Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
NipponStar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To maj 10, 2005 12:45 pm

Drag race rijeka 2005

Napisal/-a NipponStar To avg 02, 2005 9:50 am

Slike iz drag race rijeka 30.07.2005!

Blo je NORO - najbolši drag race kar sm jih vidu v živo!!!Hrvati majo totalno hud pravilnik kjer se res tekmuje ''na nož', tud vzdušje med gledalci je fantastično in boji so ful napeti!Ni kej kapo dol pred tako dobrim drag racom!!!

Accord je štartu sam enkrat in bil takoj diskvalificiran zarad prehitrega štarta sam avto gre pa :shock: :shock: :shock: , tooooootalno ga trga!!!
BRAVO lastniku za tako ZVER!

V treh kategorijah so zmagale Hondice 8) , v 12s klasi NSX k je šou k sneta sekira :twisted: 8) - v finalu je viperja toooooolk pojedu da ni blo za vrjet 8)

BRAVO tud EDIju, v polfinalu 11s klase je NSXa zmlel pol je pa v finalu fuul dobr štartu sam ga je pol neki mal ''polomu''(mogoče se je mal zašaltu - vsaj tak občutek sem jst dobu) in je un zmagu!

Bela SLO Integra(una k se dere k pr norcih) je tud fuuul dobr pelala - lulat je pelu vse po vrst v klasi 15 pol je pa padu v klaso 14 kjer je bil če se ne motm 2.!!!BRAVO - v finalu klase 15s je sicer premagu brata s civicom VTI sam je postavu predobr čas in padu v 14s klaso v 15 klasi pa je pol zmagal njegov brat! 8)

KoshiR je že v prvi vožnji klase 14 prebil mejo in padu v klaso 13 8) in ker avto je v tej vožnji nascal - imprezo STI!!! 8) BRAVO koshiR!

Bil je pa tud un JEEP dragster sam so skos govoril da ma 1100KM tako da nisem čist prepričan če je to un k je bil lan pr ns v SG - postavu je pa tud čas nekaj pod 10s!DERE se pa k pr norcih :D

V glavnem hond k so dragale je blo fuuul - pomoje največ in tud zanimiv mi je da praktično ostalih avtomobilov razn hond in RS2 in ene mazde mx-3 ni blo - nevem zakaj niso pršli dragat slovenci tud z ostalimi znamkami avtomobilov?

http://www.moj-album.com/album/812769/

Slika
Slika
Slika

Pa še en totalno olupljen civic:
Slika
Slika
Slika

11 in 12 sek NSXa: 8)
Slika

Naprodaj:
Slika
Slika
Slika
Slika

Lep coupe 6.gen:
Slika

Lep civic 4.gen:
Slika

Pa še 5.gen:
Slika

Pa totalno hud spredn del:
Slika

BTW: se oproščam za nekatere malo slabše slike
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov