Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
Sonderklasse
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Pe okt 23, 2015 10:50 am

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a Sonderklasse Po maj 01, 2017 12:53 pm

@pskoda:
Kot je povedal direktor Dodge-a : ''we're not trying to be a sportscar, we're not trying to be a ponycar, we're trying to be a steet-strip muscle car''
Tako da sigurno gre kar nekaj avtov hitreje po Nuerburgringu, še vedno pa verjamem da tale Challenger poči dol tudi kakšnega highend sport avto.
Challengerja nisem peljal, peljal sem le Chargerja in kar se tiče ovinkov katere sem sam peljal, se avto v 'track'-mode-u pelje bolano dobro, ker se komaj kaj nagne in podvozje zelo poostri. Ampak meni to niti ni tako pomembno, ker čez ovinke se nobena limuzina ne more peljati kot en nevem hothatch...ker charger je velik in težek kot A8 - in upam trditi da se pelje bolje kot aktualni S8. Bolj mi je pomembna vožnja na autobahnu in tu je Charger hitrejši od katerekoli serijske limuzine :twisted: Pa niti ni samo to, je tudi zvok, izgled, celotna prezenca. Avto je res fenomenalen za dobro ceno.
____________________________________________
CL 600 (C215)
Mitsubishi Sigma 3.0 V6 24V 4WS aut.
ex S 500 CGI 4matic Lang (W221 mopf)
ex S 600 (W220) /////AMG Paket
ex S 500 (W220)
ex BRABUS R 320 CDI
ex S 420 (W140)
ex E 280 (W124 mopf2)
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a primozek68 Po maj 01, 2017 8:21 pm

Okej zdej veš vse, kar si želel. Prihrani nam pametovanje. Teme je konec.
1.Lepo, da ti je uspelo v lajfu,
2. škoda ker nimaš komu drugemu s tem utrujat
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a whitee Po maj 01, 2017 8:52 pm

Pa js res ne vem, kaj vas res toliko boli, če si hoče človek kupit avto za 60k? Vprašal je za nasvete, če veš, poveš, če ne si tiho. Ne pa da nekaj pametuješ pa mu spodnašaš. Jaz mu privoščim, naj ima veselje, tudi jaz bi ga imel, če bi imel toliko denarja. LP
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a titanius To maj 02, 2017 3:16 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira



Se popolnoma strinjam.
 
izotrop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: So avg 13, 2016 2:16 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a izotrop To maj 02, 2017 4:22 pm

Podpis. Vidim, da eni in ta isti kar v vrsti čakajo, da Sonderklasse odpre novo temo. Najprej svoje komplekse pozdravite, potem pa pametujte drugim :D mir z vami
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a primozek68 To maj 02, 2017 4:32 pm

Zato ker eni njegove intelektualne izbruhe absorbiramo že 10 let in točno vemo kako pa kaj. Nihče mu ni nevoščljiv, brez skrbi. Sploh pa drugega kot eno staro nemško in japonsko križarko v vrednosti par tisoč € niti nismo videli. Zgodbice o firmah v Nemčiji pa itak...Tako da se fantički lahko kar pomirite.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Matko79
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr maj 03, 2017 10:31 am

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a Matko79 Sr maj 03, 2017 10:47 am

Že več let spremljam ta portal, nikoli se nisem vključeval, ampak le prebiral zanimive teste in nasvete, danes pa se prav moram....
ne poznam primozka, poznam pa sonderklasse že skoraj 15 let in vem da je dec faca, sposoben in uspešen
ogromno ljudi mu je fovš iz kako vplivne družine prihaja (1), kje vse je živel (2), da imel hišo že pri 22 letih (3), da ima vedno dobre avtomobile (4), da ima že več let svoj uspešen biznis v Nemčiji (5), da pri teh letih sedi v nadzornih svetih SLO družb in institucijah (6)....
sonderklasse včasih potem pove svoje nazaj in se spusti na njihov nivo, večinoma pa se takim izzivajočim primitvcem le nasmehne za kar ga sam še bolj cenim - to namreč te ljudi še najbolj pogreje: ignoranca :mrgreen:
dajte se začnite ukvarjati malo več sami s seboj, sigurno vsak najde pri sebi še kaj za izboljšati, kot da izzivate,žalite in brez da bi imeli j***a napisati svoje ime, skriti za nickname-i pametujete o ljudeh o katerih v resnici ne veste nič, niti jih sploh poznate ne.. in kljub temu da gre za portal, se določeni premalo zavedajo, da tudi tule človek ne more govoriti in širiti laži brez pravnih posledic zanj
predvsem pa bi pričakoval več profesionalnosti iz strani administratorjev, ki naj bi bili tud, da bi skrbeli za red in disciplino. tu pa ne spada le prepir, ampak tudi žalitev ali laži.
primozek piše da je teme konec- kdo pa je on da bo o tem odločal? ljudje so ga vmes spraševali še dodatne stvari in jim je vljudno odgovoril...
in primozek samo še tole...pišeš da mu nisi fovš avtov za par tisoč eur...za njegov Mercedes je dec takrat odštel 70.000 EUR :mrgreen: (vem, ker slučajno videl račun, ko mi je kazal opremo) in privoščim mu ga, ker je delal zanj in si ga želel.
ampak tudi če bi bil avto 100 €,to v bistvu sploh ni pomembno ! živi in pusti živeti !
Matej Rihteršič
p.s.:johnny,upam da rata tole s chargerjem,držim pesti in upam na kakšen krog ;)
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3277
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a McLaren Sr maj 03, 2017 11:13 am

Hahahahah umiram :rofl
En nasvet johhny, ce se ze predstavljas za drugo osebo probaj vsaj ne identicnih slovnicnih napak delat pod razlicnimi uporabniskimi imeni, poleg drugih zelo ocitnih zadev... :lol: Ta tema cloveka kr spomne na "zlate" case avtomobilizem foruma.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a primozek68 Sr maj 03, 2017 11:47 am

Aaa ha ha ha. Busted!! To pa je podn, da sam seb pomagaš pr attention whoringu.
Res je McLaren: slovnične napake enake, uporaba 3 pikic, male začetnice itd itd
Kej tazga...
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
DX5050
Novinec
 
Prispevkov: 458
Pridružen: Pe jun 24, 2011 11:09 am

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a DX5050 Sr maj 03, 2017 12:14 pm

McLaren je napisal/-a:Hahahahah umiram :rofl

X2 :D
Ne naredi vseh napak sam, daj priložnost za to tudi drugim.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a Fnatic Če maj 04, 2017 8:43 am

Enkart sem sonderklassa zagovarjal češ pustite ga pri miru, pač piše kar piše. Če ima naj ima, če ne pa ne. jaz nimam problemov z nikomer pa naj ima avto na treh kolesih ali pa novega McLarna. Pod kožo je vsak krvav. Ampak tale zapis od Matka...omg...Toliko stvari mi pride na misel zapisat in podje***at ampak ne bom. Se samo glasno s smehom pridružujem ostalim :rofl :pij: :pivo :lol: :lol:
Ba-dum tssssssss =P
 
Matko79
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr maj 03, 2017 10:31 am

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a Matko79 Če maj 04, 2017 9:19 am

hahaha, jaoo..
Ne da se mi prepirati, ne da se mi tudi brati vaših ponovnih (ker vem da boste spet pisali romane) reply-jev.
Za vse ki dvomijo, da to nisem jaz in živijo v nekih pravljicah, da bi se sonderklasse moral predstavljati za drugo osebo, da kao ''isto piševa'', da nevem kaj še vse se boste izmislili -> imam rešitev, da takoj in za vedno za vse rešimo zadevo:
Pridite naslednji teden k meni na Bled, se dobimo v živo v kavarni, kjer vam pokažem mojo osebno in mi boste v obraz povedali če sem sonderklasse ali ne. Da vam za vedno zaprem usta.
No, si upate? Ali si upate spet le javno posmehovati, zavajati, lagati, izzivati skriti za nickname-i in se v resnici le sami smešiti ?
Jaz imam čisto vest kdo sem in javno vam tule pred vsemi ponujam, da se srečamo, da vam dokažem, da nisem sonderklasse - odločitev je vaša.
Sedaj pa da vidimo kdo ima j***a kdo pa je le glasen, skrit za nickom in bo ostal navaden strahopetec.
LP
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a Locher Če maj 04, 2017 10:03 am

To niti smešno ni več. Če hočeš koga imeti za norca, moraš najprej <pobrisal, ker se mi ne da ukvarjati>.
 
dejc99
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: Sr okt 01, 2008 5:11 pm

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a dejc99 Če maj 04, 2017 10:11 am

Se poznam Sonderklasse, ampak glede na vaše namige mi je pa zanimivo, da se (Sonderklasse) nič ne oglasi v tej temi in pozdravi svojega prijatelja in se mu zahvali za podporo :).
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3277
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a McLaren Če maj 04, 2017 12:29 pm

Matko79 je napisal/-a:hahaha, jaoo..
Ne da se mi prepirati, ne da se mi tudi brati vaših ponovnih (ker vem da boste spet pisali romane) reply-jev.
Za vse ki dvomijo, da to nisem jaz in živijo v nekih pravljicah, da bi se sonderklasse moral predstavljati za drugo osebo, da kao ''isto piševa'', da nevem kaj še vse se boste izmislili -> imam rešitev, da takoj in za vedno za vse rešimo zadevo:
Pridite naslednji teden k meni na Bled, se dobimo v živo v kavarni, kjer vam pokažem mojo osebno in mi boste v obraz povedali če sem sonderklasse ali ne. Da vam za vedno zaprem usta.
No, si upate? Ali si upate spet le javno posmehovati, zavajati, lagati, izzivati skriti za nickname-i in se v resnici le sami smešiti ?
Jaz imam čisto vest kdo sem in javno vam tule pred vsemi ponujam, da se srečamo, da vam dokažem, da nisem sonderklasse - odločitev je vaša.
Sedaj pa da vidimo kdo ima j***a kdo pa je le glasen, skrit za nickom in bo ostal navaden strahopetec.
LP


Vredu je, kredibilnosti nimas nobene, tud dobro ves da zarad tebe noben ne bo hodu na Bled, ker ne vem zakaj bi in si zdej glasen in hoces spet dokazovat svoj prav, namesto da bi se skril v misjo lukno. Definitvno poskrbis za smeh
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Re: Vožnja po Sloveniji z USA tablicami

Napisal/-a sonic To maj 09, 2017 10:06 pm

McLaren je napisal/-a:
Locher je napisal/-a:Sedaj pa že kar ekspert? Zanimivo.


Res zanimivo ja....Najprej nima pojma, a ne pozabi veckrat napisat da ma kao firmo v nemciji, pa seveda veckrat omeni njegov star Mercedes. Ko je to iz sistema se pa se spremeni v najvecjega strokovnjaka in ze pametuje....hahahahah


Tole je nepotrebno. Človek pač nekaj vpraša in če ne vemo točno, je bolje da smo tiho. Če kdo ve, pa naj pove, in po možnosti s čim podkrepi, najbolje z navedbo veljavne zakonodaje, kot je to storil @vragec.
Ker če ima človek (uspešno?) firmo v Nemčiji, bi sicer res pričakoval da bo marsikaj vedel, ampak poznavanje glupih slovenistanskih zakonov glede avtomobilizma morda v tem kontekstu ni ravno nujno, dokler ne pride do povsem osebnega problema, ki je predmet teme.

Sonderklasse je napisal/-a:.
Avtov iz USA sem kar nekaj že uvozil.


A mogoče lahko ob kakšnem uvozu avta zrihtaš transport malo večjih rezervnih delov?
Namreč rabim iz USA par kosov za svoj avto, ko je za običajno naročilo preko USA spletnih trgovin pošastna poštnina...
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 6 gostov