Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Napisal/-a fric Po okt 11, 2010 9:27 pm

MRC je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:
GodOfAll je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja, sem pa posebej ponosen, da sem bil s 5x šibkejšim avtom hitrejši od tele zverine :lol::
LP, Primož

Najbrž bi bil tudi če bi vozil to zverino počasnejši kot si bil s svojim avtom.

To sicer ne vem, ampak imam občutek, da bi bil hitrejši :twisted: :lol:. 300KM (čeprav se je slišalo drugače :)), Quaife,... Mislim, da v tem konkretnem primeru ni problem v avtu, ampak v vozniku ;), pa brez zamere ;).

BTW Tale voznik je lansko leto na našem Šempeterskem slalomu vozil s Fiat 500 Abarth Assetto Corse. Kljub hitri progi, tudi takrat ni bilo rezultata, ki bi bil glede na avto (dirkalnik) pričakovan.

Za tiste, ki ne vedo o kakšnem avtu govorim (to ni 500 Abarth z nalepkami :D):

Mogoče pa pride kdaj s svojim Lamborghini-jem na Raceland :lol:.

V glavnem, važno je da uživa in da se ima fajn. Predvidevam, da ni vajen naših slalomov in da je na drugem terenu zgodba tega voznika drugačna. Vsekakor pa kapo dol možakarju za vozni park :shock:.

LP, Primož


Skor čist navaden fičo ga je nabil. :twisted:


Zastava 850
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Schkorc To okt 12, 2010 7:24 am

MRC je napisal/-a:Skor čist navaden fičo ga je nabil. :twisted:

Verjetno si mislil napisati :"Skor čist navaden fičo in ostalih 28 povprečnih avtomobilov ga je nabil. :twisted:" :lol:.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
Silvio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če jul 15, 2010 5:38 pm
Kraj: Savinjska dolina

Napisal/-a Silvio To okt 12, 2010 8:16 am

fric je napisal/-a:
MRC je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:
GodOfAll je napisal/-a:
Schkorc je napisal/-a:Aja, sem pa posebej ponosen, da sem bil s 5x šibkejšim avtom hitrejši od tele zverine :lol::
LP, Primož

Najbrž bi bil tudi če bi vozil to zverino počasnejši kot si bil s svojim avtom.

To sicer ne vem, ampak imam občutek, da bi bil hitrejši :twisted: :lol:. 300KM (čeprav se je slišalo drugače :)), Quaife,... Mislim, da v tem konkretnem primeru ni problem v avtu, ampak v vozniku ;), pa brez zamere ;).

BTW Tale voznik je lansko leto na našem Šempeterskem slalomu vozil s Fiat 500 Abarth Assetto Corse. Kljub hitri progi, tudi takrat ni bilo rezultata, ki bi bil glede na avto (dirkalnik) pričakovan.

Za tiste, ki ne vedo o kakšnem avtu govorim (to ni 500 Abarth z nalepkami :D):

Mogoče pa pride kdaj s svojim Lamborghini-jem na Raceland :lol:.

V glavnem, važno je da uživa in da se ima fajn. Predvidevam, da ni vajen naših slalomov in da je na drugem terenu zgodba tega voznika drugačna. Vsekakor pa kapo dol možakarju za vozni park :shock:.

LP, Primož


Skor čist navaden fičo ga je nabil. :twisted:


Zastava 850


Mislim, da je bila Zastava 750 :)
Catch me if you can :)
 
Uporabniški avatar
Silvio
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Če jul 15, 2010 5:38 pm
Kraj: Savinjska dolina

Napisal/-a Silvio To okt 12, 2010 8:35 am

Slika

ta je pa skoraj že tradicionalna :)
Catch me if you can :)
 
Dragon K8663K
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če okt 14, 2010 7:51 am

Napisal/-a Dragon K8663K Če okt 14, 2010 10:15 am

@Schkorc:
Primoz, pri Gerald-u je
zelo odvisno od tega kaksen dan ima in kaksna je postavitev proge.
Lani sva bila v A.Pokalnem prvenstvu najvec sekundo in pol narazen na vseh dirkah.
Letos je poleg Abarth-a vozil se s Focusom RS in Mini JCW. Vse bolj pogosto "vlece rocno",kjer ni potrebno. Letos ja bil le dvakrat hitrejsi od zeninega Megana 1.4 . ;-)
S tem,da je na zadnji dirki prvenstva vsem dokazal, da se ni za v "penzijo" - v klasi predelanih vozil so naju locile le 12 stotink (Abarth) in 17 stotink (Focus) !
Toliko o tem, ko bos naslednjic "pavsalno" ocenjeval voznika in avto. ;-)

Ja,drugace ima pa veliko veselje, ko se kadi "iz gum" :-D in pa strupen vozni park je pred kratkim razsiril se s strupenjaco, ki slisi na ime RS500.

Lp.D
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Schkorc Če okt 14, 2010 1:05 pm

@vsi: Eni moje hvaljenje, šaljenje in zbadanje jemljete čisto preveč resno :).

@Dragon K8663K: Vem oz. verjamem, da ni slab voznik in ni bil namen, da napisano tako izpade, niti nisem tega konkretno napisal ;). Sem spremljal vaše rezultate avstrijskega prvenstva, zato sem tudi napisal, da predvidevam da je problem v naših slalomih. Pravzaprav sem s stavkom: "Mislim, da v tem konkretnem primeru ni problem v avtu, ampak v vozniku..." mislil konkretno primer Ivarčko, ampak sem malo nerodno napisal.

Drugače pa ostajam pri svoji "pavšalni" oceni voznika in avta (ocenjujem opisane konkretne dogodke predvsem slalom Ivarčko in ne v splošnem), če sem sploh dal/napisal oceno :)?
Če še enkrat preberem tisto debato jo še vedno razumem enako. Torej ponosen sem, da sem bil s svojim 65KM mlinčkom hitrejši od 300KM zverine (voznika, kot ponavadi nisem omenjal!). Potem pa je bil ta moj vrhunski dosežek :lol: "nokautiran", češ da sem bil v prednosti s svojim avtom in da bi bil rezultat odvisen od avta (tako razumem napisano). Ker ne vidim prednosti mojega avta oz. vidim kvečjemu slabosti sem napisal, da mislim da je problem v vozniku in ne v avtu. A mogoče ni bilo res oz. se motim?
Za podkrepitev mojega mnenja (da ni problem v avtu) sem dal še primer iz Šempetra. Glede na temo, ki govori o Ivarčkem, mogoče res ni bil najbolj primeren. Mogoče bi bilo bolje, da bi njegov rezultat primerjal z rezultati podobno velikih avtomobilov (zdi se mi, da je bilo to mišljeno za njegov hendikep). Recimo Golf 4, Audi S2, Seat Leon, BMW 1 in 3 Touring, ki so bili hitrejši.

Voznik je bil štorast kakorkoli se obrne :D, avto je pa zverina in pol. Evo sedaj mojo oceno :lol:.


BTW Tudi ti si bil nekaj štorast :twisted: :D (upam da ne boš vzel preveč resno :)).... Ampak tako kot vedno odlične vožnje (znaš popestriti ogled gledalcem).

BTW2 Kdaj prideš na TA, da bomo lahko :shock: :shock: :shock:?

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Če okt 14, 2010 1:08 pm

ja mobikrog rekord je tak mel svoj, TA bi tud lahko snel pomoje.
the brand with the three stripes :)
 
Dragon K8663K
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če okt 14, 2010 7:51 am

Napisal/-a Dragon K8663K Pe okt 29, 2010 8:01 am

Primoz, kritika je na mestu. Bom povedal Goranu ! :bonk :bonk

Glede TA: letos sploh ni bilo casa za bilokaksen Raceland event ! Odpeljal sem dva kompletna Cup-a v A. in polovico "stajerskega" (A.) ,ostali vikendi so bili pa bolj delovni.
Mogoce skocimo s kolegi v kratkem dol pogledat.

P.S.: Fokus RS je na Ivarckem le polovica zverine (ne zverina in pol kot mislis) ! S tehnicnega vidika mu Quaife "nic ne hasne" . 8)

Lp.D
 
Uporabniški avatar
pixie
Novinec
 
Prispevkov: 477
Pridružen: Po avg 30, 2010 7:54 pm
Kraj: Kärnten

Napisal/-a pixie Pe okt 29, 2010 8:11 am

lih tisti vikend me ni bilo... kaj je ramšak vozo z polotom g40?
Freunde am fahren.
 
Dragon K8663K
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če okt 14, 2010 7:51 am

Napisal/-a Dragon K8663K Pe okt 29, 2010 8:28 am

Ne.

Lp.D
 
Uporabniški avatar
Schkorc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 529
Pridružen: Po apr 21, 2003 11:38 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Schkorc Pe okt 29, 2010 10:17 am

Dragon K8663K je napisal/-a:...
Mogoce skocimo s kolegi v kratkem dol pogledat.

P.S.: Fokus RS je na Ivarckem le polovica zverine (ne zverina in pol kot mislis) ! S tehnicnega vidika mu Quaife "nic ne hasne" . 8)

Lp.D

Slika
Pridete na TA8? Pride mogoče tudi RS500 :shock:?

Aja, zame je Focus RS Mark II vseeno zverina in pol (na Ivarčkem, ali pa parkiran na parkirišču). To je tudi avto, ki bi ga zaradi izgleda imel raje kot Megana 3 RS, pa čeprav je Megane (bi napisal "boljši", pa bi verjetno kdo narobe razumel) hitrejši :lol:.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na: www.amd-sempeter.si
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov