igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a čare So sep 28, 2013 1:23 pm

Najboljši pa so mi asi (ponavadi torbičarji) ki grejo v pralnico (tisto na žetone) in potem tisto svinjsko krtačo namakajo tja v tisto njeno posodo in drgnejo z njo po avtu (seveda brez da bi vrgli žeton) in potem samo na en žeton splahnejo in hitro en krog čez center.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a ojnica So sep 28, 2013 1:24 pm

Ja dvomim, da so dročniki, ker tole dizl zvok, tko močan so bati, dročniki delajo jasn-čist zvok tktktktkt, vem ker sem že mel avto polota k je ropotal. Al pa odmične so že slabe.
Čare pozabljaš še oddušek je treba menjat, egr ventil, pa obvezno menjat oljne obročke + še dost bi se dobil.

Ma če utrga ta jermen bom avto prodal za 400-500 evrov dalje, ma airbaga, klimo, abs, menjalnik že to je vredno 400 evrov.
Menjalnik pa tud včas rata trd da še v prestavo ne gre, zgleda so opilki not.
Mam nekaj gnarja ravno našparanga za nakup druzga avta, če ta crkne, do takrat pa vozm in vozm.

Ampak ni gajb, ni drvarnica, je vozen avto, se vozim in se peljem in to tud po 100-200-300km.
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a Locher So sep 28, 2013 1:43 pm

pskoda je napisal/-a:
Locher je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Men je vseno kaj kdo vozi. Osebno nisem še nikol nobenga človeka sodil po avtu


Človeka lahko relativno dobro oceniš po: telefonu && avtomobilu && mesečnem prihodku.


Avto na lizing, telefon na obrokih, mesečni prihotki ti pa itad ne bo povedal ali pa bo rekel dosti več kot je res. Osebno poznam kar nekaj ljudi, ki imajo dosti denarja pa jim je škoda dajat v neke hude avte, telefone, itd.

Človeka se veliko bolj spozna po obnašanju po načinu pogovora, ki ga ne moreš vzet na lizing, obroke ali podobno


Razočaran sem. :( Bo treba drugič pisati eksplicitno in "na široko".

1. predpostavka je bila, da poznaš vse troje
2. povedal sem točno to, kar si povedal tudi ti

Človeka lahko spoznaš tudi po tem, ampak tukaj je bilo govora o avtomobilih. Lahko seveda esejiramo o tem ali ga spoznaš bolje na ta način ali kako drugače. Pri denarju so ljudje najbolj neracionalni in prvinski. Torej najbolje vidiš, kam pes taco moli.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a BoneS So sep 28, 2013 3:22 pm

.com je napisal/-a: ...ishit 5s ...


zakaj pa shit?
drag je res, pa ce mas 1k ojrotov viska za ka pa ne. ce pa si se bol podjeten, ga lahk drug dan po nakupu prodas za 10100 USD :D Sevede, v zlati šampanjc barvi ;)
Je pa tudi res to, da te jajce od telefonov (pa nej bo androdrek, gnilo jabolko al pa rakia) pomenjo glih tolk k avti-torej, nek se vidi razkoz, pa ga dejmo v ostariji na mizo pa da vidmo, kolk bo fovsije oziroma kolk sm "in".
Use se je razvrednotl v zadnjem desetletju.
Ucas je najvec pomenl zapravljanje prostga cajta na igriscu z zogo in ne viset po ostarijah, kazat pleh, cape al pa gizmote drugemu folku. usake 2 minuta apdejtat status na frisknjigi itn..
Slika
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a maniaxxx So sep 28, 2013 3:53 pm

BoneS je napisal/-a:
.com je napisal/-a: ...ishit 5s ...


zakaj pa shit?
drag je res, pa ce mas 1k ojrotov viska za ka pa ne. ce pa si se bol podjeten, ga lahk drug dan po nakupu prodas za 10100 USD :D Sevede, v zlati šampanjc barvi ;)
Je pa tudi res to, da te jajce od telefonov (pa nej bo androdrek, gnilo jabolko al pa rakia) pomenjo glih tolk k avti-torej, nek se vidi razkoz, pa ga dejmo v ostariji na mizo pa da vidmo, kolk bo fovsije oziroma kolk sm "in".
Use se je razvrednotl v zadnjem desetletju.
Ucas je najvec pomenl zapravljanje prostga cajta na igriscu z zogo in ne viset po ostarijah, kazat pleh, cape al pa gizmote drugemu folku. usake 2 minuta apdejtat status na frisknjigi itn..



Stari, ti si že u letih, današnja mladina ne ve zakaj se uporabljajo tiste površine, katerim starčki, kot sva midva, rečejo igrišče. Če pa že grejo na igrišće bluzit more to obvezno objavit na FB :mrgreen:

Drugače pa podpis pod tvoj post
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a peroRS So sep 28, 2013 4:45 pm

maniaxxx je napisal/-a:Stari, ti si že u letih, današnja mladina ne ve zakaj se uporabljajo tiste površine, katerim starčki, kot sva midva, rečejo igrišče.


A pol sem jaz tud starček, ker vem za kaj se uporablja igrišče :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a BoneS So sep 28, 2013 5:07 pm

peroRS je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:Stari, ti si že u letih, današnja mladina ne ve zakaj se uporabljajo tiste površine, katerim starčki, kot sva midva, rečejo igrišče.


A pol sem jaz tud starček, ker vem za kaj se uporablja igrišče :mrgreen:

Tastara dva. Za nas je se upanje, da docakamo penzijo. Vsaj po letih ce ze ne po dnarju :)
Slika
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a lancia hf So sep 28, 2013 5:08 pm

Jaz imam itak same stare avte, ker mi je škoda dati več kot 3-4 jurčke za pleh in raje zapravljam za hobi (Delta sedaj še fičo) in ne skačem v luft, če mi kdo kaj računa kar mi naredi, ker imam izkušnje, da si taki ljudje raje zdravje uničijo kot, da ti dajo 20€ in narediš strojno :huh:
Kaj kdo vozi mi je pa toliko kot za lanski sneg edino na živce mi pa gre, ko se folk zapufa za par let, da se lahko hvali jaz imam pa (pa sej poznate znamke) :lol:
Še nobenega pa nisem šlišal, da bi se na veliko hvalil s kašno novo Hondo, Kio Fiatom in njim podobne podcenjene znamke.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a cruiser1 So sep 28, 2013 5:50 pm

lancia hf je napisal/-a:Še nobenega pa nisem šlišal, da bi se na veliko hvalil s kašno novo Hondo, Kio Fiatom in njim podobne podcenjene znamke.



Jaz pa že ;) . Resno, večkrat sem doživel, da so se hvalili in pametovali kako boljši avto imajo od mene in bil deležen žaljivk predvsem od lastniki avtomobilov, ki jih omenjaš in raznih cenejših Renoultov, Škod, Citroenov, Hyundaiov... Lastniki novejših, dražjih vozil višjega ranga (BMW, mercedesov, cadillacov, corvett, audijev...) se praktično nikoli ne vtikajo v moje avtomobile, vsaj ne v slabem smislu.

V tej temi tudi opažam, da prevladuje mnenje, da vsak, ki vozi nov in drag avto pomeni, da je revež z majhno plačo in lizingom ter, da mu je edino pomebno biti pomeben z avtom :roll: . Seveda obstajajo taki patroni niso pa to kar vsi po vrsti. Poznam nekaj ljudi s precej denarja in dragimi avtomobili, ker si jih enostavno lahko privoščijo. Kaj je s tem narobe? Vem pa tudi za ljudi z ne prav veliko denarja, ki vsak mesec komaj napraskajo za obrok za enega cliota pa se imajo za neverjetno pomebne, ker imajo novi avto.

V glavnem bilo bi lepše in lažje, če bi se vsak vtikal le v avtomobile, ki ga zanimajo in so mu všeč. Tako pa tu na forumu skoraj v vsako temo vedno uletijo neki provokatorski pavijani, ki so potem celo užaljeni, če jim kaj nazaj rečeš :roll: in se zdaj celo v tej temi delajo neke svetnike :lol: . V glavnem najprej počistite pred svojim pragom...
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a peroRS So sep 28, 2013 6:24 pm

lancia hf je napisal/-a:Jaz imam itak same stare avte, ker mi je škoda dati več kot 3-4 jurčke za pleh in raje zapravljam za hobi (Delta sedaj še fičo)


Zdaj mi pa razloži kakšna razlika je med tem? A Delta in Fico pa nista pleh? :D
Nekomu je hobi rihtanje 30 let starega avta, spet drugemu je špas, da kupi 5 jurjev vreden izpuh na 1.4 mlinčku. Pač vsak naj zapravlja svoj denar kakor mu paše.
Za info: Jaz sem polovico svojih kilometrov naredil z 18 let starim mlinčkom vrednim 500€. Trenutno vozim avto, ki je vreden 4 jurje, pa kaj pol.

Ne razumem pa tega kar se zadnje čase dogaja, da nekdo na avtomobilističnem forumu piše, kako je škoda dat kak €€ za avto. :shock:
Saj nismo kle da debatiramo o pobiranju zelja, ampak o AVTIH.
Zadnjič spremenil peroRS, dne So sep 28, 2013 6:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a .com So sep 28, 2013 6:25 pm

cruiser1 je napisal/-a:V glavnem bilo bi lepše in lažje, če bi se vsak vtikal le v avtomobile, ki ga zanimajo in so mu všeč. Tako pa tu na forumu skoraj v vsako temo vedno uletijo neki provokatorski pavijani, ki so potem celo užaljeni, če jim kaj nazaj rečeš :roll: in se zdaj celo v tej temi delajo neke svetnike :lol: . V glavnem najprej počistite pred svojim pragom...


Torej, že sosedove krave mukajo in vedo, da si s tem mislil mene...
Pa da ti repliciram lepo po vrsti... Prvo kot prvo nisem noben pavijan. Če pa že sem, ti mirno povem, da si ti pa zame b.edak...
in sva zmenjena... Redko kdaj sem užaljen, morda se tebi samo zdi tako... ampak to je tvoj problem...
Pa da počistim pred svojim pragom: Mene boli *, s čim se kdo pripelje, koliko eur ima ali v denarnici ali na banki... , kakšen telefon ima, kakšne obleke.. Lahko je multimilionar in če je govedo od človeka, se s takim pa ne ubadam. Lahko pa je reven kot cerkvena miš, pa je moj dober prijatelj.
Torej tisto, kar sem v prejšnjih postih zapisal, zame drži in za tem stojim... kaj si ti misliš.. mi dol visi...

pa če smo že pri provociranju: že v parih temah sem opazil, da sem ter tja napišeš kakšno provokatorsko meni namenjeno poved ali dve... pa ne repliciram...
Ne bom pa dovolil, da me javno(sepravi tu po forumu, kjer lahko ukrepam) BLATIŠ in ozmerjaš za pavijana...=ker jaz tega ne počnem

Torej, ti v vsaki temi; reciva površno temu tako: hvališ ''svoje'' ameriške V6+ 4000ccm+ motorje/avte... in ker se je nekdo našel, ki temu močno nasprotuje(jaz) in to tudi javno pove, je takoj okategoriziran kot provokatorski pavijan in i.diot ter ''kr en''

Jaz pa bognedaj povem svoje mnenje(tako kot ti) in prec skočiš v luft...
Ti živiš svoj način življenja, jaz svojega... ne drezaj v osje gnezdo, jaz tudi ne bom...sem ti že enkrat napisal, da mirno preskoči moje poste in ne repliciraj nanje...

BoneS je napisal/-a:
.com je napisal/-a: ...ishit 5s ...


zakaj pa shit?
drag je res, pa ce mas 1k ojrotov viska za ka pa ne. ce pa si se bol podjeten, ga lahk drug dan po nakupu prodas za 10100 USD :D Sevede, v zlati šampanjc barvi ;)
Je pa tudi res to, da te jajce od telefonov (pa nej bo androdrek, gnilo jabolko al pa rakia) pomenjo glih tolk k avti-torej, nek se vidi razkoz, pa ga dejmo v ostariji na mizo pa da vidmo, kolk bo fovsije oziroma kolk sm "in".
Use se je razvrednotl v zadnjem desetletju.
Ucas je najvec pomenl zapravljanje prostga cajta na igriscu z zogo in ne viset po ostarijah, kazat pleh, cape al pa gizmote drugemu folku. usake 2 minuta apdejtat status na frisknjigi itn..


Ne Bojan, da me ne boš narobe razumel... iphone 5s je dobra igračka, ampak občutno predrag(900eur)
ishit jaz pišem kar tako...ne jemat vsega dobesedno ;)

s ostalim se pa strinjam... in ja, četudi se gre na igrišče, se obvezno s seboj vzame tudi pametni mobilnik in takoj je treba zagnati aplikacijo FB
FB-fejst bukova generacija... sem malo mlajši od vaju z Igorjem, toda še zmeraj spadam tja :lol: pa Pero tudi =P

@Locher... tvoj post je bil dvoumno napisan...torej je bila moja replika na mestu, ti si si razlaga drugače...nič hudega... ;)
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a peroRS So sep 28, 2013 6:29 pm

.com je napisal/-a:Lahko je multimilionar in če je govedo od človeka, se s takim pa ne ubadam. Lahko pa je reven kot cerkvena miš, pa je moj dober prijatelj.


Tole je bistvo. O ostalem je brezveze razpravljat.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a King1 So sep 28, 2013 6:45 pm

peroRS je napisal/-a:
.com je napisal/-a:Lahko je multimilionar in če je govedo od človeka, se s takim pa ne ubadam. Lahko pa je reven kot cerkvena miš, pa je moj dober prijatelj.


Tole je bistvo. O ostalem je brezveze razpravljat.



In zato se tako dobro razumemo, ker isto mislimo.... Aja pa kofetkamo, dirkamo, jemo in se skupaj zabavamo.... To je to!!!!! In namen vsega je, da NI VAŽNO kaj voziš ampak KDO SI... ;)

lp
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a cruiser1 So sep 28, 2013 6:56 pm

.com je napisal/-a:Ne bom pa dovolil, da me javno(sepravi tu po forumu, kjer lahko ukrepam) BLATIŠ in ozmerjaš za pavijana...=ker jaz tega ne počnem

Torej, ti v vsaki temi; reciva površno temu tako: hvališ ''svoje'' ameriške V6+ 4000ccm+ motorje/avte... in ker se je nekdo našel, ki temu močno nasprotuje(jaz) in to tudi javno pove, je takoj okategoriziran kot provokatorski pavijan in i.diot ter ''kr en''

Jaz pa bognedaj povem svoje mnenje(tako kot ti) in prec skočiš v luft...
Ti živiš svoj način življenja, jaz svojega... ne drezaj v osje gnezdo, jaz tudi ne bom...sem ti že enkrat napisal, da mirno preskoči moje poste in ne repliciraj nanje...





Kako se ti sprenevedaš, pa to ni res :lol: . Poveš svoje mnenje? Ne, ti žališ in se norčuješ, ker se jaz odzovem na takšne provokacije pomeni, da hvalim ameriške avtomobile in ti gre to potem še bolj v nos :lol: . Seveda res mnogokrat pohvalim ameriški avto in to tudi argumentiram. Kaj je s tem narobe? Ameriški avtomobili me najbolj zanimajo jih najbolje poznam in o njih veliko vem, če je priložnost to tudi povem. Zakaj te to moti? Enostavno ne drezaj v tisto kar te ne zanima! Teme o ameriških avtomobilih ali velikih motorjih enostavno preskoči pa ne bo nobenih problemov. Tvoj post kjer se zgražaš nad osebki, ki žalijo in se posmehujejo nekim avtomobilom medtem, ko sam počneš isto pa enostavno ne morem preskočit.

Pa mimogrede v prejšnjem postu nisem mislil samo tebe ampak lepo, da si se prepoznal.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a BoneS So sep 28, 2013 7:02 pm

.com je napisal/-a:
Ne Bojan, da me ne boš narobe razumel... iphone 5s je dobra igračka, ampak občutno predrag(900eur)
ishit jaz pišem kar tako...ne jemat vsega dobesedno ;)

s ostalim se pa strinjam... in ja, četudi se gre na igrišče, se obvezno s seboj vzame tudi pametni mobilnik in takoj je treba zagnati aplikacijo FB
FB-fejst bukova generacija... sem malo mlajši od vaju z Igorjem, toda še zmeraj spadam tja :lol: pa Pero tudi =P



Haha vem, sej sm napisu point teh precenjenih telefonov. Ce prides ob izzidu do njega, se da ultra zasluzt. :D
Ok, vidm da razumes, ka sm hotu povedat. Sej eni smo ze tolk stari, da ze na igrisce vec ne mormo :D
Vama s Perotom pa enkrat telefone skrijemo pa gremo na pir brez tehnologije. in avtov. Peš! :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a lancia hf So sep 28, 2013 7:13 pm

peroRS je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:Jaz imam itak same stare avte, ker mi je škoda dati več kot 3-4 jurčke za pleh in raje zapravljam za hobi (Delta sedaj še fičo)


Zdaj mi pa razloži kakšna razlika je med tem? A Delta in Fico pa nista pleh? :D
Nekomu je hobi rihtanje 30 let starega avta, spet drugemu je špas, da kupi 5 jurjev vreden izpuh na 1.4 mlinčku. Pač vsak naj zapravlja svoj denar kakor mu paše.
.



Razlika v Delti in fičotu je, da sta oba za hobi in ne za vsakodnevno uporabo in jih ne voziš po dežu in jih ne pošiljaš pozimi v sneg in plundro z Delto sem naredil letos manj kot 2000 km. Bo uredu razlaga :mrgreen: :D
Za vsakdanji družinski avto mi je pa res škoda dati več kot 4 jurčke kaj šele, da bi kaj več metal nanjga kolikor je pač potrebno.
Drugače je pa tudi res pač vsako tele ima svoje vesele.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a peroRS So sep 28, 2013 7:31 pm

BoneS je napisal/-a:Vama s Perotom pa enkrat telefone skrijemo pa gremo na pir brez tehnologije. in avtov. Peš! :lol:


Haha, tapravega si našel. Meni je hud telefon pomemben toliko kot lanski sneg.
Ta poceni j***a k jih imam so nujno zlo. :mrgreen:
Ne bi pa nikoli dal 300+€ za telefon.

Drgac pa sem za akcijo, peš honda pa to :D
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a maniaxxx So sep 28, 2013 8:09 pm

Js ne grem brez telefona nikamor, moj i6s je zakon =P :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a DePalmo Ne sep 29, 2013 12:47 am

peroRS je napisal/-a:
.com je napisal/-a:Lahko je multimilionar in če je govedo od človeka, se s takim pa ne ubadam. Lahko pa je reven kot cerkvena miš, pa je moj dober prijatelj.


Tole je bistvo. O ostalem je brezveze razpravljat.

Tudi jaz se s tem popolnoma strinjam. In tudi če kdaj "tlačim v drek" določene znamke, to še ne pomeni da jih ne odobravam. Mi je res vseeno kaj kdo vozi, me pa zmotijo ovce. Ker pač veljajo določena prepričanja da so določene znamke "nadavti" in da je vse ostalo sranje. Res da je to par izjem, a te izjeme toliko bolj izstopajo, se jih bolje opazi in tako nekako nastane "sovraštvo" do določenih znamk oz. ljudi. Vem da sem napisal že marsikatero pikro, a se mi pa zdi prav smešno (oz. blesavo) da ima človek temo dolgo nevem koliko strani o Golf 7 (žal, ta je zadnje čase najbolj odmeven primer, če bi bil peugeot, bi omenil njega), pa ga še vedno zanima nakup.

Sem pa osebno bolj navdušen nad starejšimi avti in to iz čisto preprostega razloga: nimam denarja za novega. Pa tudi če bi sedajle imel 20.000 evrov za avto, sem skoraj prepričan da bi gledal za kakšnim 10+ let starim in bi raje tistega poštimal da bi bil kot nov.
In tudi če si kdo kupi avto za 30.000 evrov ali več, mu nisem folš, mu ga privoščim. Se je pač človek dobro znašel oz. kot sam rečem, "si je dobro postlal", in si ga je pač kupil ker si ga je lahko.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Novi in stari avti

Napisal/-a ojnica So okt 19, 2013 11:03 am

Kupi si tisto kar si lahko pa četudi na kredit le tisti z manj vrednimi avti nisimo budale :roll: .

Včeraj sem poslušal pri prižganem motorju spodnji del motorja in glasen zvok prihaja tudi iz tega dela in tudi z vrhnjega.
Če bi bili ojnični bi menda to že zaribal zgleda pa kot da bi res blo nekaj na batih, ker je zvok ravno najbolj v sredini motorja.
Enkrat mi je celo vrglo ven vodo zadaj pod loputo, ampak pol ni več blo sledi o pušačnju.
Poraba bencina v mejah normale.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov