igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
gashper
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Ne dec 03, 2006 2:23 pm
Kraj: Gorenjska

NEED FOR SPEED: World

Napisal/-a gashper Ne avg 15, 2010 11:40 am

Že kdo igra igro? Sam jo ravnokar nalagam 8)
[url=http://www.poraba.com/car_details.php?carid=27793] [img]http://www.poraba.com/povprecna/27793_2.png[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Ne avg 15, 2010 12:49 pm

Sem si ravnokar ogledal trailer na youtube ... in me veseli, da se NFS spet vrača na ulice!!! Izgleda, da bo spet tisto kar more bit ... adrenalinska, ne preveč realna dirkaška igra ... ker NFS Shift me je popolnoma razočarala ... igral sem jo (sicer demo) na Xbox 360 in .... hja zame je polomija ... igraš lahko sam tako, da je menjalnik v auto načinu, ker drugače so komande tako postavljene, da ne moreš hkrati pospeševati/zavirati in menjat brzin. Nasploh, sem dobil občutek, da so se preveč trudili narediti simulacijo ...
Upajmo, da bo tale boljša :D

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
_IceMan_
Novinec
 
Prispevkov: 425
Pridružen: Pe feb 09, 2007 12:59 pm
Kraj: MB

Napisal/-a _IceMan_ Ne avg 15, 2010 9:28 pm

World je ena sama katastrofa...

NFS se z tem delom vrača na "stara" prava pota...

http://izklop.com/link_enc.php?id=63401
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne avg 15, 2010 10:01 pm

_IceMan_ je napisal/-a:World je ena sama katastrofa...

NFS se z tem delom vrača na "stara" prava pota...

http://izklop.com/link_enc.php?id=63401


x2

legenda se vrača v pravem pomenu besede.
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Ne avg 15, 2010 11:07 pm

:shock: ... samo pohvale po videnem ... kaj mogoče kdo ve, če pride tudi za Xbox 360 ??

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon Po avg 16, 2010 1:00 am

Jst sm neki testiral ko sem se prijavil... pač standard arkada za nabijat.
 
Uporabniški avatar
_IceMan_
Novinec
 
Prispevkov: 425
Pridružen: Pe feb 09, 2007 12:59 pm
Kraj: MB

Napisal/-a _IceMan_ Po avg 16, 2010 7:05 am

Matey_ je napisal/-a::shock: ... samo pohvale po videnem ... kaj mogoče kdo ve, če pride tudi za Xbox 360 ??

LP
Matej


Pride za vse platforme Pc, PS3 in Xbox. Izide pa 16.11.2010.
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Po avg 16, 2010 8:46 am

_IceMan_ je napisal/-a:
Matey_ je napisal/-a::shock: ... samo pohvale po videnem ... kaj mogoče kdo ve, če pride tudi za Xbox 360 ??

LP
Matej


Pride za vse platforme Pc, PS3 in Xbox. Izide pa 16.11.2010.


O hvala za info ;)
Bo treba demo downloadat ko pride ;)

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
Uporabniški avatar
AVX
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1523
Pridružen: Sr mar 29, 2006 2:42 pm
Kraj: V Avtu

Napisal/-a AVX Če avg 19, 2010 10:03 pm

To bomo že igral :D
Ford Mondeo ST TDCI,... soon on show =)
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne sep 12, 2010 12:40 am

World je pred kratkim postal Free-to-Play brez omejitve levelov. Torej zastojn lahko naložite in igrate kolikor vam je volja. Da se dokupit neke dodatne točke, da potem hitreje dobivaš denar pa avte ipd.

Kar se mene tiče, za takrat ko se mam za po jajcih čohat pa bi igral arkado je dobra, če se gremo simulacije mamo pa na lagerju LFS, RBR, rFactor pa še kako drugo zadevo. Need For Speed serija naj bo kar arkada pa je. :D
Slika
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Ne sep 12, 2010 3:10 am

driftat pri 300km/h ? NFS že 10 let mima normalnega špila,tok da to naj kar otroci igrajo.
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne sep 12, 2010 11:07 am

Saj pravim, kadar se mi ne da razmišljat, je NFS čisto uredu.

Evo moje karjole, s katero ustrahujem tudi 20 in več let novejše avte. :D

Sicer pa ma špil tudi druge pomanjkljivosti. Najprej je precej malo avtov, vsaj za moj okus, ampak to se naj bi popravilo, glede na napovedi: http://www.needforspeed.com/post/new-ro ... peed-world

Druga stvar, ki me žuli, pa je playerbase. Povsod. Faking. Poljaki. Z vsakim Free-to-Play špilom je isto. Takoj uleti horda Poljakov in naserjejo vse javne chat kanale s svojim jezikom. Upam, da se naredi kake nacionalne chat roome in se bo dalo na javnem normalno pogovarjati.

Tretji problem, ki je sicer vezan na playerbase pa je... uhm, zaostalost velikega dela igralcev. Vzemimo primer, da štartaš z osmega mesta, dirka se rahlo ustali do prvega ovinka, kjer te bo sedmo uvrščeni zabil v zid in sam zgubil 5 sekund, samo zato da ga ne boš prehitel. Pa ne govorim o malo drgnjeja en v drugega. Človek bo dejansko vijugal in se zabijal vate. In to dela ziher polovica folka. :D

Je pa zato tolk bolj fajn, ko imaš avto s super handlingom in se odpelješ mimo froca, ki je ravno parkiral svojega Chargerja SRT8 v ogrado. :EE
Priponke
karjola.jpg
Slika
 
Uporabniški avatar
tomson
Uporabnik
 
Prispevkov: 1386
Pridružen: Po sep 19, 2005 9:21 pm
Kraj: LJ / MB

Napisal/-a tomson Ne sep 12, 2010 11:43 am

Tega worlda se niti dotaknil ne bom, mi je kr neki, mešanca Carbon-a pa Most Wanted-a ...

Sicer pride novembra nov NFS in sicer Hot Pursuit, 100% arkada, kjer boš driftal v 90% ovinke s 250 na uro. :lol: Niti ne razmišljam o njej, glede na to, da bom okupiran z GT5 in F1. :D

Pride pa drugo leto zgodaj (okoli februarja) od drugih razvijalcev prav tako nov NFS in sicer Shift dvojka! Baje, da bo huda simulacija ... no če bo takšna kot je bla enka ... se tudi te ne mislim pritaknit.
AUDI A6 c5 3.0 220hp Quattro Benzin/LPG
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne sep 12, 2010 4:08 pm

Eh, vse to me niti ne zanima, World je zanimiv zaradi MMO elementa in sproščenosti atmosfere.

Shift pa simulacija, mislim da vemo/veva kako je s tem. :rofl
Slika
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon To sep 14, 2010 12:17 am

Huda simulacija je trenutno RFT10 mod za RFactor ali pa (do neke mere) Ferrari Acadamy ki je štartal pred dnevi z online časi vseh tekmovalcev (including Felipe Massa).
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS To sep 14, 2010 10:09 am

Eazy-O je napisal/-a:Saj pravim, kadar se mi ne da razmišljat, je NFS čisto uredu.

Evo moje karjole, s katero ustrahujem tudi 20 in več let novejše avte. :D

Sicer pa ma špil tudi druge pomanjkljivosti. Najprej je precej malo avtov, vsaj za moj okus, ampak to se naj bi popravilo, glede na napovedi: http://www.needforspeed.com/post/new-ro ... peed-world

Druga stvar, ki me žuli, pa je playerbase. Povsod. Faking. Poljaki. Z vsakim Free-to-Play špilom je isto. Takoj uleti horda Poljakov in naserjejo vse javne chat kanale s svojim jezikom. Upam, da se naredi kake nacionalne chat roome in se bo dalo na javnem normalno pogovarjati.

Tretji problem, ki je sicer vezan na playerbase pa je... uhm, zaostalost velikega dela igralcev. Vzemimo primer, da štartaš z osmega mesta, dirka se rahlo ustali do prvega ovinka, kjer te bo sedmo uvrščeni zabil v zid in sam zgubil 5 sekund, samo zato da ga ne boš prehitel. Pa ne govorim o malo drgnjeja en v drugega. Človek bo dejansko vijugal in se zabijal vate. In to dela ziher polovica folka. :D

Je pa zato tolk bolj fajn, ko imaš avto s super handlingom in se odpelješ mimo froca, ki je ravno parkiral svojega Chargerja SRT8 v ogrado. :EE


Odlično napisano :D

Upam še na kakšen review, zanimivo branje ;)
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O To sep 14, 2010 2:26 pm

Here's a review... Špil je zadnje dni čez dan neigralen, ker so serverji čisto v riti. :D

Tolk folka je uletel, da se skoraj nič ne da. Še dobro da mam sfukan bioritem pa mi ni problem igrat ponoči - če bi se mi tolk špilalo. :D Itak ni cajta med izpiti.
Slika
 
Uporabniški avatar
Misak
Uporabnik
 
Prispevkov: 809
Pridružen: To mar 09, 2004 9:13 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Misak To sep 14, 2010 9:50 pm

heh eazy, pod katerim nickom te pa najdemo? Da te vem s ceste zrint ko te zagledam :) Mam pa enako karjolo kot ti, le da sveti 007 čez cel bok avta :P
Da bi zmanjšali število prometnih nesreč na naših cestah,
bi morali moškim prepovedati točiti alkohol.
In ženskam bencin!
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Sr sep 15, 2010 7:48 am

Prokarjon je napisal/-a:RFT10 mod za RFactor


Zanimivo, v komentarjih ga nekaj kurcajo: http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... RFT%202010

Misak: Saj vidiš na screenshotu... EAZYO imam v igri. Če vidim 007...se bom odpeljal mimo. :D
Slika
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon Sr sep 15, 2010 9:54 am

OFF:
Tist ki pravi da je fizika slaba bolj slabo spremlja F1 simulacije, če bi jih bi videl da je 10-tka odličen mix 9-tke, Fsone-a, Ferrari Academyija,...

Zvoki downshifta so res premočni, ogledala za nazaj katastrofalna,... verjetno še kaj koga moti, dejstvo pa je da je za vozit odlično.


A je tukaj mogoče kdo, ki vozi na sloracingu?
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov