igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
MatejW
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To apr 10, 2007 5:12 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MatejW To jul 28, 2009 1:23 pm

DaDek je napisal/-a:
MatejW je napisal/-a:Tud jaz mam avto na leasing, ker pac nimam tolk k€ na 1x za dat.
Pa tud ne jem konzerv 24/7 :roll:


kdaj pa kdaj še kak 3dni star bel kruh poješ ne? :) ;D :D

to je ze pol prepecenec :EE
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To jul 28, 2009 1:56 pm

mihaing je napisal/-a:OFF:
opažam da je zmeraj enak odgovor: hud avto na leasing doma pa jete makarone, krompir, zelje,....

Sprašujem se kaj pa hudiča jeste ostali ki nimate avta na leasing. Morda kaviar in suši? :shock:


Tudi kaviar in suši sta na meniju, vendar še večkrat žganci, kisla repa in pečenice ali krvavice.

Na avtu imam gume več vredne od avta samega, gume 700 evrov za vse 4, avto pa po eurotaxu 670 evrov. Imam pa zato nekaj zemlje(nekaj gozda, nekaj travnikov), 2 hiši, 2 stanovanji(eno v ljubljani in eno ob morju) in od prejšnjega tedna še parcelo na morju.
Veliko raje vlagam v zemljo, kot pa v pleh. Za pleh mi ni, vozi in pripelje me povsod tudi ta za 600 evrov, pa še če ga kaj razbijem, mi ni žal.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Tattoo-
Uporabnik
 
Prispevkov: 1318
Pridružen: Če dec 16, 2004 10:33 pm
Kraj: Circuit de la Sarthe

Napisal/-a Tattoo- To jul 28, 2009 2:23 pm

nebivedu je napisal/-a:Na avtu imam gume več vredne od avta samega, gume 700 evrov za vse 4, avto pa po eurotaxu 670 evrov. Imam pa zato nekaj zemlje(nekaj gozda, nekaj travnikov), 2 hiši, 2 stanovanji(eno v ljubljani in eno ob morju) in od prejšnjega tedna še parcelo na morju. Veliko raje vlagam v zemljo, kot pa v pleh. Za pleh mi ni, vozi in pripelje me povsod tudi ta za 600 evrov, pa še če ga kaj razbijem, mi ni žal.

Sto ljudi, sto čudi...

Ne tega vzeti kot slabonamerno, ampak za moje pojme si ti enako "čez les", kot tisti, ki (prekomerno) vlagajo v pleh! ;)

Seveda je logično, da si človek najprej reši stanovanjski problem (hiša / stanovanje) in mogoče postavi še vikend. Ne vidim pa niti enega pametnega razloga, zakaj bi imel človek za LASTNO uporabo po dve hiši, dve stanovanji in še cel kup parcel za katere mora v končni fazi skrbeti...nenazadje tako lahko spiš le v eni postelji (hiši / stanovanju) na dan! ;)

Drugo pa je, če imaš vse našteto kot investicijo in služiš s temi nepremičninami...
There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games! - Ernest Hemingway
 
Uporabniški avatar
Technologic
Uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: To apr 29, 2008 2:21 pm

Napisal/-a Technologic To jul 28, 2009 4:11 pm

Tattoo mislim da vsi vemo zakaj se gre.

Človek živi da si nekaj pripravi ne da samo luksus zganja. Meni so starši pripravli hišo ki me čaka da končam študij ter stanovanje da ga oddam v najem da bom lahko plačeval položnice itd. če kaj "zagusti", in tudi jaz bom moral pripravit kaj svojim otrokom koliko jih bom pač imel.

Eni pa so taki loji da do 30leta živijo pri starih, potem še navlečejo bejbo domov in imajo starši vse na grbi.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Napisal/-a dask To jul 28, 2009 8:53 pm

Sori, ampak za mene si loj ti. Kako lahko učiš nekoga o tem, kako moraš nekaj pripravit, sam pa si dobil praktično vse na srebrnem pladnju?
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Napisal/-a uros11 To jul 28, 2009 9:02 pm

Jebat ga, vendar kaj pa je narobe s pašto, s krvavicami itd. Kaj pa tisti, ki avta nimate na leasing, jeste čez dan? Kakšen menu imaste? Kakšni so vaši recepti, da recimo vam ne rabi avta na leasing imeti? Oziroma ga na kredo kupovati? Je kakšna razlika, če avta ne bi imeli?

Sicer pa nabijate.
 
Uporabniški avatar
Cuore Sportivo 156
Uporabnik
 
Prispevkov: 1127
Pridružen: To nov 18, 2003 6:11 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Cuore Sportivo 156 Ne avg 02, 2009 10:48 pm

Technologic je napisal/-a:Tattoo mislim da vsi vemo zakaj se gre.

Človek živi da si nekaj pripravi ne da samo luksus zganja. Meni so starši pripravli hišo ki me čaka da končam študij ter stanovanje da ga oddam v najem da bom lahko plačeval položnice itd. če kaj "zagusti", in tudi jaz bom moral pripravit kaj svojim otrokom koliko jih bom pač imel.

Eni pa so taki loji da do 30leta živijo pri starih, potem še navlečejo bejbo domov in imajo starši vse na grbi.


kaj pa če se pametna vlada odloči uvesti davek na nepremičnine :wink:
boš potem še vedno lastnik 2 (nevseljenih) nepremičnin?

ontopic:
kako bo vedno več luksuznih vozil, če pa v nekaterih firmah nekateri ne dobijo niti zadnje plače?

se potem direktor sploh upa pred delavce pripeljati nov avtomobil?
 
Uporabniški avatar
H2
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:23 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a H2 Po avg 03, 2009 7:10 am

DragonForce je napisal/-a:Jaz opažam ravno nasprotno...V ljubljani vedno več Audi Q7, BMW 7, BMW M3. In to jih vozijo povečini sami mladi.
Tudi na morju, npr. na Hrvaški v Crikvenici ali drugje, vedno več luksuznih avtomobilov. Kar naenkrat polno BMW 6, Audi in podobni.


Eh.. v Crikvenici je zvečer preveč bolših avtov kot bmw6 ;)

Je pa res, da sem še 2 leti po ljubljani gledal več 911 -k kot cliotov..
Letos pa ne...
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov