Stran 1 od 1

Želje

Objavljeno: Po jan 10, 2005 2:01 am
Napisal/-a TITan
Če mi nesmemo odpirati nove teme za vsako predelavo ki jo naredimo ne vidim razloga da vsak ki hoče druge feltne na svojem avteku lahko ima svojo temo.

Par pravil:
-Ne rečti samo "A mi lohka predela kdo xy avto", ampak dodajte slike (po možnosti vašega) avtomobila v obliki linkov (preglednost).
-Vse slike ki jih želite predelane naj bodo vsaj 800x600, veliko raje pa vsaj 1024x765 ali več.
-Napišite vaše želje. S tem ne mislim "Dajte mi kake felge gor", ampak "Ali mi lahko za pokušino date gori yx firma 123 model platišča v "n" colah. Original so v "o" colah..."
-Če hočete druge feltne met gori dajte avto slikan pod kotom in ne čisto iz strani!!! Mogoče se res zdi lažje na tako rekoč "2d" sliko prilepiti feltne, samo se jih veliko lepše prilagodi da zgledajo realno na "3d" (pod nekje 70-30° kota) sliko.