Najcenejši styling način...
 
Uporabniški avatar
xsAMOR
Novinec
 
Prispevkov: 365
Pridružen: Sr feb 09, 2005 1:05 pm
Kraj: Hrušica

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a xsAMOR So jun 09, 2012 4:00 pm

Osebno ce srecam kakega meckaca za volanom, pa opazim to nalepko ga bolj toleriram kot smekerje skozi mesto pri 30-35kmh :)
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a kljukec So jun 09, 2012 4:11 pm

jst sm tud razmišljal v smeri bom poškodoval barvo - a nej dam na šipo - sam sm vedu da jih bom temnil
uglavnem pol sm si naredu za moje pojme lepo dokaj diskretno nalepko in jo nalimal na zadnja vrata - v končni fazi bom avto menjal, nalepka bo pa dokler ga bom mel še vedno veljala - kakšno sranje bo mel pa nasledni lastnik me pa niti ne zanima ;)

lp
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a INFINITI So jun 09, 2012 4:39 pm

Sploh ne rabiš nalepke - imaš normalne oznake, z čepkom, ki se prisesa na notranjo stran šipe pa je ;)

ETO:
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-o ... 7689901555
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
virtuoso89
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: Ne maj 29, 2011 9:55 pm

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a virtuoso89 So jun 09, 2012 5:38 pm

kljukec je napisal/-a:jst sm tud razmišljal v smeri bom poškodoval barvo - a nej dam na šipo - sam sm vedu da jih bom temnil
uglavnem pol sm si naredu za moje pojme lepo dokaj diskretno nalepko in jo nalimal na zadnja vrata - v končni fazi bom avto menjal, nalepka bo pa dokler ga bom mel še vedno veljala - kakšno sranje bo mel pa nasledni lastnik me pa niti ne zanima ;)

lp


Pa saj na šipo lahk daš iz zunanje strani, tko da nima veze če temniš.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a King1 Ne jun 10, 2012 6:19 am

Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp
 
Uporabniški avatar
maius28
Novinec
 
Prispevkov: 367
Pridružen: Če jan 05, 2006 11:12 am
Kraj: Gališki slapovi

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a maius28 Ne jun 10, 2012 6:32 am

xsAMOR je napisal/-a:Osebno ce srecam kakega meckaca za volanom, pa opazim to nalepko ga bolj toleriram kot smekerje skozi mesto pri 30-35kmh :)


Točno tako. Otroci so največje bogatstvo ne pa "plehovje", ki ga kupiš, popraviš, prodaš. Pa še poceni personalizacija vozila. :D

LP
Nikoli ni prepozno.
 
Uporabniški avatar
weasel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 612
Pridružen: Ne avg 08, 2010 9:18 am

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a weasel Ne jun 10, 2012 8:15 am

King1 je napisal/-a:Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


Lahko zaupaš? Nimam nič proti tem nalepkam, ampak nisem vedel, da imajo še nek drug pomen, kakor pa staršem. :)
 
Uporabniški avatar
comfortably numb
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: To nov 07, 2006 8:17 am

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a comfortably numb Ne jun 10, 2012 10:32 am

Ti bom jaz. Imam dober primer, ko se vklapljam na avtocesto v Grosuplju, cesta je taka da je bilo otroku od enega do dveh let zelo slabo v tem ovinku. Vozil sem 30kmh, zato, da otrok enostavno ni bruhal v avtu. Če bruha privezan na sedež ni vedno nedolžno.
V vsem tem obdobju je za mano vozilo 90% tako razgledanih voznikov kot si ti in so mi vsi vozili meter za ritjo. Tudi blendali in trobili, s tem da sem na ravnini vedno pospešil in čim manj obremenjeval ostale voznike s to "nalepko". Tudi umaknil sem se s veste velikokrat.
Nekateri otroci dolgo ne prenašajo slabosti, tako da so problem ovinkaste in slabe ceste.
 
Uporabniški avatar
weasel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 612
Pridružen: Ne avg 08, 2010 9:18 am

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a weasel Ne jun 10, 2012 10:41 am

Saj King1 ni meni pisal, ampak vseeno sem vprašal. Jaz se trudim biti strpen do ostalih, če imajo to nalepko ali pa ne. Vem pa za drugič, hvala. ;)
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a kljukec Ne jun 10, 2012 11:05 am

King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


nevem kako je pri tebi sam jst mam na zadni šipi brisalec ;)
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a Patrik_A3 Sr jun 13, 2012 10:19 pm

King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp



:roll:
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a crxdelsol Sr jun 13, 2012 10:51 pm

King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


Jaz tud nevem, pa bi proso za razlago.

Nevem kaj pomeni Taja v avtu in podobne kot imajo, jaz tud večkrat pitbulla vozim pa ne piše Ajka v avtu. Nočem se norce delat iz imen ali otrok, samo eni majo res taka imena brez kakega otročička zraven da je včasih prav smešno. Da pa še daš sliko od svojega otroka na avto pa si ornk k****n, tako da ga daš pedofilom pazit.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a King1 Če jun 14, 2012 4:47 am

crxdelsol je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


Jaz tud nevem, pa bi proso za razlago.



Razumem, da ti je grozno gledat te nalepke ( sploh te z slikami ) ampak ker,ljudje nikakor nismo strpni ( bolj agresivni ) naj bi ta nalepka vsaj malo dala mislit človeku, ki ti sili v "rit" in se objestno obnaša na cesti. Sam te nalepke nimam, ker vozim tako, da druge ne oviram in hkrati ne dopuščam, da drugi mene. Z eno besedo: trudim se biti strpen in fer do drugih. ;)

lp


Patrik_A3 je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp



:roll:


=P =P =P =P

lp

p.s. kaj nič ne pokličeš?

kljukec je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


nevem kako je pri tebi sam jst mam na zadni šipi brisalec ;)


Tudi jast ga imam in ga z veseljem uporabljam ko ga potrebujem. ;)

lp
 
Uporabniški avatar
HeP][MeN
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2341
Pridružen: Če feb 05, 2004 3:38 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a HeP][MeN Če jun 14, 2012 11:11 am

crxdelsol je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:V čem pa je point da se folku okrog kaze,da si froca naprcal? Ker te nalepke so ponavadi grde za popizdit.


Kwa pa tebi ni jasn? Sploh veš kaj pomenijo te nalepke? :roll:

lp


Jaz tud nevem, pa bi proso za razlago.

Nevem kaj pomeni Taja v avtu in podobne kot imajo, jaz tud večkrat pitbulla vozim pa ne piše Ajka v avtu. Nočem se norce delat iz imen ali otrok, samo eni majo res taka imena brez kakega otročička zraven da je včasih prav smešno. Da pa še daš sliko od svojega otroka na avto pa si ornk k****n, tako da ga daš pedofilom pazit.


To je zato, da so vozniki zadaj strpni do očka/mamice, ki vozi otročičke v avtu. Z imenom in sliko pa ta strpnost preide na osebno raven. Če ti je bilo prej vseeno, ali boš s hupanjem zbudil nekega neznanega mulca v avtu, boš zdaj zagotovo imel slabo vest, ker je Taja očku pobruhala avto v ovinku, ker je zaradi nestrpneža zadaj peljal hitreje kot običajno.

:P:P:P
[i]Weeeeeeee![/i]
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1588
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a srcnik Če jun 14, 2012 11:44 am

Pa te nalepke v največji meri butajo gor starši, ki so ponosni, da so dali svojmu frocu "moderno" ime in kako je njihov otrok "special".

Zato vidiš v največji meri taka imena, skoraj na nobeni ne piše naprimer Maja in Grega, ampak na vseh neki debilnega po možnosti iz treh črk nametanih tak skup, da morš včasih starša vprašat kak se izgovori, npr Coa (v videu), Loa, Koa, Boa, Mau, Hau, Nau, Lia, Jon, Lon, Til, Nel... Ali daljši Enola, Sandoklan, Pjotr, Trina, Liam, Anej, Sadie, Jerry, Bina...

Pač hipsterski starši, pa tudi te nalepke se vidi, da jih dajo z namenom, da se "kažejo", ker klasično nalepko otrok v avtu vidiš na 200m, zato so tudi takšne barve, te črne pa šele ko stojiš za njemu na kakšnem semaforju. Tako, da nekega učinka ravno nimajo.
 
čara
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Po okt 12, 2009 5:10 pm
Kraj: Gorje

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a čara So jun 16, 2012 1:57 pm

Kako pa odstranit MAGNETNO nalepko, ki se mi je tako zalepila gor, da je enostavno ne gre več dobiti dol. Ne vem ali zaradi žgočega sonca, kombinacija moker avto-pa potem spet sončna pripeka. Ni mi jasno. :?
 
jerson1978
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po apr 20, 2009 5:03 pm
Kraj: prelepo prekmurje

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a jerson1978 Če avg 23, 2012 12:01 pm

Tudi jaz imam to nalepko na zadnji šipi OTROK V AVTU pa se nehvalim z tem da mam otroka.Ampak za to da drugi vozniki vidijo da je otrok v avtu.Pred kratkim sem imel lepo dogodivščino,peljem se skoz naselje 50 pa me dohiti en mulo in se pelje za mano da niti luči nisem videl nazaj.Pa prideva izven naselja pospešim na 90 on za mano pa me hoče prehitevat cestišče je pa ozko da se komaj dva srečata,sem uklopil vse štiri smernike pa ustavil na sred cestišča skočim ven pa se poba zaklene v avto.Drugačik bi se pa po moško zmenla.
kupi avto svojim potrebam
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a _furby_ Če avg 23, 2012 4:55 pm

jerson1978 je napisal/-a:Drugačik bi se pa po moško zmenla.

torej bi mu rad celo zivljenje placeval odskodnine? :)
turbo inside
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a MBtouran Če avg 23, 2012 5:55 pm

Ko bi te mulo nalomil :P
 
Uporabniški avatar
ThugBoy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To feb 24, 2004 10:18 pm
Kraj: Morje

Re: Nalepka OTROK V AVTU ?

Napisal/-a ThugBoy Če avg 23, 2012 7:22 pm

in kaj ma to veze z nalepko? :D
Even When They Kill Me They Can't Never Take A Game From Young G
Vrni se na PhotoShop ustvarjanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov