igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
branee
Uporabnik
 
Prispevkov: 811
Pridružen: Po feb 15, 2010 9:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a branee Sr mar 28, 2012 3:10 pm

Mene pa interesira kako dobite priliko vozit avto ko ni vas? Preko poznanstev/kolegov ali greste na izposojo(placat)?

Mislim mene bi tezko kdor koli preprical, da bi posodil avto za voznjo pa je lahko se tak kolega, ker nekje so meje..
Minds are like parachutes. They only function when they are open.
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a mihaing Sr mar 28, 2012 3:18 pm

Pa ja mende ne verjameš teli temi. 85% jih je samo sanjalo, da vozijo take avte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
MRV
Uporabnik
 
Prispevkov: 941
Pridružen: Po dec 21, 2009 11:07 am

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a MRV Sr mar 28, 2012 5:06 pm

če lastnik je preveč pijan in ne more vozit, je tudi prilika ;) jaz priznam, da veliko sem jih vozil v luki. meni je itk bolj zabavno vozit twingota kot pa neko "mrcino". te nove živali prveč držijo ali pa so nevozne.
 
teac
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Če nov 18, 2010 7:43 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a teac Sr mar 28, 2012 5:31 pm

MRV je napisal/-a:če lastnik je preveč pijan in ne more vozit, je tudi prilika ;) jaz priznam, da veliko sem jih vozil v luki. meni je itk bolj zabavno vozit twingota kot pa neko "mrcino". te nove živali prveč držijo ali pa so nevozne.


:ue
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a jay Sr mar 28, 2012 5:44 pm

pepelnik je napisal/-a:
Dejan_S2 je napisal/-a:Da malo obudim temo, ki sem jo slučajno našel. :)

Zna biti kar zanimiva, samo ne na način kot ga opisuje večina...

Zanimivo bi bilo, če bi kdo malo opisal občutke... no pa tisti ki so samo prestavljali avto na parkingu je tudi malo mimo :huh: saj je po moje namen teme "najmočnejši avto ki ste ga sami vozili ter sprobali zmogljivosti"

Kaj ti pomaga S8 ali M6 s 507KM če si ga samo na parkingu zapeljal =P

Jaz osebno sem vozil najmočnejši avto tunan Audi S2 s ca.750KM :DDD

Ker sem obenem lastnik ne bom preveč hvalil, drugače pa je NOOORO RES in težko opišeš občutke :D

100-200 km/h 5,49sek po GPS (dva v avtu + ro :noro ba)
V drugi pri ca.4800 rpm to je pri 100km/h po GPS butne sila čez 1,1g v tilnik in včasih vse 4 na suhem asfaltu zavrtijo v prazno :mrgreen:

Lp


No jaz sem se zraven peljal in lahko povem da so občutki z eno besedo NORI :noro


huh... še danes ne morem pozabit tega zvoka in MOČI! Edino sedež bi nucal malo večji za moj size :)) :twisted: :lol: Dejan upam, da se vidimo na našem avtoshowu v Slovenj gradcu 7.4.!

drugače pa najmočnejši avtomobil, ki sem ga imel priložnost peljat par 10km je bila corvetta 500hp...
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
MRV
Uporabnik
 
Prispevkov: 941
Pridružen: Po dec 21, 2009 11:07 am

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a MRV Sr mar 28, 2012 5:53 pm

teac je napisal/-a:
MRV je napisal/-a:če lastnik je preveč pijan in ne more vozit, je tudi prilika ;) jaz priznam, da veliko sem jih vozil v luki. meni je itk bolj zabavno vozit twingota kot pa neko "mrcino". te nove živali prveč držijo ali pa so nevozne.


:ue


seveda, premalo izkušenj imaš da veš o čemu govorim.
 
Uporabniški avatar
branee
Uporabnik
 
Prispevkov: 811
Pridružen: Po feb 15, 2010 9:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a branee Sr mar 28, 2012 6:06 pm

heh jest se spomnim tistih obcutkov, skor starh bi reku. Neznanje in neizkusenost.. Najprej ko sem kupil kawasaki ninjo zx6r (636), potem pr 350zju, nakar sem pri m3 ze vedel marsikatero rec od tega kaj lahko pricakujem od avta v raznih voznih razmerah in na koncu prides kej hitro iz ene skrajnosti(da se bojis) do tega da stvar zenes kolkr mas lufta pod pedalko gasa :)). Pri motorju je to se tolk bolj, zato sem ga tut prodal, ker sem sploh zgubil spostovanje in to je vedno slabo.

V avtu sem pa zadnji cas relativno umirjen voznik zgleda se vid, da bom kmal(cez 2 leti) 30 mel polnih :)
Minds are like parachutes. They only function when they are open.
 
Uporabniški avatar
Kristjan.Renault
Novinec
 
Prispevkov: 156
Pridružen: Po nov 28, 2011 12:39 pm
Kraj: Celje

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Kristjan.Renault Sr mar 28, 2012 6:21 pm

Mercedes S600, letnik 94, ima 410 konjev :)
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 873
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a nitro1 Sr mar 28, 2012 7:25 pm

BMW M3 95" letnik
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a CockroaC Sr apr 04, 2012 2:33 pm

branee je napisal/-a:Mene pa interesira kako dobite priliko vozit avto ko ni vas? Preko poznanstev/kolegov ali greste na izposojo(placat)?

Mislim mene bi tezko kdor koli preprical, da bi posodil avto za voznjo pa je lahko se tak kolega, ker nekje so meje..



Mah ko enkrat spoznas da je na konc dneva itak samo pleh se nehas obremnjevat s tem.Tak ko lahko kolega razsipa lahko jaz tud.Itak pa se zavedas da tistim ko das avto za peljat bojo pokatzali neko odgovornost za njega in obratno ko pac vozis tuj avto.
Slika
 
Uporabniški avatar
InesB
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Če apr 18, 2013 9:33 pm
Kraj: MB

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a InesB Če apr 18, 2013 10:59 pm

Audi a6 tdi in quattro. Konjev ne vem, pa ni blo važno, je ostalo pod 100 na števcu. :)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a adis Pe apr 19, 2013 8:40 am

InesB je napisal/-a:Audi a6 tdi in quattro. Konjev ne vem, pa ni blo važno, je ostalo pod 100 na števcu. :)


:lol:

dodajam še: pheaton 6.0 w12 ter bmw m3.
 
Uporabniški avatar
Omega
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne jun 09, 2013 1:39 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Omega Ne jun 09, 2013 3:43 pm

Opel omega Lotus 5.2 V8 biturbo ... 680 KM , preko 300 km/h ... sicer pa hitrost ni tista, ki ti potegne gate v rit , ampak navor ... v glavnem , prav hudobna zadeva :twisted:
... avto je v moji lasti , pred 10-imi leti pripeljan iz VB ... trenutno razstavljen v prafaktorje in v začetni fazi restavriranja ... čez nekaj mesecev bo na ogled tudi na cesti :D ...
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Daedalus Ne jun 09, 2013 4:02 pm

branee je napisal/-a:heh jest se spomnim tistih obcutkov, skor starh bi reku. Neznanje in neizkusenost.. Najprej ko sem kupil kawasaki ninjo zx6r (636), potem pr 350zju, nakar sem pri m3 ze vedel marsikatero rec od tega kaj lahko pricakujem od avta v raznih voznih razmerah in na koncu prides kej hitro iz ene skrajnosti(da se bojis) do tega da stvar zenes kolkr mas lufta pod pedalko gasa :)). Pri motorju je to se tolk bolj, zato sem ga tut prodal, ker sem sploh zgubil spostovanje in to je vedno slabo.

V avtu sem pa zadnji cas relativno umirjen voznik zgleda se vid, da bom kmal(cez 2 leti) 30 mel polnih :)


V takem primeru je bolje, da prodaš avto, ker z njim bolj ogrožaš tudi druge. ;)

170 pa nekaj konjska 2000 Toyota Camry V6 avtomatik. To je to. Več ne bi rabil (razen, če bi hodil na pisto). Bi pa definitivno rad marsikaj sprobal, ampak spet, če se le da na pisti, ker na cesti ne bi prišel niti blizu potenciala, ki ga imajo avti z 200+ konji.
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Blinder Ne jun 09, 2013 4:15 pm

Omega je napisal/-a:Opel omega Lotus 5.2 V8 biturbo ... 680 KM , preko 300 km/h ... sicer pa hitrost ni tista, ki ti potegne gate v rit , ampak navor ... v glavnem , prav hudobna zadeva :twisted:
... avto je v moji lasti , pred 10-imi leti pripeljan iz VB ... trenutno razstavljen v prafaktorje in v začetni fazi restavriranja ... čez nekaj mesecev bo na ogled tudi na cesti :D ...



Kakšen motor pa ima notri? sej noben v8 nima 5.2 litrov prostornine?
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a TOYOTA Ne jun 09, 2013 4:33 pm

Blinder je napisal/-a:
Omega je napisal/-a:Opel omega Lotus 5.2 V8 biturbo ... 680 KM , preko 300 km/h ... sicer pa hitrost ni tista, ki ti potegne gate v rit , ampak navor ... v glavnem , prav hudobna zadeva :twisted:
... avto je v moji lasti , pred 10-imi leti pripeljan iz VB ... trenutno razstavljen v prafaktorje in v začetni fazi restavriranja ... čez nekaj mesecev bo na ogled tudi na cesti :D ...



Kakšen motor pa ima notri? sej noben v8 nima 5.2 litrov prostornine?


sem ravno hotel vprašat, ker kot jaz vem obstaja omega lotus , katero so delali le 1991 -1992, motor 3.6 24v z dvema T25 puhaloma in 380 hp in kar spodoben navor cca. 550nm....sicer do 100 malo nad 5s in pa končna kar čez 280km/h...aja pa bojda so imele težave z menjalniki, tako da imajo zadnje serije menjalnik iz corvette zr1, jah sem bil navdušenec :D

aja , še k temi, trenutni avto, impreza sti cca 420 hp :D
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a gasolinedream Ne jun 09, 2013 10:07 pm

Daedalus je napisal/-a:
170 pa nekaj konjska 2000 Toyota Camry V6 avtomatik. To je to. Več ne bi rabil (razen, če bi hodil na pisto). Bi pa definitivno rad marsikaj sprobal, ampak spet, če se le da na pisti, ker na cesti ne bi prišel niti blizu potenciala, ki ga imajo avti z 200+ konji.

Se strinjam. IMO je 150 ali 200 konj že lep luksuz ki je še uporaben. Sem kar nekaj km prevozil z C200 kompressor (nekaj čez 180KM), pa mi je to ravno prav. Četudi ne vozim zelo agresivno. je pa lepo it na AC iz 130 na 150 brez nekega napora in čakanja.
 
Uporabniški avatar
Sportivo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1762
Pridružen: Pe avg 29, 2003 9:53 pm
Kraj: Cerkno

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Sportivo Ne jun 09, 2013 10:36 pm

TOYOTA je napisal/-a:
Blinder je napisal/-a:
Omega je napisal/-a:Opel omega Lotus 5.2 V8 biturbo ... 680 KM , preko 300 km/h ... sicer pa hitrost ni tista, ki ti potegne gate v rit , ampak navor ... v glavnem , prav hudobna zadeva :twisted:
... avto je v moji lasti , pred 10-imi leti pripeljan iz VB ... trenutno razstavljen v prafaktorje in v začetni fazi restavriranja ... čez nekaj mesecev bo na ogled tudi na cesti :D ...



Kakšen motor pa ima notri? sej noben v8 nima 5.2 litrov prostornine?


sem ravno hotel vprašat, ker kot jaz vem obstaja omega lotus , katero so delali le 1991 -1992, motor 3.6 24v z dvema T25 puhaloma in 380 hp in kar spodoben navor cca. 550nm....sicer do 100 malo nad 5s in pa končna kar čez 280km/h...aja pa bojda so imele težave z menjalniki, tako da imajo zadnje serije menjalnik iz corvette zr1, jah sem bil navdušenec :D

aja , še k temi, trenutni avto, impreza sti cca 420 hp :D

V bistvu so vse Lotuske imele menjalnik od Corvete ZR-1, saj je v tistem obdobju Lotus spadal pod GM in je razvil oba avtomobila.

Omega, predstavi malo zverino, da vidimo, kako to zgleda. TOYOTA, tebi pa se z veseljem pridružim za kaki krog z Imprezo =P :DDD .
 
Uporabniški avatar
Daedalus
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1951
Pridružen: To sep 02, 2008 6:00 pm

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a Daedalus Po jun 10, 2013 5:34 pm

gasolinedream je napisal/-a:
Daedalus je napisal/-a:
170 pa nekaj konjska 2000 Toyota Camry V6 avtomatik. To je to. Več ne bi rabil (razen, če bi hodil na pisto). Bi pa definitivno rad marsikaj sprobal, ampak spet, če se le da na pisti, ker na cesti ne bi prišel niti blizu potenciala, ki ga imajo avti z 200+ konji.

Se strinjam. IMO je 150 ali 200 konj že lep luksuz ki je še uporaben. Sem kar nekaj km prevozil z C200 kompressor (nekaj čez 180KM), pa mi je to ravno prav. Četudi ne vozim zelo agresivno. je pa lepo it na AC iz 130 na 150 brez nekega napora in čakanja.


Tako nekako. Pa prehitevanje brez nekih blaznih zaletov. To je fajn. In za to je meni do 200 konjev za še kar težek avto dovolj (za lažji pa BP malo nad 100 KM). Kar je več je že potrata keša za zavarovanja, cestnine in bencin/dizel. Razen, če bi hodil na pisto...ampak to pa povleče še precej dodatnih stroškov in še lep čas ne bo prišlo na vrsto. :evil:
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: Najmočnejši avto ki ste ga do zdaj vozili...

Napisal/-a pavlich To jun 11, 2013 1:51 pm

audi r8 v10 5.2 spyder :)
prevzem in dostava vozila stranki, skoraj vsak teden, hvala bogu samo čez vas, ker bogve kaj bi se zgodilo če bi lahko šel na regionalko ali avtocesto, ker se mi srce trga ko morš dat nogo dol s pedalke..
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov