Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker Po maj 24, 2010 3:24 pm

čimmanj avtov v unlimited :lol: drgač pa mislm da nas je bilo zdj nekaj čez 40 avtov in ni bilo čutiti nobene gužve. tist kateri pa ne more potrpeti 10min da pride na vrsto, pa škoda da je sploh tam.
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a mito155 Po maj 24, 2010 3:41 pm

Jp... z 37imi je vse šlo brez problema... če bi imeli pa recimo čas do 19:00 se pa skupina 50ih lepo navozi... Kategorije bi pa lahko označili - XXS, XS, S, M, L. ... :lol:
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ Po maj 24, 2010 5:36 pm

Evo en predlog, da ne bo kdo rekel, da samo pljuvam.

Po moje bi bilo smiselno razrede razvrstiti po času na krog. Recimo na 5 (do 7) sekund, ne glede na predelavo vozila. S tem bi se po moje tudi elegantno izognili problemu, ki nastane, ko krepko počasnejši postavljajo najhitrejši krog in bi se takrat morali umikat tistim z veliko močnejšimi "mašinami".

Recimo (samo primer):
1. razred; 0:55s - 1:00min
2. razred; 1:00min - 1:05min
3. razred; 1:05min - 1:10min

No, tako bi jaz organiziral tekmovanje na dirkališču kot je Raceland! ;) 8)
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Uporabniški avatar
tamau
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne apr 12, 2009 1:00 pm

Napisal/-a tamau Po maj 24, 2010 6:01 pm

_Pancho_ je napisal/-a:Recimo (samo primer):
1. razred; 0:55s - 1:00min
2. razred; 1:00min - 1:05min
3. razred; 1:05min - 1:10min

No, tako bi jaz organiziral tekmovanje na dirkališču kot je Raceland! ;) 8)


Tole je pa čiz na x užgan. Tkole bi mogl bit, če mene uprašaš.

1. razred: 0.XX - 0.57
2. razred: 0.57 - 0.59
3. razred: 0.59 - x.xx

Malo jih je ki so nad minuto 10s
 
Uporabniški avatar
_Pancho_
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Po jan 02, 2006 5:10 pm
Kraj: OBALA

Napisal/-a _Pancho_ Po maj 24, 2010 6:08 pm

A moram it čase gledat??! Sem dal samo primer.

Ostalo naj pač organizator in tisti, ki ste bolj pogosti udeleženci uredi natančno in prilagodi časovne razpone po razredih, če bi bil interes tako organizirati razrede.
Včasih vozim hitro, včasih pa počas
 
Uporabniški avatar
_Ozi_
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Ne sep 23, 2007 10:56 am
Kraj: Rivercity

Napisal/-a _Ozi_ Po maj 24, 2010 7:06 pm

B|ind je napisal/-a:
mito155 je napisal/-a:
upam da se vidimo na 3. TA ... pa prnesu bom sendviče s sabo da ne bom spet po boksih jamru kok sem lačen... oops :D


A ni imel ozi nobenega sendviča viška ? Ponavadi ima :D :tomidelej: :EE


:lol: sem imel namen priti vsaj pogledati vendar sem še vedno po operaciji čisto fertik. Upam, da bom lahko na TA#3 spet vozil, če ne pridem vsaj kot gledalec pa bom prpelu poln prtljažnik robe zraven - stojnica.press in prodaja homemade sendvičev lol :lol:
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky Po maj 24, 2010 8:13 pm

_Pancho_ je napisal/-a:Evo en predlog, da ne bo kdo rekel, da samo pljuvam.

Po moje bi bilo smiselno razrede razvrstiti po času na krog. Recimo na 5 (do 7) sekund, ne glede na predelavo vozila. S tem bi se po moje tudi elegantno izognili problemu, ki nastane, ko krepko počasnejši postavljajo najhitrejši krog in bi se takrat morali umikat tistim z veliko močnejšimi "mašinami".

Recimo (samo primer):
1. razred; 0:55s - 1:00min
2. razred; 1:00min - 1:05min
3. razred; 1:05min - 1:10min

No, tako bi jaz organiziral tekmovanje na dirkališču kot je Raceland! ;) 8)


boy36 je napisal/-a:Glede skupin je pa moje mnenje,da ne bi bilo dobro ,ker nekdo rad prevozi 80 krogov drugemu je dovolj 40 spet tretjemu pa mogoče še manj.In z uvedbo skupin bi prišlo do velikega čakanja.
Tokrat se je izkazalo ,da kljub velikemu številu avtomobilov je bilo čakanje skoraj minimalno.


Tle maš odgovor iz 1. roke in js tud mislim enako kot boy36.

Z uvedbo takih skupin udeleženec pelje takrat, ko je na vrsti njegova skupina in ne kakor njemu paše, nekdo naredi 5 hitrih krogov in sedi na kavi 2h, nekdo pa pride dol in je že v vrsti da bo šel nazaj na progo.

povprečje je bilo 55-60krogov na udeleženca nekateri od njih so jih naredili manj kot 10 nekateri pa tudi 90+

Še vedno je to družaben dogodek, nekateri tekmujejo proti svojim časom, drugi tekmujejo proti ostalim, tretji pa so prišli zgolj se družit in divjat po progi.
 
Uporabniški avatar
eXtreme69
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Če maj 06, 2010 9:22 pm

Napisal/-a eXtreme69 To maj 25, 2010 2:43 pm

Kok je dolga proga?

Jz sm mislm da po prvi seriji krogov resetiru bc in pol naredu 39km na racelandu, me zanima kok krogov je to :D
Slika
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky To maj 25, 2010 2:44 pm

proga je dolga 964m
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 To maj 25, 2010 3:35 pm

ma kdo kaki video od fabie? :)

mislim pa da se je vsem tistim,z japonskimi prdalicami tič skrajšal,ko so pogledali da jim je fabia tdi bla tik za petami :lol: jaz bi se malo zamislo na njihovem mestu :lol:
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 710
Pridružen: Pe feb 25, 2005 9:39 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a _BiStRi_ To maj 25, 2010 4:17 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:ma kdo kaki video od fabie? :)

mislim pa da se je vsem tistim,z japonskimi prdalicami tič skrajšal,ko so pogledali da jim je fabia tdi bla tik za petami :lol: jaz bi se malo zamislo na njihovem mestu :lol:


Jst sem se zamislil predvsem nad dejstvom, da ste eni glasni za tipkovnico, blizu piste se pa še pojavite ne :lol: :lol: :lol:
555
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo To maj 25, 2010 4:37 pm

_BiStRi_ je napisal/-a:
Patrik_A3 je napisal/-a:ma kdo kaki video od fabie? :)

mislim pa da se je vsem tistim,z japonskimi prdalicami tič skrajšal,ko so pogledali da jim je fabia tdi bla tik za petami :lol: jaz bi se malo zamislo na njihovem mestu :lol:


Jst sem se zamislil predvsem nad dejstvom, da ste eni glasni za tipkovnico, blizu piste se pa še pojavite ne :lol: :lol: :lol:


Ceprou zelo rad bistrija zajebavam morm priznat da se tlele popolnoma strinjam z njim. Provociral bi vsi ampak na račun drugih. Poslji prijavo, natakn gume pa prid japonske prdalice prganjat.

Al pa še bolš, kup si japonsko prdalico pa pejt Fabiji pokazat kako si dober šofer proti ostalim k gonmo 4pogonce okol že par let ...
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Napisal/-a airmike To maj 25, 2010 4:46 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:ma kdo kaki video od fabie? :)

mislim pa da se je vsem tistim,z japonskimi prdalicami tič skrajšal,ko so pogledali da jim je fabia tdi bla tik za petami :lol: jaz bi se malo zamislo na njihovem mestu :lol:


dokler je zadaj je zadaj....
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 To maj 25, 2010 4:50 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:ma kdo kaki video od fabie? :)

mislim pa da se je vsem tistim,z japonskimi prdalicami tič skrajšal,ko so pogledali da jim je fabia tdi bla tik za petami :lol: jaz bi se malo zamislo na njihovem mestu :lol:


Počakaj suho progo, kaj bo šele potem. ;)
 
Uporabniški avatar
Urshy_STi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: To feb 20, 2007 8:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Urshy_STi To maj 25, 2010 4:54 pm

hehe... D Res vsaka mu cast za tak cajt s takim avtom! Kar nej vam bo bad! :D
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 To maj 25, 2010 5:16 pm

kako ste se razburli. nimam dovolj dobrega avta za progo, tak da nevem zakaj bi jaz moral tja hodit. če pa sem konkretno presenečen kakšen čas je z fabio peljal, pa ne rabite zaj mule pasti, če je bil pred nekaterimi z 4x4 .

scirocco12 nebi moral 4x4 "trgat gate" na mokri progi , proti navadnemu avtu z prednjim pogonom?

airmike kaj pa je to par sekundic za vodilnimi z 4x4 pogonom pa 2x več konjev pod haubo

no ja, ne se brezveze jezit, pač sem povedal moje mnenje 8)
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Napisal/-a NejcZ To maj 25, 2010 5:18 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:kako ste se razburli. nimam dovolj dobrega avta za progo, tak da nevem zakaj bi jaz moral tja hodit. če pa sem konkretno presenečen kakšen čas je z fabio peljal, pa ne rabite zaj mule pasti, če je bil pred nekaterimi z 4x4 .

scirocco12 nebi moral 4x4 "trgat gate" na mokri progi , proti navadnemu avtu z prednjim pogonom?

airmike kaj pa je to par sekundic za vodilnimi z 4x4 pogonom pa 2x več konjev pod haubo

no ja, ne se brezveze jezit, pač sem povedal moje mnenje 8)


Tisti konji ti nič ne pomagajo če maš pol urni turbo lag :)
I'm not speeding I'm qualifying...
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a wuky To maj 25, 2010 5:37 pm

NejcZ je napisal/-a:Tisti konji ti nič ne pomagajo če maš pol urni turbo lag :)


Slika

2860rpm peak torque
 
scirocco12
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 568
Pridružen: So avg 29, 2009 6:59 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a scirocco12 To maj 25, 2010 5:39 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:scirocco12 nebi moral 4x4 "trgat gate" na mokri progi , proti navadnemu avtu z prednjim pogonom?
8)


Patrik A3 mal se pa mormo pohecat. Ne vsega resno jemat. ;)

Jest sem vse tekmovalce pohvalil že v mojem prvem postu tukaj, kar sem pa videl je pa to, da so se vsi trudili po svojih močeh. Ne vem pa zakaj nebi fabia nažgala 4x4 avto. Pač se mu je vse poklopilo. Očitno dober voznik , dober dodelan avto, in malo tekmovalne sreče in evo rezultata.

Ampak počakmo suho dirko, bomo vidli kakšni bodo tam rezultati.
Nehajmo kritizirat 4X4 avte, bodo prveč tekmovalno nabriti prišli na 3 TA. Hec :D
 
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 710
Pridružen: Pe feb 25, 2005 9:39 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a _BiStRi_ To maj 25, 2010 6:07 pm

Patrik_A3 je napisal/-a:kako ste se razburli. nimam dovolj dobrega avta za progo, tak da nevem zakaj bi jaz moral tja hodit.



Da vidimo kako strokovnjak pomete z konkurenco.

Patrik_A3 je napisal/-a:če pa sem konkretno presenečen kakšen čas je z fabio peljal, pa ne rabite zaj mule pasti, če je bil pred nekaterimi z 4x4 .

8)


Čas je res postavil dober. Kdo pase mule, a bo to za golaž? :lol:

Patrik_A3 je napisal/-a:
kaj pa je to par sekundic za vodilnimi z 4x4 pogonom pa 2x več konjev pod haubo

no ja, ne se brezveze jezit, pač sem povedal moje mnenje 8)


Ja, mnenje je dovoljeno, mi ti pa odgovarjamo, pri tako kratki progi se pač ne da narediti razlike velike, v suhem bo ravno tako par sekund za hitrejšimi 4x4, kar pa je seveda tudi popolnoma logično glede na dolžino in zaprtost proge kjer ima tudi turbinsko polnjen dizel svoje prednosti pred nekaterimi vozili ki tekmujejo na TA.


Lp
555
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov