Najcenejši styling način...
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Če avg 21, 2003 10:31 pm

Na temo več slik: Po mojem se ne bi smelo tekmovati z večimi avti, sam lohka bi pa sproti limal slike sem. S tem ti lohk kdo pove, če si kje res z@jebu. Daš par slikc, pol se pa TI odločiš kero (samo eno) boš dal kot contest entery.

Samo ideja. Tko se sigurno več naučiš kot pa da sam avto nalimaš v končne izdelke pa pol šele slišiš od parih ljudi, kaj si dobr/slabo naredu.

Na temo velikosti slikce (originala): Osebno ne bi dal zgornje omejitve, samo bi spodno zvišal na 1024x765. Lahko pa restrictamo predelane slike v debati na od 800x600 do 1024x765?
Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor Če avg 21, 2003 11:07 pm

Pomoje je pa 800x600 že kr dost tud za orginal. Učasih je še tolk vlko sliko teško najdit kaj šele večjo.
 
Uporabniški avatar
just_in
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2119
Pridružen: Pe jun 27, 2003 11:40 am
Kraj: gorenjska :)

Napisal/-a just_in Pe avg 22, 2003 9:35 am

TITan je napisal/-a:Na temo več slik: Po mojem se ne bi smelo tekmovati z večimi avti, sam lohka bi pa sproti limal slike sem. S tem ti lohk kdo pove, če si kje res z@jebu. Daš par slikc, pol se pa TI odločiš kero (samo eno) boš dal kot contest entery.

Samo ideja. Tko se sigurno več naučiš kot pa da sam avto nalimaš v končne izdelke pa pol šele slišiš od parih ljudi, kaj si dobr/slabo naredu.


sj to maš čist prov, sam pomoje ja pa bolš tko k je zdj, pa useen da ti pol povejo ka ni dobr... se iz tega več naučiš pa drugič popravš? (pa to je sam moj mnenje, da nau spet kšnga "ognja u streh") :P

aja pa BTW: bravo tud teb za popravce... :)
Slika
 
dvalen
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: To jan 28, 2003 8:24 pm

Napisal/-a dvalen Pe avg 22, 2003 9:40 am

pomoč!!

Kaj mi lahko kdo pove kako v paint shop pro spremeniš npr. barvo avta, ko si ga že enkrat pobarval in ga želiš spremeniti! jaz zdaj delam tako da dam "undo" in potem dodam novo barvo! ampak če vmes kaj druga dodam npr. feltne, ne morem vec spremeniti barve avtomobila!! morem it vse od začetka delat od označevanje itd!

help!!
 
Uporabniški avatar
Fiat Tipo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1289
Pridružen: Če mar 06, 2003 6:24 pm
Kraj: Idrija

Napisal/-a Fiat Tipo Pe avg 22, 2003 10:43 am

Fora da ne morš vta barvat ampak samo feltne je zato ker si v sliko dodal nov layer in to je feltna lahko bi barval le to . Če pa ni drgač shraniš sliko in jo odpreš čisto na novo pol pa lahko spet delaš vse. Sej je en ukaz da sliko in layerje daš v eno sam ga glih ne vem. Pa uno sliko ka shraniš moraš zapret in še enkrat odpret.

Pa še en predlog ker smo že glih pri tem kako in kaj bi se delal. (samo predlog) Lahko bi enkrat dal en avto za foro kdo ga nardi bolj REALISTIČNO razbitega, kr se mi zdi da bi blo še težje narest.
 
Uporabniški avatar
just_in
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2119
Pridružen: Pe jun 27, 2003 11:40 am
Kraj: gorenjska :)

Napisal/-a just_in Pe avg 22, 2003 12:09 pm

Fiat Tipo je napisal/-a:Pa še en predlog ker smo že glih pri tem kako in kaj bi se delal. (samo predlog) Lahko bi enkrat dal en avto za foro kdo ga nardi bolj REALISTIČNO razbitega, kr se mi zdi da bi blo še težje narest.


to bi blo pa zaj****, sam probat ni greh... :D
Slika
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Napisal/-a zupi13 Pe avg 22, 2003 12:39 pm

just_in je napisal/-a:
Fiat Tipo je napisal/-a:Pa še en predlog ker smo že glih pri tem kako in kaj bi se delal. (samo predlog) Lahko bi enkrat dal en avto za foro kdo ga nardi bolj REALISTIČNO razbitega, kr se mi zdi da bi blo še težje narest.


to bi blo pa zaj****, sam probat ni greh... :D

najeden poskus.
Slika
 
TaiRoyCi
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 09, 2003 1:23 am
Kraj: Lj.

Napisal/-a TaiRoyCi Pe avg 22, 2003 2:53 pm

Ja Fiat probi pa boš vidu kok se teb da stem zajebavat
k more bit kr zakompliciran po moje.
Sicer še nism probu bom pa k bom mel čas. :-P
Zanimiva ideja!!! :o
Slika
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Pe avg 22, 2003 4:27 pm

To da je krešan avto, smo že pred dolg časa delal. Zlo simpl zadeva. Najdeš sliko raz*ukanega avta in prilepuješ dele od njega na original. Tko smo enga mal prestrašl k je bil na dopustu, da mu je punca avto skantala :twisted:

Bom mal probu, če bo cajt (nasleden teden mamo cel teden dirke čolenčkov na koseškem bajerju v LJ. Vableni).
Slika
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Pe avg 22, 2003 8:26 pm

Grem delat glasovanje.
Slika
 
Uporabniški avatar
TITan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3443
Pridružen: Če jan 30, 2003 11:41 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a TITan Ne avg 24, 2003 5:21 pm

A mi lahko folk zaupa, kaj iščejo v avtomobilu, za katerega bodo glasoval? Izvirnost? Ideja? Izdelava? Ali samo okus?
Slika
 
Uporabniški avatar
metallic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2636
Pridružen: Če avg 14, 2003 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a metallic Ne avg 24, 2003 5:33 pm

Izvirnost, sama izdelava (da se čim manj vid mejo med originalom in PS) in pa seveda okus.
 
TaiRoyCi
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 09, 2003 1:23 am
Kraj: Lj.

Napisal/-a TaiRoyCi Ne avg 24, 2003 6:16 pm

Predvesem ideja izvirnost natančnost in pa pobarvanost avta. :-P
Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor Ne avg 24, 2003 6:22 pm

Men je najprej okus ( rajš mam tk predelane v mejah realnega) pol pa tud ideja pa izvedba ideje.
Pa mal tud kok je predelan. Če boš glih sam avto spustu najbrš ne dobiš mojga glasu.
Vrni se na PhotoShop ustvarjanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov