igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo Če mar 26, 2009 3:08 pm

PiwPiw,hehehheeheh pa ti si car :bonk
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster Če mar 26, 2009 3:55 pm

Sonček in disguise? :lol:
 
Uporabniški avatar
R 26
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: To maj 15, 2007 1:27 pm
Kraj: dolenjska je moja mati

Napisal/-a R 26 Pe mar 27, 2009 7:06 pm

http://www.stangbangers.com/RiceRiceBaby.jpg

Tale Hondica naščije vsazga Evota. Sploh k ma tist giant spojlr zad, si sploh ne mors predstavlat kuk downforca je tu ( pa na spredna kolesa pogon :bonk )
 
hitrigregy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če dec 18, 2008 7:38 pm

Napisal/-a hitrigregy Pe mar 27, 2009 7:40 pm

hehe mogoce so pa dregal z mount blanca dol sam d je evo sou z gondolo :lol: :lol: :lol: :lol:
STRUP JE U MEJHNIH FLASKAH....
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Napisal/-a splash So mar 28, 2009 1:11 pm

you made my day :D
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo So mar 28, 2009 7:49 pm

PiWPiW je napisal/-a:vedno smo se spravli 4 kosi v avto in šli milano oz. njeno okolico. kje točno je brezveze da ti govorim. furamo pa z civicom letnik 91. avtov pa ne nosimo domov kr so večinoma preveč stari oz. raje dobimo denar. se pač z lastniki zmenimo da nam da 1/3 vrednost avta ali manj in mi smo veseli. se ga gremo napit in uživat za par dni, potem pa domov. zdaj ima ravno za it na up date z konji in pričakujemo več kot 300hp
pokali smo dol razne predelane alfe, fiate turbo, bemfe razno razne,... v bistvu noben noče stavit drag avto kr ve da ga bo zgubil oz. tipu ne rabi en star civic vreden par k€.
se pa več krat zgodi da stara škatla pusti za sabo marsikaj močnejšega. ql a ne?



Wwwaaaaaaaaaaa.......stari, a sem lohka tvoj prjatu,ejga? :yum :yum :yum :vc :vc :vc :vc :vc
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 So mar 28, 2009 8:23 pm

PiWPiW je napisal/-a:soory, ma tip ki se čudi da gre civic 270km/h, da bi honda dragal z micko se mu zdi smešno in podobno ... soory, ma tip nima blage veze. kaj je v vsem tem smešno ne vem. bi pa bili vsi :shock: ko bi civic šel mimo evota. zato mi po večini ne dragamo za denar ampak za avte. ma kaj boste vi vedli ...
tako da se lepo obnašajte in držite teme naprej!


Enkrat b****r,vedno b****r... :EE
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy So mar 28, 2009 9:31 pm

PiWPiW je napisal/-a:soory, ma tip ki se čudi da gre civic 270km/h, da bi honda dragal z micko se mu zdi smešno in podobno ... soory, ma tip nima blage veze. kaj je v vsem tem smešno ne vem. bi pa bili vsi :shock: ko bi civic šel mimo evota. zato mi po večini ne dragamo za denar ampak za avte. ma kaj boste vi vedli ...
tako da se lepo obnašajte in držite teme naprej!

S svojim dizlom te nazgem!
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
jannyy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 92
Pridružen: Sr avg 13, 2008 4:50 pm
Kraj: Koper okolica

Napisal/-a jannyy To jun 16, 2009 4:17 pm

_KL3_ je napisal/-a:Tale Honda majstr ma pa smisu za humor ni kej ... jst bom pa tko reku, vrjetno obstaja honda k gre mem tega evota - moooočno dvom da je u slo, mislm da civic ne, neka črna integra type r turbo obstaja baje, tista bi znala it mim... sam tko k je wuky reku... fantje kaj pa ovinki? tm pa mislm da je ni honde pa še marsikerga k bi nudu tok užitkov pa tok gripa kukr evo... navsezadne pa ...naravnost tiščat zna vsak b****, pomoje bi tud slepmu človeku ratal... bi rd vidu tega civica na ovinkih (če že slučajno obstaja z 300km) aja sej res hondaši pa ovinki kukr jst vem negrejo najbl skupi (obstajajo izjeme!!!)...

l.p. Klemen


poglej knjigo rekordov....slepec šel okoli 275-285km/h točno ne vem z M5...hah :twisted:
Slika
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo To jun 16, 2009 5:59 pm

res je zadnjič sem gledal na really zone peljal se je z predelanim M5 predelanim,275.6km/h oče ga je pa usmerjal iz drugega istega vozila :o
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Sr jun 17, 2009 2:33 pm

bigturbo je napisal/-a:res je zadnjič sem gledal na really zone peljal se je z predelanim M5 predelanim,275.6km/h oče ga je pa usmerjal iz drugega istega vozila :o

Hoces reci na Discovery channel v oddaji Fifth gear?
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
bigturbo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 766
Pridružen: To jul 24, 2007 11:19 am
Kraj: lj

Napisal/-a bigturbo Sr jun 17, 2009 6:06 pm

AudiBoy je napisal/-a:
bigturbo je napisal/-a:res je zadnjič sem gledal na really zone peljal se je z predelanim M5 predelanim,275.6km/h oče ga je pa usmerjal iz drugega istega vozila :o

Hoces reci na Discovery channel v oddaji Fifth gear?





To ja ;)
biturbo SKN Project CT3 50
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx To jun 23, 2009 8:10 am

PiWPiW je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:
PiWPiW je napisal/-a:a ti bi dragal za denar? :) bomo poskrbeli da bo smeha :twisted:

spet se en hondas najdu bit pametn.
ocitno ne vid dalj od une znacke h na naubi.


kaj se imaš ti za javljat ko imaš golfa. z vrečko na glavi bi hodil okoli kr bi me bilo sram če bi imel golfa! golfa ... :roll: pejdi si sadit polento da bo kaj od tebe!

mislim da je abbe phno VTIjko svojim golfom ;)
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
tamau
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne apr 12, 2009 1:00 pm

Napisal/-a tamau To jun 23, 2009 1:14 pm

dejte no sej veste da lokota tut 1.2 clio z 400konji prehti, ne se zajebavat iz hondaševcev to so ti sam nabijalci obratov in postov na avtomobilizmu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun To jun 23, 2009 5:33 pm

nekateri nikol ne boste dojeli kak filing je pelat hondo ker ste kmeti ki vozite golfe pa ostala j***a.
VTI rules :!:
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo To jun 23, 2009 11:42 pm

sejjaretun je napisal/-a:nekateri nikol ne boste dojeli kak filing je pelat hondo ker ste kmeti ki vozite golfe pa ostala j***a.
VTI rules :!:


Zbud se :)

Drgač pa... Jz sm mel enkrat filing pelat alexovo hondo civic vti od BTC-ja do sieste, on je pelu pa mojga evota. Full hud filing je bil res,... Pol k sm perfektno šaltu od prve do četrte in dal v peto ko je mim mene padu moj lastn avto in alex notr z nasmehom od ušesa do ušesa.

Tko da... Probi še ti kdaj kšn filing ala evota pelat...
;)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun To jun 23, 2009 11:58 pm

LoCo je napisal/-a:
sejjaretun je napisal/-a:nekateri nikol ne boste dojeli kak filing je pelat hondo ker ste kmeti ki vozite golfe pa ostala j***a.
VTI rules :!:


Zbud se :)

Drgač pa... Jz sm mel enkrat filing pelat alexovo hondo civic vti od BTC-ja do sieste, on je pelu pa mojga evota. Full hud filing je bil res,... Pol k sm perfektno šaltu od prve do četrte in dal v peto ko je mim mene padu moj lastn avto in alex notr z nasmehom od ušesa do ušesa.

Tko da... Probi še ti kdaj kšn filing ala evota pelat...
;)

slisal kdaj za sarkazm.press?
 
Uporabniški avatar
Festina
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po sep 12, 2005 8:40 pm
Kraj: Ankaran

Napisal/-a Festina Sr jun 24, 2009 9:59 am

LoCo je napisal/-a:
sejjaretun je napisal/-a:nekateri nikol ne boste dojeli kak filing je pelat hondo ker ste kmeti ki vozite golfe pa ostala j***a.
VTI rules :!:


Zbud se :)

Drgač pa... Jz sm mel enkrat filing pelat alexovo hondo civic vti od BTC-ja do sieste, on je pelu pa mojga evota. Full hud filing je bil res,... Pol k sm perfektno šaltu od prve do četrte in dal v peto ko je mim mene padu moj lastn avto in alex notr z nasmehom od ušesa do ušesa.

Tko da... Probi še ti kdaj kšn filing ala evota pelat...
;)




obou heheeheh
...::: i am tha one you would like to have it baby :::...
 
Uporabniški avatar
Bel-Tirid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1547
Pridružen: Po feb 09, 2004 7:52 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a Bel-Tirid Pe jun 26, 2009 10:00 am

LoCo kok mas kej konjev, bi lohk kdaj šla probat, rivalstvo Sti vs Evo.
Mav tko za kšno nepremičnino, kokr hoč :twisted: :D
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MyWay!
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr okt 29, 2008 10:30 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a MyWay! So jun 27, 2009 4:22 pm

Bumbarji.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov