Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
mnmn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Po dec 29, 2014 12:00 pm

Re: Pritožba, če dobite listek za napačno parkiranje ?

Napisal/-a mnmn To okt 10, 2017 7:15 pm

Bucko99 je napisal/-a:Evo zadeva rešena, so ustavili postopek. Poslal sem sliko park. listka, kratek dopis in to je to.


Dobro si to rešil. Sedaj vem za naslednjič, da se mi ne splača več plačevati listkov. Če dobim kazen za brisalce, samo malo pogledal po parkirišču, kdo ima listek s podobno uro, kot je moj prihod in mu rečem, če mi posodi listek.


Nisem vedel, da je tako enostavno.
 
Bucko99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 771
Pridružen: Če apr 13, 2006 9:14 pm
Kraj: Around Ljubljana

Re: Pritožba, če dobite listek za napačno parkiranje ?

Napisal/-a Bucko99 Če okt 12, 2017 8:15 pm

Lej, odkar sem pred +5 imi leti dobil lisice ( ko so spremenili zakon, da v LJ ne smeš nikjer parkirat če ni označeno), ne iščem več lukenj in vedno plačam kolikor pač je, saj se mi ne da ukvarjati s tem. Glede na to da nas povprečen izlet stane okrog 100 €, teh malenkosti sploh ne gledam več. Če imamo gremo, če ni pač ne gremo.
Ne vem , mogoče imajo kamere s katerimi preverjajo, nisem preverjal, lahko pa probaš in poročaš ;)
Me je pa presenetilo, ko sem potem pogledal naokoli, in je bilo kar nekaj avtov z obvestili. Gre se pa za parking nasproti Cacaota, Oštarije v Portorožu.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Pritožba, če dobite listek za napačno parkiranje ?

Napisal/-a Firediver Pe okt 13, 2017 6:51 am

V tej temi sta opisani dve ločeni zadevi, ena naj bi se nanašala na napačno parkiranje (kjer se ne sme parkirat), druga pa na dokazovanje plačane parkirnine, kjer se lahko parkira.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov