igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Pollo Po feb 28, 2011 10:03 pm

Očitno je nategno dosti ljudi. Zakaj? Ker se reklamira

Koliko ljudi napiše prej v google zadevo, ki za njo pozveduje? Malo


Prosim preberi si še 1x tale dva stavka na glas :idea:
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek Po feb 28, 2011 10:08 pm

esem je napisal/-a:Ne vem, če je vsem jasno, da RB prodaja iPhone preko Bolhe itd in ne preko A.coma, ki o njem vsaj poduči narod.


hehe.. na a.com se je že stokrat pojavil link na katerem so iphoni migali, kok se mi zdi je tut mojiphone . si njegova stran ali? Tudi na drugim forumih sem že zasledil. Ampak dobro .. te že ni ne :)
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek Po feb 28, 2011 10:17 pm

Pollo je napisal/-a:
Očitno je nategno dosti ljudi. Zakaj? Ker se reklamira

Koliko ljudi napiše prej v google zadevo, ki za njo pozveduje? Malo


Prosim preberi si še 1x tale dva stavka na glas :idea:



ker ti dopovedujem da klikajo linke po forumih brez prave poizvedbe.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a esem Po feb 28, 2011 10:36 pm

DaDek je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Ne vem, če je vsem jasno, da RB prodaja iPhone preko Bolhe itd in ne preko A.coma, ki o njem vsaj poduči narod.

hehe.. na a.com se je že stokrat pojavil link na katerem so iphoni migali, kok se mi zdi je tut mojiphone . si njegova stran ali? Tudi na drugim forumih sem že zasledil. Ampak dobro .. te že ni ne :)


Zanimivo, to bi bilo treba preverit. Ne spomnem se, da bi tu kdaj zasledil kakšno RB-jevo reklamo, seveda pa nisem mogel vedno videt vsega. Vseeno močno dvomim, da bi se kdaj taka reklama pojavila.

DaDek je napisal/-a:ker ti dopovedujem da klikajo linke po forumih brez prave poizvedbe.


Ljudje se v današnjih net-časih pozanimajo o stvari in prednost forumov je ravno ta, da imaš v eni temi več različnih izkušenj, če so zelo različne, prebereš več. Skoraj ne poznam človeka, ki bi samo kliknil na link, ne da bi vsaj malo preveril ozadje. In pri RB-ju to ni težko, tudi zaradi takih tem. Ljudje niso taki idioti, tistih par pa je menda izučilo, ali pa jih nikoli ne bo, ne glede na A.com.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Kegl Po feb 28, 2011 10:50 pm

Kalos je napisal/-a:
Kegl je napisal/-a:take debile vedno lajf pojebe...prej ko slej ;)


:) Vem kjer avto poč dol Brumna in njegov EVO :)


haha :twisted:

jst tut :!:
 
Klamzi
Novinec
 
Prispevkov: 183
Pridružen: Pe apr 11, 2003 9:54 pm

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Klamzi To mar 01, 2011 1:50 pm

SamoK je napisal/-a:Takega mnenja sem sam, ze od zacetka te teme.. ampak je tale forum postal enostavno en navadn otroski vrtec in se mi zdi skoda mojega casa, da bi se na njem udejstvovav z svojimi prispevki. Rok Brumen, kdorkoli pac si.. res, da spomnjas na Murka, ampak j*** ga.. na denarju ne pise kako je zasluzen!

Me zanima če bi imel isto mnenje, če bi bil eden izmed nategnjenih...
 
most wanted
Novinec
 
Prispevkov: 279
Pridružen: Sr avg 13, 2008 9:04 am

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a most wanted To mar 01, 2011 2:13 pm

DaDek je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Pri RB-ju je čudno edino to, da še ni začel prodajat iPhone 5, vsaj kot prednaročilo. Kaj čmo, kratka pamet.


mojster in ostali brez zamere.. ampak za mene ste kratke pameti vi ne rok brumen.. dobesedno norca se dela iz vas. Nazadnje vam je to dokazal z postom na svoji strani glede google analytica. Mojstru se dobesedno je*be. Z raznimi identitetami se reklamira po celotnem spletu, dobi predplačilo za N iphonov. Če jih dejansko izdobavi oz. kdaj jih niti ni pomembno. Marketinško je spreten. Po vsej verjetnosti prav zaradi takih kot ste tu.

Namesto, da bi temo zbrisali, ko se je odprla (s tem bi mogoče rešli kakega pubertetnika, da nebi naredil predplačila 500e za iphone), raje zaklenete temo ko se kregajo če ma dalšega speedfreak (al kaj je) z TSIjem al king1 (al kaj je) z komentiranjem vsakega posta z 123 različnimi smajliji.


Lepo povedano majstr svaka čast... :pivo res ste kekci da se s to temo ukvarjate xxxx dni....ubistvu pa to cisto drži da je a.com=otroški vrtec.....ne mors verjet res :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

edit esem
Vsaj citiral bi lahko pravilno. Sem popravil.
Slika
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a DaDek To mar 01, 2011 2:28 pm

Klamzi je napisal/-a:
SamoK je napisal/-a:Takega mnenja sem sam, ze od zacetka te teme.. ampak je tale forum postal enostavno en navadn otroski vrtec in se mi zdi skoda mojega casa, da bi se na njem udejstvovav z svojimi prispevki. Rok Brumen, kdorkoli pac si.. res, da spomnjas na Murka, ampak j*** ga.. na denarju ne pise kako je zasluzen!

Me zanima če bi imel isto mnenje, če bi bil eden izmed nategnjenih...


pa kaj folk ste polopismeni al kaj? Noben ne podpira njegovega početja oz. če ga kdo že so to moderatorji po forumih v katerih se/se je uspel reklamirat.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a esem To mar 01, 2011 3:08 pm

Še enkrat - Dosti bolje je, da modi na čim več forumih dopuščajo pisanje o njem. Tako ga bo spoznala vsa Slovenija in ne bo več mogel tako lahko nategovat ljudi. To ni podpiranje, temveč ravno obratno. Treba je znat ločit med "biti znan" in "biti znan kot velik nategator". Osnove razumevanja slovenščine! To njegovo samoreklamiranje je zanj kot nategatorja samo kontraproduktivno, saj bo vedno težje kaj prodal (celo brez natega). Znan bo, a kot nategator! Si torej tudi proti precej analogni temi o nategatorjih? Kaj tu ni jasno?
 
Uporabniški avatar
Kukec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 663
Pridružen: Ne feb 06, 2005 6:38 pm
Kraj: ok. MB

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a Kukec To mar 01, 2011 3:26 pm

a je videl kdo na svet-u al kje že pred kratkim prispevek o tem, da so električarji nekoga nategnili pri izvajanju dela.. in kdo je bil ta ki je poklical novinarje? RB :D
 
Uporabniški avatar
MatejW
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To apr 10, 2007 5:12 pm
Kraj: Maribor

Re: Rok Brumen stresel audija R8

Napisal/-a MatejW To mar 01, 2011 3:51 pm

Kukec je napisal/-a:a je videl kdo na svet-u al kje že pred kratkim prispevek o tem, da so električarji nekoga nategnili pri izvajanju dela.. in kdo je bil ta ki je poklical novinarje? RB :D

Tisto sem vido ja,...
Kak ves da je bil to on? :)
Slika
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov