igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
dengrorehos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So jan 25, 2014 12:50 pm

Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a dengrorehos So jan 25, 2014 1:04 pm

Pozdrav,mene pa neka zanima,vozim fiat stilo 1.9dizl dober avto samo mam pa en problem,mati ma daewoo nexio pa sma šla se neka zajebavat včeraj ko sma ga preveč spila pa sma šla na dirko tu od bajte pa gor do krožnega proti letališči.Pa sem ugotovo da avto nea gre tak ko bi mogo it,ko sem ga kupo je šel dost bol.Pa tudi foter mi s klarusom ni mogo niti blizi ko je bil še skor nov..sma se z matero zajebavala ko ma rdečega da je šumi,jas pa da sem raikonen hehehe,samo zarai barve sigurno ni bla bolša.Jaz mam občutek da neka skos cvili ko dam gas se sliši taki zvok vjooooom pol pa neha,nexia pa recimo tega zvoka sploh nima...ne zaradi barve...mogoče ker tanka bencin jas pa nafto.No,mene zanima zakaj avto ne gre več tak ko je šel takrat ko sem ga kupo?Zakaj z leti vato zgubi tidti gas pa ni več tolko močen?Hvala lepa Denis
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a xxl So jan 25, 2014 1:15 pm

Ali bi kdo lektoriral tole,prosim. :roll:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
dennisCe
Novinec
 
Prispevkov: 448
Pridružen: Sr okt 16, 2013 9:28 am

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a dennisCe So jan 25, 2014 1:28 pm

lektoriranje in prevod v enega izmed uradnih jezikov prosim...
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1457
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a soso So jan 25, 2014 1:33 pm

Bom jaz lektoriral. Smrkavec se zajebava!!!
AH NI NAM LAHKO!
 
dengrorehos
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So jan 25, 2014 12:50 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a dengrorehos So jan 25, 2014 1:54 pm

Jas sem lepo vprašal če ve gdo zakaj pač avto ne gre več tak ko je šel na začetki,jas nevem s kje kako zajebavanje.Če misliš da se zajebavam pa priji na hof pa poglej pod haubo če veš rešit težavo.
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a lisko So jan 25, 2014 4:08 pm

dengrorehos je napisal/-a:Jas sem lepo vprašal če ve gdo zakaj pač avto ne gre več tak ko je šel na začetki,jas nevem s kje kako zajebavanje.Če misliš da se zajebavam pa priji na hof pa poglej pod haubo če veš rešit težavo.


Ko bo boš napisal vsaj čitljivo slovensko, bomo mogoče lahko pametovali dalje. Dokler pa bo neki čunga lunga spis....hja do takrat pa obilo sreče z drkanjem....ups dirkanjem
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
W3s7_S1D3
Novinec
 
Prispevkov: 441
Pridružen: So avg 27, 2005 3:30 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a W3s7_S1D3 So jan 25, 2014 6:45 pm

...pa sma šla se neka zajebavat včeraj ko sma ga preveč spila...

verjetno je v krvi še vedno kakšen promilček :lol:
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a abbe So jan 25, 2014 6:53 pm

probaj nallit v svojega benicn,najbolje na omw 100 oktanskega, mogoče bo zavijajoči zvok prenehal sam dvomim pa da bo šel hitreje.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
carloabarth
Uporabnik
 
Prispevkov: 1059
Pridružen: Če nov 05, 2009 9:40 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a carloabarth So jan 25, 2014 6:57 pm

dengrorehos je napisal/-a:Pozdrav,mene pa neka zanima,vozim fiat stilo 1.9dizl dober avto samo mam pa en problem,mati ma daewoo nexio pa sma šla se neka zajebavat včeraj ko sma ga preveč spila pa sma šla na dirko tu od bajte pa gor do krožnega proti letališči.Pa sem ugotovo da avto nea gre tak ko bi mogo it,ko sem ga kupo je šel dost bol.Pa tudi foter mi s klarusom ni mogo niti blizi ko je bil še skor nov..sma se z matero zajebavala ko ma rdečega da je šumi,jas pa da sem raikonen hehehe,samo zarai barve sigurno ni bla bolša.Jaz mam občutek da neka skos cvili ko dam gas se sliši taki zvok vjooooom pol pa neha,nexia pa recimo tega zvoka sploh nima...ne zaradi barve...mogoče ker tanka bencin jas pa nafto.No,mene zanima zakaj avto ne gre več tak ko je šel takrat ko sem ga kupo?Zakaj z leti vato zgubi tidti gas pa ni več tolko močen?Hvala lepa Denis



Kaj vse se danes sprehaja po Zemlji. :roll:
Fiat klub Slovenija
 
Uporabniški avatar
sparky
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Sr mar 18, 2009 6:18 pm
Kraj: Kranj

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a sparky So jan 25, 2014 7:05 pm

Evo, malo predelave, da se sploh ve o čem avtor govori :roll:

Pozdravljeni, mene pa nekaj zanima, vozim Fiat Stilo 1.9 Jtd(dizel), zelo dober avto imam pa en problem z njim. Mami ima Daewoo Nexio in sva se šla včeraj, ko sva preveč spila na cesto hecat kdo ima več pod pokrovom od hiše mojih staršev, gor do krožnega in proti letališču. Ugotovil sem, da moj Stilo ne da od sebe kar bi moral, še ko sem ga kupil je šel bolje, pa tudi moj oče s Kio Clarus me ni mogel ujeti na cesti, ko sem komaj dobil avto, zdaj me pa takoj. Moja mami ima rdeč avto in je predstavljala Michaela Schumacherja, jaz pa sem bil Kimi Räikkönen, samo meni se zdi, da zaradi barve ni bila boljša. Občutek imam, da mi pod pokrovom nekaj cvili, ko pritisnem na plin, potem pa poneha v prostem teku, Nexia tega zvoka nima, mislim da zato, ker vozi na bencin jaz pa na nafto. Predvsem me zanima zakaj avto nima več takšne moči, kot na začetku ko sem ga kupil? Zakaj je moj avto z leti izgubil moč?Hvala za pomoč, Denis


Avtor, če že voziš ne pij :huh:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a xxl So jan 25, 2014 10:13 pm

Denis,tvoj avto potrebuje eden temeljit servis,če samo teraš,se sčasoma kaj zapaca,egr ventil recimo,različne cevi okrog turba lahko napokajo,kakšen senzor zajebava (MAF) in še,in še ;) .
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a čare So jan 25, 2014 10:16 pm

U glavnem ti si še vedno pijan,mati mora dobit ene dve okol ušes,ker daje mulcu potuho kar se pitja in vožnje tiče,pri avtu ti pa najverjetneje pušča turbo cev in od tod izhaja to šumenje in avto nikamor ne gre.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a ~toMmy~ So jan 25, 2014 11:47 pm

Ne vem za vas, ampak jaz sem se nasmejal temu postu za znoret!!! :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a xxl Ne jan 26, 2014 12:08 pm

No,meni je šlo bolj na jok.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a hippo To jan 28, 2014 11:54 am

dengrorehos je napisal/-a:sma se z matero zajebavala ko ma rdečega da je šumi,jas pa da sem raikonen hehehe,samo zarai barve sigurno ni bla bolša.

Tale zmaga!
 
cordo
Novinec
 
Prispevkov: 342
Pridružen: Po okt 25, 2004 1:08 pm

Re: Fiat Stilo 1.9jtd-težave

Napisal/-a cordo To jan 28, 2014 12:38 pm

Vir Wiki: Tetrahidrokanabinol, imenovan tudi delta-9-tetrahidrokanabinol (Δ9-THC) je glavna psihoaktivna sestavina (oz. kanabinoid) rastlin rodu konoplja (Cannabis). Prvič je bila v čisti obliki izolirana leta 1964 v Izraelu.[5][6][7] V ohlajeni obliki je steklasta trdnina, ob segrevanju pa postane viskozna in lepljiva. Farmacevtska formulacija THC, imenovana z imenom INN dronabinol, je ponekod, npr. v ZDA in v Kanadi, dostopna pod trgovskim imenom Marinol. Kot aromatski terpenoid je THC zelo slabo topen v vodi, dobro topen pa je v večini organskih topil, zlasti v lipidih in alkoholih.[2]
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov