Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Vinjenost na kolesu

Napisal/-a gold hamster Ne apr 02, 2017 6:44 pm

Torej, stvar je taka...močno vinjen sem se vozil s kolesom nakar me ustavi policija. Se mi zdi, da nisem dobil nobene kazni....čeprav je bolj manjša šansa, da so me kar tako izpustili...
Fora je, da v bistvu nisem čisto prepričan oz se ne spomnim, da bi dobil kako kazen...ker mam totalen blackout je ena ocpija tudi, da sem slučajno dobil kako kazen pa papirje vrgu stran ali izgubil...

Ali se da to kje preverit? na pristojni enoti verjetno? Malce mi je nelagodno klicati policijo in spraševati, če sem dobil kazen snoči :)

Nisem pa še nikoli v življenju dobil kazni za karkoli tako, da tudi ne vem kako te zadeve potekajo točno ...verjetno bi moral tudi kaj podpisati, če bi dobil kazen ane?
 
ribko
Novinec
 
Prispevkov: 125
Pridružen: Če feb 14, 2013 4:55 pm

Re: Vinjenost na kolesu

Napisal/-a ribko Ne apr 02, 2017 6:50 pm

Če si preveč vinjen ti ne izročijo kazni v roke, ampak te kar odpeljejo na streznitev. Če te pa ne odpeljejo ti pa kazen pošljejo domov ali če se zmeniš da te neko pride iskat, potem on dobi kazen da jo tebi izroči. Vsaj v parih primerih, ko vem za njih je bilo tako, zdej če je pa po pravilih kako drugače pa nevem :)
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Vinjenost na kolesu

Napisal/-a ban Po apr 03, 2017 6:42 am

A se tud tega ne spomnš če si pihal?
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Vinjenost na kolesu

Napisal/-a Kohec Po apr 03, 2017 9:37 am

Če te je ustavila policija še ni tako hudo, tudi če boš dobil kazen ni tako hudo ( če gledamo pošteno, si jo tudi zaslužiš), bolj hudo bi bilo če bi se zapeljal komu pod avto - takrat bi pa bilo zelo hudo.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov