igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Clio v SLRR

Napisal/-a shaggx Po mar 29, 2010 7:06 am

odločil sem se da bom naredil Cliota za igro Street legal racing redline. zdaj pa imam profblem ker ne najdem nikjer dobrega modela cliota, iščem slike moptornega oristire brez motorja, notranjosti, armaturnih plošč, tre detajlne slike zunanjosti, williamsa, williamsa MAXI, 16v ter večih različic, na tujih slrr forumih mi niso želeli kaj preveč pomagati češ kaj bom deval "crap" avtomobil v igtro naj naredim raje V6 cliota.
prosim za pomoč
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Napisal/-a odprti clio Po mar 29, 2010 11:53 am

Prosi na RK forumu za slike, ni hudič, da ti ne bodo ustregli.
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
Uporabniški avatar
dules
Novinec
 
Prispevkov: 327
Pridružen: Ne dec 28, 2003 2:04 pm
Kraj: Kranj

Re: Clio v SLRR

Napisal/-a dules To mar 30, 2010 9:03 pm

shaggx je napisal/-a:odločil sem se da bom naredil Cliota za igro Street legal racing redline. zdaj pa imam profblem ker ne najdem nikjer dobrega modela cliota, iščem slike moptornega oristire brez motorja, notranjosti, armaturnih plošč, tre detajlne slike zunanjosti, williamsa, williamsa MAXI, 16v ter večih različic, na tujih slrr forumih mi niso želeli kaj preveč pomagati češ kaj bom deval "crap" avtomobil v igtro naj naredim raje V6 cliota.
prosim za pomoč


kolk slo pa še ta špil igra??
jest jo imam na rač odkar sem internet dobil oz adsl se pravi cca 6 let
Volkswagen Golf MK1 motor 1.1 letnik 1978 v obnavljanju ter Golf MK4 1.9 TDi 130 Konj letnik 2003
 
urbi21
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Po apr 27, 2009 10:53 pm

Napisal/-a urbi21 Sr mar 31, 2010 11:10 pm

Ok....veš,da če misleš naredit dobr boš za to porabu VELIKO več časo kot pa samo kakšen teden?
Evo tukej in tukej maš 2 toturiala,ki ti bosta v pomoč če še nikoli nisi delal v 3D Studio Max-u (pa tudi če si že).
Če rabiš še kaj forumov v zvezi z SLRR napiši in ti dam par linkov. ;)
 
norc89
Novinec
 
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr sep 16, 2009 8:58 am

Re: Clio v SLRR

Napisal/-a norc89 Če apr 01, 2010 1:07 pm

shaggx je napisal/-a:odločil sem se da bom naredil Cliota za igro Street legal racing redline. zdaj pa imam profblem ker ne najdem nikjer dobrega modela cliota, iščem slike moptornega oristire brez motorja, notranjosti, armaturnih plošč, tre detajlne slike zunanjosti, williamsa, williamsa MAXI, 16v ter večih različic, na tujih slrr forumih mi niso želeli kaj preveč pomagati češ kaj bom deval "crap" avtomobil v igtro naj naredim raje V6 cliota.
prosim za pomoč


jaz sem toto igro včasih drkal skozi :) imaš kakšen pameten dodatek
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx So apr 03, 2010 11:19 am

@urbi: vem ja: vsak forum pripomore nekaj. sem pa včlanjen na gom team, german slrr modders in redline racers.

@norc 89: imam jih dosti, se jih pa najde še več na netu oz na slrr modding portalic
če želiš ti prilepim linke ki jih potrebuješ


http://www.youtube.com/watch?v=BE53_bAx ... re=related kaj takšnega si bom probal narediti...
vendar da bo stvar zalafala v slrru bo še vlko drave preteklo ^^.
Slika
Slika
Slika
Slika
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov