Najcenejši styling način...
 
baccara_boy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če dec 11, 2008 7:36 pm
Kraj: celje

pomoč prosim

Napisal/-a baccara_boy Pe dec 12, 2008 12:43 pm

po dolgotrajnem premisleku sm se odločo, da bom v celoti predelal svojega cliota.za spojlerje in ostale dodatke že zbiram finance in že imam naštudirano kaj in kako, zalomi se mi pa pri izbiri barve..avto imam namen pobarvati pol pol, sam nimam ideje s kiro barvo bi se ujela original barva avta..photoshopa nimam, tak da je večinoma vse v moji glavi.vem da kompliciram, sam bi vseen proso za kake nasvete, ideje :D hvala

lp,
matej
Priponke
IMG_1993.JPG
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: pomoč prosim

Napisal/-a MacTron Pe dec 12, 2008 12:50 pm

baccara_boy je napisal/-a:photoshopa nimamj


Pozdravljen na a.com

Torej tudi, ce nimas PS to se ni tak problem imamo resitev, ki je opisana na tej strani (link)
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=28249

Glede same prosnje ti bodo ustregli, ko bo kdo imel cas itd... tudi sam, ce ne bo katerega
drugega... vendar zgoraj sem ti hotel povedat, da se tudi sam lahko lotis ...probat ni greh
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
dzimy
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Pe feb 16, 2007 10:50 pm

Napisal/-a dzimy Pe dec 12, 2008 12:53 pm

če bi bil jaz na tvojem mestu bi kot prvo barval ceu avto na willy modro ne nekaj na pol :P kupi pa odbijače blatnike in haubo od ventilarja. dol ga rukn pa ene kulturne feltne pa si zmagal :twisted:
 
Uporabniški avatar
Kiko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 698
Pridružen: Če jan 29, 2004 8:43 am
Kraj: Krško

Napisal/-a Kiko So dec 13, 2008 2:49 pm

A te lahko prosim, da Baccaro pustiš takšno kot je? :pray:

Al pa, če si že toliko želiš staylinga, lahko menjava za mojga 1.4 pa delaj z njim kar te je volja! ;)
 
baccara_boy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če dec 11, 2008 7:36 pm
Kraj: celje

Napisal/-a baccara_boy Sr dec 17, 2008 1:58 pm

avto sm pred kratkim meu namen prodat, sam sm si premislo, ko sm vido kak nizk so cenjene baccare..ker sm zelo "picajzlast" (pedanten) in na avto maksimalno pazim, sm se odločo da ga obdržim in obnovim.felge bom zaenkrat te obdržal (kr že mam čist nove zimske gume istih dimenzij), sm jih dau ravnokar peskat, upam da bojo do novga leta že pobarvane in namontirane.drug let pa pridejo gor 15ke, po vsej vrjetnosti ronal turbo al pa kej podobnega 8) avto bom vrjetn res v celoti prebarval, sam ne bo willy modra, bo pa huda vseen ;) za odbijače še ne vem, iskal sm pa haubo od ventilarja pa je nikjer ne najdem (ne vem al ne iščem na pravih mestih, al jih je res tak težk dobit?).pa ogledala še pridejo druga gor (race look).notranjost bom zaenkrat pustil originalno (mi je taka všeč), edin kako konkretno ozvočenje bom dodal..aja, razmišljal sem še o aprednjih in zadnjih lučeh (angel eyes), sam se mi zdijo mal drage..ne vem, na avtu je še dost za nardit, upam da mi bo uspel tak ko sm si zamislo :D
se bom tak sprot jaulo, kr mi še dost stvari ni jasnih glede homologacije in same predelave.o tem kdaj drugič

lp,
matej
Vrni se na PhotoShop ustvarjanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost