Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Shakedown

Napisal/-a LoCo To mar 13, 2012 3:59 pm

Še vedno čakam "DA ME NEKDO KONTAKTIRA DA SE ZMENIMO". Glede na to da je event se vam mogoče ne zdi da bi v 6 dneh morda kdo uspel povedat kej več kot "te bomo kontaktirali" ?!

Poleg tega pa "PRAVILA VELJAJO ZA VSE" ampak je xx še vedno edini topic ki je bil zradiran... Nekak vaši argumenti ki ste jih navajal zakaj je bil topic brisan zgubljajo pomen... Se bo kdo kej premaknu ?

Lahko pa tudi poveste da nismo zaželjeni tukaj ker je naša pista prekratka, da ne kompliciramo?
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
urosch
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Ne dec 28, 2008 11:04 pm

Re: Time Attack: Shakedown 23.3.2012

Napisal/-a urosch To mar 13, 2012 4:01 pm

Kaj pa možnost foruma na timeattack strani?
 
Uporabniški avatar
airmike
Uporabnik
 
Prispevkov: 1214
Pridružen: Po okt 12, 2009 12:20 pm
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Time Attack: Shakedown 23.3.2012

Napisal/-a airmike To mar 13, 2012 4:09 pm

LoCo je napisal/-a:
Poleg tega pa "PRAVILA VELJAJO ZA VSE" ampak je Time Attack še vedno edini topic ki je bil zradiran... Nekak vaši argumenti ki ste jih navajal zakaj je bil topic brisan zgubljajo pomen... Se bo kdo kej premaknu ?


Predvsem ta del je zanimiv :) Sem pregledal teme v podforumih Srečanja in Tekmovanja in je kr nekaj "kršitev" katere sem tudi prijavil ampak z malo uspeha. Očitno lahko vsi limajo povezave na druge forume in lepijo flyerje za dogodke razen TA ekipa.
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov