igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
nitro1
Uporabnik
 
Prispevkov: 875
Pridružen: To avg 10, 2004 5:00 pm

Izpoved nekega Štajerca

Napisal/-a nitro1 Po feb 15, 2010 9:03 am

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole:

Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega.

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto.

Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

Zato:


Živeli Bosanci!
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX Po feb 15, 2010 9:11 am

Haha zmaga na polno. Tisto o umivanju nog pa tega, sej to ni bosanski narod uvedel ampak muslimanska vera. Tak da ja.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
MyWay!
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr okt 29, 2008 10:30 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a MyWay! Po feb 15, 2010 10:41 am

:nae
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind Po feb 15, 2010 10:42 am

Hahaha :lol:

Čeprav je to tudi nekaj resnice. Imeli smo delavca iz Bosne in mi je dostikrat pripovedoval o njihovem stilu življenja.
je rekel da ženam niti na pamet ne pade da bi brez moža odšle kam na kavo ali zvečer ven ipd.
Pač, tako živijo. Marsikomu se zdi to nedopustno, kar je tudi on povedal da ve ampak je rekel.. ˝Kjerkoli sem nimam nikoli nobenih skrbi ali je moja žena zvesta ali ne in ali se kje potika okoli˝
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Po feb 15, 2010 11:54 am

:nae :jao: :nae ... se ne strinjam ...
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun Po mar 08, 2010 11:01 pm

haha legenda :lol:
 
Uporabniški avatar
BeMyWagen
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: To dec 08, 2009 9:21 pm

Napisal/-a BeMyWagen Po mar 08, 2010 11:13 pm

Matey_ je napisal/-a::nae :jao: :nae ... se ne strinjam ...


x2 na tole pa nimam komentarja, je pa sramota kaj delajo bosanci s svojimi ženami...
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Po mar 08, 2010 11:49 pm

ne tok posplosevat.beseda bosanec zajema zlo siroko obmocje....tko da nekaterim delate krivico...
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Po mar 08, 2010 11:58 pm

abbe je napisal/-a:ne tok posplosevat.beseda bosanec zajema zlo siroko obmocje....tko da nekaterim delate krivico...

51.197 km² ............če misliš po prebivalcih potem: srbi, hrvati, muslimani(bošnjaki)...
drugače je pa to od tistega "vicmaherja" (ne vem imena) je pa dost tega na youtube, že stara zadeva.....
 
Uporabniški avatar
vanmarkus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 92
Pridružen: Po maj 18, 2009 11:31 am
Kraj: Izola(ribarija)

Napisal/-a vanmarkus To mar 09, 2010 1:29 pm

sašo5 je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:ne tok posplosevat.beseda bosanec zajema zlo siroko obmocje....tko da nekaterim delate krivico...

51.197 km² ............če misliš po prebivalcih potem: srbi, hrvati, muslimani(bošnjaki)...
drugače je pa to od tistega "vicmaherja" (ne vem imena) je pa dost tega na youtube, že stara zadeva.....


samo za info. kaj majo veze hrvati z bosanci?
nekje piše da sem pameten
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

Napisal/-a Nejko87 To mar 09, 2010 4:41 pm

:lol:
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 To mar 09, 2010 5:00 pm

vanmarkus je napisal/-a:
sašo5 je napisal/-a:
abbe je napisal/-a:ne tok posplosevat.beseda bosanec zajema zlo siroko obmocje....tko da nekaterim delate krivico...

51.197 km² ............če misliš po prebivalcih potem: srbi, hrvati, muslimani(bošnjaki)...
drugače je pa to od tistega "vicmaherja" (ne vem imena) je pa dost tega na youtube, že stara zadeva.....


samo za info. kaj majo veze hrvati z bosanci?

samo za ino: do "včeraj" 99% Slovencev ni vedelo, da v bosni živijo trije narodi, amapk je vse metalo v en koš_vsi so bili "bosanci".....

PS si že slišal za "bosance" iz Hercegovine :?: kaj so? turki mogoče :?:
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX To mar 09, 2010 5:11 pm

Malo off: Hehe. Men je to tak smešno. Pred kratkim smo dobili tudi novega viličarista v firmo in je tudi iz bosne. Vsi ga ponižujejo, se zajebavajo, si delajo norce iz njega. Ampak ne opazijo, da je tip delaven, priden, pa ni da ni. Pa ko nekateri imajo toliko proti bosancem. Zdaj če te bo en bosanec razbiu, bodo vsi bosanci takšni? Je že kdo pomislu, da te lahka tut kakšen slovenec razbije, bomo potem tut vsi slovenci takšni? Pa ko večina ljudi govori, da moramo izgnati bosance iz Slovenije. Ja kaj pol ko Slovenci živijo po drugih državah npr. avstralija, kanada, argentina,... naj tudi njih izženejo nazaj v slovenijo?

on : Drugače pa ja to ko je napisano, to velja najbolj za muslimansko vero, ne samo za ljudi iz BiH. To je predvsem muslimanska vera takšna.
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
gepl83
Uporabnik
 
Prispevkov: 817
Pridružen: Po avg 27, 2007 3:19 pm

Napisal/-a gepl83 To mar 09, 2010 6:09 pm

zanimiva zgodba, če je pa resnična, pol pa nisi normalen.

Da ti zet pretepa hčerko.... :roll:
GQ
 
krimic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe nov 30, 2007 4:38 pm

Napisal/-a krimic To mar 09, 2010 6:21 pm

Ja res je trije narodi.Drgac pa bosanci iz hercegovine ne obstajamo ampak smo hercegovski hrvati pa brez zamere. :D
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf To mar 09, 2010 6:37 pm

gepl83 je napisal/-a:zanimiva zgodba, če je pa resnična, pol pa nisi normalen.

Da ti zet pretepa hčerko.... :roll:


2X Ali si pa potreben popolne "generalne obnove" Edino če imaš njihovo kri, to je pa potem drugače. Imam OGROMNO kolegov, ki so Bosanci,Srbi....... Vglavnem v družbi so zelo vredu in zabavni, dosti bolje kot Slovenci. Samo za štirimi zidovi, ni pa nič drugega, kot pretepanje žene, tako da :noro S "šiptarji" pa nimam teh izkušenj, ker so tako ali tako zelo uredu, ali pa samo napačne poznam :?:
Drugače pa jaz takemu zetu lastnoročno potrgam roke, pa naj potem maha na okoli.
Saj nerečem, da se jaz z ženo ne skregam, samo da bi jo pa udaril, mi pa tudi na pamet ne pride.
Drugače pa imajo itak tradicionalni rek: Ko se tuče, ta se voli. :jao:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun Če mar 11, 2010 1:19 am

AVX je napisal/-a:on : Drugače pa ja to ko je napisano, to velja najbolj za muslimansko vero, ne samo za ljudi iz BiH. To je predvsem muslimanska vera takšna.

ocitno ne ves,da nimas pojma o islamu.najprej si preberi kaksno knjigo (ne tiste knjige ki jih pisejo sovrazniki islama),potem pa pisi o muslimanih.sam sem musliman in nikoli nisem svojo zeno tepel,pa tudi ne poznam nobenega MUSLIMANA ki bi to delal.dejstvo,da sva skoraj ze 4 leta skupaj,ter da se nisva se nikoli skregala,govori dovolj o PRAVEM islamu.
je pa res,da je veliko ljudi ki nosijo muslimansko ime,ampak nimajo nobene veze z islamom in taksni potem kvarijo celotno podobo nase vere.
cisto kratko pojasnilo ter dokaz zgoraj napisanega:
temelj islama sta Kur'an (sveta knjiga,Allahova beseda) ter Sunnet (postopki ter izreke poslanca Muhammeda naj bo mir z njim).
Muhammed a.s. je rekel svojim vernikom: "Najboljsi med vami je tisti, ki se najlepse obnasajo do svojih zensk."
Vzviseni Allah v Kur'anu poucuje: "Z njimi (zenskami) lepo zivite!"
torej,kdor je pravi musliman,njegova zena ne bo imela tezav.
obstaja pa tudi pravilo da moz lahko udari zensko,ampak ne da jo pretepe.ampak preden zensko udari,jo je dolzan opozoriti na njeno napacno vedenje,ce to ne pomaga potem se mora lociti od nje v postelji (v dnevno na kauc :) ) in potem sele, ce to vse ne pomaga,jo lahko udari.ampak ce se do te faze ne popravi,se moras zavedati da mas v hisi pravo carovnico :lol:

menim,da je tole kar sem napisal ON in ne OFF,prosil bi pa AVX-a da argumentira svojo trditev.
lp
 
Uporabniški avatar
myster
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1978
Pridružen: Pe feb 09, 2007 3:43 pm
Kraj: malo tu, malo tam, odvisno od vremena

Napisal/-a myster Če mar 11, 2010 1:34 am

no v bistvu jst tule nebi vere izspostavlju, ker pretepa lahko kristjan ali budist, kitajc al američan, busanc al slovenc in vse kar je vmes...vse je odvisn kolk ma človk pr seb poštiman in kako hoče da se odvija njegove življenje.eni pač delajo oz. znajo samo na grobo drugi pa z lepa (pogovori).
Lep pozdrav :)
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun Če mar 11, 2010 2:17 am

myster je napisal/-a:no v bistvu jst tule nebi vere izspostavlju, ker pretepa lahko kristjan ali budist, kitajc al američan, busanc al slovenc in vse kar je vmes...vse je odvisn kolk ma človk pr seb poštiman in kako hoče da se odvija njegove življenje.eni pač delajo oz. znajo samo na grobo drugi pa z lepa (pogovori).

sej je jst tudi ne bi izpostavljal(beri moj prvi post),ampak sem moral pojasniti dolocene zadeve.moj drugi post je pac pojasnilo na nekatere poste v katerih se muslimani napacno predstavljajo.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Če mar 11, 2010 4:38 pm

sejjaretun je napisal/-a:
se muslimani napacno predstavljajo.

tema je itak "vsessplošna" pa mi ti, ki si dipl.za muslim. vero povej, če je kaj na tem, kot se zadnje čase govori(kdo govori ne bi, ker ni omembe vreden) da so ti muslimani iz Bosne v resnici le pomuslimanjeni Hravti oz. Srbi - tretjega ni.....pač bla,bla,bla pred 300 leti so turki vdirali na ta področja to vsi vemo iz ur zgodovine in tiste kateri so se jim dali tudi pomuslimanili (spremenili vero) zato naj uradni islam, teh "naših" tudi ne bi imel za enakovredne............nimam sicer pojma, ampak vprašam, ker kot pravim vem, da si hodil v to šolo(Bihač, če se ne motim) in če se v vaši šoli kaj to omenja, slučajno sem bil prisoten v pogovoru(že leta nazaj) da v srbskih šolah učijo prav to, kar sem jaz napisal - sicer oni rečejo, da so to vse Srbi....(Hrvate itak ko j....)
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov