Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Re: xx

Napisal/-a drmocar Če mar 08, 2012 1:18 pm

Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a adis Če mar 08, 2012 1:20 pm

drmocar je napisal/-a:Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:


kot sem rekel, pravilnik se bo začel uporabljati/spoštovati.
 
Uporabniški avatar
wuky
Novinec
 
Prispevkov: 491
Pridružen: So jul 10, 2004 12:44 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a wuky Če mar 08, 2012 1:24 pm

adis je napisal/-a:
drmocar je napisal/-a:Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:


kot sem rekel, pravilnik se bo začel uporabljati/spoštovati.


Sem ti že poslal mail kot si želel 2 uri nazaj pa še vedno čakam odgovor in glede na to da postaš na forumu sklepa da imaš čas tudi odgovoriti?

LoCo.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a adis Če mar 08, 2012 1:30 pm

wuky je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
drmocar je napisal/-a:Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:


kot sem rekel, pravilnik se bo začel uporabljati/spoštovati.


Sem ti že poslal mail kot si želel 2 uri nazaj pa še vedno čakam odgovor in glede na to da postaš na forumu sklepa da imaš čas tudi odgovoriti?

LoCo.


vse ob svojem času... torej bo v 15min odgovor.

lp
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Re: xx

Napisal/-a drmocar Če mar 08, 2012 1:45 pm

adis je napisal/-a:
drmocar je napisal/-a:Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:


kot sem rekel, pravilnik se bo začel uporabljati/spoštovati.
Potem pa zbriši podpise še vsaj tistim v tej temi, ki oglašujejo svoja podjetja v svojem podpisu. :)
 
Uporabniški avatar
markokoz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe jul 15, 2005 2:03 pm
Kraj: Stranice

Re: xx

Napisal/-a markokoz Če mar 08, 2012 1:56 pm

adis je napisal/-a:
drmocar je napisal/-a:Saj sem rekel...forumov je še veliko. :) Če je to način, so be it.

Verjetno gre nekomu nekaj drugega v nos. Pa saj nima veze. Zaradi enega posta na a.com verjetno ne bodo TA-ji propadli. Ali pač. :lol:


kot sem rekel, pravilnik se bo začel uporabljati/spoštovati.

Super, potem pa imate v temi srečanje tud kar nekaj za zbrisati (lahko še letos, zgleda niste vsepovsod tako hitri kot tukaj), upam da se ni samo danes uporabljal ta pravilnik?
Lp
 
google
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Po okt 17, 2011 4:20 pm

Re: xx

Napisal/-a google Če mar 08, 2012 2:30 pm

Bravo avtomobilizem.com ;) sej ste vi na izgubi ne mi... Malo pomislite koliko ljudi samo za TimeAttack spremlja vaš forum...

Še enkrat bravo avtomobilizem.com ;)
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: xx

Napisal/-a gortnar Če mar 08, 2012 2:59 pm

google je napisal/-a:Bravo avtomobilizem.com ;) sej ste vi na izgubi ne mi... Malo pomislite koliko ljudi samo za TimeAttack spremlja vaš forum...

Še enkrat bravo avtomobilizem.com ;)


Po podatkih iz GA ne bomo na nikakršni izgubi. Oglaševanje komercialne narave je prepovedano, v kolikor ni uporabnik pridobil dovoljenja DLabs.
Uporabnikov, ki želijo A.com uporabljati samo za samopromocijo in svoje finančne koristi pa ne rabimo.

Denar, ki ga dobimo od oglaševanja gre za razvoj A.com in s tem za razvoj portala.

LPK
 
Uporabniški avatar
naliM
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne jan 01, 2006 9:55 pm
Kraj: Maribor - okolica

Re: xx

Napisal/-a naliM Če mar 08, 2012 3:14 pm

Ko sem videl spodnjo sliko, je postalo vse jasno:

Slika
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: xx

Napisal/-a gortnar Če mar 08, 2012 3:32 pm

naliM je napisal/-a:Ko sem videl spodnjo sliko, je postalo vse jasno:

Slika



naliM, jasno je samo to, da je uporabnik Rajmond prišel do nas in se dogovoril za sodelovanje. Od Time Attacka pa tega še nismo doživeli.

LPK
 
google
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Po okt 17, 2011 4:20 pm

Re: xx

Napisal/-a google Če mar 08, 2012 3:41 pm

Se pravi, da ste se dogovorili do te mere, da lahko vi oglašujete A.com na trackdayih (kar se načeloma ne dovoli oz. se plača določeno vsoto), on pa ima tako rečeno "ekskluzivo" na A.com za svoje evente, kar pa pomeni da drugi konkurenti ne smejo oglaševat svojih (da se razume, konkurenca niso autocrash-i, street race-i in podobno).

Lp
 
drmocar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 578
Pridružen: Če feb 26, 2004 6:06 pm

Re: xx

Napisal/-a drmocar Če mar 08, 2012 3:45 pm

gortnar je napisal/-a:..Uporabnikov, ki želijo A.com uporabljati samo za samopromocijo in svoje finančne koristi pa ne rabimo...
:)

Gospodična Gortnar, o tem bi se dalo debatirat. :)

Če prav razumem, potem ne smem odpreti teme in prikazati svojih izdelkov, kot naprimer obnova/predelava motorja, platišč, volanov itd. kajti to bi lahko napeljevalo na samopromocijo? Še posebno če imam svoj logotip.
Tudi povezav do dogodkov, ki (bi) mogoče zanimali uporabnike foruma ne smem limati? Recimo povezave do strani pozameznih gorsko hitrostnih dirk, rally-jev, PRK-jev, itd. ne ker večinoma noben ni brezplačen, niti za gledalce?
Če smo si vsi enaki, potem bo potrebnega kar nekaj brisanja. :)
 
Uporabniški avatar
UrbanD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: Pe jan 11, 2008 4:01 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a UrbanD Če mar 08, 2012 3:48 pm

Pustte otroke da se igrajo v svojem peskovniku ;) Naš website od timeattacka vsi poznajo tko da ni panike. Facebook pa tut večina folka uporablja.

Edin zanimiv je to, da je zdej ta tema brez kakršnegakoli pomena iz poimenova je "xx" kar se mi zdi da je totalno mim za tak "ugleden" forum kot naj bi to bil :roll:

EDIT: LOL šele zdej vidu da nekdo res nima cajta in se je tolk potrudu da mi je iz podpisa zbrisu link do moje spletne strani :lol: :lol: Bravo!
Zadnjič spremenil UrbanD, dne Če mar 08, 2012 3:54 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
gortnar
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: Če apr 29, 2010 2:26 pm

Re: xx

Napisal/-a gortnar Če mar 08, 2012 3:51 pm

Gospodič drmocar, preberi si pravilnik.

@urbanD, potem je pa stvar rešena.

LPK
 
Uporabniški avatar
naliM
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Ne jan 01, 2006 9:55 pm
Kraj: Maribor - okolica

Re: xx

Napisal/-a naliM Če mar 08, 2012 3:51 pm

gortnar je napisal/-a:
naliM je napisal/-a:Ko sem videl spodnjo sliko, je postalo vse jasno:

Slika



naliM, jasno je samo to, da je uporabnik Rajmond prišel do nas in se dogovoril za sodelovanje. Od Time Attacka pa tega še nismo doživeli.

LPK


Pod jasno sem mislil, da ima tale medalja vsaj dve strani, če ne tri.
 
Uporabniški avatar
UrbanD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 84
Pridružen: Pe jan 11, 2008 4:01 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a UrbanD Če mar 08, 2012 3:55 pm

Ta forum so ziher prevzel Janševci :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: xx

Napisal/-a adis Če mar 08, 2012 4:00 pm

Sedaj pa tako.

tema bo/je zaklenjena do nadaljnega!

Z uporabnikom LoCo že komunicirava o tej debati in iščeva rešitve, ki pa ne bodo stvar javne debate!

Vsi tisti, ki boste imeli namen organizirati TimeAttack in boste v ta namen na Avtomobilizem.com odprli temo ( da sporočite drugim, da se bo dogodek zgodil) boste izključno z ADMIN/MOD strukturo komunicirali za dovoljenje za odprtje teme
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: xx

Napisal/-a MacTron Če mar 08, 2012 7:13 pm

Tisti junaki, ki so si upali groziti meni na ZS, bi lahko predno so pisali taksne spise, z malce bolj konstruktivnih kotov lahko pogledati uro in datum zadnje prijave. Zato njihovi "dopisi" potujejo sedaj na bliznjo PP. Dovolj je tega.

LoCo in wuky zelo dobro poznata odgovore z moje strani izpred let (v debatah kar sama lahko tudi potrdita), zato se mi zdi popolnoma odvec razlagati nekonstuktivnim in hkrati nedoslednim osebam, ki svoje prodrobnosti iscejo v lastni prepricanosti.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov