igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Če feb 12, 2009 11:01 pm

http://www.youtube.com/watch?v=9qjgRcVC928 - rolls royce

za mene osebno on nima "glasa" ta pravega in kot je nekdo na enem drugem forumu zapisal, da on zgleda kot bi vrečko marihuane pokadil :lol:
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Če feb 12, 2009 11:25 pm

adis je napisal/-a:za mene osebno on nima "glasa" ta pravega in kot je nekdo na enem drugem forumu zapisal, da on zgleda kot bi vrečko marihuane pokadil :lol:


Žal zgleda, kot bi vrečko Colje pokadil. Marihuana bi mu še pomagala (ne bi bil naduvan samo sam sebe :P :lol: ) in ga sprostila v boljšo smer (v slabšo ga ne more, saj ne more prebit podn-plafona, spodaj je Kitajska in ne več Coljska). To nima zveze s foušarijo itd, pač pa samo z neprimernim osebnostnim nastopom - in tudi z zvočnim in vizualnim. Pač iritira.

Morda je v živo boljši, kamera marsikaj spremeni. Bomo videli, kako se bo izkazal kot producent.
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Napisal/-a mihaing Če feb 12, 2009 11:30 pm

O šit. Sem mislil da je ta model že u...l
Kako sem jaz pisal na RTV o tem tipu da dol padeš. Zmeraj so mi z redakcije odgovorili da se smejijo do solz, itak unega tipa baje tam ni nobeden prebavljal.
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Napisal/-a Tilen18 Če feb 12, 2009 11:41 pm

c.o.b. je napisal/-a:k lih teče primerjava z Top gear: Colja je bil neki cajta nazaj na Discoveryju v evropskem delu Fifth gear - en avto testiru...

sicer pa raj mam da on vod pa nej se duva, kokr pa da avte predstavla ena kvazi huda ženskica k bere tekst z lista, k ji ga je en tret napisu.... tko je blo v Oktanu al kva je bla že una oddaja...


točno tako
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Napisal/-a Tilen18 Če feb 12, 2009 11:42 pm

adis je napisal/-a:
c.o.b. je napisal/-a:k lih teče primerjava z Top gear: Colja je bil neki cajta nazaj na Discoveryju v evropskem delu Fifth gear - en avto testiru...


in ta "en avto" je rolls royce phantom ;)


tud lamborginija je vozo za fifth gear
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Če feb 12, 2009 11:51 pm

avtou ki jih je colja za uno anglesko oddajo naredu je blo velik vec.zadnc je enga lambota neki tm predstavlaju.no sj pove kr dost o avtu tehnicnih podatkov (ja vem da si jh lah sam tut preberem,ampak je lazje k en govori) sam me ta njegova anglescina mot.sj govori ze pravilno sam nima unga naglasa ni une cistine v govoru.
@damjan ni sam porsa razbu tut enga m5 je stresu pa vrjetn se kj.

nevem an nam ga ze v naprej obsojal se bom pustu presenetit mogoce se je pa spremenu pa se kj naucu od kolegov...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Pe feb 13, 2009 12:00 am

Men se začne dremat, ko ga poslušam neki časa.Mal več dinamike v govoru, pa bi bil dost boljši za poslušat. Kak zgleda mi je vbistvu vseen(je pa res, tak kot je Adis napisal), za to je una deklina zraven :)
LP Rok
 
Uporabniški avatar
c.o.b.
Uporabnik
 
Prispevkov: 973
Pridružen: Če maj 04, 2006 5:16 pm

Napisal/-a c.o.b. Pe feb 13, 2009 1:20 pm

abbe: če pogledaš še ostale dele tega Fifth gear Europe, jih je bl mal k govorijo lepo angleško... še posebi kšni Španci al pa Italijani ga čist zblefirajo... :lol:
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Napisal/-a TOYOTA Ne feb 15, 2009 6:38 pm

...ma sej je testiral tudi tega belega lambota, no kaj pravte na oddajo...

meni se zdi isto kot oktan, v glavnem sem razočaran, spet, ob 18.00 se je na rtlu začel grip in ni primerjave; sem kmalu gledal spet rtl......mogoče bi se kaj naučili

ne zajebavanje na stezi, ki tudi igrano ni dobro, kot dva pijanca, ki res nimata kaj povedat, bejba, ki jih tehnološke besede ravno ne ležijo, bedna vprašanja paganiju....prav tako vokal ženske, ki narobe naglašuje...čeprav, se mi dopade in je bil to tudi edini + , v glavnem , moral bi voditi kdo drug, posneto je u redu, lokacije tudi dobre...ni mi pa všeč, da je povdarek na ne pocenih avtomobilih, ko ljudje služijo po 400 eurov, ki jih večina lahko gleda le v revijah...

razočaran :cry:
 
Uporabniški avatar
mire
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2110
Pridružen: Če jan 11, 2007 7:44 pm
Kraj: koper

Napisal/-a mire Ne feb 15, 2009 6:45 pm

OBUP!!!
skoda casa
vse skupaj amatersko za moje pojme pa se unega v octaviji dajo dvakrat isti posnetek
zavrti se od 6tisoc ampak u kabini se ne slisi to so dvakrat zavrteli

z eno besedo POLOM
rocna - bok - streha
Pravopis spreglej
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Ne feb 15, 2009 7:41 pm

Spet katastrofa od avtomobilistične oddaje. Kva majo sploh tisto progo k se je sm 2x Octavio zapelou tm.
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Napisal/-a Tilen18 Po feb 16, 2009 7:50 pm

se da ki dobit ta odaja na netu, al pa kdaj je ponovitev, ker sem pozabo gledat
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po feb 16, 2009 8:03 pm

R 26 je napisal/-a:Spet katastrofa od avtomobilistične oddaje. Kva majo sploh tisto progo k se je sm 2x Octavio zapelou tm.

Raceland
http://www.raceland.si/

P.S saj s dolenc, bi moral vedet.... :lol:

Katastrofa je pa res(sploh ti "coljati" - sedaj sta že dva)
 
Uporabniški avatar
Shebo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Sr apr 27, 2005 4:23 pm
Kraj: Nuclear City

Napisal/-a Shebo To feb 17, 2009 7:10 am

No, jaz pa nisem gledal oddaje, sem pa po svoje srečen da je bila :P

Zaradi te oddaje sem imel priložnost videti, zraven stati ter slišati Pagani Zondo F. In to sredi Vrbine (točna lokacija dirkališča Raceland).
THE GOLDEN YEARS have come at last - I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Sr feb 18, 2009 12:34 am

Pa sej Rebecca niti ni tko slaba.. vsaj kar sn gledal o Jaguarju XF :) 8)
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
A.F.
Novinec
 
Prispevkov: 145
Pridružen: So apr 10, 2004 12:57 pm
Kraj: Logatec

Napisal/-a A.F. Če feb 19, 2009 7:10 pm

Meni je Colja car, vozi avte, ki jih povprečen človek ne bo nikoli, pa tudi njegove predstavitve so čisto OK. Glede na ostale avtomobilistične oddaje v SLO bi bil lahko Colja profesor ( s tem mislim oddajo abcd na TV pika). Vsi, ki ga tako pljuvate, ste mu pomoje samo fovš, saj nima nihče nekih konkretnih argumentov proti njemu.

Glede na to, da ima Žiga izkušnje tudi izven Slovenije (Fifth Gear) pričakujem, da bo oddaja ena boljših na tem področju v Sloveniji.

Nikjer nisem zasledil, kdaj se začne predvajati?
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Če feb 19, 2009 7:47 pm

A.F. je napisal/-a: Vsi, ki ga tako pljuvate, ste mu pomoje samo fovš, saj nima nihče nekih konkretnih argumentov proti njemu.


daleč od tega da bi mu biu fouš,pač mi je tip antipatičen totalno ;)
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Napisal/-a Tilen18 Pe feb 20, 2009 2:58 pm

 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a gecco Pe feb 20, 2009 3:14 pm

kok sta glupa tadva...kar neki scenarij
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
El garco
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Po feb 23, 2009 11:30 am

Napisal/-a El garco Po feb 23, 2009 12:15 pm

Pozdrav vsem,

Sem nov registriran uporabnik na foromu, berem pa ga ze precej casa. Pa mi tole ne, da miru.
Oktan je bil... nebi tratil prostora. Nov izdelek iste osebe Avtosteron je zastavljen dobro.. samo izvedba pesa(sej razumem pilot verzija).
Ce hoces bit najboljsi moras kopirat najboljsega - povezava z TG, FG, MV.... je vec kot ocitna in mogoce niti ne toliko nadlezna. Samo vec kot zazeljeno je, da se ve kje je meja.
Nase oddaje ne bojo nikoli take kot zgoraj omenjene ze zaradi denarnih omejitev, da se ne spuscamo v voditelje. Slovenci ne premoremo ang. crnega humorja niti nemske natancnosti.
Upam, da bo slo tole na boljse - ideje so dobre samo se izpelajt jih je treba dobro.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov