igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
perisher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To jul 01, 2008 8:24 am

pritožba! prosim za nasvete

Napisal/-a perisher To jun 09, 2009 3:38 pm

vem, da na tem forumi niste ravno pristaši ljudi, ki napihajo ampak mene je že izučilo (tudi leta naredijo svoje) in res ne vozim več pod vplivom alkohola. moj problem je pa sledeč. pred več kot tremi leti sem napihal in prejel 10 kazenskih točk, ki zastarajo septembra letos (bo minilo tri leta od pravnomočnosti). lansko leto sem napihal še enkrat in mi je policist že napisal kazenski nalog za 9 kazenskih točk. na tega sem se pritožil in še sedaj nisem dobil nobenega odgovora. pripravljen sem plačati za zadnji prekršek, seveda pa ne bi bil rad ob izpit. rešitev je, da novih devet pik ne pride prej kot septembra, ko starih deset pik zastara in se izbrišejo. zanima, me kako bo pri meni potekal postopek v nadaljne. predvidevam, da bom dobil poziv k sodniku za prekrške in na njegovo odločbo se bom verjetno lahko še enkrat pritožil, zadeva bo šla na višje sodišče, in odločitev višjega sodišča bo verjetno končna. v tem primeru, bo verjetno minilo dovolj časa (še tri mesece), da mi stare točke zastarajo. bojim se, da bi recimo že kar takoj prejel pravnomočno sodbo od sodnika za prekrške ali kaj podobnega. če ste razumeli moram zadevo vlečt še tri kmesece in sem rešen.

prosil bi za izkušnje in nasvete.

hvala in lep dan!
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan To jun 09, 2009 3:43 pm

izkušnje in nasvet????

lepo boš plačal,napihal si,pobrali ti bodo izpit,odgovarjaj za to.
over and out
 
hnoda
Novinec
 
Prispevkov: 203
Pridružen: Sr maj 27, 2009 12:21 pm

Napisal/-a hnoda To jun 09, 2009 4:33 pm

Kaj boš pa napisal v pritožbo? Da je bil merilnik pokvarjen? To nima smisla, ker boš samo še plačal stroške nadaljnjih postopkov, haska pa ne bo.

Drugače pa je novi postopek stekel v okviru zastaralnega roka za prejšnji prekršek, tako da se bodo po mojem ne glede na to, kdaj bo izdana odločba v novem postopku točke iz obeh postopkov seštele.

LP
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ To jun 09, 2009 4:44 pm

če zavlačuješ nič ne dosežeš. šteje se datum prekrška..
lahko zavlačuješ, ampak slej ko prej boš plačal kar ti gre.

sinko moj na žalost se enkrat oprosti, 2x pač ne.. za vsoto, ki jo boš porabil za nov izpit in skupaj s kaznijo/mi bi se lahko vsak vikend vozil s taxijem domov, razen če ne živiš na kakšni planini in ne rabiš gondole do doma.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2175
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Napisal/-a tomzzi To jun 09, 2009 5:46 pm

S takim početjem pa res nimaš kaj počet na cesti! To je prvo kot prvo. Pravič si napihal in potem so te dobil še enkrat? Če si se takrat zavedal kakšne so lahko posledice in kakšen greš za volan potem lahko tole kar lepo sprejmeš. Kar bo pač bo. Nobeden drug ni kriv za to... Če kaj ne trpim so vinjeni vozniki.
Sam sem v 10 letih odkar imam izpit šel vozit samo enkrat po dveh pirih. Pa še takrat sem imel "slab filing". Pa še to je bilo že nekaj časa nazaj.
Nočem pametovat a resnično ne vidim razloga za pomoč tukaj. Plačaj in pogoltni to kar si si sam zakuhal. Vem, da je težko sprejet tako odločitev a tako pač je. Sam vem, da bi zelo težko prišel do šihta in se zavedam kaj bi odvzem pomenil...
Največ kar lahko rečem je to, da po pameti... Tukaj pa dvomim, da bi lahko kaj naredil.
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak To jun 09, 2009 6:02 pm

Zdej pa res ne bo več pil :ne .... manj pa tudi ne. V avtošolo bo treba.
 
belkaena
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 586
Pridružen: So nov 11, 2006 7:49 pm

Napisal/-a belkaena To jun 09, 2009 6:23 pm

Ja, pike se štejejo od dneva, ko je bil prekršek storjen, govorim iz lastnih izkušenj.

Zadevo sicer lahko zavlačuješ, samo s tem problem ne bo izginil, bo pa glede na to v kakšnem stanju je tvoja sodba sedaj in če govorim iz lastnega primera, trajalo, da ti izpit odvzamejo vsak še 1 leto, verjetno kar leto in pol.

Lp.
 
Sriple Tix
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe feb 10, 2006 2:16 pm

Napisal/-a Sriple Tix To jun 09, 2009 7:42 pm

Ce gres k sodniku, potem mislim, da od dneva pravnomočne sodbe (22. clen, odstavek 7). Ceprav tu omenjajo odvzem izpita, je s tockami verjetno enako.
http://www.listanjezakonov.com/ZP_1_NPB5/F000002.HTM
Torej bi se morda lahko celo izmazal...
 
Uporabniški avatar
Sharona055
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe jun 12, 2009 7:33 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a Sharona055 Pe jun 12, 2009 8:26 pm

Mislim, da pike dobiš takoj... problem pa je, da se ti pike izbrišejo, če jih v času 3 let spet ne skasiraš in ti v tem času še ni bila izrečena sankcija (prenehanje dovoljenja)... Ti se lahko pritožiš, ampak mislim, da ne bo nič pomagalo, ker si pike že dobil, pravnomočna odločba pa pomeni predvsem izrek o prenehanju vozniškega dovoljenja in ne št. pik, ki jih imaš...
Če se bo drugače razpletlo, hvala bogu, drugič pa raje po pameti ;)

p.s. sicer pa me zanima, kaj si napisal v pritožbo :D

lp
 
perisher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To jul 01, 2008 8:24 am

Napisal/-a perisher So jun 13, 2009 7:58 am

Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko.

Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden. Tko, da... Mislm, da sem rešen skoraj v vsakem primeru. Kajti potrebujem še dva meseca. Tudi, če v ponedeljek dobim pošto, mam recimo zaslišanje pri sodniku čez 14 dni ...en mesec. Preden on odloči, spet en mesec. potem pa mam itak še možnost pritožbe na odločitev sodnika za prekrške preden gre zadeva na višje sodišče, katerega sodba je končna. To vse skup pa po mojem trajalo cca. vsaj še pol leta in jaz se bom lepo vozil dalje. Over and out Damjan. Hvala za lepe želje prijazni možic.

Pritožbo pa so mi napisali v unem klubu o katerem so že tekle debate. Društvo za pomoč voznikom in državljanom, al kako že


lep dan
 
Uporabniški avatar
firebird
Novinec
 
Prispevkov: 228
Pridružen: To nov 11, 2003 5:00 pm
Kraj: Ljubljana-Šiška

Napisal/-a firebird So jun 13, 2009 8:06 am

perisher je napisal/-a:Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko.

Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden. Tko, da... Mislm, da sem rešen skoraj v vsakem primeru. Kajti potrebujem še dva meseca. Tudi, če v ponedeljek dobim pošto, mam recimo zaslišanje pri sodniku čez 14 dni ...en mesec. Preden on odloči, spet en mesec. potem pa mam itak še možnost pritožbe na odločitev sodnika za prekrške preden gre zadeva na višje sodišče, katerega sodba je končna. To vse skup pa po mojem trajalo cca. vsaj še pol leta in jaz se bom lepo vozil dalje. Over and out Damjan. Hvala za lepe želje prijazni možic.

Pritožbo pa so mi napisali v unem klubu o katerem so že tekle debate. Društvo za pomoč voznikom in državljanom, al kako že


lep dan



Vmes bodo še sodne počitnice, tako da si rešen.
Pazi pa da ne boš več naphal, če se že ulit voziš :twisted:
 
Uporabniški avatar
KiNOS
Novinec
 
Prispevkov: 402
Pridružen: Po mar 23, 2009 1:13 pm

Napisal/-a KiNOS So jun 13, 2009 10:20 am

drugič pa še pij :)
When bravery turns into insanity!
- MKV GTI DSG-F1 2005 sold
- MKV 1.9tdi 2005 sold
- MKV 1.4fsi 2005 sold
- MKV 1.6fsi 2008 sold
- MKV 1.9tdi GT-sport 2008 sold
- BMW M3 2003 SMG
 
krypton
Novinec
 
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr jul 25, 2007 1:17 pm

Napisal/-a krypton So jun 13, 2009 10:24 am

Sodnik ima diskrecijsko možnost, da dobiš sešetevek vseh kazenskih točk 17 in ti da še eno možnost - si na pogojni. Samo ne bit preveč pameten v pritožbah ker boš itak potegnil kratko.
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 So jun 13, 2009 10:31 am

krypton je napisal/-a:Sodnik ima diskrecijsko možnost, da dobiš sešetevek vseh kazenskih točk 17 in ti da še eno možnost - si na pogojni. Samo ne bit preveč pameten v pritožbah ker boš itak potegnil kratko.


On gre na sodišče če sem pravilno razumel zato, da mu stare pike zastarajo..
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat So jun 13, 2009 10:43 am

perisher je napisal/-a:Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko.

Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden. Tko, da... Mislm, da sem rešen skoraj v vsakem primeru. Kajti potrebujem še dva meseca. Tudi, če v ponedeljek dobim pošto, mam recimo zaslišanje pri sodniku čez 14 dni ...en mesec. Preden on odloči, spet en mesec. potem pa mam itak še možnost pritožbe na odločitev sodnika za prekrške preden gre zadeva na višje sodišče, katerega sodba je končna. To vse skup pa po mojem trajalo cca. vsaj še pol leta in jaz se bom lepo vozil dalje. Over and out Damjan. Hvala za lepe želje prijazni možic.

Pritožbo pa so mi napisali v unem klubu o katerem so že tekle debate. Društvo za pomoč voznikom in državljanom, al kako že


lep dan



Sam takele bi pa jst tko za kepo speku,da bi zvezde vidli.pišuka si k****n samo nase gledaš a si pomislu,da z tem tvojim idiotizmom lahko nekoga pošten onesrečiš in mu uničiš življenje njemu in njegovim bližnjim.Taki kot si ti so zame kreteni pa če dobim opozorilo ali pa ne mi je vseeno.(če dobim opozorilo,ker sem pijancu povratniku reku k****n bomo vsaj vidli kam ta forum in skupnost gre).zame si i**** pa ti upam to v fris povedat,ker ne razmišljaš,da lahko nekoč nekomu orenk spremeniš življenje ali ga celo ubiješ in nevem zakaj imamo pri nas organe,ki delajo slabo,če si povratnik bi ti na licu mesta vzelk izpit in zaplenil avto pa se pol sam je**.Najprej sm se mislu vzdržat komentarjev,ker vem,da se ob takih primerih zmer ne znan kontrolirat sam z temle tvojim zadnjim postom si mi pa stopu na rep.Dokler nauš ti spoznal,da si k****n in,da se vinjen ne smeš vozit je lahko poleg tebe lahko nesrečen še kdo drug ali celo cela družina a na to pa nisi pomislu.
Na forumu,ki bi naj bil voznikom v pomoč sprašuješ kako se izognit kazni,da ti nebodo vzeli izpit,ker si pijanc povratnik!!!!!!!!!!!!!! To ja absurd.Zgin se mi nekam zdravit pa ne sprašuj takih stvari,ker z tem sam sebe v drek tiščiš.In zj se boš morebit še izognil kazni oz. odvzemu izpita in nekoč morda naredu nesrečo pod vplivom......... pa ti za na goli otok.
V kolikor bodo pa modi ali admini izbrisali post se pa umikam z foruma,ker bo to znak,da podpiramo pijane povratnike na cesti in podpiramo,da na cesti umirajo nedolžni ljudje zarad takilih pijancev.!!!!!
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So jun 13, 2009 11:50 am

seat je napisal/-a:
perisher je napisal/-a:Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko.

Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden. Tko, da... Mislm, da sem rešen skoraj v vsakem primeru. Kajti potrebujem še dva meseca. Tudi, če v ponedeljek dobim pošto, mam recimo zaslišanje pri sodniku čez 14 dni ...en mesec. Preden on odloči, spet en mesec. potem pa mam itak še možnost pritožbe na odločitev sodnika za prekrške preden gre zadeva na višje sodišče, katerega sodba je končna. To vse skup pa po mojem trajalo cca. vsaj še pol leta in jaz se bom lepo vozil dalje. Over and out Damjan. Hvala za lepe želje prijazni možic.

Pritožbo pa so mi napisali v unem klubu o katerem so že tekle debate. Društvo za pomoč voznikom in državljanom, al kako že


lep dan



Sam takele bi pa jst tko za kepo speku,da bi zvezde vidli.pišuka si k****n samo nase gledaš a si pomislu,da z tem tvojim idiotizmom lahko nekoga pošten onesrečiš in mu uničiš življenje njemu in njegovim bližnjim.Taki kot si ti so zame kreteni pa če dobim opozorilo ali pa ne mi je vseeno.(če dobim opozorilo,ker sem pijancu povratniku reku k****n bomo vsaj vidli kam ta forum in skupnost gre).zame si i**** pa ti upam to v fris povedat,ker ne razmišljaš,da lahko nekoč nekomu orenk spremeniš življenje ali ga celo ubiješ in nevem zakaj imamo pri nas organe,ki delajo slabo,če si povratnik bi ti na licu mesta vzelk izpit in zaplenil avto pa se pol sam je**.Najprej sm se mislu vzdržat komentarjev,ker vem,da se ob takih primerih zmer ne znan kontrolirat sam z temle tvojim zadnjim postom si mi pa stopu na rep.Dokler nauš ti spoznal,da si k****n in,da se vinjen ne smeš vozit je lahko poleg tebe lahko nesrečen še kdo drug ali celo cela družina a na to pa nisi pomislu.
Na forumu,ki bi naj bil voznikom v pomoč sprašuješ kako se izognit kazni,da ti nebodo vzeli izpit,ker si pijanc povratnik!!!!!!!!!!!!!! To ja absurd.Zgin se mi nekam zdravit pa ne sprašuj takih stvari,ker z tem sam sebe v drek tiščiš.In zj se boš morebit še izognil kazni oz. odvzemu izpita in nekoč morda naredu nesrečo pod vplivom......... pa ti za na goli otok.
V kolikor bodo pa modi ali admini izbrisali post se pa umikam z foruma,ker bo to znak,da podpiramo pijane povratnike na cesti in podpiramo,da na cesti umirajo nedolžni ljudje zarad takilih pijancev.!!!!!


:clapclap :clapclap :con
 
Uporabniški avatar
Sharona055
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe jun 12, 2009 7:33 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a Sharona055 So jun 13, 2009 4:01 pm

Kar se mene tiče, bi moralo biti tako, da bi bil postopek pri sodniku za prekrške končan. Višja sodišča se s takšnimi blesavimi pritožbami ne bi smela ukvarjati. Potem pa se sprašujemo, zakaj so takšni sodni zaostanki kot pač so. In takšni, ki se pritožijo, ker so že 2x napihali... ne vem no. Človeka mora izučit, kar pa tebe, če ti uspe, očitno spet ne bo!

lp in varno vožnjo še naprej
 
Uporabniški avatar
FoxTer
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: Ne feb 10, 2008 11:25 pm
Kraj: kp

Napisal/-a FoxTer So jun 13, 2009 6:21 pm

perisher je napisal/-a:Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko.

Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden. Tko, da... Mislm, da sem rešen skoraj v vsakem primeru. Kajti potrebujem še dva meseca. Tudi, če v ponedeljek dobim pošto, mam recimo zaslišanje pri sodniku čez 14 dni ...en mesec. Preden on odloči, spet en mesec. potem pa mam itak še možnost pritožbe na odločitev sodnika za prekrške preden gre zadeva na višje sodišče, katerega sodba je končna. To vse skup pa po mojem trajalo cca. vsaj še pol leta in jaz se bom lepo vozil dalje. Over and out Damjan. Hvala za lepe želje prijazni možic.

Pritožbo pa so mi napisali v unem klubu o katerem so že tekle debate. Društvo za pomoč voznikom in državljanom, al kako že


lep dan

Škoda, da so naša sodiša taka.... Jaz bi te že ob prvem dogodku pustu brez vozniškega IN vozila.... Da pa to narediš še drugič, bi te pa zapru vsaj za deset let. A zakaj? ZATO, ker se potem slej ko prej zgodi kaj takega:
http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-celju-trcila-avtobus-in-avtomobil.html
Tudi ta je bil povratnik, pa še prej je povzroču smrt sovoznika....
Kitajci majo dobro zdravilo... Šus u tilnik....
My dream: Ford Mustang Shelby GT500
 
belkaena
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 586
Pridružen: So nov 11, 2006 7:49 pm

Napisal/-a belkaena So jun 13, 2009 6:47 pm

perisher je napisal/-a:Pike veljajo od pravnomočnosti sodbe dalje, in so mi tako tudi sporočili iz ministrstva za pravosodje, da začnejo veljat s tistim datumom. To je tudi povsem logično, kajti prekršek velja od takrat dalje, ko je pravosoden, sej se prej ne ve, če bo pravosoden.lep dan


No jaz ne bom moraliziral tvojih besed tako kot drugi tu gor, za to imamo sodišča.

Kar se pa pik tiče. Da veljajo od pravnomočnosti sodbe kar pomeni, da ko te bo sodišče spoznalo za krivega bo sodba postala pravnomočna in sicer z datumom prekrška, oz. 8 dni po storjenem prekršku, ko postane pravnomočen plačilni nalog. Primer; napihal si 01.12.2007, sodišče je tvojo pritožbo zavrnilo recimo včeraj, nalog postane pravnomočen in sicer z dne 09.12.2007.

Lp.
 
Uporabniški avatar
Jerch_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1464
Pridružen: So jan 26, 2008 5:23 pm
Kraj: še neustaljen :D

Napisal/-a Jerch_ So jun 13, 2009 9:42 pm

točno tako kot ti je rekel belkaena.
na žalost ti nebo ratalo. sem bil tudi sam mladi voznik in dobil najprej 5pik zaradi hitrosti potem pa sem vozil strpno ampak naletel na policista, ki me je hotel "uhvatit" na coni 30km/h in bi moral dobiti 3 pike. na koncu mi je dal le spregledanje znaka, ker če bi dobil 3 pike in se pritoževal, kot praviš ti bi kljub temu pike dobil za nazaj in bi mi pač po pravnomočnosti vzeli izpit za nazaj..

oprosti, če sem te ujezil. debili ste tisti, ki pišete, da se ne sme pit in da naj se odvaja.. vsak lahko pije in se ga naceja do onemoglosti. nasploh je to njegov problem, ki se nas ne tiče.
res pa je, da ko se bo od nekoga pijančevanje dotaknilo mene in to na cesti.. takrat bom vsakemu dal notranji motiv, da nikoli niti pomislil ne bo, da bi še združil ti dve funkciji. torej vožnjo in alko.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov