Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Napisal/-a ales. To avg 10, 2010 2:42 am

croma_man je napisal/-a:
KLOWN je napisal/-a:ma pišuka tu si glasn a ? zakaj pa ga nisi recimo povprašal ka tak ruži?
ko boš tak auto skup spravo se glasi, če te je kaj motilo bi se spravo pa domov, noben te ni zvezal tam, in zdaj spet nekaj pluvaš po hondašah nimaš pa pojma.


je tebi uspelo od 75 postov enega skup spravit, ki nebi koval honde v nebesa in se pizdakal na druge?


če ma pa peb home made launch control heheh ti
hondaš oz klown ne govor če ne veš kaj je blo tip je skoz po boksih in na burnaut coni
pol na štartu je pa blo kaj nič od nič esi kot esi
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a Kovcek To avg 10, 2010 6:22 am

tostorrm: če si bil na dirki in če si pogledaš moje posnetke in nisi gluh in slep, boš videl in slišal, da sem gas spuščal čisto vsako vožnjo nekje pri 250m, ker mi je začel avto zaradi grbin na cesti poskakovat in mi ga je metalo po pisti gor in dol, levo in desno (tudi izhodne hitrosti so se gibale od 180 do 190 km/h - torej 30 km/h manj, kot običajno)...in ja, ta cesta je postala prenevarna za tako dirko...dokler je in bo cesta taka kot je, dirke v MS na 402m ne pridejo več v poštev (kvečjemu 201m)...to ni nobeno opravičilo, ampak dejstvo...mi je pa brez veze se tu po forumu prepirat in debatirat o takih debilnih stvareh...naredi TI en super duper avto in bodi hitrejši!
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man To avg 10, 2010 6:43 am

Kovcek je napisal/-a:tostorrm: če si bil na dirki in če si pogledaš moje posnetke in nisi gluh in slep, boš videl in slišal, da sem gas spuščal čisto vsako vožnjo nekje pri 250m, ker mi je začel avto zaradi grbin na cesti poskakovat in mi ga je metalo po pisti gor in dol, levo in desno (tudi izhodne hitrosti so se gibale od 180 do 190 km/h - torej 30 km/h manj, kot običajno)...in ja, ta cesta je postala prenevarna za tako dirko...dokler je in bo cesta taka kot je, dirke v MS na 402m ne pridejo več v poštev (kvečjemu 201m)...to ni nobeno opravičilo, ampak dejstvo...mi je pa brez veze se tu po forumu prepirat in debatirat o takih debilnih stvareh...naredi TI en super duper avto in bodi hitrejši!


ti si svoje dokazal kovček ;) na druge rezultate pa še čakamo.
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
solidx
Novinec
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 21, 2007 9:42 am

Napisal/-a solidx To avg 10, 2010 8:16 am

Dobro nima veze....dobro ste vsi vozli...vredi časi so bli ... Yugo pa je mel najbolši štart od vseh! :) neglede na čas! :)

Kovcek je napisal/-a:tostorrm: če si bil na dirki in če si pogledaš moje posnetke in nisi gluh in slep, boš videl in slišal, da sem gas spuščal čisto vsako vožnjo nekje pri 250m, ker mi je začel avto zaradi grbin na cesti poskakovat in mi ga je metalo po pisti gor in dol, levo in desno (tudi izhodne hitrosti so se gibale od 180 do 190 km/h - torej 30 km/h manj, kot običajno)...in ja, ta cesta je postala prenevarna za tako dirko...dokler je in bo cesta taka kot je, dirke v MS na 402m ne pridejo več v poštev (kvečjemu 201m)...to ni nobeno opravičilo, ampak dejstvo...mi je pa brez veze se tu po forumu prepirat in debatirat o takih debilnih stvareh...naredi TI en super duper avto in bodi hitrejši!


s tem se pa zelo močno strinjam! :) cesto je treba popravit al pa drugo lokacijo najt :)
 
Uporabniški avatar
Silvio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če jul 15, 2010 5:38 pm
Kraj: Savinjska dolina

Napisal/-a Silvio To avg 10, 2010 10:08 am

sablač je napisal/-a:u nulo uspeelo :lol:


čestitam...res vrhunsko
Catch me if you can :)
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To avg 10, 2010 12:07 pm

Kovcek je napisal/-a:tostorrm: če si bil na dirki in če si pogledaš moje posnetke in nisi gluh in slep, boš videl in slišal, da sem gas spuščal čisto vsako vožnjo nekje pri 250m, ker mi je začel avto zaradi grbin na cesti poskakovat in mi ga je metalo po pisti gor in dol, levo in desno (tudi izhodne hitrosti so se gibale od 180 do 190 km/h - torej 30 km/h manj, kot običajno)...in ja, ta cesta je postala prenevarna za tako dirko...dokler je in bo cesta taka kot je, dirke v MS na 402m ne pridejo več v poštev (kvečjemu 201m)...to ni nobeno opravičilo, ampak dejstvo...mi je pa brez veze se tu po forumu prepirat in debatirat o takih debilnih stvareh...naredi TI en super duper avto in bodi hitrejši!
... Sem bil pri Miranu ko ti je delal amortizerje :D ... čestitke za rezultat :P
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a Kovcek To avg 10, 2010 12:11 pm

Lp

kovcek
 
mondy
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr feb 26, 2003 9:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a mondy To avg 10, 2010 12:51 pm

Kolk je Šerbinator vozil?
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a Kovcek To avg 10, 2010 12:57 pm

mondy je napisal/-a:Kolk je Šerbinator vozil?


V prvi vožnji je imel "motorschaden" in za seboj pustil 500m oljnega madeža :?


Kje si pa ti bil?????
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
MacAudio
Uporabnik
 
Prispevkov: 887
Pridružen: Če maj 06, 2004 6:49 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a MacAudio To avg 10, 2010 1:14 pm

KLOWN je napisal/-a:
MacAudio je napisal/-a:Men je blo super. Škoda je bilo edino, ko je corsa ucepla in spustila tolko olja da je vse obstalo za skoraj eno uro. Drugače pa Golf iz Maribora je svetovn, prav tako vse Corse, Avstrijska Alfa in Ford. Petka je pa razred zase. Smešn je bil sam en tip s plavim civicom, ko je mogu cel cajt blokadirat, da je bil že sitn. :lol:


ma pišuka tu si glasn a ? zakaj pa ga nisi recimo povprašal ka tak ruži?
ko boš tak auto skup spravo se glasi, če te je kaj motilo bi se spravo pa domov, noben te ni zvezal tam, in zdaj spet nekaj pluvaš po hondašah nimaš pa pojma.


To ni nobeno pluvanje po hondaših. Že v samo moralno obnašanje ne paše to, da ko čaka v vrsti, v koloni, da se bojo vsi razvrstili nazaj na parking, ob tem pa skos blokado žge. Sej drugače je vredu vozu, tut cajti niso bli slabi.
TSI+DSG = T.N.T.!! ;-))
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay To avg 10, 2010 2:05 pm

Kovcek je napisal/-a:Nekaj slik:

http://sobotainfo.com/novice/ogled/10013/?s=nl



je pa še kar nekaj materiala v pripravi


odličen posnetek forda ! 8)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
mondy
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr feb 26, 2003 9:10 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a mondy To avg 10, 2010 3:53 pm

Kovcek je napisal/-a:
V prvi vožnji je imel "motorschaden" in za seboj pustil 500m oljnega madeža :?


Kje si pa ti bil?????


Zaposlen s svojimi primarnimi športnimi aktivnostmi. :)
 
corsabv6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: To sep 08, 2009 7:16 pm
Kraj: Ljutomer

Napisal/-a corsabv6 To avg 10, 2010 4:38 pm

eh kovček..500m le ni blo :P,več vode ko olja:) Olja še je kar 3 l v karterju:D Sicer pa skoda da nisem smel vozit po 5 celindrih bi še itak vozo 14 :P:P:P joj joj kero prerekanje glede avtov itd.!Hotel sem podrt slovenski rekord v atmosfercih in svoj rekord ampak žal ni gratalo zaradi POBEGLE ojnice iz bloka :D:D:D ostajam an drugem mestu,kmalu upam da bom na prvem :) Vsi ste vozili fenomenalne čase glede na NJIVO po kateri ste vozili :)
corsa B 3.0 v6 24v najhitrejši atmosferec 11.2sec/402m
corsa D OPC--14.501
 
Uporabniški avatar
Dejan_S2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne sep 03, 2006 10:33 pm
Kraj: Okolica MB

Napisal/-a Dejan_S2 To avg 10, 2010 6:45 pm

torstorm je napisal/-a:
vem kaj skup delas pa od kod imas motor ;) tvoji frendi so mi povedali :P no upam da cimprej to spravis skupaj.
pa ni nic v tem smislu ,,samo pocakajte da jaz pridem,, jaz gledam na rezultate realno ki sem jih v zivo videl pri vseh teh avtomobilih eni pa se pac hocejo povaziti .pa nima veze , tak ne razumes o cem sem vse te poste govoril :)


A res, od kod pa imam motor? :wink: Mogoče niti sam ne vem! :cry

Ker so taki cajti, da dandanes vsi nekaj poprek govorijo, pa kdo kaj doda, pa je potem zgodba lahko čisto drugačna :bonk ...govorim nasplošno :D

Vprašanje kaj se je govorilo... ker jaz osebno vem, da imam enak motor kot je bil prej, ampak OK malo dodelan recimo, tak da ne vem od kod bi naj imel motor :wink: :mrgreen:

...no pa hvala za lepe želje! :)

P.S.: Nazadnje si pa tapravo ven vsekal... mi je kar potegnilo na kaj si namigoval, ampak ti povem da BREZ POTREBE...

....se moram strinjati s Kovčkom, da se pokažite ti in tebi podobni s svojim lastnim avtom! ;)
Audi 5-pot power
By SKN Slovenija
 
corsabv6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: To sep 08, 2009 7:16 pm
Kraj: Ljutomer

Napisal/-a corsabv6 To avg 10, 2010 7:57 pm

Pa kaj vam je...kaj bo kdo pokazal bo pokazal..mislim da marsikdo tu ni pokazal še nič in samo nabija poste..to da je blo napisano edina dva avta v sloveniji kovcek in tomaž..je bilo napisano zelo samozavestno..res je pisalo kot da smo vsi ostali nič..To lahko napiše da je med najhitrejšimi ne pa da sta edina aktivna:D bi se kar nasmejal:)eni pač delamo na NA projektih ki zhteva več dela kot pa turbo motor da iz njega istisneš konje ki bi lahko lovili turbake..glede na to da igor vozi sekundo hitreje in pa tomaž sekundo in pol hitreje na poleplenih progah oba avta z konji nad 450hp napram meni in podobnim z bogimi 250 hp z časom sekunda počasneje:) Kaj ko bi imel vsaj 350 hp..bi lahko vozil vštric njim :-P Klasi sta pa itak ločeni in to je to:) Zdaj pa napadajte dalje tisti ki imate avte doma in vas ni niti blizu piste kaj še le takemu času,ne rečem pa starim znancem ki so vozili podobne čase ze pred leti ;)
corsa B 3.0 v6 24v najhitrejši atmosferec 11.2sec/402m
corsa D OPC--14.501
 
Uporabniški avatar
KLOWN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Sr apr 28, 2010 6:18 pm
Kraj: Center

Napisal/-a KLOWN To avg 10, 2010 8:15 pm

ales. je napisal/-a:
croma_man je napisal/-a:
KLOWN je napisal/-a:ma pišuka tu si glasn a ? zakaj pa ga nisi recimo povprašal ka tak ruži?
ko boš tak auto skup spravo se glasi, če te je kaj motilo bi se spravo pa domov, noben te ni zvezal tam, in zdaj spet nekaj pluvaš po hondašah nimaš pa pojma.


je tebi uspelo od 75 postov enega skup spravit, ki nebi koval honde v nebesa in se pizdakal na druge?


če ma pa peb home made launch control heheh ti
hondaš oz klown ne govor če ne veš kaj je blo tip je skoz po boksih in na burnaut coni
pol na štartu je pa blo kaj nič od nič esi kot esi


ESI haha si pa čudn, pa ma kaki km majn ko ti, oz. če sploh ma majn ti pa ESI kak si še do tega prišo? Ko pa ti z tvojo prdoliš okoli je pa ok? Pa te on z "esijom" poči ko mačko. Poleg tega pa sm prepričan da tipa poznaš, se mešaš nekam pa sploh ne veš o kom se gre :shock:
Ne Se Jebati
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To avg 10, 2010 8:23 pm

daj klovn nea se smesi vec no.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
sovec1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: To jun 23, 2009 6:10 pm

Napisal/-a sovec1 To avg 10, 2010 8:33 pm

Sem bil na eventu,pohvalil bi organizatorje ,ki so si dobro zamislili stvar in jo tudi vredu izpelajli, na cajte je sicer bilo malo zmede , ampak nič kritičnega. Da omenim še hondaša ki je veselo nabijal v blokado, njegovo vedenje sam smatram za kretensko,saj je šel preko vseh meja dobrega okusa.Sam niti napovedovalca nisem slišal ,ko je razglašal pare ter rezultate ,ker je moral junak v hondi,svoj small block v blokado zabijat.Skrajno neresno vglavnem ,upam da mu tisti mini motorček čimprej razpade hehe.
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a Kovcek Sr avg 11, 2010 6:15 am

Jure: vprašanje je bilo kdo so trenutno najhitrejši avti v slo in sem pač odgovoril, da imava trenutno najhitrejša avta v slo midva z zelenikom...ok, ti si trenutno tretji...vse to se lahko hitro spremeni...pod aktualna (priznam, mogoče sem uporabil malo neprimeren izraz pa so ga nekateri razumeli drugače, kot sem pa jaz hotel) sem pa mislil trenutno "živeča" avtomobila...čimprej porihtajte nov motor in se vrnite na piste - kolikor sem slišal, bi naj bilo to že to nedeljo na madžarskem...obilo sreče, pa čim manj neprespanih noči vam želim...


p.s.
če se kdo čuti prizadetega zaradi mojega pisanja, se mu iskreno opravičujem
Zadnjič spremenil Kovcek, dne Sr avg 11, 2010 8:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Lp

kovcek
 
Plava strela
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr mar 24, 2004 12:33 pm
Kraj: Ptuj

Napisal/-a Plava strela Sr avg 11, 2010 6:32 am

Ne vem kaj je toliko kreganja okrog tega oni oni oni tisto. Glavno je da je organizatorjem uspelo izpeljat zelo dobro dirko in da je publika vidla nekaj hitrih in zanimivih avtov.

Blokadiranje je pa itak na vsaki dirki (vsaj do sedaj je blo)
Honda Integra moč naših sanj
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov