igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Pitu
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Po mar 03, 2008 3:32 pm

Napisal/-a Pitu So jun 13, 2009 10:23 pm

Jerch_ je napisal/-a:točno tako kot ti je rekel belkaena.
na žalost ti nebo ratalo. sem bil tudi sam mladi voznik in dobil najprej 5pik zaradi hitrosti potem pa sem vozil strpno ampak naletel na policista, ki me je hotel "uhvatit" na coni 30km/h in bi moral dobiti 3 pike. na koncu mi je dal le spregledanje znaka, ker če bi dobil 3 pike in se pritoževal, kot praviš ti bi kljub temu pike dobil za nazaj in bi mi pač po pravnomočnosti vzeli izpit za nazaj..

oprosti, če sem te ujezil. debili ste tisti, ki pišete, da se ne sme pit in da naj se odvaja.. vsak lahko pije in se ga naceja do onemoglosti. nasploh je to njegov problem, ki se nas ne tiče.
res pa je, da ko se bo od nekoga pijančevanje dotaknilo mene in to na cesti.. takrat bom vsakemu dal notranji motiv, da nikoli niti pomislil ne bo, da bi še združil ti dve funkciji. torej vožnjo in alko.


Ampak takrat ko se to "pijančevanje" dotakne kogarkoli,je to že prepozno!!! Nekomu lahko človek že zaradi parih pirov dobesedno obrne življenje na glavo. Jebeš kazni in strah pred odvzemom izpita,ko je prepozno je prepozno.Takrat nekomu ne moreš več vrnit življenja. Samo enkrat sem "vinjen"(spil sem 4piva) sedel za volan in sigurno tega nikoli več nebom ponovil. Rajši dam za taxi 10eur in prihranim "staro življenje" nekomu,ki bi ga mogoče jaz-vinjen zadel in pohabil.

Kar pa se tiče tvoje kazni pa ti morem rečt,da upam da ti odvzamejo izpit + prepoved 3 leta opravljanja le tega. Mogoče se boš do takrat spametoval!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat So jun 13, 2009 10:38 pm

Jerch_ je napisal/-a:oprosti, če sem te ujezil. debili ste tisti, ki pišete, da se ne sme pit in da naj se odvaja.. vsak lahko pije in se ga naceja do onemoglosti. nasploh je to njegov problem, ki se nas ne tiče.
res pa je, da ko se bo od nekoga pijančevanje dotaknilo mene in to na cesti.. takrat bom vsakemu dal notranji motiv, da nikoli niti pomislil ne bo, da bi še združil ti dve funkciji. torej vožnjo in alko.


Lej vrjetno z tem ciljaš name a vseeno nikol nisem reku,da kdo ne sme pit zarad mene je lahko vsak dan na praznenju želodca in mi dol visi kolk ga spije in kako zgleda potem ampak zavedaj se,da je tak i**** potencialni morilec na cesti (no potencialni morilci na cesti smo vsi a pijanci imajo večji faktor tveganja) in,da lahko kot je predhodnik reku nekomu pošteno spremeni življenje ali mu ga celo odvzame in tu sinko moj se moje videnje problema malce spremeni tak i**** ne spada med nas že tko na cesti preži na voznike prenekatera nevarnost in zanka zj pa naj toleriramo še povratnike,ki nimajo v glavi niti toliko pameti,da bi mislili predvsem nase in na druge.Zarad mene se lahko zjle gre nekam zategnit k bom lahko mirno spal a dokler bo imel možnost ponovne vožnje pod vplivom alkohola se bom malce zamislil in pomislil,da sem lahko ju3 jst njegova žrtev.Takim povratnikom bi morali zakonsko predpisat zdravljenje šele nato možnost ponovnega opravljanja vozniškega izpita.Ne toleriram niti tega,da se enkrat vsedeš pijan za volan kaj šele dvakrat pa čeprav je enkrt pike že dobu.To je zame d****,ki ni zmožen trezno razmišljat.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Ne jun 14, 2009 12:38 am

perisher je napisal/-a:... ampak mene je že izučilo (tudi leta naredijo svoje) in res ne vozim več pod vplivom alkohola....


perisher je napisal/-a:Neki časa sploh nisem hotu komentirat prvih odgovorov na moje vprašanje, no zdej me je jeza že mal minila. Namreč, pa kako se da nekaterim ves čas vrtet na lajno isto pesem. Ej fantje, dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač. Edina motivacija, ki šteje, je notranja motivacija. Če boste nekateri razumeli kaj hočem povedat. Glede na vaše odgovore predvidevam, da bolj težko....


Najprej lažeš, da "res ne voziš več pod vplivom alkohola", saj takoj zatem poveš, da še nisi ("dokler ne bom pogruntau") nehal vozit pod vplivom alkohola.
Za to si si prislužil prvi karton.

Nato še žališ uporabnike, da "vrtijo na lajno isto pesem", ko je vendar jasno, da je lajna rezervirana predvsem zate in to povezana z alkoholom in vožnjo (povratnik) ter da bodo nekateri to težko razumeli (BTW kaj je tu sploh za razumet? Imaš morda malo pomešane pojme?).
Drugi karton!

BTW - tema je nadaljevanje druge teme, ki je romala na smetišče (drugih objav nima) in kjer perisher grdo žali. Če se pojavi še ena sama žalitev, sledi avtomatičen ban.

seat je napisal/-a:....Taki kot si ti so zame kreteni pa če dobim opozorilo ali pa ne mi je vseeno.(če dobim opozorilo,ker sem pijancu povratniku reku k****n bomo vsaj vidli kam ta forum in skupnost gre)....
Na forumu,ki bi naj bil voznikom v pomoč sprašuješ kako se izognit kazni,da ti nebodo vzeli izpit,ker si pijanc povratnik!!!!!!!!!!!!!! To ja absurd.Zgin se mi nekam zdravit pa ne sprašuj takih stvari,ker z tem sam sebe v drek tiščiš.In zj se boš morebit še izognil kazni oz. odvzemu izpita in nekoč morda naredu nesrečo pod vplivom......... pa ti za na goli otok.
V kolikor bodo pa modi ali admini izbrisali post se pa umikam z foruma,ker bo to znak,da podpiramo pijane povratnike na cesti in podpiramo,da na cesti umirajo nedolžni ljudje zarad takilih pijancev.!!!!!


Res je, "seat", razmišljal sem o kartonu tudi zate, predvsem zato, ker žališ vse "navadne" kretene tega sveta. Kreteni so ubogi sami po sebi (in je tudi zato grdo, če jih žališ), naš "capin" (perisher) pa ob tem, da se sam postavlja mednje, hkrati išče za lase privlečene izgovore o neki notranji motivaciji itd. On še predobro ve (zunanja ali notranja motivacija?), zakaj ga mora srknit pred vožnjo, kreteni so tega razodetja prikrajšani in tudi ne iščejo izgovorov, kaj šele najdejo "notranjo motivacijo". Očitno je zanj učinkovita samo zunanja motivacija in se tega zaveda, zato ji tudi skuša na vse kriplje ubežati.

Notranja motivacija je stvar resnih odraslih subjektov in ne nezrelih ljudi, ki jo znajo uporablti samo kot "zunanji" izgovor oz kot beg pred samokritiko in odgovornostjo. Kot da ni vsem jasno, da se odraslost meri tudi po tem, da sprejemaš odgovornost za svoja dejanja in tudi napake, česar se "capin" očitno ne zaveda oz mu je povsem tuje. Nekdo pač še ni odrasel ali drugače - to je le običajno razmišljanje nesamozavestnega pokavca, ki rad zbeži pred odgovornostjo in ki ni nikoli ničesar kriv, črviči ga pa le zato, da je večji frajer, ko kao najde prikladen izgovor (ki to seveda ni!).
Do prve žrtve?!?

Ob prošnji za pomoč pri begu in nadaljnje veselo popivanje+vožnja se pa še veselo laže, češ da ga je res izučilo. Kako ti "seat" sploh lahko njega enačiš s "kretenom"? Morda res zaslužiš karton - v zaščito oz zaradi žalitve "navadnih" kretenov.

_________________________________________________________________________________

Pomoč takim nedoraslim osebkom je packa na forumu. A naj tema ostane - v poduk - le preselili jo bomo. Kam drugam kot v "Zabavni kotiček" - saj se groznim pikoidnim travmam "perisher"-ja in njegovemu akutnemu pomanjkanju notranje motivacije lahko le nasmejimo.

Upajmo le, da ga nekoč ne najdemo v temi "Nesreče". Morda pa bo le srečal notranjo motivacijo (pa ne na dnu kozarca) - upajmo, da jo bo tudi prepoznal.
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Ne jun 14, 2009 2:21 pm

@esem
Lej reku oz. napisu sem kar sem mislu in kar še mislim pa sem tudi pripravljen zato odgovarjat in mirne volje prejmem karton ali celo 2 ali pa celo ban,ker žal takle res ne spada na cesto in dokler se smejimo temu ni problema a ko bo naredu eno žrtev bo pa s5 cel halo.Pri nas institucije ne delujejo dobro in to je obče znano.Morda sem užalil k*****e,ker sem napisal,da je avtor teme to.No sej ni panike ampak moderatorji takega vseslovenskega avtomobilističnega foruma bi morali po moje bolj striktno posegat v take teme.In take avtorje,ki ogrožajo sebe in še nas malce bolj vzet pod drobnogled.Že z izjavo,da "dokler ne bom sam pogruntou, da se pijan ne vozi, ne bo nič drugač" mi je stopu na žulj,ker ob tem ni pomislu na druge udeležence.On lahko išče svoj notranji prav celo življenje mi bomo pa mogoč trpeli zarad takih.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Ne jun 14, 2009 10:53 pm

Bolje preberi moj post, sem se strinjal s tabo (to o (samo možnem in ne dejanskem) kartonu zaradi žalitve ostalih "navadnih" kretenov je seveda samo (ne)duhovit sarkastičen povdarek, da so taki res pacienti), temo sem preselil v zabavni kotiček (lahko bi jo na smetišče, a tam je ne bi nihče videl) - v poduk podobnim pacientom.

Tudi mene (in veliko večino, upam) razkurijo taki neodgovorneži, ki niso sposobni stat niti za svojimi dejanji. Pri iskanju izhoda vpletajo še forum, kjer za povrh uporabnike še žalijo in jim hkrati lažejo. Pa saj ni čudno...
A on ima težave z notranjo motivacijo....
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po jun 15, 2009 1:57 pm

esem je napisal/-a:Bolje preberi moj post, sem se strinjal s tabo (to o (samo možnem in ne dejanskem) kartonu zaradi žalitve ostalih "navadnih" kretenov je seveda samo (ne)duhovit sarkastičen povdarek, da so taki res pacienti), temo sem preselil v zabavni kotiček (lahko bi jo na smetišče, a tam je ne bi nihče videl) - v poduk podobnim pacientom.

Tudi mene (in veliko večino, upam) razkurijo taki neodgovorneži, ki niso sposobni stat niti za svojimi dejanji. Pri iskanju izhoda vpletajo še forum, kjer za povrh uporabnike še žalijo in jim hkrati lažejo. Pa saj ni čudno...
A on ima težave z notranjo motivacijo....


Ja esem sej vem,da si se strinjal z mano.Vem pa tudi,da se zaradi takih izrazov kot sm jih jst napisal avtorju teme talajo kartoni a sem vseeno povedal oz. napisal in za tem stojim.glede ohranitve teme pa se strinjam a vendar je v takem kotičku da ga noben nebo jemal resno :)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
perisher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To jul 01, 2008 8:24 am

Napisal/-a perisher So sep 05, 2009 2:52 pm

pozdravljeni!

evo, v petek mi je zapadlo 9 pik za nazaj, tako, da imam trenutno nič pik. glede zadnjega prekrška pa še nobene pošte, tko da sem se zmazal :)))))))))))))))))))))))))))

lep pozdrav!
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em So sep 05, 2009 10:07 pm

damjan je napisal/-a:izkušnje in nasvet????

lepo boš plačal,napihal si,pobrali ti bodo izpit,odgovarjaj za to.
over and out


:con :clapclap
 
Uporabniški avatar
AudiBoy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1534
Pridružen: So jul 01, 2006 1:17 pm
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a AudiBoy Ne sep 06, 2009 10:57 am

perisher je napisal/-a:pozdravljeni!

evo, v petek mi je zapadlo 9 pik za nazaj, tako, da imam trenutno nič pik. glede zadnjega prekrška pa še nobene pošte, tko da sem se zmazal :)))))))))))))))))))))))))))

lep pozdrav!

Po pameti, ane?
[size=75]Volvo. For life.[/size]
 
Uporabniški avatar
Misak
Uporabnik
 
Prispevkov: 809
Pridružen: To mar 09, 2004 9:13 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Misak Ne sep 06, 2009 12:18 pm

Škoda... :(
Da bi zmanjšali število prometnih nesreč na naših cestah,
bi morali moškim prepovedati točiti alkohol.
In ženskam bencin!
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov