igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Napisal/-a Gosic Pe maj 15, 2009 9:22 am

Hehe kira tema , sem se kar dobro nasmejal. Moja opažanja so to, da dajo ženske veliko na čisto avta, tako zunaj kot znotraj. Na parkingu, se marsikdaj vidmio z enim parim pupam, nikol nismo spregovorli besede, zadnič pa kr pridejo do mene pa rečejo kako maš vedno tako čist avto. Enako kolegice, kako skrbim zanga. Enako tudi starejše mamice hehe. Vendar to ne pomeni da pa dobiš zdj kr za nategnt pa pobegnt. Če ženski nisi všeč vizualno, niti nisi simpatičen, imaš lahko avto še tako urejen in nevem kakšen. Vsaj za moja leta, je težko dobit žensko, ki ubistvu ve kaj če. No prav brihten nebom, tako je pač pri meni. je že res da avto marsikej o teb pove, vendar pa ljubezen ne pride z avtom, niti nebi smela ( najbol mi grejo na k**** keš pičke :D ).
 
ENTUZIAST
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne jul 19, 2009 10:24 pm

Napisal/-a ENTUZIAST Po jul 20, 2009 8:17 am

Tako je kot si napisal....še posebaj moraš biti ženski vizualno všeč(tako kot mora biti ženska moškemu),kajti če ni tega potem ni prave ljubezni...kajšele naslednjih 40 do 50let zakonske zveze :) .....drugače pa na zmenek greš s tistim vozilom ki ga pač poseduješ....tudi če je to golf 2 dizel,sfukan,s kišto orodja zadaj..... pa notri umazan kot pri prascih :twisted: ....my car 8) .....če pa bi iskal samo za fukat bi si pa definitivno rental eno hudobijo od avta in se špilal lokalnega frajerčka :rofl .....sej ne.....sam to dejansko folk dela :DDD
Življenje je edina nevarnost ki je ne preživiš
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX Po jul 20, 2009 11:41 am

Pri meni ni bil nikoli problem, sicer za enkrat se vozim še z avtomobili od tastarih, ki niso ne vem kaj. Sem že tut pelu punco z Suzuki Jimny vn, al pa z Ford Fiestico letnik 98 1.3 mašina, malo zarjevala, pa enkrat tut šlo z megnaom letnik 99 1.4 16V. Pa če bi blo treba bi jo tut pelu kakam z Poljskim Fiatom.

Pač ni bla mahnjena na avte, sicer je pa men tk vse eno, če te ma punca Rada, te bo sprejela takega kot si, ne pa da se delaš nekaj kar nisi.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Napisal/-a NejcZ So jul 25, 2009 2:28 pm

ENTUZIAST je napisal/-a:Tako je kot si napisal....še posebaj moraš biti ženski vizualno všeč(tako kot mora biti ženska moškemu),kajti če ni tega potem ni prave ljubezni...kajšele naslednjih 40 do 50let zakonske zveze :) .....drugače pa na zmenek greš s tistim vozilom ki ga pač poseduješ....tudi če je to golf 2 dizel,sfukan,s kišto orodja zadaj..... pa notri umazan kot pri prascih :twisted: ....my car 8) .....če pa bi iskal samo za fukat bi si pa definitivno rental eno hudobijo od avta in se špilal lokalnega frajerčka :rofl .....sej ne.....sam to dejansko folk dela :DDD


Notri ga že spučeš no... :) Kaj si bo pa mislala ženska? :D
Drugače se pa ve.. pičke palijo na Cliote :wink: :rofl
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx So jul 25, 2009 4:29 pm

ti že veš :lol: :lol:
pol pa se prišelje velecenjeni BMW pa se premisli in gre k njemu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ To dec 29, 2009 12:21 am

Jaz mam najboljše izkušnje s staro Omego pa s VW-jem :lol: Na passatu karavanu je prtljažnik palil, na beetlu pa visoka streha, da si lahko skor normalno stal noter 8)
Omega mela pa dost trdne blatnike in haubo, da nisem vsega spozvil fotru. :lol:
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
Badmike
Novinec
 
Prispevkov: 459
Pridružen: To jan 30, 2007 7:59 pm
Kraj: Tu pa tam

Napisal/-a Badmike To dec 29, 2009 9:10 am

Jaz sem šel z mojim oldyjem na randi. Hvala bogi je blo lepo vreme da sma streho odprla pa da je velik travnik pri Ranci na Ptuju. Dak se je fajn dalo onka onka! :-P
Make my day
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne jan 03, 2010 1:45 am

v starih cajtih si zmagal z jugotom :D :lol:
PA hauba je bla dost močna :EE
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Ne jan 03, 2010 9:45 am

monster_d je napisal/-a:v starih cajtih si zmagal z jugotom :D :lol:
PA hauba je bla dost močna :EE


Zmagali so zici....
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Ne jan 03, 2010 10:44 am

Ma dejte no ... to sploh nima veze kašn je avto. Zdej za nou let sm pršu ..khmm... ''simpatijo'' iskat z 15 let starim Mondeotom, ki sem ga prejšni dan za silo posesal in obrisal (pač dež je padal no :( ) pa svas e na koncu mela prou fajn. Pa da ne bo kso mislu, da je to neki super ohranjen avto ... notranjost je bol boga, motor pa tudi učasih sam na tri cilindre dela :rofl hehe ...
Ampak sej kot pravjo ... ''It's not the ride ... it's the rider'' ;)

LP
Matej
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Napisal/-a NejcZ Ne jan 03, 2010 11:13 am

lisko je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:v starih cajtih si zmagal z jugotom :D :lol:
PA hauba je bla dost močna :EE


Zmagali so zici....


Levi je bil v desno zlomljen, kasneje pa še desni v levo stran zlomljen hehe :)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Ne jan 03, 2010 11:25 am

NejcZ je napisal/-a:
lisko je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:v starih cajtih si zmagal z jugotom :D :lol:
PA hauba je bla dost močna :EE


Zmagali so zici....


Levi je bil v desno zlomljen, kasneje pa še desni v levo stran zlomljen hehe :)


Nič ni blo zlomljeno :D Samo en klik je ločil do ležečega položaja :D
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov