Cestne dirke, hitrostne preizkušnje, dosežki
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

dogodek

Napisal/-a LoCo To mar 13, 2012 4:33 pm

Vem da provociram že počasi ampak - se pravi po tem kar ste sedaj naredili se lahko oglašuje na avtomobilizmu, ampak bomo zaklenil teme za vsak slučaj da nebi kdo svoje porinil na vrh.

Meni se zdi tole čisto uredu način ohranjanja pravilnega kronološkega zaporedja dogodkov.


Adis, MacTron - oba sta mi že več dni nazaj rekla da bomo te stvari uredili. Event se bliža, prav tako naslednji eventi. Dejmo premaknit stvar če mislimo, ali pa vse skupaj pozabimo, samo dajmo se že odločit nekaj?


lp,
A
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: www.timeattack.si

Napisal/-a adis To mar 13, 2012 4:55 pm

Zdravo LoCo,

kot sem ti zatrdil se zadeve urejajo, za nekatere stvari je potreben čas, ki ga potrebujemo zaradi usklajevanj.

V kratkem bodo jasne odločitve.

Kaj in kako predlagam, da nadaljujemo po email poti.
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Re: www.timeattack.si

Napisal/-a ManIAK To mar 13, 2012 7:56 pm

Se bodo zadeve urejale tja do Avgusta meseca, ko bo par TA eventov že mimo?

Kaj se neki kurč!te s tem prepovedanim oglaševanjem, če pa je TA še EDINI event, ki spodbuja razvoj dirkanja v Sloveniji? Še bolj moti pa me to, da se s tem eventom ne ustvarja nekih bajnih zaslužkov, ampak se v večjem delu še tekoče zadeve komaj pokrivajo z prijavninami, a vi vseeno furate neke scene.

Zaradi takšnih in podobnih izpadov je marsikateri uporabnik že zapustil ta peskovnik, marsikateri pa ga še bo, če se bo to sranje od moderiranja nadaljevalo. A mormo res slovenceljni čisto vsako zadevo že zatret v kali, zaradi bojazni, da pa bi kdo zaslužu in nebi mi imeli nič od tega?
 
Uporabniški avatar
alanq4
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1700
Pridružen: Pe apr 15, 2005 11:02 pm
Kraj: ljubljana

Re: www.timeattack.si

Napisal/-a alanq4 To mar 13, 2012 8:36 pm

Jebiga zgled mamo v politiki :mrgreen:
Sej boš dobil zdej odgovor v stilu da to je forum ki ima neka pravila in če ti kej ne paše pejt (to kako se pa pravila uporabljajo/kršijo pa ni važno)
Alfa Romeo 156 "project real GTA" in 166 2.4 jtd mau okrepljena :)
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: www.timeattack.si

Napisal/-a MacTron Sr mar 14, 2012 12:05 am

Javno obvestilo: Zacasno je ta del foruma zaprt.

LoCo, stvar je v teku, poleg tega pa se dolocene novosti, ki pridejo v kratkem in katere se tudi navezujejo na to.

Prosim alanq4, da taksna negativna predvidevanja raje obdrzis za sebe, ker glede na to, da je stvar se vedno v ? sodelujocih, ni potrebno taksih potrjevanj. Lepo prosim.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
Vrni se na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost