: :jao:
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX So nov 28, 2009 7:40 pm

Uf prebral, kompletno temo, škoda ker je že pred leti nisem opazil. Prvo: Jorgi, res izčrpno napisano, in se praktično popolnoma strinjam s teboj.

Imam še eno vprašanje za vse tukaj. WTC vsi veste kako je bilo 11. september lalala.
Mi lahko prosim kdo kaj več pove o temu napadu na WTC? (tako na grobo mi povejte o njemu, kdo ga je izvedel, zakaj, ...) najraje bi slišal odgovor od Joie de vivre! in pa od myster-ja.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So nov 28, 2009 7:51 pm

AVX je napisal/-a:Uf prebral, kompletno temo, škoda ker je že pred leti nisem opazil. Prvo: Jorgi, res izčrpno napisano, in se praktično popolnoma strinjam s teboj.

Imam še eno vprašanje za vse tukaj. WTC vsi veste kako je bilo 11. september lalala.
Mi lahko prosim kdo kaj več pove o temu napadu na WTC? (tako na grobo mi povejte o njemu, kdo ga je izvedel, zakaj, ...) najraje bi slišal odgovor od Joie de vivre! in pa od myster-ja.


http://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks

sedaj pa ostaja vprašanje, kdo stoji za 11 septembrom? ali je to dejanski fantom, ki nosi ime bin laden ali pa ameriška skrivna organizacija, ki je vse to organizirala pod vplivom moči zelenih bankovcev ( ameriški dollar) itd...itd....
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 So nov 28, 2009 8:07 pm

adis je napisal/-a:
ameriška skrivna organizacija, ki je vse to organizirala pod vplivom moči zelenih bankovcev ( ameriški dollar) itd...itd....

še dobro leto nazaj bi se z vsakim spričkal, če bi kaj takega razlagal......vendar, počasi dojemam in začenjam verjeti, da vse zlo (ti virusi, gripe itd.)in vse zlo, ki se dogaja, prihaja onstran luže........skratka, ne kaže na dobro....

PS. mislim Adis, da zeleni bankovci zgubljajo moč, ameri pa kompas....
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So nov 28, 2009 8:28 pm

sašo5 je napisal/-a:PS. mislim Adis, da zeleni bankovci zgubljajo moč, ameri pa kompas....


moč se seli v evropo ( € ).

kar se kompasa tiče ameri ga nikoli niso niti znali uporabljati...še hvala bogu da imajo GPS se vsaj tako znajdejo v tem širnem svetu...
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 So nov 28, 2009 10:04 pm

Jorgi je napisal/-a:No pa da se še jaz malce naserjem tule. :P Čisto po pravici povedano, mi gre na živce, ker se američani postavljajo nad nas, vse ostale. Že sama zaščita ameriških državljanov, vojakov itn., da jim ne sme soditi nihče razen njih samih in da so imuni pred zakoni, ki veljajo za vse nas ostale, je slabo. Da razčistim že na začetku: nihče ne oporeka zasluge američanom za vse dobro, kar so naredili v svetu. Sploh ne. Vendar preteklosti ne živimo, živimo sedanjost. In če malo vlečemo vzporednice z vsemi veliki imperiji, se pojavlja nek vsem skupen vzorec. V začetku države prosperirajo, ogromno naredijo na infrastrukturi, kulturi, izobrazbi, povežejo ljudi, brišejo razlike, ustvarjajo in znanstveno napredujejo (Grčija, Rim, Nemčija...). Govorimo o velesilah, ki so izumile ogromno. Kaj vse je npr. nastalo v času Hitlerja! Seveda je dandanes blastfemično omeniti v povezavi z njim kaj drugega kot genocid, vseeno si ne gre zatiskat oči, da je bil štart dober za ljudi..socialna varnost, nova infrastruktura (konec koncu, komu se lahko zahvalimo za izum avtoceste...), umetnost, tehnološki napredek itn. Vendar, začela se je selekcija. Nemški narod je postal večvreden, apetiti so postali še večji....no, kako se je končalo vemo vsi. Z Ameriko se nekaj dogaja. Kdor trdi nasprotno, si zatiska oči. Ne govorim na pamet. Moja najboljša prijateljica mi je strla srce, ko se je poročila v Ameriko (pa ne zaradi Amerike, zaradi daljave...). Nisva več toliko v kontaktu kot začetna leta, priznam, vseeno so njena pripovedovanja o razmerah tam izredno zaskrbljujoča. Živi na Floridi, suburbs-i Orlanda. Večina ljudi je dejansko neizobraženih, trgovine zapirajo, bencinske pumpe propadajo, ljudje se komaj prebijajo iz dneva v dan, za šolanje ni denarja, dopusti so samo formalnost in če se kot navaden povprečen prebivalec Floride odločiš, da ga boš koristil, lahko kar spokaš. Decembra je rodila prelepo deklico. Dva meseca pred porodom so jo vrgli iz službe (ugleden arhitekturni biro, ki ji je zatrdil, da jo bo podpiral v času nosečnosti). Porodniške po zakonu je en mesec... Vsaj enkrat na leto jim odpihne streho zaradi številčnih orkanov, zavarovalnice nočejo več sklepati novih zavarovanj.... Že dve leti se trudita in čakata na urejeno papirologijo, da se preselita v Kanado. Pravita, da ne zdržita več. Oba visokošolsko izobražena. Kolegica se je tri leta trudila, da so jo na koncu honorarno zaposlili za drobiž v neki trgovini z oblačili. 12 ur brez odmora. Za diferencialne izpite ni imela denarja. 11 izpitov, vsak dobrih 1000$... To je njuna resničnost.
Amerika pere možgane. Na TV ni nič o dogajanju drugje, če to ni voda na mlin vladajoči garnituri (Francozi imajo podoben problem. 90% poročil je notranje dogajanje). Povprečen američan ne išče za novicami, novice poiščejo njega. In če dovolj dolgo nekoga prepričuješ in mu vcepljaš nekaj, še malce zasoliš s strahom in bojaznijo, ti prej ko slej verjame. Vseeno je v Ameriki ogromno izobraženih ljudi, intelektualcev, ki znajo mislit s svojo glavo in vidijo, kaj se dogaja in kakšno pot je ubrala Amerika. Kaj je glavna razlika med Ameriko in Rusijo/Kitajsko/ipd.? Pri slednjih gre za "lokalne" fronte, Amerika ima večje apetite. In ima možnost te apetite potešit. Torej je upravičen strah. Strah narodov, ki so se predolgo časa borili za suverenost svoje države. Strah narodov, ki imajo nekaj, kar Amerika rabi in ne izbira sredstev: nafto. Ni jih strah Rusije, ni jih strah Kitajske, ker imajo, zaenkrat, še dovolj dela s samimi seboj. Amerika pač ne. Amerika je pomešala pojme, izgubila kompas. Amerika ne pozna več osnovnih pojmov, kot so morala, demokracija, pravičnost. Pravica je, da, vendar za Američane. Njihova pravica je v zadnjem času postala večja od pravic od ostalih ljudstev. Tu pa zaidemo na tanki led. Družba je postala deviantna. To je Grke pokopalo. Nihče ne mara, da mu nekdo drug ukazuje. Jz že ne. In včasih ali bolje prav zaradi tega pride do odpora. Amerika nikoli ni izkusila, kaj pomeni biti v vojni leta in leta in izgubiti za cele države prebivalcev. Manjka jim ta izkušnja in ravno zaradi tega gredo tako z lahkoto v "avanture", ki pa v večini primerov potegnejo za sabo še slabše razmere. Na bojiščih pa se znajdejo mladi fantje, ki so šli v vojsko samo zato, da zaslužijo nekaj denarja, da bodo morda šli potem na nadaljne šolanje, ali pa preživeli svoje družine. Brez imen, samo številke. Bolj je pomembno ali je Britney zopet brez hlačk. To je Amerika danes.


Jaz v tem tekstu vidim tudi Slovenijo.
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 So nov 28, 2009 10:11 pm

najbolj me razpiz** ko vprašajo te misice, če si šle z nekom za eno noč, pa vse ne ne ne, a po drugi strani pa gredo z vsakim ki ima denar in nek status. :roll: bot poštena pa priznaj da ti paše :lol:

res da niso najbolj brihtne, ampak vprašaj prebivalce drugih držav, katero je glavno mesto francije ali nemčije, američani ne vedo kaj je euro, in kar je zame debilnost da je ni večje, vprašaj italijane na katero državo mejijo, ne vedo da je to tudi slovenija! :bonk

Kar se pa tiče američanov so pa največja farsa, od pristanka na luno (yeah right) do WTC (zakaj so al kaida napadli samo enkrat, zdaj je pa že 8 let mir, seveda!) do virusov raznih grip....
Imaš pa v Ameriki vse, od največjih debilov do res izrednih ljudi, največje reveže in najbolgatejše......

Jorgi lepo napisano!

lp
Freude am Fahren
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 So nov 28, 2009 10:46 pm

GiGi1985 je napisal/-a:
res da niso najbolj brihtne, ampak vprašaj prebivalce drugih držav, katero je glavno mesto francije ali nemčije, američani ne vedo kaj je euro, in kar je zame debilnost da je ni večje, vprašaj italijane na katero državo mejijo, ne vedo da je to tudi slovenija! :bonk

Kar se pa tiče američanov so pa največja farsa, od pristanka na luno (yeah right) do WTC (zakaj so al kaida napadli samo enkrat, zdaj je pa že 8 let mir, seveda!) do virusov raznih grip....
Imaš pa v Ameriki vse, od največjih debilov do res izrednih ljudi, največje reveže in najbolgatejše......

Jorgi lepo napisano!

lp


Meni pa ni jasno zakaj se imate slovenci za tako bolj pametne od drugih narodov?? Ja vem, da marsikateri Italjan ne ve kaj sploh je Slovenija. Pa kaj?? Kaj pa je Slovenija? Ena flikca, ki se je na marsikaterem zemljevidu sploh ne vidi. S komaj dvema miljoni prebivalci, ki pretežno živijo na vasi. Da ne omenjam naše nesposobne vlade (vse do zdaj). Niti enega pravega mesta ne premoremo pa imamo nešteto občin in vojsko uradnikov. Vsake tri bajte imajo že svojega župana in mi pametni slovenci jih moramo preživljati.
Slovenija je majhna in ni težko vedeti katere države mejijo na našo. Kaj pa nekdanja Jugoslavija? Me prav zanima koliko jih je takrat na hitro iz glave znalo našteti vse sosede jugoslavije? Ali jih morda kdo od starejših zna danes? Obnašate se prav tako, kot američani ali Italjani, ki mislite, da o Sloveniji bi pa vsi morali vse vedeti .Ampak s to razliko, da Ameriko in italijo res skoraj ves svet pozna. Amerika se je dobro spromovirala preko hollywoodskih filmov, ki jih tako radi gledate pa tudi kaj dobrega so naredili. Italija ima bogato zgodovino in odlično hrano in na račun tega jih poznajo in imajo prav tako, kot amerika dober zaslužek od turizma.

Moram pa povedati, da nikakor ne podpiram imperialistčne politike ZDA, dejanja v imenu kapitala in podobne svinjarije! Take stvari se mi gabijo in so nažalost prisotne povsod in vedno bojo, tudi, ko amerike ne bo več!
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 So nov 28, 2009 11:17 pm

cruiser1 je napisal/-a:
Meni pa ni jasno zakaj se imate slovenci za tako bolj pametne od drugih narodov?? Ja vem, da marsikateri Italjan ne ve kaj sploh je Slovenija. Pa kaj?? Kaj pa je Slovenija? Ena flikca, ki se je na marsikaterem zemljevidu sploh ne vidi. S komaj dvema miljoni prebivalci, ki pretežno živijo na vasi. Da ne omenjam naše nesposobne vlade (vse do zdaj). Niti enega pravega mesta ne premoremo pa imamo nešteto občin in vojsko uradnikov. Vsake tri bajte imajo že svojega župana in mi pametni slovenci jih moramo preživljati.
Slovenija je majhna in ni težko vedeti katere države mejijo na našo. Kaj pa nekdanja Jugoslavija? Me prav zanima koliko jih je takrat na hitro iz glave znalo našteti vse sosede jugoslavije? Ali jih morda kdo od starejših zna danes? Obnašate se prav tako, kot američani ali Italjani, ki mislite, da o Sloveniji bi pa vsi morali vse vedeti .Ampak s to razliko, da Ameriko in italijo res skoraj ves svet pozna. Amerika se je dobro spromovirala preko hollywoodskih filmov, ki jih tako radi gledate pa tudi kaj dobrega so naredili. Italija ima bogato zgodovino in odlično hrano in na račun tega jih poznajo in imajo prav tako, kot amerika dober zaslužek od turizma.

Moram pa povedati, da nikakor ne podpiram imperialistčne politike ZDA, dejanja v imenu kapitala in podobne svinjarije! Take stvari se mi gabijo in so nažalost prisotne povsod in vedno bojo, tudi, ko amerike ne bo več!


Ttista oseba, ki ne ve na koga meji njegova država, je zame i****, ne glede na to od kod prihaja. kot primer, kako velika je Andora, pa kot prebivalec slo vem na katere države meji. Splošna razgledanost, ki jo američanom hudo primankuje. Pa kakšno vezo ima zdej politika s tem, da makararonarji ne vedo da smo njihovi sosedi?!

btw; pred leti sem gledal neke vrste kviz, kjer je igrala japonska in sicer vprašanje je bila slovenija; št.prebivalcev, sosednje države, gospodarstvo....in lahko rečem, da so vedeli veliko info o nas, toliko o nezanimivosti in majhnosti slovenije.

lp
Freude am Fahren
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne nov 29, 2009 12:02 am

Najprej razčistimo. Nisem nek pristaš Amerike! To je tipčno razmišljane zahojenega Slovenca. In kaj potem, če so Slovenci cenjeni v ameriki? Seveda nekateri so! Tudi nekateri Italjani so, pa Nemci, Hrvatje...in verjetno niso cenjeni zato, ker vejo kero je glavno mesto ZDA. Trdim, da slovenci na splošno nismo nič bolj razgledani od kake drugega naroda!! Od kje vam to? Večina italjanov zagotovo ve za Jugoslavijo, ki je nekoč mejila na njihovo državo. Slovenija je nekaj novega ne moreš pričakovati, da bojo zdaj kar vsi vedeli kje in kaj je to. Koliko pa povrečen slovenec ve o ostalih novo nastalih držav v evropi?? Ej sem se že dostikrat pogovarjal s takimi "vsevedneži", ki se norčujejo o razgledanosti drugih narodov. Pa hitro zmrznejo, ko jih vprašaš po državah, ki nimajo tako dobre promocije, kot večina zahodno evropskih in ZDA!! Kaj pa znajo sovenci povedati o Kanadi?? Katero je glavno mesto??
Omenjaš japonski kviz. Možno, da je bil to zelo zahteven kviz kjer ne pride kar vsak zraven. Ampak nima veze. Kaj pa povprečen slovenec ve o Japonski? Bolj malo. Pa japonska ni dober primer, ker je to tudi ena tistih dežel o kateri v zahodnem svetu kar veliko vemo. Kaj pa nešteto držav, ki so večje od slovenije pa o njih večina pojma nima? Marsikateri slovenec na zemljevidu sveta niti evrope ne najde. Pa ne vem zakaj je poznavanje geografije tako odločilno o pameti nekega človeka ali kar celega naroda? Nekateri niso nikoli bili dobri v tem in jih tudi ne zanima.
Politiko sem pa omenil tako mimogrede, ker vsi pljuvate čez ameriško politiko. Tudi naša je gnila in nesposobna.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf Ne nov 29, 2009 12:17 am

Pred leti sem imel zelo visoko izobraženega 27 letnega sovojaka, ki se je najprej šolal v Ljubljani, in ker mu ni šlo, je šel k svojcem v Kanado, da je naredil od diplom do magisterijev. Samo zabit je bil pa kot osel.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Ne nov 29, 2009 12:27 am

praviš da so včasih vedeli kje je yu. mogoče. ne boš mi pa rekel, da v 18 !!! letih niso sposobni si zapomnat da sedaj ni več yu ampak da mejijo na slovenijo. in če bi bila slo velika 25 km2 bi vsaj 70% makaronarjev moralo vedet na koga mejijo, prav tako vsi ostali državljani drugih držav. In nimaš šans da me prepirčat v nasprotno.
no kot si rekel, recimo da vsem ne gre geografija, ok. ampak na teh posnetkih se lepo vidi, da so amerikani zabiti ko noč. 3 svetovne vojne, kdo je blair, fidel castro, a smo sploh bili v vietnamski vojni, koliko ledvic imamo,... :lol:
In ko si že rekel, da ljudje poznamo večinoma tisto kar je medijsko odmevnejše, zgoraj naštete stvari so vse medijsko "bombandirane" pa jim še vedno ne potegne. slovenci nismo imel nikoli nič z vietnamsko vojno, pa dost ljudi ve vsaj to, katere strani so bile vpletene pa še kakšno podrobnost več.
Freude am Fahren
 
Uporabniški avatar
Badmike
Novinec
 
Prispevkov: 459
Pridružen: To jan 30, 2007 7:59 pm
Kraj: Tu pa tam

Napisal/-a Badmike Ne nov 29, 2009 12:50 am

cruiser1 je napisal/-a:Meni pa ni jasno zakaj se imate slovenci za tako bolj pametne od drugih narodov?? Ja vem, da marsikateri Italjan ne ve kaj sploh je Slovenija. Pa kaj?? Kaj pa je Slovenija? Ena flikca, ki se je na marsikaterem zemljevidu sploh ne vidi. S komaj dvema miljoni prebivalci, ki pretežno živijo na vasi. Da ne omenjam naše nesposobne vlade (vse do zdaj). Niti enega pravega mesta ne premoremo pa imamo nešteto občin in vojsko uradnikov. Vsake tri bajte imajo že svojega župana in mi pametni slovenci jih moramo preživljati.
Slovenija je majhna in ni težko vedeti katere države mejijo na našo. Kaj pa nekdanja Jugoslavija? Me prav zanima koliko jih je takrat na hitro iz glave znalo našteti vse sosede jugoslavije? Ali jih morda kdo od starejših zna danes? Obnašate se prav tako, kot američani ali Italjani, ki mislite, da o Sloveniji bi pa vsi morali vse vedeti .Ampak s to razliko, da Ameriko in italijo res skoraj ves svet pozna. Amerika se je dobro spromovirala preko hollywoodskih filmov, ki jih tako radi gledate pa tudi kaj dobrega so naredili. Italija ima bogato zgodovino in odlično hrano in na račun tega jih poznajo in imajo prav tako, kot amerika dober zaslužek od turizma.

Moram pa povedati, da nikakor ne podpiram imperialistčne politike ZDA, dejanja v imenu kapitala in podobne svinjarije! Take stvari se mi gabijo in so nažalost prisotne povsod in vedno bojo, tudi, ko amerike ne bo več!


Pod to se pa podpišem!!!
Make my day
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne nov 29, 2009 12:51 am

GiGi1985@

Poglej, če greš v Ljubljani na ulico spraševati o stvareh, ki se tičejo slovenije napr. o slovenskih državnih praznikih, slovenski zgodovini in podobne reči sem prepričan, da bo 80-90% napačnih odgovorov! Itak so pa že bile podobne ankete. Najbolj posrečena je bila, ko so spraševali kaj bi naredili, če bi zvedeli, da je nekdo od njihovih družinskih članov, homosapiens? Vsi so bili zgroženi, nekateri bi se z njim poskušali pogovoriti o tem in podobne traparije. Mislim, da se je samo ena starejša gospa zasmejala in rekla upam, da so vsi!
Tako, da ljudje, ki si po takih oddajah oblikujejo mnenje o nekaterem narodu so tudi razred zase. S tem si pokazal, da si precej zaplankan in prav nič razgledan. Ampak prav Slovenci ste najpametnejš narod na zemeljski obli. Mene ne štejte zraven, ker si ne želim bit tako zelo pameten, kot povprečen slovenec.
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Ne nov 29, 2009 1:26 am

@cruiser1
glej, kdo je zdaj rekel da smo slovenci najbolj pametni? jao brate no, umir se malo.
zame so američani glup narod, ki ne zna nič s svojo glavo mislit ampak verjame vse bedarije ki jim jih našopa vlada, pa sam da imajo oni svoje hamburje pa KFC :)
se pa umikam iz teme, sem povedal svoje.
Freude am Fahren
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Ne nov 29, 2009 3:22 am

GiGi1985 je napisal/-a:@cruiser1
glej, kdo je zdaj rekel da smo slovenci najbolj pametni? jao brate no, umir se malo.
zame so američani glup narod, ki ne zna nič s svojo glavo mislit ampak verjame vse bedarije ki jim jih našopa vlada, pa sam da imajo oni svoje hamburje pa KFC :)
se pa umikam iz teme, sem povedal svoje.


O.K. nisi rekel, da so slovenci pametnejši, praviš pa, da so soraj vsi ostali neumni. Kar je nakako podobno.
Američani verjamejo vse, kar jim vlada našopa. Si prepričan, da je tu ali kje drugje drugače, Sebe poglej. Gledaš posnetek neke zabavne oddaje in po tem si oblikuješ mnenje o celem narodu. :roll: Oni imajo vsaj svoje hamburgerje, mi imamo pa bosanske ali srbske čevape pa pleskavice. Še svoje hrane nimamo, ki bi bila prepoznavna!
Pa ne pozabi še na debilne Madžare! Sem bil parkrat tam in glej ga zlomka tudi oni ne vejo, da slovenija meji na njihovo državo. Jaz bi se vprašal raje , če ni vendarle problem pri nas. Slaba promocija države in totalno nezanimivi.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Ne nov 29, 2009 9:50 am

GiGi1985 je napisal/-a:@cruiser1
glej, kdo je zdaj rekel da smo slovenci najbolj pametni? jao brate no, umir se malo.
zame so američani glup narod, ki ne zna nič s svojo glavo mislit ampak verjame vse bedarije ki jim jih našopa vlada, pa sam da imajo oni svoje hamburje pa KFC :)
se pa umikam iz teme, sem povedal svoje.


In kaj smo potemtakem mi, slovenci ? Pa ne mi rect da razmisljamo s svojo glavo, in da nic ne verjamemo svoji vladi ? Slovenci smo ovce, ovce za sisanje, in ce se bo nasi vladi sprdnilo da menjamo dan in noc, bomo mi, razgledani slovenci to tudi naredili. Seveda se bomo pizdili, pa jamrali, nardil pa noben nebo nic.
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX Ne nov 29, 2009 10:35 am

adis je napisal/-a:
AVX je napisal/-a:Uf prebral, kompletno temo, škoda ker je že pred leti nisem opazil. Prvo: Jorgi, res izčrpno napisano, in se praktično popolnoma strinjam s teboj.

Imam še eno vprašanje za vse tukaj. WTC vsi veste kako je bilo 11. september lalala.
Mi lahko prosim kdo kaj več pove o temu napadu na WTC? (tako na grobo mi povejte o njemu, kdo ga je izvedel, zakaj, ...) najraje bi slišal odgovor od Joie de vivre! in pa od myster-ja.


http://en.wikipedia.org/wiki/September_11_attacks

sedaj pa ostaja vprašanje, kdo stoji za 11 septembrom? ali je to dejanski fantom, ki nosi ime bin laden ali pa ameriška skrivna organizacija, ki je vse to organizirala pod vplivom moči zelenih bankovcev ( ameriški dollar) itd...itd....


Si že kdaj pomislil, da wikipedia je spletna stran (ne)znanja splošnih ljudi z izobrazbo srednje šole in pišejo takšne bedarije po teh straneh? Wikipedia stoji samo zaradi takih stvari in ni preverjeno iz strani moderatorjev, tam lahko objaviš kar ti paše. Zaradi tega so ustavirili nodo pedio, pri kateri gre vsak članekj skozi strogo preverjanje.

Hec na ta napad 11. september, mi noben ne bo rekel da so to organizirali Al kaida. Če že malo logično pogledaš, kako se je stavba zrušila, zgleda kot načrtovano rušenje stavbe. Čedalje več ljudi govori, da niso slišali samo 2 poka (beri: ko sta se aviona zaletela) ampak, da je bilo slišat, bang bang bang bang bang bang bang... (beri vrsto zaporednih eksplozij). Obstaja tudi en posnetek človeka, ki je designeral te dve stavbi in je tudi v poročilu povedal, da sta ta dva stolpa zasnovana tako, da bi morala zdržati tudi trk Boinga 707, v katero koli mesto, rekli so tudi, da bi moralo zdržati več takšnih trkov.

Kot drugo, po 1 tednu, ko so začeli izkopavati ruševine, so še našli kar tekočo železo, hmmmm zanimivo ne? Kolikor vem letalska motorja ne moreta proizvesti vročine večje od 1300 stopinj katera je talilna cona za železo. Tudi zanimivo a ne? Zanimivo je tudi da je še bilo staljeno železo tam 4 do 5 tednov. Kaj je lahko to tako vročega, da ostane tam še 4-5 tednov po nesreči? Znanstveniki so ugotovili, da je tako imenovan "TERMIT" ko začne delovati je njegova vročina tudi do 2500 °C

Zanimivo mi je tudi, da so našli celo osebni dokument, ne poškodovan od enega od ugrabiteljev, huh, kako je lahko ta ostal tako ne dotaknjen, ko pa od letala ni ostalo nič + glede na to kakšna vročina je bila tam v bližini.

Ko so prišli do temljev stavbe, ko so jih odkopali so našli nosilce in ti nosilci so bili po ocenah zelo poznanih minercev preko slikovnega materijala ocenjeni, da so bili ti nosilni stebri prerezani diagonalno, tako kot delajo ti strokovnjaki ko rušijo kakšno stavbo. Ugotovili so tudi, da hitrost rušenja stavbe ni možno pridobiti takšne hitrosti, kot jo je ta WTC brez prerezanih glavnih nosilnih stebrov.

Potem tukaj je tudi organizacija NORAD (severno ameriško poveljstvo zračne obrambe), ki je odgovorna za sestrelitev ugrabljenih letal, če se ta ne odzovejo v roku 1 minute. V primeru, da se ne odzovejo v roku 1 minute, je NORAD odgovoren da v roku 10 minut, morajo vzleteti lovci in preveriti kakšna je situacija. Po zapiskih za tisti dan so lovci potrebovali 80 minut za vzlet. Zanimivo je tudi da ta NORAD je posredoval 67x in to z 100% točnostjo, zakaj je ravno na 11. septembra jim spodletelo 4x? Izgovarjajo se, da so takrat imeli vaje in da so poleg resničnih 4 ugrabitev imeli še 18 vaj za ugrabitev na enkrat in da češ niso vedeli katero letalo je pravo.

Pa sploh veste kaj pomeni Terorizem? Mislim, da ne. Terorizem sestoji iz besed Ter-ror-ism. Ki pomenijo: Tehnika, ki jo uporablja VLADA, da manipulira javno mnenje tako da lahko nadaljujejo svojo delo. Zakaj je rabila amerika ta napad? mmmm črno zlato, o ja.

Potem pa še ta Osama bin Laden, ko je kolikor veste obstaja več posnetkov. in nekateri analizatorji posnetkov so ugotovili, da na vsakem posnetku je Osama bin laden drugačen, da nekje ima širše uste, drugje širši ali ožji nos. Kaj nam to pove? da je šel Osama bin Laden na lepotno operacijo? Pomoje, da ne. Meni to deluje tako kot preoblikovanje obraza nekemu človeku, da zgleda kot Osama bin Laden.

Malo bi se zamislil, glede vaše prelepe amerike. Sej ne rečem, kar je bilo takrat pri prvi in drugi svetovni vojni. Če ne bi posredovala, tako kot nekateri pravite, bi mi danes govorili nemško. Am vrjemite mi da ne bi. Zaradi tega ker je hitler želel ustvari svet germanov, oprostite samo mi ne spadamo pod germanski narod ampak pod slovanski, kar pomeni, da če bi hitler takrat zmagal, ne bi bilo zdele ne rusije, ne slovenije... (nobenih slovanov) V zgodovini tudi ne omenjajo da se je Hitler želel šolati v Sloveniji, mi lahko kdo pove, da je to vedel? Mogoče veste, da se je želel đolati kot arhitekt? No pustmo zdj to ker je tema Amerika.

Uglavnim ja, ne da se mi zdej več pisati o tej vaši prelepi ameriki, ker mislim, da sem zadosti dobro argumentiral in podal vse kar dobra argumentacija potrebuje. Edino lastnih izkušenj ne, ki jih pa je že tako moj predhodnik podal Jorgi, podal sem vam pa vse ostalo.

Dost vas mam zdaj se grem pa brit :D Lep dan še naprej.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
GiGi1985
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1556
Pridružen: Ne feb 27, 2005 9:54 pm
Kraj: EU

Napisal/-a GiGi1985 Ne nov 29, 2009 12:03 pm

cruiser1 je napisal/-a:
O.K. nisi rekel, da so slovenci pametnejši, praviš pa, da so soraj vsi ostali neumni. Kar je nakako podobno.
Američani verjamejo vse, kar jim vlada našopa. Si prepričan, da je tu ali kje drugje drugače, Sebe poglej. Gledaš posnetek neke zabavne oddaje in po tem si oblikuješ mnenje o celem narodu. :roll: Oni imajo vsaj svoje hamburgerje, mi imamo pa bosanske ali srbske čevape pa pleskavice. Še svoje hrane nimamo, ki bi bila prepoznavna!
Pa ne pozabi še na debilne Madžare! Sem bil parkrat tam in glej ga zlomka tudi oni ne vejo, da slovenija meji na njihovo državo. Jaz bi se vprašal raje , če ni vendarle problem pri nas. Slaba promocija države in totalno nezanimivi.


tujci obožujejo našo hrano, hrano nad katero povprečni slovenc dviguje nos, pa ne piši bedarij. če ti hodiš šiptarju, je pa to čist tvoja odločitev. pozanimaj se prvo malo o tem kaj vse slovenija nudi....
P.s. verjemi da moje mnenje o njih ni oblikovano na podlagi tega posentka. :roll:
Freude am Fahren
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov