Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
Kovcek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: Po okt 14, 2002 11:50 am
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a Kovcek Sr avg 11, 2010 8:31 am

Plava strela je napisal/-a:Ne vem kaj je toliko kreganja okrog tega oni oni oni tisto. Glavno je da je organizatorjem uspelo izpeljat zelo dobro dirko in da je publika vidla nekaj hitrih in zanimivih avtov.

Blokadiranje je pa itak na vsaki dirki (vsaj do sedaj je blo)



Veseli nas, da ste zadovoljni...mi pa že delamo načrte za naslednje leto...mogoče nam celo uspe doseči, da se preplasti cesta - v tej smeri nam je že priskočil na pomoč AŠ2005...v kolikor nam to ne uspe, bomo pač poizkusili narediti dirko na 201m
Lp

kovcek
 
Uporabniški avatar
DJSLY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Pe jan 24, 2003 12:36 pm

Napisal/-a DJSLY Sr avg 11, 2010 12:58 pm

To bi blo fajn, ker js se res ne bi upal tam peljati 200+
Sploh grozno je bilo videti poskakovanje tvoje corse na levi progi :shock:

Drugač pa čestitke vsem ki ste peljali.

Sablač: yugo noro štarta...hehe pobril pa si pomoje kr nekaj folka s tvojim izpuhom ;)
Tud Cinq je šel dobro.
 
Uporabniški avatar
Dejan_S2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne sep 03, 2006 10:33 pm
Kraj: Okolica MB

Napisal/-a Dejan_S2 Sr avg 11, 2010 5:35 pm

corsabv6 je napisal/-a:Pa kaj vam je...kaj bo kdo pokazal bo pokazal..mislim da marsikdo tu ni pokazal še nič in samo nabija poste..to da je blo napisano edina dva avta v sloveniji kovcek in tomaž..je bilo napisano zelo samozavestno..res je pisalo kot da smo vsi ostali nič..To lahko napiše da je med najhitrejšimi ne pa da sta edina aktivna:D bi se kar nasmejal:)eni pač delamo na NA projektih ki zhteva več dela kot pa turbo motor da iz njega istisneš konje ki bi lahko lovili turbake..glede na to da igor vozi sekundo hitreje in pa tomaž sekundo in pol hitreje na poleplenih progah oba avta z konji nad 450hp napram meni in podobnim z bogimi 250 hp z časom sekunda počasneje:) Kaj ko bi imel vsaj 350 hp..bi lahko vozil vštric njim :-P Klasi sta pa itak ločeni in to je to:) Zdaj pa napadajte dalje tisti ki imate avte doma in vas ni niti blizu piste kaj še le takemu času,ne rečem pa starim znancem ki so vozili podobne čase ze pred leti ;)


Ne se jezit no! :D Čestitke najprej za super NA stroj!!!

Jaz vsakemu res iz srca privoščim in kar sem pisal je bilo vse LE v obrambo Kovčka, ker je ogromno ljudi takoj pograbilo kar je rekel in ni razmišljalo da je pač napisal resnico in verjamem da NI hotel druge dol potolčt kot da so nič (no kot je sam malo prej napisal)! :)

Ajde, bodimo prjatli, tak nas je malo v SLO v tem biznisu z bencinom v krvi :-P pa da se še med sabo razkosamo a? Dajte nehat no, naj vsak živi za svoj projekt z dušo in telesom,hehe in zna privoščit drugim in čestitat drugim za lep projekt in dobre čase!

SLOVENIJA TUNING TEAM UNITED! :D

Mimogrede @corsabv6... res zelo lepa moč za NA - 250KM :shock: ...tak da probaj razmišljat v smeri da na to obesiš kako lepo Turbino, ker mislim da vsi (bolj ali manj) živimo in strmimo za tem, da dosežemo čim boljši razultat, koliko je sploh možno iz avta oz. motorja iztisnit in ne le NA...

Dobro, je odločitev vsakega posameznika, respektiram, ampak v tvojem primeru, ajde OK probal si kar se da maksimalno iztisnit iz NA motorja in naj čas oz. mogoče boš probal še več iztisnit, potem pa obesiš polža gor in boš videl kje si! :lol:

Pol pa dodaš še eno pogonsko os in boš spet videl kje si! :D

LP
Audi 5-pot power
By SKN Slovenija
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Sr avg 11, 2010 6:09 pm

saj ima že v originalu 200+ hp :lol:
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Dejan_S2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne sep 03, 2006 10:33 pm
Kraj: Okolica MB

Napisal/-a Dejan_S2 Sr avg 11, 2010 7:25 pm

jay je napisal/-a:saj ima že v originalu 200+ hp :lol:


Aja :cry ...ups oops ...sem mislil da je navit tam 2,0 125KM NA motor na 250KM...

Sem mislil pač, ker recimo tale BMW M5 - 1129KM

http://www.youtube.com/watch?v=6qJlIQQ6GVc

... obstaja nek video, kjer kažejo meritev moči motorja, kjer ima NA 306KM... z Turbinama pa 1129KM... to je bila "ideja" mojega prejšnjaga posta! :twisted:
Audi 5-pot power
By SKN Slovenija
 
hozek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:15 pm
Kraj: ljutomer

Napisal/-a hozek Sr avg 11, 2010 7:50 pm

jay je napisal/-a:saj ima že v originalu 200+ hp :lol:



corsa ma v orginali 2.5 in 170 ps;)
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Napisal/-a drmocar Sr avg 11, 2010 8:49 pm

Pa nazadnje ko sem videl je imela 270hp na valjih :) Mislim da bo še nekaj več ko bo motor spet skupaj in tudi nastavljen do konca. :) Samo še tiste malenkosti porihtajte preden sestavite, pa bo letelo. ;)
 
_Roba_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Ne sep 14, 2003 4:29 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a _Roba_ Sr avg 11, 2010 9:30 pm

mogoce pa bo drugo leto NA turbo tud.... :twisted: :twisted:


...ampak to je se dalec :)
 
Uporabniški avatar
BMW 850i
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Po nov 03, 2003 3:53 pm
Kraj: Murska Sobota
 
Uporabniški avatar
Dejan_S2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne sep 03, 2006 10:33 pm
Kraj: Okolica MB

Napisal/-a Dejan_S2 Če avg 12, 2010 3:38 pm

Hvala za filmčke! Končno! :D

Lepo videt, fajn gredo stroji... še enkrat čestitke vsem!

Da ne bom spet na dolgo vse pisal bi mogoče edino izpostavil Yuga 4x4, NORI ŠTART! :shock:

Ded kolko ti pokaže g-tech 0-100 in pa 60 feet, ker res noro štartaš! :twisted:
Audi 5-pot power
By SKN Slovenija
 
Uporabniški avatar
sablač
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To okt 05, 2004 9:48 pm
Kraj: štore-celje

Napisal/-a sablač Če avg 12, 2010 5:55 pm

nekje 4.8 do 100 km/h v 100 m mam not 101 km/h najboljsi cas na 402 pa 12.58 z 1200 tezkim avtom,bom poisko listke z vsemi podatki ki jih zelis in zluscuil ven najboljse, g techa vec nimam zdaj uporablam racelogic.lp m
Vsi so vedeli da je to nemogoče. Potem pa je prišel nekdo, ki tega ni vedel in uspelo mu je!
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Če avg 12, 2010 6:47 pm

pohvalen rezultat ded. upam, da še vidimo sulico drugo leto na dragu ;)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Dejan_S2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: Ne sep 03, 2006 10:33 pm
Kraj: Okolica MB

Napisal/-a Dejan_S2 Če avg 12, 2010 6:52 pm

Saj bom kmalu v SLO pa se moramo enkrat dobiti! Sam tudi ravno racelogic kupujem, hehe...

Ja res dobri podatki, čestitke! 8)

Kaj pa kakšni podatki glede predelave, konji? Če želiš javno pa še kdo drug?

Lp, D

P.S.: Bi bilo zanimivo malo slišat od VAS tekmovalcev malo opis predelave avta, konji in dosežen čas ;)
Audi 5-pot power
By SKN Slovenija
 
Uporabniški avatar
torstorm
Uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če jan 22, 2004 11:46 pm
Kraj: Ljutomer

Napisal/-a torstorm Če avg 12, 2010 9:58 pm

Kovcek je napisal/-a:tostorrm: če si bil na dirki in če si pogledaš moje posnetke in nisi gluh in slep, boš videl in slišal, da sem gas spuščal čisto vsako vožnjo nekje pri 250m, ker mi je začel avto zaradi grbin na cesti poskakovat in mi ga je metalo po pisti gor in dol, levo in desno (tudi izhodne hitrosti so se gibale od 180 do 190 km/h - torej 30 km/h manj, kot običajno)...in ja, ta cesta je postala prenevarna za tako dirko...dokler je in bo cesta taka kot je, dirke v MS na 402m ne pridejo več v poštev (kvečjemu 201m)...to ni nobeno opravičilo, ampak dejstvo...mi je pa brez veze se tu po forumu prepirat in debatirat o takih debilnih stvareh...naredi TI en super duper avto in bodi hitrejši!


niti enkrat nisem rekel da je avto slab :) samo peljati ga je treba do konca zmogljivosti.
 
Uporabniški avatar
torstorm
Uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če jan 22, 2004 11:46 pm
Kraj: Ljutomer

Napisal/-a torstorm Če avg 12, 2010 10:01 pm

mondy je napisal/-a:Kolk je Šerbinator vozil?


nevem enkrat je samo pripeljal v cilj, z strto ojnico in blokom z luknjo ...... se zgodi pac.
 
hozek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr jun 15, 2005 8:15 pm
Kraj: ljutomer

Napisal/-a hozek Pe avg 13, 2010 10:11 pm

drmocar je napisal/-a:Pa nazadnje ko sem videl je imela 270hp na valjih :) Mislim da bo še nekaj več ko bo motor spet skupaj in tudi nastavljen do konca. :) Samo še tiste malenkosti porihtajte preden sestavite, pa bo letelo. ;)


drmo ojnica je zapustila blok:) oziroma kar dve.. torej od danes naprej je tudi uradno nazaj v avtu 2.5 blok :)
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Napisal/-a drmocar Pe avg 13, 2010 10:44 pm

No, vseeno upam da boste do naslednje sezone naredili še en 2.7 motor. :)
 
Uporabniški avatar
sablač
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To okt 05, 2004 9:48 pm
Kraj: štore-celje

Napisal/-a sablač Ne avg 15, 2010 9:55 pm

men je tud zal da nism vido kako deluje in kaj zmore nov sistem vbrizga na "pokojni" corsi.itak se pa vidmo na madzarski.lp m
Vsi so vedeli da je to nemogoče. Potem pa je prišel nekdo, ki tega ni vedel in uspelo mu je!
 
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik
 
Prispevkov: 813
Pridružen: So avg 26, 2006 5:39 am
Kraj: celje

Napisal/-a ales. Ne avg 15, 2010 10:40 pm

mene pa veseli da ste klowna onemogočli. Pa vsi ki delate projekte za na pisto vam lahk rečem samo kapo dol kapo dol.
[url=http://www.Slikomat.com/slika/3671979.htm][img]http://www4.slikomat.com/09/0324/wa3-100-17.jpg[/img][/url]
 
Uporabniški avatar
KLOVN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne avg 15, 2010 8:18 am

Napisal/-a KLOVN Po avg 16, 2010 8:56 am

ales. je napisal/-a:mene pa veseli da ste klowna onemogočli. Pa vsi ki delate projekte za na pisto vam lahk rečem samo kapo dol kapo dol.


Ja ful lepo da te veseli :shock:
Ne Se Jebati
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov