igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Omega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jun 09, 2013 1:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Omega Če jun 13, 2013 9:06 pm

Lep pozdrav !
Vidim, da sem vzbudil malo zanimanja :)
... ja, s tole mojo zadevo je pa takole : najprej zakaj nenavadni 5,2 ... to je v bistvu Corvettin "big block 5,7" , baje je bil surov uvožen iz ZDA in povrtan na manjšo kubaturo kot naj bi bil , torej malenkost čez 5,2 l ... dodana sta predelana turbopolnilnika , ki sta bila standardna oprema 3,6 litrskega V6 Lotusa ...drugače pa Omega z V8 motorjem niti ni nekaj tako zelo nenavadnega - GM je leta '99 namenil zanjo že znani Corvettin 5,7 in leto kasneje prvič predstavil najmočnejši model Omege B ... vendar serijska proizvodnja ni nikoli zares stekla , ostalo je le pri nekaj prototipih .... podvozje je (baje, po besedah prejšnjega lastnika) unikatno, izdelano v majhni delavnici v predmestju Manchestra , razširjeno ( koloteki so 22 cm širši kot pri klasičnem lotusu) .... avto kot takšen je res unikat . Izdelati so imeli namen 2 vendar je ostalo le pri enem . Zadevo je našel moj znanec in mi povedal zanj . Pa sem se malo pozanimal, stopil v kontakt z lastnikom in sva se dogovorila .... po nekaj tednih urejanja papirologije in po težkem slovesu od težko prigaranih tisočakov :cry: , je končno pristal v moji garaži ...
avto je kovinsko rdeče barve , a je bil slabo pobarvan , pa tudi nekaj let mirovanja in nabiranja prahu (pri prejšnjem lastniku) je naredilo svoje ... v glavnem , zdaj je razstavljen in čaka, da si bom vzel čas zanj .
Razmišljam o odstranitvi turbin, a še ne vem zagotovo kaj bom naredil .... vam nalimam kakšne slike, ko bom pri volji za fotografiranje , sicer pa trenutno tako ni veliko za videt .
Moram pa nekaj priznat ( da se boste lahko smejali ) : predlani se je vštric na križišču, ko sem čakal zeleno, ustavil mulček s Civic-om .... mali pogleda , se nasmeji in začne gnat japončka v "iberture" ... seveda mu "odgovorim" , hehehehehe ... ampak , ko se prižge zelena , pritisne do konca jaz pa tudi .... on se odpelje , jaz pa obstanem na mestu ... prva, druga .......... in šele potem se začnejo tisti dve toni premikat ... vam povem, sam sebi sem se smejal ....
Je pa čez dobrih 100m minil smeh mulca v japončku .... heheehehhe... in vsak nadaljni komentar je menda odveč ... =P
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Mgajvr Če jun 13, 2013 9:24 pm

audi S6 4.2 quatro kake 2 leti nazaj, pa pred par tedni od kolega passata tdi ki ima okol 170 konjev. pri pasatu me je navdušil predvsem navor, kar vleče in vleče... :D
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Daedalus Če jun 13, 2013 9:36 pm

Omega je napisal/-a:Lep pozdrav !
Vidim, da sem vzbudil malo zanimanja :)
... ja, s tole mojo zadevo je pa takole : najprej zakaj nenavadni 5,2 ... to je v bistvu Corvettin "big block 5,7" , baje je bil surov uvožen iz ZDA in povrtan na manjšo kubaturo kot naj bi bil , torej malenkost čez 5,2 l ... dodana sta predelana turbopolnilnika , ki sta bila standardna oprema 3,6 litrskega V6 Lotusa ...drugače pa Omega z V8 motorjem niti ni nekaj tako zelo nenavadnega - GM je leta '99 namenil zanjo že znani Corvettin 5,7 in leto kasneje prvič predstavil najmočnejši model Omege B ... vendar serijska proizvodnja ni nikoli zares stekla , ostalo je le pri nekaj prototipih .... podvozje je (baje, po besedah prejšnjega lastnika) unikatno, izdelano v majhni delavnici v predmestju Manchestra , razširjeno ( koloteki so 22 cm širši kot pri klasičnem lotusu) .... avto kot takšen je res unikat . Izdelati so imeli namen 2 vendar je ostalo le pri enem . Zadevo je našel moj znanec in mi povedal zanj . Pa sem se malo pozanimal, stopil v kontakt z lastnikom in sva se dogovorila .... po nekaj tednih urejanja papirologije in po težkem slovesu od težko prigaranih tisočakov :cry: , je končno pristal v moji garaži ...
avto je kovinsko rdeče barve , a je bil slabo pobarvan , pa tudi nekaj let mirovanja in nabiranja prahu (pri prejšnjem lastniku) je naredilo svoje ... v glavnem , zdaj je razstavljen in čaka, da si bom vzel čas zanj .
Razmišljam o odstranitvi turbin, a še ne vem zagotovo kaj bom naredil .... vam nalimam kakšne slike, ko bom pri volji za fotografiranje , sicer pa trenutno tako ni veliko za videt .
Moram pa nekaj priznat ( da se boste lahko smejali ) : predlani se je vštric na križišču, ko sem čakal zeleno, ustavil mulček s Civic-om .... mali pogleda , se nasmeji in začne gnat japončka v "iberture" ... seveda mu "odgovorim" , hehehehehe ... ampak , ko se prižge zelena , pritisne do konca jaz pa tudi .... on se odpelje , jaz pa obstanem na mestu ... prva, druga .......... in šele potem se začnejo tisti dve toni premikat ... vam povem, sam sebi sem se smejal ....
Je pa čez dobrih 100m minil smeh mulca v japončku .... heheehehhe... in vsak nadaljni komentar je menda odveč ... =P


Kako lahko povrtaš na manjšo kubaturo in zakaj bi turbine odstranjeval?! =P
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a nevermind Po jun 24, 2013 5:30 am

Daedalus je napisal/-a:
Omega je napisal/-a:Lep pozdrav !
Vidim, da sem vzbudil malo zanimanja :)
... ja, s tole mojo zadevo je pa takole : najprej zakaj nenavadni 5,2 ... to je v bistvu Corvettin "big block 5,7" , baje je bil surov uvožen iz ZDA in povrtan na manjšo kubaturo kot naj bi bil , torej malenkost čez 5,2 l ... dodana sta predelana turbopolnilnika , ki sta bila standardna oprema 3,6 litrskega V6 Lotusa ...drugače pa Omega z V8 motorjem niti ni nekaj tako zelo nenavadnega - GM je leta '99 namenil zanjo že znani Corvettin 5,7 in leto kasneje prvič predstavil najmočnejši model Omege B ... vendar serijska proizvodnja ni nikoli zares stekla , ostalo je le pri nekaj prototipih .... podvozje je (baje, po besedah prejšnjega lastnika) unikatno, izdelano v majhni delavnici v predmestju Manchestra , razširjeno ( koloteki so 22 cm širši kot pri klasičnem lotusu) .... avto kot takšen je res unikat . Izdelati so imeli namen 2 vendar je ostalo le pri enem . Zadevo je našel moj znanec in mi povedal zanj . Pa sem se malo pozanimal, stopil v kontakt z lastnikom in sva se dogovorila .... po nekaj tednih urejanja papirologije in po težkem slovesu od težko prigaranih tisočakov :cry: , je končno pristal v moji garaži ...
avto je kovinsko rdeče barve , a je bil slabo pobarvan , pa tudi nekaj let mirovanja in nabiranja prahu (pri prejšnjem lastniku) je naredilo svoje ... v glavnem , zdaj je razstavljen in čaka, da si bom vzel čas zanj .
Razmišljam o odstranitvi turbin, a še ne vem zagotovo kaj bom naredil .... vam nalimam kakšne slike, ko bom pri volji za fotografiranje , sicer pa trenutno tako ni veliko za videt .
Moram pa nekaj priznat ( da se boste lahko smejali ) : predlani se je vštric na križišču, ko sem čakal zeleno, ustavil mulček s Civic-om .... mali pogleda , se nasmeji in začne gnat japončka v "iberture" ... seveda mu "odgovorim" , hehehehehe ... ampak , ko se prižge zelena , pritisne do konca jaz pa tudi .... on se odpelje , jaz pa obstanem na mestu ... prva, druga .......... in šele potem se začnejo tisti dve toni premikat ... vam povem, sam sebi sem se smejal ....
Je pa čez dobrih 100m minil smeh mulca v japončku .... heheehehhe... in vsak nadaljni komentar je menda odveč ... =P


Kako lahko povrtaš na manjšo kubaturo in zakaj bi turbine odstranjeval?! =P


To tudi mene zanima... sicer pa imaš očitno ogromno turbo luknjo. Priporočam, da se zapelješ do kakšnega tunerca, ipd. da malo poštima zadevo :)
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a abbe Po jun 24, 2013 7:38 am

Omega je napisal/-a:Lep pozdrav !
Vidim, da sem vzbudil malo zanimanja :)
... ja, s tole mojo zadevo je pa takole : najprej zakaj nenavadni 5,2 ... to je v bistvu Corvettin "big block 5,7" , baje je bil surov uvožen iz ZDA in povrtan na manjšo kubaturo kot naj bi bil , torej malenkost čez 5,2 l ... dodana sta predelana turbopolnilnika , ki sta bila standardna oprema 3,6 litrskega V6 Lotusa ...drugače pa Omega z V8 motorjem niti ni nekaj tako zelo nenavadnega - GM je leta '99 namenil zanjo že znani Corvettin 5,7 in leto kasneje prvič predstavil najmočnejši model Omege B ... vendar serijska proizvodnja ni nikoli zares stekla , ostalo je le pri nekaj prototipih .... podvozje je (baje, po besedah prejšnjega lastnika) unikatno, izdelano v majhni delavnici v predmestju Manchestra , razširjeno ( koloteki so 22 cm širši kot pri klasičnem lotusu) .... avto kot takšen je res unikat . Izdelati so imeli namen 2 vendar je ostalo le pri enem . Zadevo je našel moj znanec in mi povedal zanj . Pa sem se malo pozanimal, stopil v kontakt z lastnikom in sva se dogovorila .... po nekaj tednih urejanja papirologije in po težkem slovesu od težko prigaranih tisočakov :cry: , je končno pristal v moji garaži ...
avto je kovinsko rdeče barve , a je bil slabo pobarvan , pa tudi nekaj let mirovanja in nabiranja prahu (pri prejšnjem lastniku) je naredilo svoje ... v glavnem , zdaj je razstavljen in čaka, da si bom vzel čas zanj .
Razmišljam o odstranitvi turbin, a še ne vem zagotovo kaj bom naredil .... vam nalimam kakšne slike, ko bom pri volji za fotografiranje , sicer pa trenutno tako ni veliko za videt .
Moram pa nekaj priznat ( da se boste lahko smejali ) : predlani se je vštric na križišču, ko sem čakal zeleno, ustavil mulček s Civic-om .... mali pogleda , se nasmeji in začne gnat japončka v "iberture" ... seveda mu "odgovorim" , hehehehehe ... ampak , ko se prižge zelena , pritisne do konca jaz pa tudi .... on se odpelje , jaz pa obstanem na mestu ... prva, druga .......... in šele potem se začnejo tisti dve toni premikat ... vam povem, sam sebi sem se smejal ....
Je pa čez dobrih 100m minil smeh mulca v japončku .... heheehehhe... in vsak nadaljni komentar je menda odveč ... =P


dokler ni slik nič ne verjamemo.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
Omega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jun 09, 2013 1:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Omega Če jun 27, 2013 8:24 pm

Samo v odgovor tistim, ki ne razumejo kako je lahko kubatura bloka manjša od prvotno predvidene : organizirajte si kakšno strokovno ekskurzijo v eno izmed livarn in si oglejte surov blok motorja ... pa ne pozabite natančnih merilnih instrumento, da si boste lahko izračunali kubaturo surovca . Rezultat bo pa povedal koliko je možnega razpona ... enostavno, kajne ? Vse je v matematiki ...
Aja, formulo za izračun volumna valja najdete v kakšnem učbeniku za OŠ ali pa v logaritemskih tablicah :D
Slike bodo tudi prišle ko bo čas ... Sicer me pa kaj malo skrbi kaj verjamete in kaj ne , dejstvo je, da je zadeva pri meni v garaži in da je popolnoma resnična in otipljiva .
In še en odgovor na vprašanje, kateri V8 je imel oz ima 5200ccm ... to je Fordov V8, zasnovan že pred ll. svet. vojno , ki se je s konstantnimi spremembami obdržal vse do sredine 90-ih ... natančna kubatura znaša 5255ccm.
Zadovoljni ? Najbrž ne, ampak mene to kaj malo skrbi =P
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Mgajvr Če jun 27, 2013 9:09 pm

Omega, premalo objav imaš da bi ti kdo verjel, kaj pišeš, zato pa hočjo vsi slike videt, da se ve, če ni vse le nabijanje...
pač treba mal podkrepit z dokazi ;)
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a INFINITI Če jun 27, 2013 10:28 pm

Najmočnejši do sedaj je bil Ferrari 599 :)
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Daedalus Po jul 01, 2013 4:41 pm

Omega je napisal/-a:Samo v odgovor tistim, ki ne razumejo kako je lahko kubatura bloka manjša od prvotno predvidene : organizirajte si kakšno strokovno ekskurzijo v eno izmed livarn in si oglejte surov blok motorja ... pa ne pozabite natančnih merilnih instrumento, da si boste lahko izračunali kubaturo surovca . Rezultat bo pa povedal koliko je možnega razpona ... enostavno, kajne ? Vse je v matematiki ...
Aja, formulo za izračun volumna valja najdete v kakšnem učbeniku za OŠ ali pa v logaritemskih tablicah :D
Slike bodo tudi prišle ko bo čas ... Sicer me pa kaj malo skrbi kaj verjamete in kaj ne , dejstvo je, da je zadeva pri meni v garaži in da je popolnoma resnična in otipljiva .
In še en odgovor na vprašanje, kateri V8 je imel oz ima 5200ccm ... to je Fordov V8, zasnovan že pred ll. svet. vojno , ki se je s konstantnimi spremembami obdržal vse do sredine 90-ih ... natančna kubatura znaša 5255ccm.
Zadovoljni ? Najbrž ne, ampak mene to kaj malo skrbi =P


Moja napaka, površno prebral. ;)

Še vedno pa slike ne bi škodile!
 
Uporabniški avatar
Pero
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1873
Pridružen: Sr feb 06, 2002 12:07 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Pero Po jul 01, 2013 11:09 pm

Omega je napisal/-a:Samo v odgovor tistim, ki ne razumejo kako je lahko kubatura bloka manjša od prvotno predvidene : organizirajte si kakšno strokovno ekskurzijo v eno izmed livarn in si oglejte surov blok motorja ... pa ne pozabite natančnih merilnih instrumento, da si boste lahko izračunali kubaturo surovca . Rezultat bo pa povedal koliko je možnega razpona ... enostavno, kajne ? Vse je v matematiki ...
Aja, formulo za izračun volumna valja najdete v kakšnem učbeniku za OŠ ali pa v logaritemskih tablicah :D
Slike bodo tudi prišle ko bo čas ... Sicer me pa kaj malo skrbi kaj verjamete in kaj ne , dejstvo je, da je zadeva pri meni v garaži in da je popolnoma resnična in otipljiva .
In še en odgovor na vprašanje, kateri V8 je imel oz ima 5200ccm ... to je Fordov V8, zasnovan že pred ll. svet. vojno , ki se je s konstantnimi spremembami obdržal vse do sredine 90-ih ... natančna kubatura znaša 5255ccm.
Zadovoljni ? Najbrž ne, ampak mene to kaj malo skrbi =P


Prilepi kakšno sliko, tvoja zgodba drži vode toliko kot cedilo za makarone. Da imaš edino Omego V8.com ? Da prejšnji lastnik to nebi vedel? Omego originalno sive barve je nekdo prebarval v rdeče? GM ima fordov motor? 5,7 je še vedno smalll block, motor je iz aluminija, pa tudi železni se nemorejo kar zmanjšati, lahko se samo destroak-ajo Lotus 3,6 V6? Misliš Omego? Ta je imela samo ime lotus,- Omega, nič ni bilo tam narejeno. itd.... dokler ni slik samo nakladaš.
 
Uporabniški avatar
Omega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jun 09, 2013 1:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Omega To jul 02, 2013 12:05 pm

Slike bodo, brez skrbi ... ko bo čas za to :)
...in še odgovor ekskluzivno in samo za Perota (lepo po vrsti in točkah, da bo vse jasno in razumljivo) ;)
1. točka : hja Pero, kdaj sem pa trdil, da je edina V8 ? Niti z besedo ... sem pojasnil, da je bila predstavljena na salonu v Ženevi , spomladi l.2000 . Torej je dejstvo da obstajajo, čeprav nikoli niso šle v serijsko proizvodnjo . Pa de ne bo spet napačnega razumevanja gre za predstavitev Omege B , moja je seveda iz serije A in nikoli ! ni imela ne serijsko in ne kako drugače uradno vgrajenega V8 . Pri predelavah pa je marsikaj mogoče .

2. točka : Ne razumem te, kaj hočeš reči s tem, da prejšnji lastnik ni vedel ? Česa naj ne bi vedel ? Kolikor je meni znano, dedc še predobro ve kaj počne - bil sem v njegovi delavnici in me je več kot prepričal .

3. točka : Okoli Fordovega motorja si najbrž nisi dobro vsega prebral ... to je bilo le kratko pojasnilo na vprašanje kateri v8 ima oz je imel 5200ccm (natančneje 5255ccm), le informativno, nima pa pravzaprav nobene zveze z motorjem mojega avta .

4. točka : Kaj je tole z aluminijastim blokom ? Ne vem kaj si hotel povedat ali vprašat ... če si mislil na blok motorja iz mojega avta ali kako ?

5. točka : Lotus je imel hkrati tudi oznako Omega , tako kot je imel večji Lotusov brat oznako Senator , se pravi oba sta nosila enako ime kot pod Oplovo znamko ... to je dejstvo , ki pa niti ni tako zelo pomembno . Ne vem pa zakaj praviš, da pri Omegi ni bilo nič narejeno ( izdelano ? ) ... seveda ne, saj tega nisem trdil ... nenazadnje Omega ni firma ampak model , kajne ? :-P

V glavnem Pero, ne se razburjat preveč, če se morda nisva prav razumela in ne vem zakaj bi bilo tako zelo neverjetno, takšno vozilo v resnici obstaja ... tudi človek je enkrat poletel v vesolje pa čeprav se je zdelo to tako zelo nemogoče, kajne ? :D ...konec koncev zadeva pa ni prišla s tovarniških trakov ampak iz zasebne delavnice dveh mojstrov in Oplovih ( tudi Vauxhall-ovih) entuziastov, ki mimogrede znata opraviti svoje delo zelo dobro in vsekakor vesta za kaj gre . Koliko vode pa drži moja zgodba pa bo pokazal čas in prva vožnja na katero si ti Pero prvi povabljen . In besedo vedno držim .
Do takrat pa upam, da si še kakšno pametno napišemo tu gor in izmenjamo mnenja in izkušnje ....
 
Uporabniški avatar
Pero
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1873
Pridružen: Sr feb 06, 2002 12:07 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Pero To jul 02, 2013 5:31 pm

Sej se ne sekiram, pa tudi kregat se ne mislim.

Vsekakor da obstajajo omege z V8, na netu jih je veliko, ampak jih je folk sam sestavil.

avto kot takšen je res unikat . Izdelati so imeli namen 2 vendar je ostalo le pri enem . Zadevo je našel moj znanec in mi povedal zanj .


Po tem jaz razumem da si našel originalno, to trdim da ti ni uspelo, lahko pa imaš V8 to je pa možno.

Opel omega lotus je bila samo v seriji A, ne B. Res je pa da si samo primerjal širino, ampak dveh različnij avtov (no ja bil je tudi Vauxhall carlton z imenom Lotus).

V8 je obstajal že pred fordom, prvi motorji so bili SV, ne OHV ali še kasneje OHC. Z novejšimi praktično nimajo nič skupnega.

Pa pohiti z obnovo čakamo slike.
 
Uporabniški avatar
Pero
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1873
Pridružen: Sr feb 06, 2002 12:07 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Pero To jul 02, 2013 9:59 pm

Omega, da boš malo cedil sline: vozil sem tudi tapravo Omego Lotus (čeprav s hitrostjo za katero bi bil že dizl preveč), tako da ne vem nič o zmogljivosti tega avta.
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a splash So jul 06, 2013 6:46 pm

Za vikend vozu rolls royce ghost 2013. Dober avto vendar
me je razocaral software ki je enak kot v 2,5x cenejsi
sedmici bmwju
 
Uporabniški avatar
Bat_zajla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Če dec 09, 2010 10:32 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Bat_zajla So jul 06, 2013 7:51 pm

splash je napisal/-a:Za vikend vozu rolls royce ghost 2013. Dober avto vendar
me je razocaral software ki je enak kot v 2,5x cenejsi
sedmici bmwju


Pa sej idrive naj bi bil najbolši na tržišču. Mogoče misliš da bi dizajn lahko spremenili?
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a nevermind Ne jul 07, 2013 1:48 am

splash je napisal/-a:Za vikend vozu rolls royce ghost 2013. Dober avto vendar
me je razocaral software ki je enak kot v 2,5x cenejsi
sedmici bmwju


Vsa čast! Kako si pa dobil ta avto za vozit, če ni skrivnost :)
 
Uporabniški avatar
Rauchmann
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: Pe jul 06, 2012 2:22 am

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Rauchmann Sr avg 07, 2013 11:35 pm

V moji kratki vozniški karieri je vrhunec bil očetov Audi A4 avant 2.5 TDI (močnejša verzija). Vlekel je kakor mlad bik :D z njim sem podrl tudi osebni hitrostni rekord (med 180 in 190 km/h, sodeč po števcu)
 
Uporabniški avatar
ddean1
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Pe jun 23, 2006 6:14 am

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a ddean1 Če avg 08, 2013 7:11 am

Hehe, po moje ''nabrišem'' vse
T - 84. cca 1200 HP (odvisno od goriva ki ga natočiš)
Vtisi - pospeški tako-tako (oz. sploh nimaš enega pravega občutka zaradi hrupa in tresljajev) , končna brzina - mizerna 80-100 (jo nisem dosegel)
Občutki - neprecenljivi :)
Bodi prijazen-vsakdo, ki ga srečaš, bije težak boj.
 
R 34 GT-R
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: Ne maj 06, 2007 10:16 pm
Kraj: Najlepša dolina

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a R 34 GT-R Če avg 08, 2013 7:14 am

ddean1 je napisal/-a:Hehe, po moje ''nabrišem'' vse
T - 84. cca 1200 HP (odvisno od goriva ki ga natočiš)
Vtisi - pospeški tako-tako (oz. sploh nimaš enega pravega občutka zaradi hrupa in tresljajev) , končna brzina - mizerna 80-100 (jo nisem dosegel)
Občutki - neprecenljivi :)


Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...;)
RiDe hArD
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a splash Sr sep 18, 2013 6:24 pm

Bat_zajla je napisal/-a:
splash je napisal/-a:Za vikend vozu rolls royce ghost 2013. Dober avto vendar
me je razocaral software ki je enak kot v 2,5x cenejsi
sedmici bmwju


Pa sej idrive naj bi bil najbolši na tržišču. Mogoče misliš da bi dizajn lahko spremenili?


ja dizajn je enak kot v miniju za 20 jurjev :)
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov